שרשור אוף טופיק, שהאחרון שיכתוב בו יזכה בפרס 👐🤲🙌🤟🤘✌️🤞🤝

Lhuna3

Well-known member
1726771835071.png
אני לא הכי מבינה איך להבריח גנב נמצא באותה קטגוריה עם שני הדברים הראשונים. נראה לי קצת לא קשור, וגם לא עניין של עצלנות או חריצות.
מעניין אותי מה עבר על הכותב/ת של הספר הזה שזו הדוגמה השלישית שעלתה לו בשביל לתאר עצלנות, כשיש כל כך הרבה דוגמאות הגיוניות יותר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא הכי מבינה איך להבריח גנב נמצא באותה קטגוריה עם שני הדברים הראשונים. נראה לי קצת לא קשור, וגם לא עניין של עצלנות או חריצות.
מעניין אותי מה עבר על הכותב/ת של הספר הזה שזו הדוגמה השלישית שעלתה לו בשביל לתאר עצלנות, כשיש כל כך הרבה דוגמאות הגיוניות יותר.
אלו פשוט חלקים בספר.
אני חושב שדמות של קיפוד גונב לה עוגה מהבית. היא באמת הייתה יכולה לצעוק עליו שילך והוא היה הולך. בלי הקונטקסט זה באמת נשמע מוזר.
תכלס להבריח גנב מהבית זה מאוד קל. אני בתור ילד הברחתי גנב מהבית כשיצאתי מהחדר שלי בפיג'מה.

זה מאותה סופרת שכתבה את הספר מיץ פטל ואת השירים אדון שוקו וגברת עם סלים.
ואם חושבים על הדוגמאות האלו... ספר שמתאר איך ברווזה עצלנית מידי בשביל לגרש גנב זה לא כזה מוזר.
האריה והג'ירפה שבכוח מנסים לחשוף את זהותו של מיץ פטל, אנשי שוקו שונים שמתקשרים, אישה עם כמות מגוחכת של סלים

Lhuna3

Well-known member
אני גאה לבשר שהפסקתי להיות פראיירית ולשלם על שירותי סטרימינג שאני לא צופה בהם!
ביטלתי עכשיו את אמאזון פריים וידאו ואת אפל טיוי פלוס, וגיליתי שאת דיסני כבר ביטלתי בעצם.
(רק את נטפליקס לא יכולה כי ההורים שלי על אותו מנוי, אחרת הייתי זורקת אותו ראשון.)
מעכשיו אני מחזירה מנוי רק כשיש לי משהו שאני ממש רוצה לראות! 💪

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ביטלתי עכשיו את אמאזון פריים וידאו ואת אפל טיוי פלוס, וגיליתי שאת דיסני כבר ביטלתי בעצם.
(רק את נטפליקס לא יכולה כי ההורים שלי על אותו מנוי, אחרת הייתי זורקת אותו ראשון.)
כל הכבוד.
עכשיו תחזירי את דיסני+ ותצפי באגתה אול אלונג

didalf

Well-known member
:-D
אמממ
לא יודעת, התכנים החדשים של מארוול כבר לא עושים לי את זה כל כך :-( איבדתי בהם את האמון.
בגדול אני גם, והיו גם כמה פרויקטים שאפילו לא ראיתי, אבל בינתיים הופתעתי לטובה משני הפרקים הראשונים נהניתי למדי.
אבל אני עוד לא יכולה להבטיח שזה יהיה שווה את זה עד הסוף, היו רק 2 פרקים בינתיים.

Lhuna3

Well-known member
בגדול אני גם, והיו גם כמה פרויקטים שאפילו לא ראיתי, אבל בינתיים הופתעתי לטובה משני הפרקים הראשונים נהניתי למדי.
אבל אני עוד לא יכולה להבטיח שזה יהיה שווה את זה עד הסוף, היו רק 2 פרקים בינתיים.
סבבה אז אני אחכה עוד קצת ואחליט אחרי שיצאו עוד כמה פרקים לפחות.

Lhuna3

Well-known member
אוקיי אני מרגישה מטומטמת אבל תעזרו לי להבין את אתר "סרט".
אני מסתכלת למשל על הסרט "הקול בראש 2" בשעות ההקרנה והנה דוגמאות של תוצאות מכל מיני בתי קולנוע:

1726951693911.png
1726951802481.png
1726951841187.png
1726951879899.png
1726951906244.png
* "מדובב עברית" זה ברור לי כמובן
* "כתוביות בעברית" זה ברור לי כמובן
* מה זה "מדובב"? הרי זה סרט אנימציה הוא בא מדובב במקור. מה ההבדל בין הקרנה שמתויגת כך להקרנה שלא מתויגת לא "מדובב" ולא "מדובב עברית"? בקיצור האם "מדובב" בלי המילה "עברית" זה אומר הדיבוב אנגלית המקורי, ואז למה חלק מההקרנות לא מתויגות בכלל, או שזה אומר גם "מדובב עברית" ואז למה זה תיוג נפרד?
* כתוביות בעברית יש בכל ההקרנות, גם אלו שלא מתויגות עם "כתוביות בעברית", נכון? כאילו זה סתם הדגשה כדי להבהיר שלמרות הדיבוב בעברית יש גם כתוביות בנוסף (נראה לי ברור אבל אם אני כבר שואלת שאלות מטופשות כנראה, אז יאללה)

כמובן שמה שאני רוצה לראות זה את הדיבוב המקורי באנגלית + כתוביות בעברית.

didalf

Well-known member
אוקיי אני מרגישה מטומטמת אבל תעזרו לי להבין את אתר "סרט".
אני מסתכלת למשל על הסרט "הקול בראש 2" בשעות ההקרנה והנה דוגמאות של תוצאות מכל מיני בתי קולנוע:

צפה בקובץ המצורף 117120
צפה בקובץ המצורף 117121
צפה בקובץ המצורף 117122
צפה בקובץ המצורף 117123
צפה בקובץ המצורף 117125
* "מדובב עברית" זה ברור לי כמובן
* "כתוביות בעברית" זה ברור לי כמובן
* מה זה "מדובב"? הרי זה סרט אנימציה הוא בא מדובב במקור. מה ההבדל בין הקרנה שמתויגת כך להקרנה שלא מתויגת לא "מדובב" ולא "מדובב עברית"? בקיצור האם "מדובב" בלי המילה "עברית" זה אומר הדיבוב אנגלית המקורי, ואז למה חלק מההקרנות לא מתויגות בכלל, או שזה אומר גם "מדובב עברית" ואז למה זה תיוג נפרד?
* כתוביות בעברית יש בכל ההקרנות, גם אלו שלא מתויגות עם "כתוביות בעברית", נכון? כאילו זה סתם הדגשה כדי להבהיר שלמרות הדיבוב בעברית יש גם כתוביות בנוסף (נראה לי ברור אבל אם אני כבר שואלת שאלות מטופשות כנראה, אז יאללה)

כמובן שמה שאני רוצה לראות זה את הדיבוב המקורי באנגלית + כתוביות בעברית.
למה את לא מסתכלת באתר של הקולנוע עצמו. נגיד יס פלנט.

בכל מקרה חקרתי קצת והשוויתי בין האולם שהם מציגים לאיך שזה מוצג באתר של הקולנוע והמסקנה היא שהם לוקחים את הנתונים משם.
למשל ביס פלנט כתוב "מדובב עברית" "כתוביות עברית" לעומת זאת בסינמה סיטי כתוב רק "מדובב" וכשזה לא דיבוב אין שום הערה.

1726953066704.png
1726953084940.png

1726953098973.png

1726953181671.png

*טכנית לפעמים יש גם סרטים עם כתוביות ברוסית או אנגלית או אולי אפילו ערבית שמציינים כתוביות עברית. אבל אם לא כתוב כלום הדיפולט הוא עברית.
ושוב אם תסתכלי באתר של הקולנוע עצמו אז כתוב הכל ברור.

Lhuna3

Well-known member
למה את לא מסתכלת באתר של הקולנוע עצמו. נגיד יס פלנט.

בכל מקרה חקרתי קצת והשוויתי בין האולם שהם מציגים לאיך שזה מוצג באתר של הקולנוע והמסקנה היא שהם לוקחים את הנתונים משם.
למשל ביס פלנט כתוב "מדובב עברית" "כתוביות עברית" לעומת זאת בסינמה סיטי כתוב רק "מדובב" וכשזה לא דיבוב אין שום הערה.

צפה בקובץ המצורף 117131
צפה בקובץ המצורף 117132

צפה בקובץ המצורף 117133

צפה בקובץ המצורף 117134

*טכנית לפעמים יש גם סרטים עם כתוביות ברוסית או אנגלית או אולי אפילו ערבית שמציינים כתוביות עברית. אבל אם לא כתוב כלום הדיפולט הוא עברית.
ושוב אם תסתכלי באתר של הקולנוע עצמו אז כתוב הכל ברור.
את צודקת, לא חשבתי... תודה! |כן|

keren or5

Well-known member

עכשיו תחזירי את דיסני+ ותצפי באגתה אול אלונג
מצטרפת להמלצה, גם אני ראיתי את שני הפרקים הראשונים והם היו ממש אחלה. ולא נראה לי שראיתי משהו של מארוול מאז העונה הראשונה של לוקי אולי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סבבה אז אני אחכה עוד קצת ואחליט אחרי שיצאו עוד כמה פרקים לפחות.
תכלס אם לא הייתי חסר סבלנות לזה אז גם אני הייתי מחכה שכל הפרקים ירדו ורואה הכל ביחד.

אם כי מצד שני נראה לי שגם כיף הקטע של לדבר על כל פרק כל שבוע שזה משהו שאין כשרואים הכל ברצף.
ומשני הפרקים עד כה בהחלט מרגיש שזאת סדרה שכיף לדבר עליה.

Lhuna3

Well-known member
תכלס אם לא הייתי חסר סבלנות לזה אז גם אני הייתי מחכה שכל הפרקים ירדו ורואה הכל ביחד.

אם כי מצד שני נראה לי שגם כיף הקטע של לדבר על כל פרק כל שבוע שזה משהו שאין כשרואים הכל ברצף.
ומשני הפרקים עד כה בהחלט מרגיש שזאת סדרה שכיף לדבר עליה.
זה כרגע עניין של מחיר אצלי.
אבל גיליתי שעכשיו אני יכולה להרשם במבצע של 3 חודשים ראשונים ב-14.90 לחודש (במקום 44.90) אז אמרתי יאללה, 15 שקל מוכנה להוציא על זה ומקסימום אבטל אחרי חודש אם לא אוהב את זה מספיק אחרי 4 פרקים ראשונים (הפתיע אותי שנתנו לי להתחבר במבצע הזה למרות שהתנתקתי רק לפני חודש-חודשיים).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טיזר טריילד לת'אנדרבולטס

אהבתי
1. 3:30 דקות טריילר זה לא טיזר, מארוול.
הטריילר יהיה באורך של עשר דקות כנראה.
או אולי יספלייר הרבה יותר את העלילה פשוט. כי תכלס מזה ממש לא הבנתי מה העלילה וזה טוב.
2. באקי שם את היד במדיח?:-D
אני מניח שהוא לא קיבל מכונה מיוחדת לשטיפת היד
3. לא מספיק אינטרקציה בין ילנה ובאקי|פטיש| בכלל לא מספיק באקי בטריילר|פטיש||פטיש|
דווקא היה די הרבה ממנו. שזה טוב.
רציתי לראות יותר מואל (איליין)
4. סבסטיאן סטאן|מאוהב|
אני עדיין קצת בטראומה מכך שראיתי טריילר של סרט על טראמפ כשהיה צעיר וכשהוא הסתיים הבנתי שזה היה סבסטיאן סטאן בתפקיד טראמפ.

didalf

Well-known member
דווקא היה די הרבה ממנו. שזה טוב.
מה הוא לא הוציא מילה רק הלך בדרמטיות פה ושם.
אני עדיין קצת בטראומה מכך שראיתי טריילר של סרט על טראמפ כשהיה צעיר וכשהוא הסתיים הבנתי שזה היה סבסטיאן סטאן בתפקיד טראמפ.
כן שמעתי על זה אני לא מעוניינת לראות אפילו טריילר תודה:-D

למעלה