שאלה!!!

mz 2t power

New member
אם יש לך את הכסף........

אם יש לך את הכסף אז כבר עברת כבר חצי מהדרך ברכישת האופנוע. הבעיה היחידה היא שאת מתחילה ולכן זה קצת בעייתי שתעלי על אופנוע רציני. אבל עם הסכום שיש לך את יכולה לקנות כלי חדש וזה כבר יתרון!!! הייתי ממליץ לך לקנות את ה-er של קאווסקי אבל הוא די חזק אז ההחלטה שנויה במחלוקת. הייתי ממליץ לך להתחיל עם קטנוע 250 אבל זה כבר השיקול שלך. נ.ב כבר רכבת בעבר על דו"ג או שזה האופנוע הראשון שלך?

נתן.ל

New member
כמה נפוצים הMZ האלה ?

יש כאלה חדשים ? מה הביצועים של כאלה אופנועים ? נ.ב - יכול להיות שראיתי את האופנוע שלך (MZ) בחניה של בית ספר להנדסאים בתל אביב ?

mz 2t power

New member
יש גם חדשים

יש גם חדשים ובמחיר מצחיק: משהו כמו 15 אלף שקל לכלי שנת 2000 0 קילומטר עם שנה אחריות ואחזקה זולה......

הצעה לאופנוע שפוי...

אניממליץ לך ללכת על ימאהה דיוורז´ן 400, למה ??? א. כי זה אופנוע שפוי (כלומר לא מאפשר לך לעשות דברים שרק רואים על מסלולי מרוצים וחבל שלא רק שם) ב. מבחינת עלות השד לא נורה כל-כך ג. זה אופנוע סקסי לאללה !! עוד המלצות ינתנו ע"פ דרישה

Vintage

New member
אלוהים יסלח לי...

לא ההוא בשמיים אלא ההוא בפורום... בחיית דיוורז´ן אופנוע ארוך , כבד ולדעתי מגושם לאללה , על זה אתה רוצה שהיא תתחיל את דרכה ? במה היא פשעה ? ד"א עובדה קטנה בקשר לסיבי 500 , החלקים מזה יקרים , בשמיים.

judyr

New member
גם אני

ממליצה על ימאהה 400 דייורז´ן היה לי (לפני כן היו לי קטנועים) נהנתי מכל רגע יש לו כח שתוכלי לשלוט בו הוא נח מבחינת הישיבה ומשאר הבחינות גם אבל תבחרי בסוף מה שמתאים לך... לכי תסתכלי תגעי... תשבי (קבלי רשות לפני כן) תדמייני... והרבה.... ואז תדעי

טוב אנשים עוד שאלה אחרונה

חחחח לשעה הקרובה..... אז ככה.... הורדתי את האופציות שלי ל3 סוגי אופנועים. א.GS500E ב.GPZ500 ג.ER5 אז יאאלה מי מהם הכי כדאי? מה המחירים שלהם? מחכה לתשובות דובדב!!!

ishay-to

New member
ברוכים הבאים לגן של כRוVי...

חברה חברה מה זה מה קורה כאן???????? לאח שלי יש יותר גדול... לאבא שלי יש מטוס... לדוד שלי יש.... נו באמת GS GP ER וכו... כולה כולה כולה אופניים עם מנוע עזר נראה לי שעכשיו הלך עלי ולך דבדבנית דובשניה מתוקה של הפורום על מה את חושבת? מה את אוהבת? מה מדליק אותך? לכי על מה שעושה לך את זה.... עזבי את מה שאומרים לך כאן, לכי על הלב הלב שלך הרגש שלך האהבה שלך בסוף תנצח בהצלחה

ishay-to

New member
ברוכים הבאים לגן של כRוVי -2

דובשניה דובשניה שאלה לי אלייך איך את בוחרת חתן/בן זוג/חבר/מאהב??????? אם היופי קובע לכי על ה ..... אם האופי קובע לכי על ה..... אם היחוס קובע לכי על ה..... רגע במחשבה שניה למה שלא תקני את שלושתם אההההההההה תתחדשי

Easy_Rider

New member
בוקר טוב גם לך ...

נו ? מותר להלשין ?

ishay-to

New member
אהלן מורי ורבי.....

וואווו לראות אותך כאן איתנו באמצע השבוע כבוד גדול נפל בחלקנו איזי היקר מורה הנבוכים שלי לגבי ההלשנות... אז בשבוע הבא... או אולי סוף השבוע הזה רוצה סיבוב? תודה על הכל איזי היקר

ishay-to

New member
ברוכים הבאים לגן של כRוVי -3

היי היי במחשבה שלישית תגידי את אוהבת כלי גדול? קומפקטי? קטן? נו זה גם שיקול אני באופן אישי היתי הולך על ה.... ויש כאלו שיגידו לך שהגודל לא קובע... ת ה נ י שוב בהצלחה

למעלה