**שרשור אחהצ היום ה56 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

yalian

Well-known member
אף אחד לא יגיד לנועם "את כל האמת בפרצוף"
כי מי רוצה עכשיו להגיד לו:
"נועם, אתה חמוד אבל אתה משעמם טיכו, כל סיפור שלך לוקח שעתיים ואתה הורס פאנצ'ים סדרתי כי הפרעת קשב,
שיחה איתך זה מוות מוחי כי אתה לא ברור וגם בור ועם הארץ.
אני לא המורה שלך, ולא הרב שלך, ולא אמא שלך,
אני סתם עוד דיירת כאן בבית,
ולא, לא בא לי חיבוק,
וגם לא בא לי שיחה.
ביי."

svtar25

Well-known member
אני מנסה לדמיין את נועם מתחיל עם בחורה... או בזוגיות. הוא כזה קרינג׳י, מתוק אבל מוזר​
לנועם היה קראש על אמילי, אבל האמת שהוא נבהל וברח , אבל בתכלס גם היא אמרה לו "רק ידידים". הלכה. לכיוון עידן. אז אולי עם אמילי הייתה זורמת הינו מקבלים סוג של קוטי ויאנה

רותרות7

Well-known member
לנועם היה קראש על אמילי, אבל האמת שהוא נבהל וברח , אבל בתכלס גם היא אמרה לו "רק ידידים". הלכה. לכיוון עידן. אז אולי עם אמילי הייתה זורמת הינו מקבלים סוג של קוטי ויאנה
את משווה את קותי לנועם ואת יאנה לאמילי? מרחק גדול. קותי היה חריף ויאנה הייתה, ועדיין, מקסימה.

Rodrik Harlaw

Well-known member
מקווה שלעוז יש שכל להכניס לפרק את המשחק דג מלוח מלפני כמה ימים.

בד"כ כשעידן מדבר יש משהו לא טבעי: בתחילת העונה זה חנופה לאור ולאחר שחזר זה התאמות מול נועם (בהשראת אינפורמציה מבחוץ) או דיבור מרוחק ומחושב לאמילי.
הפאזה האחרת שלו, שמוציאה ממנו משהו יותר אמיתי, זה כשהוא בתחרות ספורטיבית, אבל שם הוא לא מדבר.

בדג מלוח פתאום יצא ממנו משהו תחרותי בדיבור, וחשף קצת ממה הוא חושב. מול יוסי הוא אזכר את הראש בראש שלהם ומול נועם את ריב הגרנולה. שני הדברים האלה הפכו אותו לדמות פחות יבשה בעיניי

KAPSULA1

Well-known member
מקווה שלעוז יש שכל להכניס לפרק את המשחק דג מלוח מלפני כמה ימים.

בד"כ כשעידן מדבר יש משהו לא טבעי: בתחילת העונה זה חנופה לאור ולאחר שחזר זה התאמות מול נועם (בהשראת אינפורמציה מבחוץ) או דיבור מרוחק ומחושב לאמילי.
הפאזה האחרת שלו, שמוציאה ממנו משהו יותר אמיתי, זה כשהוא בתחרות ספורטיבית, אבל שם הוא לא מדבר.

בדג מלוח פתאום יצא ממנו משהו תחרותי בדיבור, וחשף קצת ממה הוא חושב. מול יוסי הוא אזכר את הראש בראש שלהם ומול נועם את ריב הגרנולה. שני הדברים האלה הפכו אותו לדמות פחות יבשה בעיניי
עוז... ושכל... המשחק גם לא משהו שמשמעותי לשידור. זה סתם ניואנסים שאפשר רק להרגיש בלייב ולא בקטע ערוך.
היה גם קטע מצחיק אתמול שעידן דיגדג את קרן כמה דקות עם עלה מאחורי הספה והיא חשבה שזה זבוב. אבל זה משהו שמשעשע רק בזמן אמת ולא בשידור המרכזי.

Rodrik Harlaw

Well-known member
עוז... ושכל... המשחק גם לא משהו שמשמעותי לשידור. זה סתם ניואנסים שאפשר רק להרגיש בלייב ולא בקטע ערוך.
היה גם קטע מצחיק אתמול שעידן דיגדג את קרן כמה דקות עם עלה מאחורי הספה והיא חשבה שזה זבוב. אבל זה משהו שמשעשע רק בזמן אמת ולא בשידור המרכזי.
פספסתי את זה. מקווה שייכנס לפרק.

הניואנסים זה מה שמעניין.
אין לי כח לעוד מהעלילות הצפויות של פרידה הדר ואור. הרוב שם משוחק

מיק83

Well-known member
חיים נכנס לדיכי למיטה מהאפשרות להדחה של מלאני?

מעניין מה הוא עשה בשעון כאשר מלאני רצתה לעמוד להדחה 😜

willing

Well-known member
כיף לשמוע את קרן, אומרת לחיים שקודם כל תהיה אתה ותדאג לעצמך. ואם לא הולך, לא הולך.
הוא מדבר על הזיוף ב"חברות" הזאת לאור ולדני.
יש מחיר להיות איתם. ו...הוא לא יתפוס מרחק. יחזור כמו טאטאלה. they all do
:-/

מצב
הנושא נעול.
למעלה