שאלות ליעל ספיר דרמון

היום 14.12 היא תתארח ומיכאלה התארחה

מיכאלה התארחה?? לא הספקתיי לראות!! אם כןן באסה

יאלו'ש המאמי אני מעריצה מס' 1 שלך

יעלו'ש המאמי יש לי אתר עלייך ואפילו 2 אני אוצה לאסוף מידע אך אינני יכולה תגידי את יכולה מאמי להיכנס לאיסי שלי ?????????... זה דחוף ליי יש לי מעריצים לאת 308106047

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif לספיר... רציתי לשאול אם תוכל

י לתת לנו את האייסי שלך... ועוד משהו, את מזדהה עם הדמות שלך??

ספיר דרמון הפצצה אני חולה עלייה

היי ספיר רציתי לשאול אותך כמה שאלות: 1.איך היה הקשר שלך עם השחקנים על הסט? 2.באיזה גיל התחלת לשחק? 3.אם לא את יעל,איזה דמות אחרת היית רוצה לשחק? 4.איזה פאשלה שקרתה לך את הכי זוכרת מהצילומים? 5.איך הגעת לשחק בראש גדול? 6.מה התחביבים שלך? סליחה שזה כ"כ הרבה שאלות... וספיר אני חולה עלייך ומעריצה אותך

naor107

New member
היי ספיר

לפי מה שאני יודע את חדשה ואת התחלת בתוכנית בראש גדול היה עוד תוכניות שהתששתף בהם והעם יש לך ניסיון

לספירוש...שאלות

היי ספיר, תגידי את מזדהה אם הדמות שלך??? ואם הייתה לך את ההזדמנות איזו דמות היית הכי רוצה להיות? ולמה ?

ספיר תימסרי לנו ד''ש ../images/Emo44.gif

תימסרי לאלמוג רחמיאן ואילת יוסף ד''ש אנחנו מעריצות שלך אנחנו מאושפזות עלייך (משפט מהשיר שלנו) אוהבות מאוד אלמוג ואיילת

לספירוששששששששש

שלום קוראים לי ליהי ואני מעריצה שלךך אני מתה עליךך תגידי יש לי שאלה את תשתתפי בהצגה או משהו כמו הצגה??? אני ישמח עם תעני לי אל ויש לך איסיקיו או איימיל שנוכל לצור איתך קשר ?עם כן תתחברי אלי לאיסיקיו פליזז 349472203 חולה עליךך ושיהיה לך שנה טובה תמסרי לי דששששש מתה עליך ליהי

שאלה ליעל...

עם מי את הכי מזדהה או שאיזה דמות היית רוצה להיות עם לא יעל? מקווה שתעני סמנטה

../images/Emo23.gifשאלות לספיר

איך התקבלת לראש גדול? איך החברים מגיבים? איך המשפחה מגיבה? האם כבר תופסים אותך ברחוב ומבקשים חתימה?

../images/Emo23.gifשאלות לספיר

איך התקבלת לראש גדול? איך החברים מגיבים? איך המשפחה מגיבה? האם כבר תופסים אותך ברחוב ומבקשים חתימה?

HadarBelinko

New member
ליעל

דבר ראשון את שחקנית מדהימהה =]] ורציתי לשאול בת כמה את ואם יש לך חבר??

שאלות לספירוש המאמי ../images/Emo23.gif

היי ספירוש אני ממש מתה עלייך ורציתי לדעת : 1. היה לך פעם רומן עם רועי וינברג ? 2. איך היתה העבודה על הסט ? 3. למי הכי נקשרת בסט ? 4. מה התחביבים שלך ? מתה עלייך ספיר את פשוט מדהימה !!! ממני בהמון אהבה שירן

לספיר השולטתתתתת

רק שתדעי שאני חולה עליך.. =) והשאלות: 1) יש לך חבר במציאות? 2) מה החלום הכי גדול שלך? 3) אפשר להיפגש איתך? 4) יש איזה סדרה שהיית רוצה להופיע בה? 5) האםן יש לך חברים גם מחוץ לסדרה? ומי הם? מקווה שתעני =) =)

../images/Emo24.gifלספיר מתה עליך!!!!!!!!!!

לספיר איך את מסתדרת עם הסדרה והחיי יום יום שלך זה מפריע לך או הכל כרגיל? עם איזה מהשחקנים בסדרה יש לך הכי קשר? העם זה נכון שאת וגור חברים? מה את הכי אוהבת בסדרה? מתה עליך את השחקנית הכי טובה טוב כולם טובים מתה על כולכם הסדרה הכי הכי!!!!!!!!!!!!!!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
שאלות../images/Emo26.gif

1.האם עברת אי פעם שיעורי משחק? 2.באיזה גיל גילית שאת אוהבת לשחק ולהופיע? 3.איפה הופעת בפעם הראשונה? 4.את חושבת שלמדת דברים חדשים שקשורים למשחק מהשחקנים המבוגרים ששיחקו לצידך ב"ראש גדול"? 5.מה את מאחלת לעצמך בעתיד?(לאו דווקא מבחינת המשחק) מענבר

שאלותת- לספיר !!! :)

למי הכי התחברת מהסט? האם את ויעל דומות ואם כן במה? מתי צילמתם את הסדרה? איך הגעת לשחק בסדרה? מה התגובות שאת מקבלת? האם נשארת בקשר עם מישהו מהסדרה חוץ מהצילומים? האם תיהיה עונה שנייה לראש גדול? למה את לא נכנסת לפורום?

למעלה