שאלה!!!

ofnik

New member
זקן יקר -אני לא יודע מאיזה שנה היו

הGS ובאיזה מצב תוחזקו- לי יש GS ´96 שנסע לטיול לבקעה בקייץ שעבר ביום הכי חם שהיה- (40 בצל אם אני לא טועה) ובצהריים עלינו לתצפית על הכנרת-ואופניק שלי עלה כמו גדול- וגם חזר הבייתה אחרי 11 שעות טיול- בלי שום בעייה! דווקא לאחרים עם קירור מיים היו שם בעיות-לצערי לא זוכר איזה דגם- אני אחפש את הקישור נסיעות לערבה (היינו גם באילת והייתי צמוד ל2 GPZ) אני עושה בלי מלח- ומגיע ל180 - באחד הטיולים האחרונים ברוח חזית פראית- היה איתנו CBR600F שעקפתי בגלל שהוא לא הצליח להתמודד עם הרוח (משקל והיגוי קל מדי ) יש לי גם חבר על CB500 שנשאר תמיד מאחור -מה שקובע זה קודם כל הרוכב- והכמה סוסים יתרון שיש לGPZ לא תמיד יכולים לבוא לביטוי בגלל התכונות האחרות שיש לכלי הזה ו/או בגלל הרוכב אז די- מספיק לנסות ללכלך על הGS- זה אחלה כלי ואם אתה רוצה לבחון את הדבר מקרוב אתה מוזמן...

ofnik

New member
והנה הקישור- היו שם KLE ןEN

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=8&msgid=822118

ofnik

New member
והנה הקישור- היו שם KLE ןEN

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=8&msgid=822118

Big Max

New member
עדי, טעות בידיך

אמרתי את זה פעם, ואני חוזר ואומר: בנסיעה בקו ישר, אין על ה- GPZ במהירות סופית ובכוח (מה לעשות, 10 כ"ס יותר). אני, אגב, אציין מראש שאני לא יודע איך הוא ביחס לאחרים בנושא גמישות. אבל אם מדברים על ביצועים בפניות, אחיזה והנתהגות כביש כללית, ואת זה אני מקווה שיאשרו חברי ל- GPZ-ים שנסעו איתי, ה- GPZ הוא הרבה פלסטיק, שנותן פאן מסוים, אבל נופל בהרבה מאחיו ה- ER וה- GS, הרבה בגלל מרווח ההטייה הקטן מאד שלו. שלא תבין לא נכון, כלי ביצועיסט, אבל הרבה פחות מאחיו החורגים, הרבה פחות סלחן, והרבה יותר יקר במקרה וחו"ח ממשיכים ישר במקום לפנות.... Big Max
ולדובדבנית: האם בדקת מייל? צרי קשר.

אוי ואיבוי לי../images/Emo2.gif

עכשיו באמת בלבלתם אותי יווווווווו אני לא יודעת מה לעשות אנשים עוד שבוע יהיה לי כבר רישיון ויאאלה אופנוע אוףףףף מה אני אקנה.....טוב אני מקווה שתנסו לעזור לי יותר בפה מלא ולא שיהיו לכל אחד דיעות שונות....בכל אופן אני אבוא למפגש אופנועים הקרוב שלכם ביום חמישי ואני אתייעץ עימכם שם.....דרך אגב הייתי במפגש הקודם ואני חייבת לתת לכולכם ח"ח עצבני על האופנועים באמת אהבתי. שתהיה לכולם שנה אזרחית טובה תשמרו על עצמכם בכבישים ותעשו רק חיים!! אוהבת תמיד דובדב!!

Vintage

New member
טוב ניסיון אחרון לסדר בבלאגן.

בכלל לא שאלנו שאלות בסיסיות... מה התקציב שלך ? איזה מרחק את צריכה לנסוע על האופנוע כל יום ? יש לך ניסיון רכיבה בכלל ? תעני ונראה לאן ממשיכים :)

Vintage

New member
אוקי...

את המרחק הנ"ל אפשר לעבור על מיטב קטנועי ה250 וצפונה למרות שאני חושב שאופנוע יהיה דרך יותר כיפית לנסיעה (יסלחו לי כל הקטנוענים עניין של טעם). בגלל שאני לא רוצה להתחיל את הויכוח מחדש אני ממליץ לך לקרוא את המאמרים הנ"ל ולהחליט לבד. המאמרים : ברוכים הבאים לעולם האופנועים מאת השדון. סקירת אופנועים עד 500 סמ"ק מאת פיינל קאט. תקראי ותשובי בשאלות אם יש , כמו כן את מוזמנת להגיע ביום חמישי למפגש ונוכל להראות ולהסביר לך דברים נוספים. שחר שאוהב לקדם את הצעירים :)

nezek181

New member
עוד הצעה

כתבתי לך במסרים האישיים על ה-CB-500 כדי שאנשים פה לא ימלקו את צווארי דרך מסך המחשב!

danh

New member
../images/Emo45.gif יפה יפה ...

גם אני מצטרף להמלצה הזו - CB500 של הונדה זו הבחירה שלי ... רק זיכרי לבצע נסיעת מבחן על כל אחד מהאופנועים לפני שאת מזמינה כזה ... (דרך אגב - דגמי 2000 עדיין נמכרים בכ 41K בערך בסוכנות עצמה - וזו איננה מודעת פרסומת...)
danh - שלא מכיר אף בעלים של הונדה CB500 שיש לו מילה רעה להגיד על האופנוע הזה - להיפך - רק תשבחות - וזה בניגוד לבעלי כלים אחרים ...

danh

New member
סליחה ...???!!!

מאיפה הבאת את זה ...??! השוק של ה CB500 הוא שוק של קונים בלבד ! את לא רואה מודעות מכירה שלו כיוון שברגע שיוצאת מודעה כזו ,(גם בעיתונים וגם באתרי האופנועים ברשת) , היא כבר לא רלוונטית מפני שהאופנוע כבר נמכר ... אם יש טענות בקשר למכירות שלו בארץ יש להפנותן ליבואן - מחירי האופנועים החדשים גבוהים זה נכון , אבל , בהשוואה ל GPZ וגם ל ER5 מחיר ה CB500 לא בשמיים ... היוצא מהכלל במחירו הוא ה GS500 - הסובארו של האופנועים - אבל מה לעשות אני החלפתי שניים כאלו עד שמצאתי את ה CB500 שבתמונה...
danh - שבכל מקום שהוא מחנה יש מתעניינים במחיר וגם כאלו השואלים אם הוא מוכר -("...אחי מוכר ???...")

הכי טוב KLE ובמקרה אני מוכר אחד..

יד ראשונה, 38,000 ק"מ, כחול, אזעקה, מרופד, ארגז, מחירון כבר אמרתי?

mz 2t power

New member
שאלת השאלות../images/Emo10.gif

השאלה הראשונה שעולה לפני שרוכשים אופנוע לצערנו היא:כמה כסף עומד לרשותנו. מהסכום שעומד לרשותך תורידי אוטוממטית 3000-3500 שקל שתצטרכי לביטוח(בהנחה שאת מסתפקת בביטוח חובה בלבד). אם התקציב שלך עומד על 20000 ומטה המצב שלך סביר בערך. אבל אם התקציב שלך מצומצם יותר(כמו במקרה שלי) תצטרכי להסתפק בקטנוע או באופציה בא אני בחרתי: mz 301 אופנוע 300 סמ"ק אמין זול אפילו זול מאוד ופשוט לאחזקה. אם את מעוניינת בעוד פרטים תשאירי הודעה ואני יחזוא אלייך. בכל מקרה אני יהיה במפגש ביום חמישי ונוכל להפגש ותוכלי לראות את האופנוע שלי. עד אז תרכבי בזהירות אורן נ.ב אני מצרף תמונה של האופנוע שתביני על מה אני מדבר. יש לי אותו כבר שנה ואני מאוד מרוצה ממנו. כמו שאת רואה אפשר גם להנות עם אופנוע של 6500 שקל......

אורן....

כמו שאמרתי כבר למעלה התקציב שלי נע בין 30,000 ל40,000 אז אם יש לך גם הצעות אשמח לשמוע. אה ושנה טובה דובדב!!!!!!!

עוד שאלה

אני מתעניינת בכמה סוגי אופנועים ועם מישהו יודע בערך מה המחירים שלהם בואו נגיד שנת 98\99 אז אשמח. האופנועים הם: א.GS500E של סוזוקי ב.CB500 של הונדה ג.GPZ500 של קוואסקי ד.ER5 של קוואסקי ה.GPX250 גם של קוואסקי מחכה לתשובות דובדב!!!

למעלה