שניצל

מצב
הנושא נעול.

אבי בן 1231

Well-known member
כנראה, פינטז על נקניק ולא רצה לאכול כי זה לא בריא, אז לקח שניצל דמוי נקניק ;)

תקשיב, אני אגיד לך מה. אני יודע שאלו לא הנקניקיות הכי בריאות, ואם הייתי יכול לבחור לאכול איזה נקניקיות שאני רוצה אז הייתי בוחר בנקניקיות עשויות בשר לבן, כנראה מדגים, עוף או שניהם, שלא הוסיפו להם כל מיני דברים בצורה לא טבעית, אבל אני לא יכול ואני אסביר לך למה.

כידוע לך, אני מלך. בהיותי מלך, אני לא עושה את הקניות, אלא עושים את הקניות בשבילי ומביאים עד הבית. ככה זה כשאתה מלך 🤷‍♂️

הבעיה היא, והעיניין הוא, שההורים שלי נמצאים כבר בשנות החמישים לחייהם, אז זה לא שהכי קל להם או משהו, ואני גם כך כבר שולח אותם לשני מקומות. הסופרמרקט ואז הירקנייה שנמצאת לא רחוק.

בסופר, אין נקניקיות באמת כמו מה שהייתי רוצה. אפילו נקניקיות העוף, שאלו נקניקיות בשר לבן, עברו תהליכים לא טבעיים והפכו ללא בריאות, אם אלו נקניקיות עוף שנמכרות בסופר.

אחרי מה שההורים שלי מסיימים עם הסופר, הם צריכים לעבור בירקנייה בשביל לקנות את הפירות והירקות שלי. לא הכול יש בסופר. לדוגמה אוכמניות.

יש בקרבת מקום גם חנות של בשרים שיש להם נקניקיות בשר לבן בריאות וטובות, ליד הסופר וחנות הירקות, כי זה הכול באותו מרכז מסחרי, אבל כאמור, ההורים שלי כבר בשנות החמישים לחייהם. אני לא באמת יכול לתזז אותם לשלוש מקומות ביציאה אחת. מה, אין לי אלוהים?

מלך-מלך אבל יש גבול. ההורים שלי הם לא מבוגרים בהגזמה אבל הם גם כבר לא בדיוק פרגיות צעירות.

בעתיד כשאני אהיה עשיר יהיו לי משרתים אמיתיים ולא "כאילו-משרתים" שהם בעצם קרובי משפחה אהובים שצריך להתחשב בהם, ואז כמובן שהכול יהיה ויקרה בדיוק כפי מה שאני רוצה.

עד אז אני מסתדר עם מה שיש ומבין את מגבלות ההורים, כי אני לא באמת אאוט אוף טאצ' כמו מה שאתם חושבים שאני רק כי גדלתי עם כפית של זהב בתוך הפה.

אפשר לחיות טוב מבלי להתנתק מהמציאות. לא כולם הם ai27.

אז מכיוון ש"הנקניקיות הכי בריאות" לא יכולות להיות פרמטר, אלא אם כן אני אנסה לכוון לנקניקיות הכי בריאות שנמכרות בסופר (כי כאמור, אחרי מה שאני שולח את ההורים לסופר ואז לירקנייה, אני לא אשלח אותם גם אל חנות הבשרים, ועל כן הם מביאים לי נקניקיות מהסופר) אבל לא נראה לי שזה באמת יהיה כזה בריא, אז אני כבר פשוט זורק את הבריאות כפרמטר לבחירת הנקניקיות שלי מהחלון, ובוחר את הנקניקיות הכי טעימות. כאמור-נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי. אם כי בעצם רוב הפעמים אין אותן, ולכן הנקניקיות שבעצם יוצא לי לאכול אותן הכי הרבה, למרות שזאת לא באמת הבחירה הראשונה שלי לנקניקיות מהסופר, הן נקניקיות וינר.

נכון, זה לא בריא, אבל ראשית כל וכאמור, אני לא יכול להתרכז כרגע בבריאות שלי בקטע של הנקניקיות, שנית כל הן טעימות, במיוחד האמריקאיות, ושלישית כל, אני מניח שבאיזשהו מקום אני מפצה, מי יודע, אולי אפילו מוחק את הנזקים לגוף שלי, עם תצרוכת הפירות והירקות הגבוהה שלי (אני אוכל הרבה מלפפונים, בננות, תפוחים, אוכמניות, פטל, תירס וענבים). על זה תוסיף את זה שאני בן 25 ונראה לי שבינתיים אני בסדר מבחינה בריאותית 🤷‍♂️

אני אוכל נקניקיות בערך פעם ביומיים 🤷‍♂️

כי לראות את הבשר נטחן על המקום נותן לך את הידע שלא הוסיפו לזה כל מיני דברים בצורה לא טבעית? חכם. כשאני אהיה עשיר ויהיו לי בתור התחלה ארבע משרתים, ההנחיות יהיו בנוגע לסוג הנקניקיות ולא בנוגע ל"טחינה על המקום/לא טחינה על המקום". ההנחיות יהיו נקניקיות בשר לבן מבשר שנטחן מחזה עוף הודו וללא הוספת מרכיבים מלאכותיים (אני אאמין למה שכתוב על האריזה) ונקניקיות בשר לבן מבשר דגים, כאשר הדגים הם טונה אדומה, סלמון והרינג.

ראית מה זה? הנקניקיות שאני אוכל הן אולי "זבל" אבל זה לא אומר שאני לא יודע מה הנקניקיות הנכונות לאכול אותן :)
ההורים שלך בשנות החמישים וכבר קשה להם|תוהה|
אני מתקרב ל 80 ועדיין לא קשה לי, אם כי קצת פחות קל!!

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מיצי בריאות אחרים לא מגיעים לקרסוליים של עשב חיטה ומאבדים ערכים תזונתיים במהלך עשיית המיץ, לכן מומלץ לאכול במקום לעשות מיץ.
בגללך התחלתי לשתות מיץ עשב חיטה. בדיוק כפי שחשדתי-טעם מחריד. אבל אני עושה את זה בשביל לזכות להגיע לגיל 102 כדי לזכות לראות את ההיסטוריונים מכריזים עליי כעל גדול בני-האדם במאה ה-21 🤷‍♂️
הדבר המתועש ששמת לא נחשב לבשר מבחינת ערכים תזונתיים.
🤷‍♂️
תבקש ממישהו להסביר לך כי לא נראה לי שאתה מבין כתיבת סגי נהור :)
חבל שאתה מספר שכתבת בציניות, דווקא זה נכון שהישגיי אדירים.
זה בהחלט אומר, זה כמו שתקשיב להרצאה על תכנות ותחשוב שאתה יודע לתכנת.
גם כשהם כבר לא יהיו, יהיו המשרתים, אז היכן הבעיה? 🤷‍♂️
אם אין שכל |שמאל| אין דאגות|!|
בהתחשב בהישגיי אדירי המימדים, מן הסתם יש לי הרבה מאוד שכל. למה נראה לך שאני האלוהים של סופרמן? נקודה למחשבה בשבילך.
לופ, התייחסתי לזה מעלה, על ההבדל בין תיאורטי למעשי.
המשרתים ידאגו לי להכול גם כשההורים כבר לא יהיו.
לך אין בן כמותו, דיי מעייף אותם ומקצר להם את החיים.
הם משרתים אותי מרצונם החופשי ועושים זאת באהבה. הם יודעים ומבינים שאני מלך, ושמלך צריך לגדל ככזה ולהתייחס אליו ככזה.
זה ידוע שקשה לגדל ילד עם צרכים מיוחדים.
נכון. יש לי צרכים מיוחדים. מה נראה לך? שאני כמוכם, פשוטי העם? מה נראה לכם? שאני אוכל את מה שאתם אוכלים? שותה את מה שאתם שותים? עושה את אותם הדברים שאתם עושים?

אני יכול להבטיח לך שאתה בהחלט צודק, ושכמלך, מן הסתם יש לי הרבה מאוד צרכים מיוחדים.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
בגללך התחלתי לשתות מיץ עשב חיטה. בדיוק כפי שחשדתי-טעם מחריד. אבל אני עושה את זה בשביל לזכות להגיע לגיל 102 כדי לזכות לראות את ההיסטוריונים מכריזים עליי כעל גדול בני-האדם במאה ה-21 🤷‍♂️
|כלהכבוד| אם תתמיד בכך, זה בהחלט ינקה את גופך מרעלים.
מציאות |נחמה|
חבל שאתה מספר שכתבת בציניות, דווקא זה נכון שהישגיי אדירים.
בעיניי עצמך בלבד |נחמה|
גם כשהם כבר לא יהיו, יהיו המשרתים, אז היכן הבעיה? 🤷‍♂️
אתה מתכוון לאחים בבי"ח?
בהתחשב בהישגיי אדירי המימדים, מן הסתם יש לי הרבה מאוד שכל. למה נראה לך שאני האלוהים של סופרמן? נקודה למחשבה בשבילך.
לא עדיף שהוא יכתוב את זה?
כמובן, זה לא יקרה |נחמה|
המשרתים ידאגו לי להכול גם כשההורים כבר לא יהיו.
כן, הבנתי את זה, האחים ישרתו אותך.
הם משרתים אותי מרצונם החופשי ועושים זאת באהבה. הם יודעים ומבינים שאני מלך, ושמלך צריך לגדל ככזה ולהתייחס אליו ככזה.
הם מבינים שאתה בעל צרכים מיוחדים.
נכון. יש לי צרכים מיוחדים. מה נראה לך? שאני כמוכם, פשוטי העם? מה נראה לכם? שאני אוכל את מה שאתם אוכלים? שותה את מה שאתם שותים? עושה את אותם הדברים שאתם עושים?
ברור שלא, אתה אוכל מאכלי ילדים מתועשים שאנו כבר מזמן הפסקנו לאכול.
אני יכול להבטיח לך שאתה בהחלט צודק, ושכמלך, מן הסתם יש לי הרבה מאוד צרכים מיוחדים.

צפה בקובץ המצורף 100670
הכי חשוב לא לשכוח לקחת את ה-|תרופה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
|כלהכבוד| אם תתמיד בכך, זה בהחלט ינקה את גופך מרעלים.
כדאי מאוד. הטעם מחריד, וזה גם יותר קשה לקנות אותו מאשר את רוב הדברים. איך אני קונה את רוב הדברים שאני רוצה? אני יורד למטבח, מסתכל במקרר ובארונות מה חסר לי ותוך כדי כותב רשימה בוואטסאפ של כל מה שאני צריך וחסר לי ושולח גם לאמא וגם לאבא ומתי שהם הולכים לסופר, הם מביאים לי. אבל מכיוון שאין מיץ עשב חיטה בסופר, או בשום מקום אחר בשכונה למיטב ידיעתי והבנתי, איך אני נאלץ לקנות אותו? להזמין מהאינטרנט בעצמי עם הכרטיס אשראי של אמא, כאילו שזה היה בגדים או נעליים או אני לא יודע מה, וזה כמובן כבר משמעותית יותר מאמץ כי אני צריך להקליד את כל המספרים והפרטים, אז כדאי מאוד שזה יהיה שווה את כל זה 🧐
בעיניי עצמך בלבד |נחמה|
לא, אלא גם בעיני חברי צבא המעריצים שלי.
אתה מתכוון לאחים בבי"ח?
לא, אני מתכוון למשרתים בתשלום שיעבדו בשבילי באחוזת הענק שלי. עושר זה דבר שנבנה בשלבים, אז כשאני אתעשר, אני מניח שלא יהיה לי בבת אחת מספיק כסף תיכף ומיד לכל המשרתים שהייתי רוצה, אז אני מתכוון להתחיל מארבע, שני משרתים ושתי משרתות, כאשר עם הזמן יהיו עוד ועוד, עד שבסוף יהיו שש עשרה-שמונה משרתים ושמונה משרתות.

דיברתי עם סבא על התוכנית והוא אמר לי שהוא היה מעדיף רק משרתות כדי שהוא יוכל לשכב איתם. הבעיה עם זה, הסברתי לו, זה שא'. זה לא חוקי, ב'. לא פרקטי, כי צריך גם גברים בשביל כל העבודות הגבריות.

עם האיש הזה זה אך ורק מין. זה נורא. הוא יודע שיש עוד דברים בחיים, נכון? 🤷‍♂️
לא עדיף שהוא יכתוב את זה?
כמובן, זה לא יקרה |נחמה|
נכון, כי כואב לו והוא מקנא אז הוא לא מודה בכך, בוודאי שלא בפומבי, ולכן הוא סוגד לי בסתר ליבו בלבד.

למרות שגם על כך הוא קרוב לוודאי לא מספר על אף-אחד, לא אתפלא אם אגלה שהוא בנה לכבודי מקדש קטן בבית שלו, ושהוא לוחש את שמי בתפילה שקטה כל יום דבר ראשון כשהוא קם בבוקר ודבר אחרון כשהוא הולך לישון בלילה.

כמובן כמו שצריך, עם המילה "פאקינג" לפני כל מילה בשם שלי, כן?

בנוסף, ובנוגע להתעקשותו לסגוד אותי בהיחבא, נראה לי גם שבאיזשהו מקום הוא מתבייש בסגידתו אותי, שזה מגוחך בעיניי, כי מי אני ומה אני שהוא חושב שזה מביך להעריץ אותי ולסגוד לי? לא, באמת. מי אני? מה אני? מי הוא חושב שאני? טיילור סוויפט?
כן, הבנתי את זה, האחים ישרתו אותך.
אתה פשוט מקנא בי שלי יהיה כסף למשרתים ושלך לא יהיה כסף למשרתים לעולם.
הם מבינים שאתה בעל צרכים מיוחדים.
ברור. יש מלך שאין לו צרכים מיוחדים? אני אוכל, שותה, מבלה ולובש יקר יותר מאשר הרוב הגדול של האנשים. זה הרי ברור ואין צורך להוסיף ולהזכיר את רמת חיי הגבוהה כמלך.

0804HOTDS01-f1f48e3.jpg
ברור שלא, אתה אוכל מאכלי ילדים מתועשים שאנו כבר מזמן הפסקנו לאכול.
המעט מאוד שאתה יודע על הרגלי התזונה שלי הוא אינו תמונה מייצגת 🙂
הכי חשוב לא לשכוח לקחת את ה-|תרופה|
מצחיק. לא מזמן הייתי צריך להגיד את זה למישהי אחרת אבל על אמת :(

דיברגנט חדש

Well-known member
כדאי מאוד. הטעם מחריד, וזה גם יותר קשה לקנות אותו מאשר את רוב הדברים. איך אני קונה את רוב הדברים שאני רוצה? אני יורד למטבח, מסתכל במקרר ובארונות מה חסר לי ותוך כדי כותב רשימה בוואטסאפ של כל מה שאני צריך וחסר לי ושולח גם לאמא וגם לאבא ומתי שהם הולכים לסופר, הם מביאים לי. אבל מכיוון שאין מיץ עשב חיטה בסופר, או בשום מקום אחר בשכונה למיטב ידיעתי והבנתי, איך אני נאלץ לקנות אותו? להזמין מהאינטרנט בעצמי עם הכרטיס אשראי של אמא, כאילו שזה היה בגדים או נעליים או אני לא יודע מה, וזה כמובן כבר משמעותית יותר מאמץ כי אני צריך להקליד את כל המספרים והפרטים, אז כדאי מאוד שזה יהיה שווה את כל זה 🧐
הכרול עניין של הרגל, טעם נרכש. אני התרגלתי לאכול בלי מלח וזה כלל לא חסר לי.
לא, אלא גם בעיני חברי צבא המעריצים שלי.
פיצולי האישיות שלך?
לא, אני מתכוון למשרתים בתשלום שיעבדו בשבילי באחוזת הענק שלי. עושר זה דבר שנבנה בשלבים, אז כשאני אתעשר, אני מניח שלא יהיה לי בבת אחת מספיק כסף תיכף ומיד לכל המשרתים שהייתי רוצה, אז אני מתכוון להתחיל מארבע, שני משרתים ושתי משרתות, כאשר עם הזמן יהיו עוד ועוד, עד שבסוף יהיו שש עשרה-שמונה משרתים ושמונה משרתות.
אל דאגה, יהיה לך שם גם אחים וגם אחיות.
דיברתי עם סבא על התוכנית והוא אמר לי שהוא היה מעדיף רק משרתות כדי שהוא יוכל לשכב איתם. הבעיה עם זה, הסברתי לו, זה שא'. זה לא חוקי, ב'. לא פרקטי, כי צריך גם גברים בשביל כל העבודות הגבריות.

עם האיש הזה זה אך ורק מין. זה נורא. הוא יודע שיש עוד דברים בחיים, נכון? 🤷‍♂️
שאלה זאת צריכה להיות מופנית אליו ולא אליי.
נכון, כי כואב לו והוא מקנא אז הוא לא מודה בכך, בוודאי שלא בפומבי, ולכן הוא סוגד לי בסתר ליבו בלבד.

למרות שגם על כך הוא קרוב לוודאי לא מספר על אף-אחד, לא אתפלא אם אגלה שהוא בנה לכבודי מקדש קטן בבית שלו, ושהוא לוחש את שמי בתפילה שקטה כל יום דבר ראשון כשהוא קם בבוקר ודבר אחרון כשהוא הולך לישון בלילה.

כמובן כמו שצריך, עם המילה "פאקינג" לפני כל מילה בשם שלי, כן?

בנוסף, ובנוגע להתעקשותו לסגוד אותי בהיחבא, נראה לי גם שבאיזשהו מקום הוא מתבייש בסגידתו אותי, שזה מגוחך בעיניי, כי מי אני ומה אני שהוא חושב שזה מביך להעריץ אותי ולסגוד לי? לא, באמת. מי אני? מה אני? מי הוא חושב שאני? טיילור סוויפט?
הוא מתעלם מקיומך מרוב זלזול, נראה לי אתה צריך ללכת למילון לבדוק מה ההגדרה של סגידה :)
אתה פשוט מקנא בי שלי יהיה כסף למשרתים ושלך לא יהיה כסף למשרתים לעולם.
יש לי עוזרת בית, זה מספיק לי.
ברור. יש מלך שאין לו צרכים מיוחדים? אני אוכל, שותה, מבלה ולובש יקר יותר מאשר הרוב הגדול של האנשים. זה הרי ברור ואין צורך להוסיף ולהזכיר את רמת חיי הגבוהה כמלך.

צפה בקובץ המצורף 100875
כלוא בחדר ומפחד לצאת לאוויר העולם, זה ההפך הגמור ממלך |נחמה|
המעט מאוד שאתה יודע על הרגלי התזונה שלי הוא אינו תמונה מייצגת 🙂
אני יודע אך ורק מה שאתה בוחר לשתף.
מצחיק. לא מזמן הייתי צריך להגיד את זה למישהי אחרת אבל על אמת :(
גם לך זה על אמת |סיוע|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הכרול עניין של הרגל, טעם נרכש.
לא נכון.
אני התרגלתי לאכול בלי מלח וזה כלל לא חסר לי.
גם אני ויתרתי לפני כמה שנים טובות על המלח, אבל זה כן חסר לי 🤷‍♂️

למה אין תחליף יותר בריא למלח, כמו מה שבמקום סוכר יש סוכרזית? 🤷‍♂️
פיצולי האישיות שלך?
אז עכשיו לא רק שהישגיי האדירים לא היו ולא נבראו, אלא גם צבא המעריצים שלי לא קיים. אחלה 😂
אל דאגה, יהיה לך שם גם אחים וגם אחיות.
פחחחחחחחחח....(קרדיט לכוכבית מצויה, שממנה למדתי את זה 😀).
הוא מתעלם מקיומך מרוב זלזול, נראה לי אתה צריך ללכת למילון לבדוק מה ההגדרה של סגידה :)
לא, הוא סוגד לי בסתר ליבו ובהיחבא, ולכן אתה לא יודע על כך 🤷‍♂️
יש לי עוזרת בית, זה מספיק לי.
עם בית צנוע כפי מה שקרוב לוודאי שיש לך, אני בטוח שזה מספיק לך, אבל מה לעשות שאני זה לא אתה, ואני מלך, ואני אגור תחילה בבית גדול ורחב ידיים המדריש ארבע משרתים, ואז באחוזת ענק (או שמא עליי להגיד "ארמון", אני הרי מלך :)) המדרישה שישה-עשר משרתים? 😀
כלוא בחדר ומפחד לצאת לאוויר העולם, זה ההפך הגמור ממלך |נחמה|
תמשיך להמציא עבורי את סיפור חיי, זה קורע מצחוק 😂

אבל אם אתה ממציא, אז לפחות תמציא נכון. אין לי חדר. יש לי קומה שלמה, עם שירותים פרטיים ומרפסת.

מתי שבא לי לצאת מהחדר, אז אני יוצא מהבית לאיפה שבא לי ועושה מה שבא לי, ואם לא זה כי כבר מאוחר או כי אין לי כוח, אז למרפסת, היכן שאני יושב לי עם המחשב, ולעיתים קרובות עם פרוסת עוגה וקפה.

שנות אור מהחדר שני מטר על שני מטר שחלקת בילדותך עם שלושת אחיך המשוערים, לא?

אני ואתה מגיעים משני הצדדים ההפוכים של החיים. מה הפלא שאתה רק מעיף בי מבט קליל ומתחיל לגרד לך כל הגוף מרוב קנאה וכאבים? לא סתם המלצתי לך על האלוורה 😂

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
אני יודע אך ורק מה שאתה בוחר לשתף.
אני משתף מה שיוצא לי לשתף 🤷‍♂️
גם לך זה על אמת |סיוע|
פחחחחחחחח....|חיוךרחב|

דיברגנט חדש

Well-known member
צא ולמד :)
גם אני ויתרתי לפני כמה שנים טובות על המלח, אבל זה כן חסר לי 🤷‍♂️
למה ויתרת, אם זה כ"כ חסר לך? יש לך בעיות בריאות?
למה אין תחליף יותר בריא למלח, כמו מה שבמקום סוכר יש סוכרזית? 🤷‍♂️
כי סוכרזית פחות בריא מסוכר :)
אז עכשיו לא רק שהישגיי האדירים לא היו ולא נבראו, אלא גם צבא המעריצים שלי לא קיים. אחלה 😂
אכן, קיים רק בדימיונך |נחמה|
פחחחחחחחחח....(קרדיט לכוכבית מצויה, שממנה למדתי את זה 😀).
זה, כנראה, יהיה גם מקום מגוריך כשהוריך כבר לא יוכלו לתמוך בך.
לא, הוא סוגד לי בסתר ליבו ובהיחבא, ולכן אתה לא יודע על כך 🤷‍♂️
לפנטז זה טוב |נחמה|
עם בית צנוע כפי מה שקרוב לוודאי שיש לך, אני בטוח שזה מספיק לך, אבל מה לעשות שאני זה לא אתה, ואני מלך, ואני אגור תחילה בבית גדול ורחב ידיים המדריש ארבע משרתים, ואז באחוזת ענק (או שמא עליי להגיד "ארמון", אני הרי מלך :)) המדרישה שישה-עשר משרתים? 😀
לא מכיר |פח| כה גדול, אלא אם כן, אתה מתכוון לחיריאה בעברו לפני שנהפך לפארק אריאל שרון?
תמשיך להמציא עבורי את סיפור חיי, זה קורע מצחוק 😂

אבל אם אתה ממציא, אז לפחות תמציא נכון. אין לי חדר. יש לי קומה שלמה, עם שירותים פרטיים ומרפסת.

מתי שבא לי לצאת מהחדר, אז אני יוצא מהבית לאיפה שבא לי ועושה מה שבא לי, ואם לא זה כי כבר מאוחר או כי אין לי כוח, אז למרפסת, היכן שאני יושב לי עם המחשב, ולעיתים קרובות עם פרוסת עוגה וקפה.

שנות אור מהחדר שני מטר על שני מטר שחלקת בילדותך עם שלושת אחיך המשוערים, לא?

אני ואתה מגיעים משני הצדדים ההפוכים של החיים. מה הפלא שאתה רק מעיף בי מבט קליל ומתחיל לגרד לך כל הגוף מרוב קנאה וכאבים? לא סתם המלצתי לך על האלוורה 😂

צפה בקובץ המצורף 101007
דימיונך עובד שעות נוספות, אך מה לעשות, ככה זה שהחיים ריקניים |נחמה|
אני משתף מה שיוצא לי לשתף 🤷‍♂️
זכותך.
פחחחחחחחח....|חיוךרחב|
מקום מגוריך העתידי?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא אמרתי שאין דבר כזה טעם נרכש. רק אמרתי שלא עם הכול זה ככה.
למה ויתרת, אם זה כ"כ חסר לך? יש לך בעיות בריאות?
אין לי בעיות בריאות. אני רק בן 26. אני מנסה להגיע לגיל 102 כי נולדתי בתחילת 1998 ואני מנסה להגיע ליום חמישי ה-31 בדצמבר של 2099 ב-23:00 בלילה כדי לזכות לראות את ההיסטוריונים של העתיד מכריזים עליי כגדול בני-האדם במאה ה-21.

לצערי, ביום שלישי ה-31 בדצמבר של 2999, כשההיסטוריונים יכריזו עליי כעל גדול בני-האדם באלף השלישי, כבר לא אזכה להיות נוכח.

בסדר, אסתפק בלהיות שם כשיכריזו עליי כעל גדול בני-האדם של המאה.
כי סוכרזית פחות בריא מסוכר :)
ממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממהההההההההההההההההההההההההההההההההההה??????????????????????????
אכן, קיים רק בדימיונך |נחמה|
מדהים לראות מה שהקנאה עשתה לך. לא ראיתי רמות כל-כך מטורפות של קנאה עד כדי כך שהן מביאות אדם עד לכדי התכחשות כל-כך מטורפת והזויה אל המציאות והעובדות מאז SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני.

אתה אפילו לא שווה שאתחיל למנות את שמות חברי צבא המעריצים שלי ואת כל השרשורים וההודעות שהם כתבו על גאונותי הרבה.
זה, כנראה, יהיה גם מקום מגוריך כשהוריך כבר לא יוכלו לתמוך בך.
לא כפרה. בבית הבא שלי אני כבר אעבור לאחוזה קטנה ואחזיק בארבעה משרתים.

MG_7622.jpg

הבית שאחריו, כבר יהיה אחוזת ענק רחבת ידיים שאני אקנה מהכסף של כל הדברים שיעלו במיליוני אחוזים ושיתוחזק על-ידי שש-עשרה המשרתים הצמודים שיהיו לי אז.

Biltmore_Estate,_Asheville,_North_Carolina.jpg
לפנטז זה טוב |נחמה|
זאת לא פנטזיה. זאת מציאות עובדתית 😂

הוא ביקש ממני ללמד אותו לעשות אלפי אחוזים בבורסה כמוני והעביר מיליוני שקלים בבורסות ממקום למקום על-פי הנחיותיי וגם יותר מפעם אחת :ROFLMAO:
לא מכיר |פח| כה גדול, אלא אם כן, אתה מתכוון לחיריאה בעברו לפני שנהפך לפארק אריאל שרון?
7290102740376.jpg
דימיונך עובד שעות נוספות
בסדר, אז חדר השלוש מטר על שלוש מטר שחלקת עם שני אחיך המשוערים. זה לא יותר מידי קשה לשער מאיזה חיים אתה מגיע. בן-אדם שרואה מישהו שחי טוב ומתפוצץ מזה עד השמיים, לא קשה לשער את העבר וההיסטוריה שהוא מגיע מהם, ואת הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי זה.

קצת כמו שלא היה קשה להבין שאתה וסופרמן מכוערים כמו תחת כאשר הכחשתם את עובדת היותי חתיך מהמם לאחר שפי 10 מארס הזכיר את עצם הדבר, ואתה כתבת תגובה שאני אינני כזה, וסופרמן עשה לייק, רק בשביל שיסתבר מאוחר יותר שאתה שחור שעלה מאתיופיה ושסופרמן סובל מהשמנת יתר:

שילך לעזאזל מור פז הבלונדיני | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

1711885816890.png
1711885881637.png

לא ששחור בהכרח לא יכול להיות יפה, אבל זה צבע שבולע אור ככה שגם אם יש שחור יפה לא רואים ואז מה הטעם. בנוגע להשמנה של סופרמן, וואלה, כן, השמנה זה לא יפה בשום מצב. אולי לפי התפיסות המקובלות בחלקים מסוימים של אירופה במאה ה-19, וגם אז הכוונה הייתה בעיקר לנשים ולא גברים, וגם אז הכוונה הייתה נשים מלאות ולא נטו פשוט שמנות.

בדיוק באותה הקלות, כאמור, ממש לא קשה להסיק שגדלת בעוני כי כואב לך שלמשפחה שלי יש כסף, ממש לא קשה להסיק שאתה טיפש כי כואב לך שאני חכם, וכן הלאה וכן הלאה.

האמת שגם את הדברים האלו אפשר להסיק, ולא שאני חלילה גזען או משהו, זה עניין עובדתי, מהצבע שלך לבדו, וזאת מכיוון שאפילו שאני לא חלילה גזען, אין מה לעשות, שחורים עובדתית מגיעים מאפריקה, וגם אם אפריקה לא כזאת בגלל הצבע של האפריקנים, אלא כזאת בגלל גורם האקלים, שמשפיע גם על הצבע וגם על איכות המקום והאנשים, היא עדיין היבשת הענייה ביותר, הטיפשה ביותר, המכוערת ביותר וכדומה'.

עוד שנייה אנחנו באפריל, אבל תן לי להזכיר לך שכבר בינואר, ושוב, לא שאני גזען, אלו עניינים עובדתיים-מדעיים, כתבתי לך כמה הרבה הצבע שלך מסביר:

1711886506757.png

אם לא היית שחור, לא היית אפריקני. אם לא היית אפריקני, לא היית מכוער, טיפש, עני וכיוצא בזה, ואז לא היית מוצא את הבן-אדם הכי לבן, חכם, מוכשר, עשיר, סקסי וכיוצא בזה בסביבה, ונופל עליו במטחי קללות, הצקות, הטרדות, ובעיקר הרבה, אבל הרבה מאוד-מאוד קנאה שאני מקבל ממך מאז שלמדת את ערכי ומי אני ומה אני, כבר לפני כארבעה וחצי חודשים, כאשר העליתי שרשור על הדוקטורט שכותבים עליי ועל עבודת ההגשה הגאונית שלי שקיבלתי עליה ציון נמוך מידי, שזה בערך מתי שהתחלת "ליפול עליי" מרוב קנאה וכאב, ולהכחיש את עובדת חוכמתי האדירה, עובדת עשרות ההישגים שלי, עובדת צבא המעריצים שלי, הכול מתוך קנאה וכאב על עליונותי עליך בכל צורה ודרך, וכמה מצחיק, כמסווה של "אני עונה לך כי אני מרחם עליך", כאילו שאתה זה שנמצא בעמדה לרחם עליי ולא להפך 😂

לזכותך לפחות ייאמר שאתה קורע אותי מצחוק 😂

מאז הקנאה הבוערת והשורפת של סופרמן, אף-אחד לא קינא בי כל-כך בצורה מצחיקה כל-כך 😂

אבל בסופו של דבר, כן. זה כל מה שזה. קנאה אדירה, בוערת ושורפת. לא סתם התחלתי לשים לך תמונה של אלוורה להרגעה, קירור וריענון של העור 😂
אך מה לעשות, ככה זה שהחיים ריקניים |נחמה|
ואני זה שהדמיון שלו עובד שעות נוספות? 😂

שיתפתי מספיק מחיי בשביל שיהיה אפשר לדעת שהחיים שלי הם הרבה דברים, אבל ריקניים הם לא 😂

אולי זה מה שהיית רוצה שהחיים שלי יהיו מתוך קנאה וכאב על חיי המדהימים, שאותם, סביר להניח, היית רוצה עבור עצמך |פנים|
מקום מגוריך העתידי?
לא. מקום מגוריי העתידי נמצא בתמונות פה למעלה :sneaky:

דיברגנט חדש

Well-known member
לא אמרתי שאין דבר כזה טעם נרכש. רק אמרתי שלא עם הכול זה ככה.
לרוב כן
אין לי בעיות בריאות. אני רק בן 26. אני מנסה להגיע לגיל 102 כי נולדתי בתחילת 1998 ואני מנסה להגיע ליום חמישי ה-31 בדצמבר של 2099 ב-23:00 בלילה כדי לזכות לראות את ההיסטוריונים של העתיד מכריזים עליי כגדול בני-האדם במאה ה-21.

לצערי, ביום שלישי ה-31 בדצמבר של 2999, כשההיסטוריונים יכריזו עליי כעל גדול בני-האדם באלף השלישי, כבר לא אזכה להיות נוכח.

בסדר, אסתפק בלהיות שם כשיכריזו עליי כעל גדול בני-האדם של המאה.
אז למה, דווקא, ויתרת על זה ולא על האוכל המתועש וכל הג'אנק שלך?
ממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממהההההההההההההההההההההההההההההההההההה??????????????????????????
מה שאתה שומע, יש שם כימיקלים שהרבה פחות בריאים מסוכר.
מדהים לראות מה שהקנאה עשתה לך. לא ראיתי רמות כל-כך מטורפות של קנאה עד כדי כך שהן מביאות אדם עד לכדי התכחשות כל-כך מטורפת והזויה אל המציאות והעובדות מאז SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני.

אתה אפילו לא שווה שאתחיל למנות את שמות חברי צבא המעריצים שלי ואת כל השרשורים וההודעות שהם כתבו על גאונותי הרבה.
זה שתחזור על הדברים לא יהפוך אותם לנכון. עד כה לא ראיתי אחד שכתב שהוא מעריץ אותך וזה שאתה כותב שסופרמן מסתיר זאת, אתה מגוחך.
לא כפרה. בבית הבא שלי אני כבר אעבור לאחוזה קטנה ואחזיק בארבעה משרתים.

צפה בקובץ המצורף 101194

הבית שאחריו, כבר יהיה אחוזת ענק רחבת ידיים שאני אקנה מהכסף של כל הדברים שיעלו במיליוני אחוזים ושיתוחזק על-ידי שש-עשרה המשרתים הצמודים שיהיו לי אז.

צפה בקובץ המצורף 101196

זאת לא פנטזיה. זאת מציאות עובדתית 😂

הוא ביקש ממני ללמד אותו לעשות אלפי אחוזים בבורסה כמוני והעביר מיליוני שקלים בבורסות ממקום למקום על-פי הנחיותיי וגם יותר מפעם אחת :ROFLMAO:
מה שתגיד, אם זה עושה לך טוב, מי אני שאמנע רגע של נחת עבורך :)
אני רואה שאתה משתמש בזה הרבה.
בסדר, אז חדר השלוש מטר על שלוש מטר שחלקת עם שני אחיך המשוערים. זה לא יותר מידי קשה לשער מאיזה חיים אתה מגיע. בן-אדם שרואה מישהו שחי טוב ומתפוצץ מזה עד השמיים, לא קשה לשער את העבר וההיסטוריה שהוא מגיע מהם, ואת הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי זה.

קצת כמו שלא היה קשה להבין שאתה וסופרמן מכוערים כמו תחת כאשר הכחשתם את עובדת היותי חתיך מהמם לאחר שפי 10 מארס הזכיר את עצם הדבר, ואתה כתבת תגובה שאני אינני כזה, וסופרמן עשה לייק, רק בשביל שיסתבר מאוחר יותר שאתה שחור שעלה מאתיופיה ושסופרמן סובל מהשמנת יתר:

שילך לעזאזל מור פז הבלונדיני | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

צפה בקובץ המצורף 101198
צפה בקובץ המצורף 101199
לא רואה שסופרמן עשה לך לייק ולא רואה שכתבתי עליך, מה שאני כן רואה שכתבתי נבלה לפרמפרוסט על סגידתו לנשיאת הרווארד לאור התבטאויותיה כנגדנו.
לא ששחור בהכרח לא יכול להיות יפה, אבל זה צבע שבולע אור ככה שגם אם יש שחור יפה לא רואים ואז מה הטעם. בנוגע להשמנה של סופרמן, וואלה, כן, השמנה זה לא יפה בשום מצב. אולי לפי התפיסות המקובלות בחלקים מסוימים של אירופה במאה ה-19, וגם אז הכוונה הייתה בעיקר לנשים ולא גברים, וגם אז הכוונה הייתה נשים מלאות ולא נטו פשוט שמנות.

בדיוק באותה הקלות, כאמור, ממש לא קשה להסיק שגדלת בעוני כי כואב לך שלמשפחה שלי יש כסף, ממש לא קשה להסיק שאתה טיפש כי כואב לך שאני חכם, וכן הלאה וכן הלאה.

האמת שגם את הדברים האלו אפשר להסיק, ולא שאני חלילה גזען או משהו, זה עניין עובדתי, מהצבע שלך לבדו, וזאת מכיוון שאפילו שאני לא חלילה גזען, אין מה לעשות, שחורים עובדתית מגיעים מאפריקה, וגם אם אפריקה לא כזאת בגלל הצבע של האפריקנים, אלא כזאת בגלל גורם האקלים, שמשפיע גם על הצבע וגם על איכות המקום והאנשים, היא עדיין היבשת הענייה ביותר, הטיפשה ביותר, המכוערת ביותר וכדומה'.

עוד שנייה אנחנו באפריל, אבל תן לי להזכיר לך שכבר בינואר, ושוב, לא שאני גזען, אלו עניינים עובדתיים-מדעיים, כתבתי לך כמה הרבה הצבע שלך מסביר:

צפה בקובץ המצורף 101200

אם לא היית שחור, לא היית אפריקני. אם לא היית אפריקני, לא היית מכוער, טיפש, עני וכיוצא בזה, ואז לא היית מוצא את הבן-אדם הכי לבן, חכם, מוכשר, עשיר, סקסי וכיוצא בזה בסביבה, ונופל עליו במטחי קללות, הצקות, הטרדות, ובעיקר הרבה, אבל הרבה מאוד-מאוד קנאה שאני מקבל ממך מאז שלמדת את ערכי ומי אני ומה אני, כבר לפני כארבעה וחצי חודשים, כאשר העליתי שרשור על הדוקטורט שכותבים עליי ועל עבודת ההגשה הגאונית שלי שקיבלתי עליה ציון נמוך מידי, שזה בערך מתי שהתחלת "ליפול עליי" מרוב קנאה וכאב, ולהכחיש את עובדת חוכמתי האדירה, עובדת עשרות ההישגים שלי, עובדת צבא המעריצים שלי, הכול מתוך קנאה וכאב על עליונותי עליך בכל צורה ודרך, וכמה מצחיק, כמסווה של "אני עונה לך כי אני מרחם עליך", כאילו שאתה זה שנמצא בעמדה לרחם עליי ולא להפך 😂

לזכותך לפחות ייאמר שאתה קורע אותי מצחוק 😂

מאז הקנאה הבוערת והשורפת של סופרמן, אף-אחד לא קינא בי כל-כך בצורה מצחיקה כל-כך 😂

אבל בסופו של דבר, כן. זה כל מה שזה. קנאה אדירה, בוערת ושורפת. לא סתם התחלתי לשים לך תמונה של אלוורה להרגעה, קירור וריענון של העור 😂
העיקר שאתה הבנת את עצמך, כי אני דילגתי כפי שעושה רבות עם חפירותך.
ואני זה שהדמיון שלו עובד שעות נוספות? 😂

שיתפתי מספיק מחיי בשביל שיהיה אפשר לדעת שהחיים שלי הם הרבה דברים, אבל ריקניים הם לא 😂

אולי זה מה שהיית רוצה שהחיים שלי יהיו מתוך קנאה וכאב על חיי המדהימים, שאותם, סביר להניח, היית רוצה עבור עצמך |פנים|
אכן, דימיונך עובד שעות נוספות בפינטוז חיים אחרים במקום האומללים שאתה כלוא בהם |נחמה|
לא. מקום מגוריי העתידי נמצא בתמונות פה למעלה :sneaky:
בהחלט כן, האייקון ששמתי מתאר את מקומך בצורה מהיימנה |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אז למה, דווקא, ויתרת על זה ולא על האוכל המתועש וכל הג'אנק שלך?
לא הכחשת שאני גדול בני-האדם במאה ה-21 וגדול בני האדם של האלף השלישי! :D

הודאה שבשתיקה! :D

:D !I will take it

בנוגע לשאלתך, כבר כתבתי מה העניין, בשרשור זה ממש. אין שום סיבה שאחזור על עצמי כי אני מדבר עם קופסה ריקה ואין כניסה. אתה מוזמן לחזור לאחור ולקרוא.
מה שאתה שומע, יש שם כימיקלים שהרבה פחות בריאים מסוכר.
אם לא סוכר, ולא סוכרזית, מה לשים בקפה על-מנת להמתיק אותו?
זה שתחזור על הדברים לא יהפוך אותם לנכון. עד כה לא ראיתי אחד שכתב שהוא מעריץ אותך וזה שאתה כותב שסופרמן מסתיר זאת, אתה מגוחך.
נכון, זה שהדברים נכונים הופך אותם לנכונים. זה שלא ראית את כל ההערצה והסגידה שאני מקבל, זה כי אתה קופסה ריקה ואין כניסה וזאת בעיה שלך. סופרמן הוא לא סתם עוד אחד מהמעריצים שלי, הוא אחד מהסוגדים, וזאת מכיוון שהוא מחשיב אותי לאלוהים שלו.
מה שתגיד, אם זה עושה לך טוב, מי אני שאמנע רגע של נחת עבורך :)
אוי, הקנאה.
אני רואה שאתה משתמש בזה הרבה.
פחחחחחחחח....
לא רואה שסופרמן עשה לך לייק ולא רואה שכתבתי עליך, מה שאני כן רואה שכתבתי נבלה לפרמפרוסט על סגידתו לנשיאת הרווארד לאור התבטאויותיה כנגדנו.
קופסה ריקה היית וקופסה ריקה תישאר |נחמה|
העיקר שאתה הבנת את עצמך, כי אני דילגתי כפי שעושה רבות עם חפירותך.
מצחיק שכל פעם מחדש אתה לא קורא דווקא כשאני מכסח אותך הכי חזק. אתה בטוח שאתה לא רק מעמיד פנים שאתה לא קורא כי אולי אני קורע לך את הצורה כל-כך חזק שאין לך מה להגיד? ;)
אכן, דימיונך עובד שעות נוספות בפינטוז חיים אחרים במקום האומללים שאתה כלוא בהם |נחמה|
אני חי כמו מלך, כי זה מה שאני. אם החיים שלי אומללים, אז איך עלינו לכנות את החיים שלך או של סופרמן לדוגמה? 😂
בהחלט כן, האייקון ששמתי מתאר את מקומך בצורה מהיימנה |נחמה|
לא. אלו מקומות מגוריי העתידיים (או כאלו דומים להם):

MG_7622.jpg
Biltmore_Estate,_Asheville,_North_Carolina.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
לא הכחשת שאני גדול בני-האדם במאה ה-21 וגדול בני האדם של האלף השלישי! :D

הודאה שבשתיקה! :D

:D !I will take it

בנוגע לשאלתך, כבר כתבתי מה העניין, בשרשור זה ממש. אין שום סיבה שאחזור על עצמי כי אני מדבר עם קופסה ריקה ואין כניסה. אתה מוזמן לחזור לאחור ולקרוא.
ממתי את לא רוצה לחזור על דבריך?
פשוט, נפל לך האסימון שהכנסת את עצמך למילכוד, מה לעשות |טמבל| נכנס לבור ולא יודע לצאת ממנו |נחמה|
אם לא סוכר, ולא סוכרזית, מה לשים בקפה על-מנת להמתיק אותו?
למה צריך להמתיק אותו?
אם אתה רוצה בכל זאת להמתיק, תשתמש בדבש שהוא חד גלוקוז ולא דו גלוקוז כפי שיש בסוכר.
נכון, זה שהדברים נכונים הופך אותם לנכונים. זה שלא ראית את כל ההערצה והסגידה שאני מקבל, זה כי אתה קופסה ריקה ואין כניסה וזאת בעיה שלך. סופרמן הוא לא סתם עוד אחד מהמעריצים שלי, הוא אחד מהסוגדים, וזאת מכיוון שהוא מחשיב אותי לאלוהים שלו.
דימיונך עובד שעות נוספות |נחמה|
אוי, הקנאה.
בך שמצוי במעצר בית מפחד מאנשים?
פחחחחחחחח....
אתה לא צריך להציג לי את ביתך, מוותר על התענוג המפוקפק :)
קופסה ריקה היית וקופסה ריקה תישאר |נחמה|
|פינוקיו| נישאר |פינוקיו| וניתפס כל פעם מחדש מרוב טיפשותו בשקריו |נחמה|
מצחיק שכל פעם מחדש אתה לא קורא דווקא כשאני מכסח אותך הכי חזק. אתה בטוח שאתה לא רק מעמיד פנים שאתה לא קורא כי אולי אני קורע לך את הצורה כל-כך חזק שאין לך מה להגיד? ;)
לא ראיתי מלכים שחיים במעצר בית כלואים בחד בבית הוריהם :)
אני חי כמו מלך, כי זה מה שאני. אם החיים שלי אומללים, אז איך עלינו לכנות את החיים שלך או של סופרמן לדוגמה? 😂
|נחמה|
לא. אלו מקומות מגוריי העתידיים (או כאלו דומים להם):

צפה בקובץ המצורף 101520
צפה בקובץ המצורף 101521
הפינטוז יפה לך |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ממתי את לא רוצה לחזור על דבריך?
מרגע שהבנתי שפרמהפרוסט צדק, ושאני מדבר עם "certified moron" שלא משנה כמה פעמים וכמה לאט יסבירו לו, הוא עדיין לא יבין |נחמה|
פשוט, נפל לך האסימון שהכנסת את עצמך למילכוד, מה לעשות |טמבל| נכנס לבור ולא יודע לצאת ממנו |נחמה|
לא. כפי מה שכתבתי מפורשות ועדיין לא הבנת (אני אעמיד פנים שאני מופתע) "אין שום סיבה שאחזור על עצמי כי אני מדבר עם קופסה ריקה ואין כניסה". עוד כפי מה שכתבתי לך, אתה "מוזמן לחזור לאחור ולקרוא", אבל אתה קופסה ריקה ואין כניסה אז ברור שלא עשית את זה. ברור שגם אין סיבה שאחזור על עצמי אינסוף פעמים מהרגע שהבנתי שאני מדבר עם "certified moron" אז אם לא תחזור לאחור ותקרא, בעיה שלך 🤷‍♂️
למה צריך להמתיק אותו?
כי הוא לא טעים לי יותר???
אם אתה רוצה בכל זאת להמתיק, תשתמש בדבש שהוא חד גלוקוז ולא דו גלוקוז כפי שיש בסוכר.
איכס. לא. תציע משהו אחר.
דימיונך עובד שעות נוספות |נחמה|
עובדה שלא. עובדה שיש שלל הוכחות וראיות לכל טענותיי.
בך שמצוי במעצר בית מפחד מאנשים?
תמשיך להמציא לי סיפורי חיים אלטרנטיביים מתוך קנאה וכאב, זה ממש מצחיק 😂
אתה לא צריך להציג לי את ביתך, מוותר על התענוג המפוקפק :)
כמה יצירתי, אבל האמת שלא ציפיתי ממך להרבה בתור פיזיקאי איינשטייני, אחד מחסידיו של אליל השקר הנופל ממרום, אלברט איינשטיין. שלא לדבר על זה שאתה אקדמאי חדש. שלא לדבר על זה שאתה...לא חשוב :)

אתה מספיק מסכן גם מבלי שאזרה לך מלח על כל פצע אפשרי, ולא חסרים לך :)
|פינוקיו| נישאר |פינוקיו| וניתפס כל פעם מחדש מרוב טיפשותו בשקריו |נחמה|
לא. אתה פשוט מפגר ואין לי כוח יותר להתמודד עם הפיגור שלך |נחמה|
לא ראיתי מלכים שחיים במעצר בית כלואים בחד בבית הוריהם :)
אין לי חדר. יש לי קומה שלמה :)

איכשהו יש לי הרגשה שהבית שלך הוא בגודל של הקומה שלי 🤴

ואני לא כלוא שם. אני לוקח את ה-3,000 שקל שההורים נותנים לי בחודש בתור דמי כיס ועף על החיים :)

קצת סינמה, קצת מסעדות, קצת קניונים, קצת בנות, קצת פה, קצת שם. אתה יודע, ככה בקטנה. בכל זאת, אני עסוק עם התואר ועם כתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות בהיסטוריה בתור גאון אדיר מימדים.

מה הפלא שאני המלך שלכם? 😂🤴
הפינטוז יפה לך |נחמה|
והקנאה יפה לך 😂

דיברגנט חדש

Well-known member
מרגע שהבנתי שפרמהפרוסט צדק, ושאני מדבר עם "certified moron" שלא משנה כמה פעמים וכמה לאט יסבירו לו, הוא עדיין לא יבין |נחמה|
אתה מסביר על עצמך? אצלך נכנס מאוזן אחד ויוצא מהשנייה, ככה זה שאין מוח באמצע |נחמה|
לא. כפי מה שכתבתי מפורשות ועדיין לא הבנת (אני אעמיד פנים שאני מופתע) "אין שום סיבה שאחזור על עצמי כי אני מדבר עם קופסה ריקה ואין כניסה". עוד כפי מה שכתבתי לך, אתה "מוזמן לחזור לאחור ולקרוא", אבל אתה קופסה ריקה ואין כניסה אז ברור שלא עשית את זה. ברור שגם אין סיבה שאחזור על עצמי אינסוף פעמים מהרגע שהבנתי שאני מדבר עם "certified moron" אז אם לא תחזור לאחור ותקרא, בעיה שלך 🤷‍♂️
אצלך נכנס מאוזן אחד ויוצא מהשנייה, ככה זה שאין מוח באמצע |נחמה|
כי הוא לא טעים לי יותר???
בטיעון זה, אתה יכול גם להתחיל לעשן.
איכס. לא. תציע משהו אחר.
אם היו מסתכלים על טעם בשביל בריאות, אף אחד לא היה לוקח ויטמין B12, חומצה פולית, אומגה 3 ועוד ...
אלו דברים מסריחים ולא טעימים ובכל זאת, אנשים צורכים אותם למען בריאותם.
עובדה שלא. עובדה שיש שלל הוכחות וראיות לכל טענותיי.
לא, עובדה שאין לך מושג קלוש, מה המשמעות של המילה 'עובדה' |נחמה|
תמשיך להמציא לי סיפורי חיים אלטרנטיביים מתוך קנאה וכאב, זה ממש מצחיק 😂
רק מתוך הכלה, אחרת לא הייתי מקדיש לך את ה-4 דק' השבועיות שהחלטתי להקדיש לך כמצווה.
כמה יצירתי, אבל האמת שלא ציפיתי ממך להרבה בתור פיזיקאי איינשטייני, אחד מחסידיו של אליל השקר הנופל ממרום, אלברט איינשטיין. שלא לדבר על זה שאתה אקדמאי חדש. שלא לדבר על זה שאתה...לא חשוב :)

אתה מספיק מסכן גם מבלי שאזרה לך מלח על כל פצע אפשרי, ולא חסרים לך :)

לא. אתה פשוט מפגר ואין לי כוח יותר להתמודד עם הפיגור שלך |נחמה|
|נחמה|
אין לי חדר. יש לי קומה שלמה :)

איכשהו יש לי הרגשה שהבית שלך הוא בגודל של הקומה שלי 🤴

ואני לא כלוא שם. אני לוקח את ה-3,000 שקל שההורים נותנים לי בחודש בתור דמי כיס ועף על החיים :)

קצת סינמה, קצת מסעדות, קצת קניונים, קצת בנות, קצת פה, קצת שם. אתה יודע, ככה בקטנה. בכל זאת, אני עסוק עם התואר ועם כתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות בהיסטוריה בתור גאון אדיר מימדים.

מה הפלא שאני המלך שלכם? 😂🤴
לפחות, יש לך ממה להתעודד, לפנטז דברים |נחמה|
והקנאה יפה לך 😂
רק הכלה ואמפתיה שכה חסרים לך |נחמה|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה מסביר על עצמך? אצלך נכנס מאוזן אחד ויוצא מהשנייה, ככה זה שאין מוח באמצע |נחמה|
אמר מי שמסבירים לו את אותם הדברים עוד פעם ועוד פעם לאט ובמילים פשוטות והוא עדיין לא מבין. מה הפלא שבמשפחתך אתם לא כשירים להשכלה אקדמית ולכן הייתם צריכים לחכות עד לזילות ההשכלה הגבוהה בשנות התשעים בשביל לשלוח את הראשון מבינכם מאז ומעולם ללימודים גבוהים? |נחמה|
אצלך נכנס מאוזן אחד ויוצא מהשנייה, ככה זה שאין מוח באמצע |נחמה|
אמר דיברגנט חדש, הקופסה הריקה בלי כניסה |נחמה|
בטיעון זה, אתה יכול גם להתחיל לעשן.
נראה לי שאני פשוט אעבור לקפה טעים כשלעצמו וכך לא אזדקק לא לסוכר ולא לסוכרזית. זה לא שלא קיימים כאלו, גם אם רוב סוגי הקפה הם מרים...
לא, עובדה שאין לך מושג קלוש, מה המשמעות של המילה 'עובדה' |נחמה|
עובדה שאני כן יודע. עובדה שעובדה זאת טענה מגובה בראיות והוכחות, ועל כן עובדה שטענותיי הן עובדות. עובדה.
רק מתוך הכלה, אחרת לא הייתי מקדיש לך את ה-4 דק' השבועיות שהחלטתי להקדיש לך כמצווה.
השריפה שאתה נשרף בה מרוב קנאה בי:

870275401001599640360no.jpg
לפחות, יש לך ממה להתעודד, לפנטז דברים |נחמה|
אוי, הקנאה. הקנאה.
רק הכלה ואמפתיה שכה חסרים לך |נחמה|
7290102740376.jpg

דיברגנט חדש

Well-known member
אמר מי שמסבירים לו את אותם הדברים עוד פעם ועוד פעם לאט ובמילים פשוטות והוא עדיין לא מבין. מה הפלא שבמשפחתך אתם לא כשירים להשכלה אקדמית ולכן הייתם צריכים לחכות עד לזילות ההשכלה הגבוהה בשנות התשעים בשביל לשלוח את הראשון מבינכם מאז ומעולם ללימודים גבוהים? |נחמה|

אמר דיברגנט חדש, הקופסה הריקה בלי כניסה |נחמה|
אמר מי שאין לו מוח.
נראה לי שאני פשוט אעבור לקפה טעים כשלעצמו וכך לא אזדקק לא לסוכר ולא לסוכרזית. זה לא שלא קיימים כאלו, גם אם רוב סוגי הקפה הם מרים...
טעם זה דבר נירכש.
עובדה שאני כן יודע. עובדה שעובדה זאת טענה מגובה בראיות והוכחות, ועל כן עובדה שטענותיי הן עובדות. עובדה.
אז אתה טוען שאתה לא יודע מה זאת 'ראיה'?
השריפה שאתה נשרף בה מרוב קנאה בי:

צפה בקובץ המצורף 102426
ככה ניסית להתאבד?
אני מבין שאתה כל הזמן מתמרח בזה?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אמר מי שאין לו מוח.
העובדות הפשוטות הן שאתה זה שהוכיח שאין לו מוח, לא אני |נחמה|
טעם זה דבר נירכש.
עד לגבול מסוים.
אז אתה טוען שאתה לא יודע מה זאת 'ראיה'?
ברור שאני יודע מה זה ראיה, אם לא, איך אני כל הזמן מצרף מלא ראיות לכל מיני דברים, כולל רק היום?
ככה ניסית להתאבד?
אנשים עם חיים כמו שלי לא מתאבדים, אבל אני מניח שאדם שהיה רוצה להתאבד, היה יכול לנסות לעשות זאת בתוך הלהבות האדירות של השריפה העצומה של קנאתך בי, מכיוון שעד כדי כך האש של קנאתך בי היא אדירה ומשתוללת.
אני מבין שאתה כל הזמן מתמרח בזה?
לא, אני מציע לך להתמרח בזה, כדי להרגיע ולכבות את האש של קנאתך בי.

אבל ת'כלס, מה הפלא שאתה מקנא בי? אני מלך ולכן גם חי ככה, ולכן קנאתך בי מובנת מאליו. אני בסה"כ מנסה לעזור לנשמתך הנשרפת מרוב קנאה.

boys-deluxe-king-costume.png

דיברגנט חדש

Well-known member
העובדות הפשוטות הן שאתה זה שהוכיח שאין לו מוח, לא אני |נחמה|
אתה הוכחת שאין לך מוח בגדול |נחמה|
עד לגבול מסוים.
תתפלא, כמה הגבול יכול להימתח :)
ברור שאני יודע מה זה ראיה, אם לא, איך אני כל הזמן מצרף מלא ראיות לכל מיני דברים, כולל רק היום?
לא הצגת כלום היום ואילו אני כן הצגתי מישהו שעשור יותר צעיר ממך והוא מימש את הפנטזיות שלו בניגוד אליך חסר המוח |נחמה|
"כבר בגיל צעיר תפסה אותי תשוקה להיות עשיר, לחיות בשפע ...", להבדילך, הוא עשה את זה ולא רק פינטז וריחם על עצמו שהוריו לא מוכנים לתת לו כסף להשקעה |נחמה|
אנשים עם חיים כמו שלי לא מתאבדים, אבל אני מניח שאדם שהיה רוצה להתאבד, היה יכול לנסות לעשות זאת בתוך הלהבות האדירות של השריפה העצומה של קנאתך בי, מכיוון שעד כדי כך האש של קנאתך בי היא אדירה ומשתוללת.
אז למה ניסית לעשות את זה כפי שהראתי בתגובה אחרת בשרשור עם קישור לפורום הליכוד ששם סיפרת על נסיונך ואפילו סבא היה מודאג ממך בתגובה #3 שלו?
לא, אני מציע לך להתמרח בזה, כדי להרגיע ולכבות את האש של קנאתך בי.

אבל ת'כלס, מה הפלא שאתה מקנא בי? אני מלך ולכן גם חי ככה, ולכן קנאתך בי מובנת מאליו. אני בסה"כ מנסה לעזור לנשמתך הנשרפת מרוב קנאה.

צפה בקובץ המצורף 102510
רק הכלה ואמפתיה שכה חסרים לך למוגבל הקטן שלי |נחמה|

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה הוכחת שאין לך מוח בגדול |נחמה|
אמר הפיזיקאי האיינשטייני |פנים|

רק הכלה ואמפתיה לקופסה הריקה ואין כניסה |נחמה|
לא הצגת כלום היום
עובדה שהצגתי ראיות רבות לגאונותי באותו היום. מה לעשות? עובדה.
ואילו אני כן הצגתי מישהו שעשור יותר צעיר ממך והוא מימש את הפנטזיות שלו בניגוד אליך חסר המוח |נחמה|
"כבר בגיל צעיר תפסה אותי תשוקה להיות עשיר, לחיות בשפע ...", להבדילך, הוא עשה את זה ולא רק פינטז וריחם על עצמו שהוריו לא מוכנים לתת לו כסף להשקעה |נחמה|
הדר אשוח? אני לא רואה אותו ממטר. אני הרבה יותר תותח ממנו. אז מה אם הוא התעשר? גם אני אתעשר.
אז למה ניסית לעשות את זה כפי שהראתי בתגובה אחרת בשרשור עם קישור לפורום הליכוד ששם סיפרת על נסיונך ואפילו סבא היה מודאג ממך בתגובה #3 שלו?
זאת הייתה בדיחה, ועוד אחת מצויינת :D
רק הכלה ואמפתיה שכה חסרים לך למוגבל הקטן שלי |נחמה|
870275401001599640360no.jpg

מצב
הנושא נעול.
למעלה