שאלות ליעל ספיר דרמון

ספיר

מכירה את יוסי הוא היה בכיתה שלך שגר באור יהודה ליד סטסיק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ממני:מיקי הכוסון של חולון את

korala

New member
לספירו'ש =]

העם את ורועי חברים , או שזה סתם , והעם התנשקתם ?! ולא לשכוח למסור לי ד"ש .. חהחע =]

itamar0com

New member
שאלה ליעל ספיר דרמון

יעל מה התאריך לידה שלך? איך זה לשחק עם ההפקה ואם כל השחקנים בצוות?

sapir161

New member
יש לי כמה שאלות לספיר

מה את מתכוונת לעשות בעתיד? באיזה הצגות/פרסומות/סרטים/סדרות השתתפת חוץ מראש גדול? מאיפה שמעת על האודישנים? מקווה שתעני לי על זה... ספיר..

שאלה קטנה לספירוש..

יש לך אייסיקיו??. עם כן..תביאי לי אותו בבקשה??!!! תודה.. חולה עלך...מורוש המלכה!!!

s h l a g e r

New member
ספיר האם את בקטע עם רועי או שזה סתם

האם את בקשר הדוק עם משהו? כלומר יש לך משהו?

היי ספיר בבקשה תעני לי על השאלות!

מה קורה? טוב יש לי כמה שאלות! 1. איך הגעת ל"ראש גדול"? 2. תהיה עונה 2? 3. אם יש לך מסנג'ר אני אשמח אם תתני לי אותו כי אני ממש מעריצה אותך ואני אשמח אם נשמור על קשר! 4.היית מחליפה דמות?? אם כן למי?

s h l a g e r

New member
ספיר!

האם תוכלי להגשים לי חלום ולמסור לי ד"ש כמו שאת זוכרת או לא אני איתן!!! אם תוכליע למסור לי ד"ש מיוחד ? תודה מראש!

s h l a g e r

New member
עוד שאלה...

ספיר אמרו לך פעם שכשחילקו את היופי בעולם את קבלת מנת יתר?!

BARBY14

New member
ספירו'ששש מושלמת שלייי!!!!

אין מה לומר חוץ מהמון המון מחמאותתת!!! משגעתתתתת מהממתתתתתתתתת נשמההההה מתוקהההההההההה והכללל הכללל הכלל את כזאת נשמהה אני כ"כ נהנית לראות אותך בטלוויזיה את שחקנית פשוט מעולה הייתי שמחה לדעת עם יש לך אימייל או מסנג'ר.. כי אייסיקיו אין לך..
ויש לי שאלות..ווקשה תעני עליהם.. מה התוכניות שלך לעתיד?! באיזה עוד תוכניות שיחקת!? האם את דומה ליעל במציאות?! כיצד הגעת לאודישנים?! וזהווו אוהבת אותך הכי שבעולםםםםםםםםםםם

n 0 f a r

New member
לספירוש!!!

1.איך זה לשחק את הדמות שלך בסדרה?? 2.אם הייתה לך אפשרות לבחור דמות אחרת את מי היית בוחרת?? 3.במה את דומה ליעל?? 4.למי מהשחקנים הכי התחברת? וזהו מקווה שתעני לי!!

למעלה