שאלות ליעל ספיר דרמון

Ben LeVi 232

New member
שאלה

בעצם שאלות..
איך זה לקום בבוקר ולדעת שיש לך יום צילומים לפניך?
איך היו היחסים בין השחקנים מאחורי הקלעים?
האם את מקשרת את המשחק ללימודים בבית הספר?
האם תשתתפי בעונה שנייה במידה ותהיה?
האם יש לך תוכניות עתידיות? זהו- יותר מדי...

ayeltush1

New member
לספירוש המתוקה!!../images/Emo25.gif

קודם כל מה שלומך?... תאמת שאלו פה מיליון שאלות אז אין לי מה לישאול כבר שאלו את כל השאלות שרציתי לשאול אז רק רציתי להגיד לך שא מדהימה אתה מתוקה אני חולה עלייך ועם השמעות שאת ורועי חברים אז בהצלחה אתם זוג מושלם!!! נשיקות איילת

sapir inbar

New member
שאלה לספיר הממי

למרות שכבר שאלתי את כל השאלות שאפשר במסרים..חח מה תאריך הלידה שלך? בת כמה את|? ספיר וענבר... והבאחת לנו ד"ש....:)

yanakoz

New member
לספירוש

איך זה לשחק??? ואם יהיה לך חבר בסדרה? אם כן אז מי? אז בייוש

היי ספיר../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

עם מי מהשחקנים נשארת בקשר
מה התגובות שאת מקבלת
איך זה להיות כל כך מפורסמת בגיל כל כך צעיר
מה התוכניות שלך לאחר "ראש גדול"
איך הגעת לתחום המשחק

לספיר הפ100ממת ../images/Emo70.gif

יש לי 3 שאלות
1) מתי הורדת את הגשר
2) האם יש לך חבר
3) מה הדבר הכי מטורף שמעריץ עשה בשבילך

popkoren

New member
שאלות לספיר! ../images/Emo24.gif

אהלן! קודם כל את מה זה חמודה בסדרה, ומשחקת ממש ממש (ממש
) טוב! ושאלותיי אלייך הן: 1) באיזה פרוייקטים נוספים השתתפת בעבר ו/או תשתתפי בעתיד? 2) האם את מעריצה / אוהבת סלבז' כלשהו? 3) איזה מוזיקה את אוהבת לשמוע? 4) מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי? טוף, זייהו, מספיק

שאלונת...

מה הדבר הכי מטורף שעשו לך? מה הדבר הכי מטורף שעשית? מה הדבר הכי מטורף שעשית בתור שחקנית?

N°C°M

New member
היי ספיר!!

רציתי להגיד לך, שאני נורא אוהבת אותך.. ויש לי שאלה: את מי את מעריצה?

לירןןןן

New member
שאלווווווווותתתתתתתתתתתת!

1:מה את חושבת שמשווים את הסדרה שלכם למורדים? 2: מה שאיפותייך לעתיד? 3: האם השמועות בינך לבין רועי נכונות?

שאלות לספיר דרמון

האם את מתחברת לדמות שאותה את משחקת (יעל)? האם הלימודים מסתדרים לך עם הצילומים?

m a y a 12

New member
לספירוששש..

היי ספירווש!! קודםםם כל אני מתה עלייך יש לך עיניים מדהימות ואת שחקנית מעולה.. את זוכרת שדיברת איתי את ורועי בטלפון אני הראשונהה !?!? ויש לי עוד שאלה נכון הופעת בחנהלה ושמלת השבתת!?!? אז אני ראיתי אותךךךך לב יו מאיה

שאלות שלי

ולכל חברי הפורום אני חדשה פה אבל אני רואה כל יום את הסדרה ואני מתה על ספיר דרמון ואלמה בן זאב.... שאלות לספיר: 1.האם שיחקת בעוד מקומות? 2.האם השתתפת בפרסומות? 3.עם מי מהסדרה הכי התחברת במציאות? 4.האם את דומה במציאות לדמות שלך?

מיטלילי

New member
שאלה חשובה!!

שאלות: 1. ספיר איך זה להיות מפורסמת מבחינת לחץ והכל ועומס..?? 2.יש שמועות שמפיצים והן לא נכונות וזה קצת מעצבן?? בלי קשר ל"שמועה" שהפיץ יהונתן שהיא נכונה.. 3. את מזדהה עם הדמות שלך?? היית אולי מעדיפה דמות אחרת שיותר תזדהי איתה או יותר תיקשרי ותתחברי אליה?? וד"א אומרים שאנחנו דומות.. וואי מחמאה ענקית נתנו לי!!

ספירוש אני חולה עלייך

ספירוש אני חולה עליך ורוצה שלאול אותך כמה שאלות: 1) את מרוצה מהתפקיד שקיבלת או שאת ציפית למשהו אחר? 2) בסדרה מור (אלמה) היא חברה שלך גם במציאות היא חברה שלך? 3) איך זה לעבוד עם אדם, שרון, אלמה, יונתן? 4) האם התפקיד שאת מגלמת בסדרה מזדהה איתך במציאות?
בשבילי את המלכה!!!!!!
מקווה שתעני לי!!!!!!!!1 אני מתה עליייך!!!!!!!!!!1 ואני מחכה למכתב ממך בבקשה!! הנה האימל שלי [email protected] אני מחכה לתשובה ממך!!! ביו'ש ואם יש לך אייסיקיו אז בשמחה אני ארצה לדבר איתך! כמובן אם את תרצי!

baeutifulgirl1

New member
יעל חולה עליך

יא את מחר בצאט פליס שילחי לי הודעה בפרטי או באיסיקיו 222127286 חולה עליךךךךךךךךך מתה עליךךךךךךךךך נשיקה!

למעלה