שאלות ליעל ספיר דרמון

לספיר ../images/Emo70.gif שאלות לבלוג מחר ../images/Emo70.gif

1) מתי הורדת את הגשר
2) האם יש לך חבר
3) מה הדבר הכי מטורף שמעריץ עשה בשבילך

שאלות ליעל ספיר דרמון

יעל תתארח כאן מחר ב-17:30 מיד לאחר שידור הפרק היומי של "ראש גדול". השאירו לה כאן שאלות.

catslover

New member
היי ספיר!

טוב קוראים לי רותם... ואני ממבשרת ציון... והשאלות שלי הם: 1. האם היית מתנהגת כמו יעל במציאות? ומנסה לאחד את הוריה? 2. עם איזה דמות את הכי מזדהה? 3. איזה דמות הכי היית רוצה לשחק? (אם היית יכולה לבחור? 4. עם מי מהשחקנים את בקשר הכי טוב? 5. מה הם התחביבים שלך? 6. איך זה לשחק ילדה בת 13? קל יותר או קשה יותר? תודה מראש... רותם

היי יעלו'ש אני מעריצה מס' 1 שלך

יעל לפני כמה ימים פנו ל2 האתרים שלי ילדים ורשמו לי בפורום שאין לי מספיק מידע לאתר שלי ואם אני לא יוסיפ אז עוד כמה ימים יסגרו לי אותו חבל 120 ש''ח לשלם לחינם !!!! היתי וצה לדבר איתך באיסי כמובן אם את רוצה \ 308106047

זוזוש

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gifלספיר!

היי.. יש לי שתי שאלות: באיזה תוכניות אחרות שיחקת? עם מי את הכי מסתדרת(מהשחקנים)? זוזוש! נ.ב פליז תעני!

../images/Emo24.gif לספיר !

איך זה לשחחק ילדה עם הורים גרושים ? זאת הפעם הראשונה שאת מופיעה בטלוויזיה ? אם לא ההית יעל , איזה דמות הית רוצה לשחק בסידרה ?
שטן

Refael30

New member
ספירוווווווווושששששששש!!!

מה המצב אחותי ? הכל בסדר ? עוד לא החלפת איתי מספרים !!! ולהלן השאלות כפי שהוצגו/יוצגו: 1. איך הגעת לסדרה ? 2. איך התגובות שאת מקבלת ? 3. יש מצב למפגש מעריצים איתך ?! להשמע,

s0ng

New member
ספירוששששש מתה עלייך כוסית!!!!!

יעל? האם יש משהו בינך לבין רועי? איך הגעת לראש גדול!? אני אוהבת אותך מאדדדדדד ! בבקשה תעני לי S0ng-שיר

WiLd tHiNgg

New member
שלום ספיר וערב טוב שאלתי אלייך היא

איך היגעת לאודשנים של הסידרה ראש גדול ? תודה עם תעני על שאלתי ושלום

WiLd tHiNgg

New member
אני קארין ושאלתי לספיר היא

שלום ספיר וערב טוב שאלתי היא איך היגעת לאודשנים של הסידרה ראש גדול ותודה רבה עם תעני לי שלום

WiLd tHiNgg

New member
שלום ספיר שאלתי היא

איך היגעת לאודשנים של הסידרה ראש גדול תודה מעת קארין לופו

WiLd tHiNgg

New member
שאלתי לספיר דרמון היא

שלום ספיר השאלה היא איך היגעת לאודשנים של הסידרה ביסבבה ראש גדול תודה על תושבתך בייי

למעלה