שרשור אוף טופיק, שהאחרון שיכתוב בו יזכה בפרס 👐🤲🙌🤟🤘✌️🤞🤝

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה כל דבר אצלי (גם חיובי) נגמר במחשבה של כשלון? אני יכולה לקבל ציון שלא תואם את הציפיות שלי בין אם הוא נמוך ובין אם גבוה ובכל זאת אני ארגיש שמשהו בי לא בסדר. זה מתסכל אותי שהיום התחלתי להרגיש אומללה אז נכנסתי למיטה והתחלתי לייבב (אפילו לא לבכות). דברים משתפרים בחיים שלי, אני מסוגלת לראות את זה ובכל זאת כל דבר קטן מערער אותי מעבר למידת הפרופורציות, לא משנה מה אני אעשה, תמיד אבוא לעצמי בטענה- קיבלתי ציון נמוך כי אני לא חכמה או להיפך, קיבלתי ציון גבוה אז זה אומר שמישהו ריחם עליי. אני מסוגלת לראות מעבר לזה, אני יודעת שהכל במחשבות שלי ועדיין נופלת בפח כל פעם מחדש.
והדבר שהכי מבאס אותי, כשאני מרגישה ככה, גם לעשות דברים כיפיים הופך להיות חסר טעם. מודעת לחלוטין שזה קורה לכולם, יצא לי לדבר על זה עם מספר אנשים, אבל בכל זאת המחשבות האלה לא מרפות. התחלתי טיפול לאחרונה וזאת דרך טובה להתמודד עם הקושי, אז זה כבר דבר חיובי.
למרות שאני יודעת שאין ספק שאני רוצה לחיות, לפעמים אני תוהה האם כדאי שלא (כמובן שזה רק בגדר מחשבה, זה עובר בסופו של דבר). בקיצור, מלאת תסכול בעיקר על עצמי.
|חיבוק|
זה בסדר להתלונן. במיוחד כאן. אבל גם אצל הפסיכולוג.
וכמו שלונה אמרה זה פשוט שיתוף רגשות. הרגשות שיש לך כרגע הם שליליים וזה לגיטימי. חוץ מזה את גם משתפת איתנו רגשות חיוביים.
אני שמח לשמוע שאת בטיפול כי אני מרגיש שזה ממש עוזר לי וחבל לי על שנים שלא הייתי.
אל תכעסי על עצמך שאת נכנסת למיטה ומייבבת. אל תרגישי שלא מגיע לך להרגיש רע רק בגלל שאת לא היחידה שעושה את זה.
זה נחמד שיש לך דרך מקורית להרגיש רע גם כשאת מקבלת ציון גבוה. האמת שאני הייתי תמיד מרגיש רע עם ציון גבוה כי הייתי ישר מרגיש כמה יותר קשה זה יהיה אם אני אקבל ציון נמוך בהמשך וזה שעכשיו אני אהיה לחוץ יותר בגלל זה וכמה היה יכול להיות קל יותר אם הייתי מקבל ציון נמוך.

didalf

Well-known member
למה כל דבר אצלי (גם חיובי) נגמר במחשבה של כשלון? אני יכולה לקבל ציון שלא תואם את הציפיות שלי בין אם הוא נמוך ובין אם גבוה ובכל זאת אני ארגיש שמשהו בי לא בסדר. זה מתסכל אותי שהיום התחלתי להרגיש אומללה אז נכנסתי למיטה והתחלתי לייבב (אפילו לא לבכות). דברים משתפרים בחיים שלי, אני מסוגלת לראות את זה ובכל זאת כל דבר קטן מערער אותי מעבר למידת הפרופורציות, לא משנה מה אני אעשה, תמיד אבוא לעצמי בטענה- קיבלתי ציון נמוך כי אני לא חכמה או להיפך, קיבלתי ציון גבוה אז זה אומר שמישהו ריחם עליי. אני מסוגלת לראות מעבר לזה, אני יודעת שהכל במחשבות שלי ועדיין נופלת בפח כל פעם מחדש.
והדבר שהכי מבאס אותי, כשאני מרגישה ככה, גם לעשות דברים כיפיים הופך להיות חסר טעם. מודעת לחלוטין שזה קורה לכולם, יצא לי לדבר על זה עם מספר אנשים, אבל בכל זאת המחשבות האלה לא מרפות. התחלתי טיפול לאחרונה וזאת דרך טובה להתמודד עם הקושי, אז זה כבר דבר חיובי.
למרות שאני יודעת שאין ספק שאני רוצה לחיות, לפעמים אני תוהה האם כדאי שלא (כמובן שזה רק בגדר מחשבה, זה עובר בסופו של דבר). בקיצור, מלאת תסכול בעיקר על עצמי.
אורוש עצם זה שאת מכירה בזה זה צעד הרבה יותר גדול ממה שהרבה אנשים אחרים עושים.
וחוצמזה כל מה שניק ולונה אמרו הם אמרו דברים נכונים מאד.
ובשביל מה שזה שווה אנחנו רק מילים על מסך אבל אוהבים אותך מאד מאד❤️❤️❤️

תודה!
פשוט זה מרגיש (לפחות בעיניים שלי) שהתלונות לא נגמרות, וכמה בן אדם יכול להתלונן?
כפרעלייך אנשים מתלוננים באמת על סתם שטיות ואת הכי לא. ולפעמים להתלונן זה סתם לפרוק.
טיילור כתבה you don’t get to tell me about sad ומישהו בסוויפטיז כתב על זה היום שזה נתן לו פרספקטיבה לראות שלכולם מותר להיות עצובים על מה שהם רוצים, גם כביכול בעיות עולם ראשון. מותר לך להרגיש מה שאת מרגישה.

didalf

Well-known member
לא תאמינו קראתי ספר!
קראתי את הספר project hero ש @Reutk המליצה עליו לפני מאתיים שנה וקניתי אמרתי למתישהו שיתחשק לי לקרוא שוב וכעבור 20 שנה המתישו הזה הגיע.
הוא ממש ממש חמוד!!|מאוהב| ממליצה לחובבי הז'אנר (ניק).

אבל בעיקר יש לי מחשבות ויש מצב שאני אדבר לעצמי אבל שמעתי שזה בונה אישיות ואני צריכה לכתוב את זה איפשהו.

1. אוקי בספר מתייחסים לשיער של אנדי כפרוע ומבולגן ושזה בעייתי אבל בכריכה יש ציור שנראה כמו הארי סטיילס ב2014-2015 וסליחה אבל אם זה השיער שלו הוא פאקינג מהמם!
וזה לא רק השיער כל הלוק נותן "You got that long hair, slicked back, white T-shirt" הוא ליטרלי נראה כמו הארי סטיילס בציור הזה מצחיקים:-D
מתערבת על מה שאתם רוצים שמי שצייר את זה לקח השראה מהארי:-D
אז סליחה אבל אם אנדי נראה כמו בציור הוא נראה כמו הארי סטיילס ב2014 מה שהוא אומר שהוא הבנאדם הכי חתיך בעולם איזה חוסר בטחון לא מוצדק:-D
1726586790453.png 1726586877818.png 1726586924525.png

2. טוב איזה ספר חמודדד איזה זוג אדורבלללל|מאוהב| אלוהים ישמור כמה רציתי לדפוק להם נבוט בראש ולצעוק עליהם "אתם מאוהבים אחד בשני ידבעים!!!":-D
אז בהתחלה טיפה ביאס אותי שאחרי שהם התנשקו פעם ראשונה וזה הם עדיין לא קלטו שהם מאוהבים וכאילו זה שהם המשיכו לסקס כאילו קז'ואלי אבל אז בעצם ממש אהבתי את זה. הספר הצליח לרקוד על שתי חתונות ממש בהצלחה. הרי בד"כ אנחנו רגילים שלזוג יש מתח מיני שנמשך זמן מה ואז הם מתנשקים והנשיקה היא כאילו הודאה ברגשות ואז הם ביחד ואז יש צרות אחרות. אז הספר הצליח לשחק על זה שמצד שני לא מרחו את עניין הנשיקה והסקס וכל הרגעים הרומנטיים החמודים עד סוף הספר וקיבלנו הרבה כאלה. אחרי מספיק מתח אגב אני חושבת ש60% זה מיקום טוב לנשיקה ראשונה. לא מהר מידי אבל לא נמרח שכבר די. אז קיבלנו את כל זה שהם מתנהגים כמו הזוג הכי חמוד בעולם מצד אחד, אבל עדיין נשמר המתח הזה של נו תגידו אחד לשני שאתם מאוהבים. שזה הגיע ממש רק בסוף ויוו איך התרגשתי היו לי כאלה פרפרפים|מאוהב| בכלל בהרבה סצנות היו לי פרפרים שזה כל מה שאני רוצה מהספרים הרומנטיים שלי.

3. בכלל הכימיה ביניהם הייתה ממש ממש טובה כאילו הרגשתי איך הם מתאהבים ואיך הם מתאימים וזה יפה כשזה רק כתוב בלי הבעות פנים וכו' של שחקנים. כתיבה ממש טובה של התאהבות. משולבת בחוסר מודעות משווע אוי זה נהדר:-D

4. בד"כ לא כזה אכפת לי מהעתיד או חתונות אבל היה שלב מסויים שממש חשבתי "ממש בא לי שנקבל קפיצה לעתיד ונגלה שהם ביחד אולי אפילו נשואים ומצליחים בקריירות שלהם" ולהפתעתי קיבלתי בדיוק את זה! איזה כיף חחחח. אני נביאה|זורו|

5. תהיתי לגבי רעות חחח כי אני תוהה למה את מתכונת כשאת אוהבת ספרים על הוקי. כי נגיד אמנם לאו אומר שהוא אוהב הוקי וכו' מלא אבל למעשה אין שום הוקי בספר. יש יותר פיזיקה מהוקי חח. זה מספיק לך? או שאת אוהבת ממש תיאורי משחק וכאלה?

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא תאמינו קראתי ספר!
קראתי את הספר project hero ש @Reutk המליצה עליו לפני מאתיים שנה וקניתי אמרתי למתישהו שיתחשק לי לקרוא שוב וכעבור 20 שנה המתישו הזה הגיע.
הוא ממש ממש חמוד!!|מאוהב| ממליצה לחובבי הז'אנר (ניק).

אבל בעיקר יש לי מחשבות ויש מצב שאני אדבר לעצמי אבל שמעתי שזה בונה אישיות ואני צריכה לכתוב את זה איפשהו.

1. אוקי בספר מתייחסים לשיער של אנדי כפרוע ומבולגן ושזה בעייתי אבל בכריכה יש ציור שנראה כמו הארי סטיילס ב2014-2015 וסליחה אבל אם זה השיער שלו הוא פאקינג מהמם!
וזה לא רק השיער כל הלוק נותן "You got that long hair, slicked back, white T-shirt" הוא ליטרלי נראה כמו הארי סטיילס בציור הזה מצחיקים:-D
אז סליחה אבל אם אנדי נראה כמו בציור הוא נראה כמו הארי סטיילס ב2014 מה שהוא אומר שהבנאדם הכי חתיך בעולם איזה חוסר בטחון לא מוצדק:-D
צפה בקובץ המצורף 116774 צפה בקובץ המצורף 116776 צפה בקובץ המצורף 116777

2. טוב איזה ספר חמודדד איזה זוג אדורבלללל|מאוהב| אלוהים ישמור כמה רציתי לדפוק להם נבוט בראש ולצעוק עליהם "אתם מאוהבים אחד בשני ידבעים!!!":-D
אז בהתחלה טיפה ביאס אותי שאחרי שהם התנשקו פעם ראשונה וזה הם עדיין לא קלטו שהם מאוהבים וכאילו זה שהם המשיכו לסקס כאילו קז'ואלי אבל אז בעצם ממש אהבתי את זה. הם הצליחו לרקוד על שתי חתונות ממש בהצלחה. הרי בד"כ אנחנו רגילים שלזוג יש מתח מיני שנמשך זמן מה ואז הם מתנשקים והנשיקה היא כאילו הודאה ברגשות ואז הם ביחד ואז יש צרות אחרות. אז הם הצילחו לשחק על זה שמצד שני לא מרחו את עניין הנשיקה והסקס וכל הרגעים הרומנטיים החמודים עד סוף הספר וקיבלנו הרבה כאלה. אחרי מספיק מתח אגב אני חושבת ש60% זה מיקום טוב לנשיקה ראשונה. לא מהר מידי אבל לא נמרח שכבר די. אז קיבלנו את כל זה שהם מתנהגים כמו הזוג הכי חמוד בעולם מצד אחד, אבל עדיין נשמר המתח הזה של נו תגידו אחד לשני שאתם מאוהבים. שזה הגיע ממש רק בסוף ויוו איך התרגשתי היו לי כאלה פרפרפים|מאוהב| בכלל בהרבה סצנות היו לי פרפרים שזה כל מה שאני רוצה מהספרים הרומנטיים שלי.

3. בכלל הכימיה ביניהם הייתה ממש ממש טובה כאילו הרגשתי איך הם מתאהבים ואיך הם מתאימים וזה יפה כשזה רק כתוב בלי הבעות פנים וכו' של שחקנים. כתיבה ממש טובה של התאהבות. משולבת בחוסר מודעות משווע אוי זה נהדר:-D

4. בד"כ לא כזה אכפת לי מהעתיד או חתונות אבל היה שלב מסויים שממש חשבתי "ממש בא לי שנקבל קפיצה לעתיד ונגלה שהם ביחד אולי אפילו נשואים ומצליחים בקריירות שלהם" ולהפתעתי קיבלתי בדיוק את זה! איזה כיף חחחח. אני נביאה|זורו|

5. תהיתי לגבי רעות חחח כי אני תוהה למה את מתכונת כשאת אוהבת ספרים על הוקי. כי נגיד אמנם לאו אומר שהוא אוהב הוקי וכו' מלא אבל למעשה אין שום הוקי בספר. יש יותר פיזיקה מהוקי חח. זה מספיק לך? או שאת אוהבת ממש תיאורי משחק וכאלה?
טוב נו בסדר, קניתי את הספר

didalf

Well-known member
טוב נו בסדר, קניתי את הספר

נערך לאחרונה ב:

Reutk

Active member
אולי זה השיער שלו אחרי התספורת החדשה :-P: .
אז סליחה אבל אם אנדי נראה כמו בציור הוא נראה כמו הארי סטיילס ב2014 מה שהוא אומר שהוא הבנאדם הכי חתיך בעולם איזה חוסר בטחון לא מוצדק:-D
הוא באמת מזכיר את הארי סטיילס בתמונה, אבל לא חשבתי על זה לפני שכתבת. אני אגב בכלל לא דמיינתי את אנדי כמו בתמונה. חשבתי ששיער שלו אמור להיות הרבה יותר פרוע ומתולתל וגם דמיינתי אותו עם משקפי ראיה.
כן. במיוחד היה צריך אחד כזה על הראש של אנדי. כי ללאו היה בעיקר את הקטע של "אני מאוהב בו אבל לא בטוח שגם הוא.." אבל אנדי? האדיוט המקסים הזה, חצי מהספר עוד היה בטוח שהוא מאוהב באסולה |פנים|. ובקשר לאסולה, אחד הרגעים שאהבתי בספר זה הקטע שאנדי מבין שהוא לא באמת מאוהב בו. אהבתי שזה היה מאוד פשוט כזה ואסולה לא עשה מזה עניין גדול.
אז בהתחלה טיפה ביאס אותי שאחרי שהם התנשקו פעם ראשונה וזה הם עדיין לא קלטו שהם מאוהבים וכאילו זה שהם המשיכו לסקס כאילו קז'ואלי אבל אז בעצם ממש אהבתי את זה. הם הצליחו לרקוד על שתי חתונות ממש בהצלחה. הרי בד"כ אנחנו רגילים שלזוג יש מתח מיני שנמשך זמן מה ואז הם מתנשקים והנשיקה היא כאילו הודאה ברגשות ואז הם ביחד ואז יש צרות אחרות.
הרבה פעמים שאני קוראת ספר רומנטי יש לי פרפרים בבטן עד להודאה שהם מאוהבים ואחרי זה בשלב שיש צרות אחרות כבר נהיה לי פחות מעניין לקרוא. בפרויקט גיבור לא הייתה לי את הבעיה הזאת כי ההודאה באמת הייתה רק בסוף. ממש אהבתי את הרגע שאנדי מספר ללאו שהוא מאוהב בו, ושהוא אמר לו משהו כמו "אני יודע שאמרתי לך שאני לא התאהב בך אבל כן התאהבתי אז אופס.. אבל שחושבים על זה זאת אשמתך.." ואז שלאו אומר לו בחזרה את המשפט שאנדי אמר לו לגבי הרגשות שלו כלפי אסולה "היית אומר שמה שאתה מרגיש כלפי זה כמו חומה בלתי חדירה של רגשות" אני הייתי פשוט שלולית של אושר ברגע הזה.
אז הם הצילחו לשחק על זה שמצד שני לא מרחו את עניין הנשיקה והסקס וכל הרגעים הרומנטיים החמודים עד סוף הספר וקיבלנו הרבה כאלה. אחרי מספיק מתח אגב אני חושבת ש60% זה מיקום טוב לנשיקה ראשונה. לא מהר מידי אבל לא נמרח שכבר די. אז קיבלנו את כל זה שהם מתנהגים כמו הזוג הכי חמוד בעולם מצד אחד, אבל עדיין נשמר המתח הזה של נו תגידו אחד לשני שאתם מאוהבים. שזה הגיע ממש רק בסוף ויוו איך התרגשתי היו לי כאלה פרפרפים|מאוהב| בכלל בהרבה סצנות היו לי פרפרים שזה כל מה שאני רוצה מהספרים הרומנטיים שלי.
אני אהבתי שכמעט כל הספר התמקד במערכת היחסים שלהם. כמעט לא היו קטעים שלהם בנפרד וזה היה הכי כיף, כי הם היו כל כך חמודים ביחד גם לפני שהם בכלל התחילו להרגיש משהו חזק אחד כלפי השני, כמו במפגש הראשון בספריה שאנדי מתווכח עם לאו שהמקום שהוא יושב בו זה המושב ששייך לו.
בקשר למיקום של הנשיקה, אני לא יודעת אם זה תמיד נכון אבל כנראה שברוב המקרים כן. אני שונאת למשל, שכבר מגיעים לשלב בספר שהגיבורים מבינים שהם מאוהבים אחד בשני ואז פתאום יש איזשהו הפרעה, שברור שהיא נוצרה רק כדי למתוח את העלילה. זה היה אחד היתרונות הגדולים של פרויקט גיבור בעיני, שהספר היה כל כך קצר אבל מדיוק. לא שהייתי מתנגדת לעוד קטעי אנדי/לאו אבל זה רק כדי להתפנגרל עליהם עוד.
|כן||כן|.
כן, הקטע הזה היה חמוד. ושוב מאוד ממצה. קפיצה קטנה לעתיד, לא צריך ספר שלם בשביל זה.
אני לא מחשיבה את הספר הזה כספר על הוקי. זה רק במקרה שלאו שיחק הוקי. אבל כן אהבתי את זה שהייתה בינו לאסולה יריבות, ואז אנדי תהה אם זה אומר שהוא צריך לראות בלאו גם יריב שלו, ואז לאו סירב להחזיר לו את המושב בספריה והפך לאויב שלו בלי קשר ליריבות עם אסולה :-D .
מבחינת ספרים על הוקי. אני לא בדיוק צריכה תיאורים של המשחק עצמו, יותר על היריבות והתחרותיות וסכנה בפציעות וגם שבגלל שמדובר בקבוצת ספורט אז הרבה פעמים יש גם את הקטע שהם שומרים על הקשר בחשאיות.

didalf

Well-known member
יאיי זימנתי את רעות:-]
אולי זה השיער שלו אחרי התספורת החדשה :-P: .
אולי:-P: זה עדיין פרוע זה פשוט פרוע יפה.
הוא באמת מזכיר את הארי סטיילס בתמונה, אבל לא חשבתי על זה לפני שכתבת.
ברור שלא את לא אובססיבית להארי סטיילס:-D
אני אגב בכלל לא דמיינתי את אנדי כמו בתמונה. חשבתי ששיער שלו אמור להיות הרבה יותר פרוע ומתולתל וגם דמיינתי אותו עם משקפי ראיה.
כן באמת אמרו שיש לו משקפיים. אני גם לא הצלחתי לדמיין אותו כהארי סטיילס למרות הציור. אבל בכללי אני לא טובה בלדמיין דמויות.

כן. במיוחד היה צריך אחד כזה על הראש של אנדי. כי ללאו היה בעיקר את הקטע של "אני מאוהב בו אבל לא בטוח שגם הוא.."
חחח גם לו לקח זמן. רק בסוף כשהוא מסתכל על התמונות בבית שלהם הוא כזה "אוי שיט. אני מאוהב באנדי" לעעעעעעע איפה היית עד עכשיו?:-D
אבל אנדי? האדיוט המקסים הזה,
לגמרי אידיוט מקסים:-D
חצי מהספר עוד היה בטוח שהוא מאוהב באסולה |פנים|. ובקשר לאסולה, אחד הרגעים שאהבתי בספר זה הקטע שאנדי מבין שהוא לא באמת מאוהב בו. אהבתי שזה היה מאוד פשוט כזה ואסולה לא עשה מזה עניין גדול.
אוי כן זה היה ממש חמוד. וגם ממש שמחתי שהם חזרו להיות חברים כי לא רציתי שיתברר גם שכל החברות שלהם הייתה כזה בעצם לא טובה ותזרק עכשיו בגלל שהוא מאוהב במישהו אחר, או שיהיה מוזר ביניהם, או שאנדי יבין שבעצם אם הוא לא מאוהב בפלקון אין להם שום בסיס לחברות.
אז אפילו עוד לפני כשהם היו במדורה ומהזווית של לאו הם כאילו צחקו והיו סבבה אז למרות שכאב לי על לאו גם קצת שמחתי שהחברות עדיין קיימת.
וממש אהבתי איך שזה נפתר ביניהם.
וזה שהוא אחכ כזה: "טוב גיליתי איך זה לנשק את אח שלי":-D
(שניהם נראה לי אמרו את זה בשלבים שונים חחחחח)

הרבה פעמים שאני קוראת ספר רומנטי יש לי פרפרים בבטן עד להודאה שהם מאוהבים ואחרי זה בשלב שיש צרות אחרות כבר נהיה לי פחות מעניין לקרוא.
תלוי מה הצרות לפעמים זה עדיין עובד בעיקר אם הן חיצוניות (כמו למשל בקארי און שהם מתמודדים עם תעלומה וכישופים וזה) אבל לפעמים כן זה מדרדר משם.
בפרויקט גיבור לא הייתה לי את הבעיה הזאת כי ההודאה באמת הייתה רק בסוף. ממש אהבתי את הרגע שאנדי מספר ללאו שהוא מאוהב בו, ושהוא אמר לו משהו כמו "אני יודע שאמרתי לך שאני לא התאהב בך אבל כן התאהבתי אז אופס.. אבל שחושבים על זה זאת אשמתך.." ואז שלאו אומר לו בחזרה את המשפט שאנדי אמר לו לגבי הרגשות שלו כלפי אסולה "היית אומר שמה שאתה מרגיש כלפי זה כמו חומה בלתי חדירה של רגשות" אני הייתי פשוט שלולית של אושר ברגע הזה.
יאוו כן זה היה כזה חמודדדדד|מאוהב|
יאוו לאו היה כזה עצובי כשהוא חשב שזה נגמר;-( ואיך הוא שמח כשאנדי סופסוף אמר שהוא אוהב אותו גםםםם|מאוהב|
ואמאלה שני המטומטמים האלה הרגו אותי כל אחד חושב שהם צריכים "בלי רגשות" בשביל השני כי הם הבטיחו ושלא יבהל שהוא לא מעוניין בלה-די-בלה לאא שני סתומים:-D

אני אהבתי שכמעט כל הספר התמקד במערכת היחסים שלהם. כמעט לא היו קטעים שלהם בנפרד וזה היה הכי כיף, כי הם היו כל כך חמודים ביחד גם לפני שהם בכלל התחילו להרגיש משהו חזק אחד כלפי השני, כמו במפגש הראשון בספריה שאנדי מתווכח עם לאו שהמקום שהוא יושב בו זה המושב ששייך לו.
לגמרי!!!! מי צריך עלילות צד?
וכן מההתחלה הייתה להם כימיה ממש טובה זה היה כיף.

בקשר למיקום של הנשיקה, אני לא יודעת אם זה תמיד נכון אבל כנראה שברוב המקרים כן. אני שונאת למשל, שכבר מגיעים לשלב בספר שהגיבורים מבינים שהם מאוהבים אחד בשני ואז פתאום יש איזשהו הפרעה, שברור שהיא נוצרה רק כדי למתוח את העלילה. זה היה אחד היתרונות הגדולים של פרויקט גיבור בעיני, שהספר היה כל כך קצר אבל מדיוק. לא שהייתי מתנגדת לעוד קטעי אנדי/לאו אבל זה רק כדי להתפנגרל עליהם עוד.
נכון|כן|
איזה חמודים אוף|מאוהב|

כן, הקטע הזה היה חמוד. ושוב מאוד ממצה. קפיצה קטנה לעתיד, לא צריך ספר שלם בשביל זה.
בדיוק!!
כי ספר שלם זה עוד קונפליקטים לא צריך רק צריכה לדעת שהם הפילי אבר אפטר.

אני לא מחשיבה את הספר הזה כספר על הוקי. זה רק במקרה שלאו שיחק הוקי.
אה חח אוקי כי זה באמת לא על הוקי. אבל זה לא מה שמשך אותך אליו מתלכתחילה?

אבל כן אהבתי את זה שהייתה בינו לאסולה יריבות, ואז אנדי תהה אם זה אומר שהוא צריך לראות בלאו גם יריב שלו, ואז לאו סירב להחזיר לו את המושב בספריה והפך לאויב שלו בלי קשר ליריבות עם אסולה :-D .
כן:-D
הייתי קצת רוצה לדעת אם הם נאלצו להיות חברים עכשיו בשביל אנדי ואיך זה הולך להם.

מבחינת ספרים על הוקי. אני לא בדיוק צריכה תיאורים של המשחק עצמו, יותר על היריבות והתחרותיות וסכנה בפציעות וגם שבגלל שמדובר בקבוצת ספורט אז הרבה פעמים יש גם את הקטע שהם שומרים על הקשר בחשאיות.
אהא.
החלק האחרון הכי אהבתי רומן חשאי זה סקסי אין מה לעשות:-D

It's Always Sunny

Well-known member
|חיבוק|
זה בסדר להתלונן. במיוחד כאן. אבל גם אצל הפסיכולוג.
וכמו שלונה אמרה זה פשוט שיתוף רגשות. הרגשות שיש לך כרגע הם שליליים וזה לגיטימי. חוץ מזה את גם משתפת איתנו רגשות חיוביים.
אני שמח לשמוע שאת בטיפול כי אני מרגיש שזה ממש עוזר לי וחבל לי על שנים שלא הייתי.
אל תכעסי על עצמך שאת נכנסת למיטה ומייבבת. אל תרגישי שלא מגיע לך להרגיש רע רק בגלל שאת לא היחידה שעושה את זה.
זה נחמד שיש לך דרך מקורית להרגיש רע גם כשאת מקבלת ציון גבוה. האמת שאני הייתי תמיד מרגיש רע עם ציון גבוה כי הייתי ישר מרגיש כמה יותר קשה זה יהיה אם אני אקבל ציון נמוך בהמשך וזה שעכשיו אני אהיה לחוץ יותר בגלל זה וכמה היה יכול להיות קל יותר אם הייתי מקבל ציון נמוך.
אורוש עצם זה שאת מכירה בזה זה צעד הרבה יותר גדול ממה שהרבה אנשים אחרים עושים.
וחוצמזה כל מה שניק ולונה אמרו הם אמרו דברים נכונים מאד.
ובשביל מה שזה שווה אנחנו רק מילים על מסך אבל אוהבים אותך מאד מאד❤️❤️❤️

כפרעלייך אנשים מתלוננים באמת על סתם שטיות ואת הכי לא. ולפעמים להתלונן זה סתם לפרוק.
טיילור כתבה you don’t get to tell me about sad ומישהו בסוויפטיז כתב על זה היום שזה נתן לו פרספקטיבה לראות שלכולם מותר להיות עצובים על מה שהם רוצים, גם כביכול בעיות עולם ראשון. מותר לך להרגיש מה שאת מרגישה.
תודה רבה על העידוד |חיבוק|

Reutk

Active member
אבל בכללי אני לא טובה בלדמיין דמויות.
גם אני לא. אבל במקרה הזה קראתי את הספר כל כך הרבה פעמים שכבר יש לי תיאור בראש איך כל אחד מהם נראה במיוחד אנדי וליאו.

הוא כזה "אוי שיט. אני מאוהב באנדי" לעעעעעעע איפה היית עד עכשיו?
כן. אבל הוא כן ידע לפני כן שיש לו רגשות מסוימים שהם מעבר לידידות הוא רק לא קלט שזה ממש אהבה.
או שאנדי יבין שבעצם אם הוא לא מאוהב בפלקון אין להם שום בסיס לחברות
כן, זה היה נורא מבאס אם בסוף היא היה מגלה שבלי הערצה שלו לפלקון אין להם באמת סיבה להסתובב יותר ביחד. זה מזכיר לי שאהבתי את הקטע שפלקון שואל את אנדי במבוכה אם הוא לא מתגעגע אליו. ואנדי כזה, ב"טח שכן התגעגעתי מלא" (רק שלא בדיוק כי הוא היה עסוק בלחשוב על לאו).

אה חח אוקי כי זה באמת לא על הוקי. אבל זה לא מה שמשך אותך אליו מתלכתחילה?
לא יודעת. אולי היה באנדי משהו שהזכיר לי אותי אם כל החוסר ביטחון שלו.

הייתי קצת רוצה לדעת אם הם נאלצו להיות חברים עכשיו בשביל אנדי ואיך זה הולך להם.
אוף עכשיו עשית לי חשק שכן יהיה ספר המשך רק בשביל לראות את לאו ופלקון מתחברים בזכות אנדי. אגב, יש באמת מקרים שהסופרים מפרסמים איזה קטע בונוס קצר באתר שלהם או משהו כזה. חבל שהסופרת לא חשבה לעשות את זה פה שהיינו רואים גם את אסולה ברגע קצר בעתיד שלהם.

החלק האחרון הכי אהבתי רומן חשאי זה סקסי אין מה לעשות:-D
את אומרת לי. אחד הספרים אהובים עלי הוא בעיקר על זה |מזיע|.

didalf

Well-known member
יאיי!! אני אשקול להיעדר יותר :-D כי מסתבר שככה אני יכולה להופיע מדי פעם, לומר משהו ולצאת גאונה :-D:-D:-D
לא את צריכה להשאר פה ולהחמיא להארי:-P:

גם אני לא. אבל במקרה הזה קראתי את הספר כל כך הרבה פעמים שכבר יש לי תיאור בראש איך כל אחד מהם נראה במיוחד אנדי וליאו.
כמה פעמים קראת?
כן. אבל הוא כן ידע לפני כן שיש לו רגשות מסוימים שהם מעבר לידידות הוא רק לא קלט שזה ממש אהבה.
נכון.
אבל גם אנדי ברמה מסויימת. אבל אולי לאו טיפה יותר.

כן, זה היה נורא מבאס אם בסוף היא היה מגלה שבלי הערצה שלו לפלקון אין להם באמת סיבה להסתובב יותר ביחד. זה מזכיר לי שאהבתי את הקטע שפלקון שואל את אנדי במבוכה אם הוא לא מתגעגע אליו. ואנדי כזה,
כן זה היה חמוד
ב"טח שכן התגעגעתי מלא" (רק שלא בדיוק כי הוא היה עסוק בלחשוב על לאו).
וזה כאילו טיפה מעליב אבל גם לא כי אנחנו מושקעים מאד בזה שאנדי יחשוב רק על לאו.
אבל אהבתי איך אחכ פלקון עזר לאנדי לתכנן תוכנית להחזיר את לאו.

לא יודעת. אולי היה באנדי משהו שהזכיר לי אותי אם כל החוסר ביטחון שלו.
|חיבוק|
אבל הבנת את זה מהתקציר? כאילו הנחתי שבתקציר הוזכר הוקי וגייז ואמרת וואלה מספיק לי.

אוף עכשיו עשית לי חשק שכן יהיה ספר המשך רק בשביל לראות את לאו ופלקון מתחברים בזכות אנדי.
אופס:-D

את אומרת לי. אחד הספרים אהובים עלי הוא בעיקר על זה |מזיע|.
איזה?
הא בעצם גם עלי אבל בלי הספורט סתם חשאי מסיבות אחרות.

Reutk

Active member
כמה פעמים קראת?
האמת, לא ספרתי. יש לי גם את הספר הפיזי בעברית כי רציתי שגם ג'ולס תקרא אותו. ויש לי אותו גם באודיו, אז לפעמים אני שומעת קטעים בנסיעות או שאני מקפלת כביסה.

אבל הבנת את זה מהתקציר? כאילו הנחתי שבתקציר הוזכר הוקי וגייז ואמרת וואלה מספיק לי.
בערך מהתקציר. בתקציר לפי מה שאני זוכרת מתואר שאנדי מרגיש שהוא צריך להשתנות בשביל שפלקון.
בדרך כלל המילים הוקי וגייז בתקציר באמת מספיקים לי :-D אבל במקרים האלה אני מעדיפה ששני הצדדים היו שחקנים. אני פחות מתחברת לטרופ החנון וספורטאי, ככה שהמקרה של פרויקט גיבור היה דווקא יוצא מהכלל שבחרתי לקרוא אותו.

אולי אני אכתוב על זה פאנפיק בראש שלי |פנים|

זה שני ספרים למעשה: Heated rivalry ו-The long game כבר הזכרתי אותם פה. אבל אני לא בטוחה שתאהבי אותם, בעיקר את התחלה של הייטד.

הא בעצם גם עלי אבל בלי הספורט סתם חשאי מסיבות אחרות
איזה?

didalf

Well-known member
האמת, לא ספרתי. יש לי גם את הספר הפיזי בעברית כי רציתי שגם ג'ולס תקרא אותו. ויש לי אותו גם באודיו, אז לפעמים אני שומעת קטעים בנסיעות או שאני מקפלת כביסה.
וואו:-0

בדרך כלל המילים הוקי וגייז בתקציר באמת מספיקים לי :-D
:-D:-D
אבל במקרים האלה אני מעדיפה ששני הצדדים היו שחקנים. אני פחות מתחברת לטרופ החנון וספורטאי, ככה שהמקרה של פרויקט גיבור היה דווקא יוצא מהכלל שבחרתי לקרוא אותו.
זהו הנחתי ככה. מזל שקראת את זה בכל זאת.

אולי אני אכתוב על זה פאנפיק בראש שלי |פנים|
אם הוא טוב תשתפי אותי:-D

זה שני ספרים למעשה: Heated rivalry ו-The long game כבר הזכרתי אותם פה. אבל אני לא בטוחה שתאהבי אותם, בעיקר את התחלה של הייטד.
שני ספרים לא קשורים או המשכים?
ולמה שאני לא אוהב?
אדום לבן כחול מלכותי.
קראת אותו נכון? אני כמעט בטוחה שכן.

נערך לאחרונה ב:

Reutk

Active member
כחול אדום לבן מלכותי.
קראת אותו נכון? אני כמעט בטוחה שכן.
כן קראתי ואהבתי אבל לא הכי, נגיד את boyfriend material אני אוהבת יותר ממנו. לא ידעתי שהוא הכי אהוב עליך.

שני ספרים לא קשורים או המשכים?
שני ספרים שקשורים. אני בגדול מחשיבה אותם ביחד כספר אחד מושלם.
ולמה שאני לא אוהב?
לא נראה לי שה הטעם שלך. זה על שני שחקני הוקי שאחד מהם הוא מטורונטו והשני מרוסיה ומגיל צעיר הם נחשבים לשחקנים הכי טובים במדינה שלהם ושהם נבחרים לשחק ב-NHL אז הם משחקים גם שם בקבוצות יריבות ונבנה נרטיב כזה, שמדיה מטפחת, שהם לא סובלים אחד את השני. שזה נכון, בהתחלה הם באמת לא סובלים אחד את השני אבל הם גם מאוד נמשכים אחד לשני אז על התחלה אז יש ביניהם סוג של מערכת יחסים של סקס מזדמן בלי רגשות שלפעמים גם קצת מרגישה שאחד מהם (זה שיש לו יותר ביטחון) מנצל את השני. התחלה של הספר הראשון היא הרבה מזה ולוקח קצת זמן עד שמגיעים לקטעים החמודים באמת ביניהם אז בגלל זה אני חושבת שלא כל כך תאהבי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף יש לי רגשי פומו שאתן מדברות על ספר שאני כנראה אוהב.
הייתי צריך לעדכן את פרטי הכרטיס אשראי שלי אבל עכשיו יש לי אותו בקינדל
אבל נזכרתי שבעצם חוץ מהספר שאני לא קורא באופן אקטיבי מספיק יש עוד ספר שהתחלתי באפליקציה של אינדיבוק בעברית ולשניהם אין לי זמן כי יש עומס בעבודה ומחור אגתה ולונה עם הדוקטור וסדרות רצות ותנו לי שניה.
מזל שבקרוב יש חופשים.

didalf

Well-known member
כן קראתי ואהבתי אבל לא הכי, נגיד את boyfriend material אני אוהבת יותר ממנו. לא ידעתי שהוא הכי אהוב עליך.
תיקו עם קארי און.

לא נראה לי שה הטעם שלך. זה על שני שחקני הוקי שאחד מהם הוא מטורונטו והשני מרוסיה ומגיל צעיר הם נחשבים לשחקנים הכי טובים במדינה שלהם ושהם נבחרים לשחק ב-NHL אז הם משחקים גם שם בקבוצות יריבות ונבנה נרטיב כזה, שמדיה מטפחת, שהם לא סובלים אחד את השני. שזה נכון, בהתחלה הם באמת לא סובלים אחד את השני אבל הם גם מאוד נמשכים אחד לשני אז על התחלה אז יש ביניהם סוג של מערכת יחסים של סקס מזדמן בלי רגשות שלפעמים גם קצת מרגישה שאחד מהם (זה שיש לו יותר ביטחון) מנצל את השני. התחלה של הספר הראשון היא הרבה מזה ולוקח קצת זמן עד שמגיעים לקטעים החמודים באמת ביניהם אז בגלל זה אני חושבת שלא כל כך תאהבי.
דווקא נשמע שאני כן. אני אוהבת כאלה אנמיס טו לאבר.
אבל בינתיים חיפשתי בעצמי וראיתי שהשני הוא ספר המשך של הראשון ושהם מסתירים את הרומן ביניהם 10 שנים!! וזה עצבן אותי חח. וזה גם אומר שהראשון לא נגמר מספיק טוב.

אוף יש לי רגשי פומו שאתן מדברות על ספר שאני כנראה אוהב.

הייתי צריך לעדכן את פרטי הכרטיס אשראי שלי אבל עכשיו יש לי אותו בקינדל
אה גם לי זה קרה ותקופה לא הבנתי למה אמזון צועקים עלי שהתשלום לא התקבל.
אבל נזכרתי שבעצם חוץ מהספר שאני לא קורא באופן אקטיבי מספיק יש עוד ספר שהתחלתי באפליקציה של אינדיבוק בעברית ולשניהם אין לי זמן כי יש עומס בעבודה ומחור אגתה ולונה עם הדוקטור וסדרות רצות ותנו לי שניה.
מזל שבקרוב יש חופשים.
כמה קשה להיות אתה:-D

למעלה