**שרשור אחהצ היום ה56 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
המטבח.
יפה, אלגנטי ורחב ידיים.
לא חכם מדי, כי אין שוליים ל"שיש"
ודברים יכולים להחליק, (חס וחלילה אתה שם על השיש סיר חם, ואיך לך "אוזניות" להחזיק בו.)
מה אני כן אוהבת במטבח ?
שהוא כל הזמן אקטיבי.

הייתי רוצה מטבח כזה לעצמי, והייתי משפצרת אותו קצת.

אופס... מה אני צריכה מטבח כזה לעצמי ?
אני גרה לבד בביתי ויש לי "שיש שש מטר"

רותרות7

Well-known member
המטבח.
יפה, אלגנטי ורחב ידיים.
לא חכם מדי, כי אין שוליים ל"שיש"
ודברים יכולים להחליק, (חס וחלילה אתה שם על השיש סיר חם, ואיך לך "אוזניות" להחזיק בו.)
מה אני כן אוהבת במטבח ?
שהוא כל הזמן אקטיבי.

הייתי רוצה מטבח כזה לעצמי, והייתי משפצרת אותו קצת.

אופס... מה אני צריכה מטבח כזה לעצמי ?
אני גרה לבד בביתי ויש לי "שיש שש מטר"
מה שהייתי משפצרת במטבח הזה זה את דרך פתיחת הדלתות בצד החיצוני של המטבח, מול החצר. הפתיחה נעשית מלמטה, מעל לפאנלים, וזה מחייב להתכופף עד לרצפה כדי לפתוח דלת. איפה הנדסת האנוש?

KAPSULA1

Well-known member
שילה דלוק על אמילי
כן, יש ביניהם פלירטוט. לא ברור אם זה למשחק או משהו אמיתי כי כימיה אין ביניהם. היא גם אופציה אחרונה שנשארה לו שם. הוא דוקא ניסה לפלרטט עם פרידה בערב הדני והיא עשתה לו בלוק רציני כי היא כולה ברצון לקשר עם אחי. עינב תפוסה, את הדר הוא כבר מכיר בחברה.

טוויגיי

Well-known member
כן, יש ביניהם פלירטוט. לא ברור אם זה למשחק או משהו אמיתי כי כימיה אין ביניהם. היא גם אופציה אחרונה שנשארה לו שם. הוא דוקא ניסה לפלרטט עם פרידה בערב הדני והיא עשתה לו בלוק רציני כי היא כולה ברצון לקשר עם אחי. עינב תפוסה, את הדר הוא כבר מכיר בחברה.
מחפש להיות רלוונטי

טיפוס של אקשן חבל שלא הוכנס תחילת עונה

KAPSULA1

Well-known member
היא סתם ברירת מחדל לדעתי
הוא אוהב לשחק והיא הצעצוע
גם הוא ברירת מחדל עבורה, אם כי אם עידן לא היה שם בטוח היא היתה נדלקת עליו ומעלה הילוך. מדברים על פרידה והדר אבל גם אמילי חייבת נוכחות של חיזור סביבה

טופיt

Active member
הניסיון של שילה להתקרב לאמילי די דוחה מצידו,
הוא יודע טוב מאוד על הסיפור של עידן ואמילי,
ורואה מן הסתם שעדיין יש רגשות משני הצדדים
למה להכניס את עצמו באמצע?
לדעתי לא מכבד כלפי עידן.. ולא משנה מה הסטטוס בניהם כרגע

בסדר555

Well-known member
הניסיון של שילה להתקרב לאמילי די דוחה מצידו,
הוא יודע טוב מאוד על הסיפור של עידן ואמילי,
ורואה מן הסתם שעדיין יש רגשות משני הצדדים
למה להכניס את עצמו באמצע?
לדעתי לא מכבד כלפי עידן.. ולא משנה מה הסטטוס בניהם כרגע
עושה לו טובה

בסדר555

Well-known member
זה לא קשור לעושה טובה, כרגע לא נעים לעידן לראות את אמילי קרובה לגבר אחר.. די הגיוני
ושילה ממש לחוץ עליה. לא מכבד בעליל
לדעתי שילה בכלל שתול

או שבא מאוד מוכן
הקטע עם אור
גם אמילי
אפילו כבר מתכנן מה יגיד באסיפת הדיירים

KAPSULA1

Well-known member
לדעתי שילה בכלל שתול

או שבא מאוד מוכן
הקטע עם אור
גם אמילי
אפילו כבר מתכנן מה יגיד באסיפת הדיירים
נכון, שילה מוכן אבל עושה הכל במינונים מדוייקים. הוא לא רב עם אור אבל מתכנן כבר לעשות בלאגן סביבו באסיפת הדיירים סביב הנקיון. הוא מפרלטט עם אמילי אבל לא מחזר בצורה נואשת, נותן לדברים להתפתח טיבעי

KAPSULA1

Well-known member
האם אלה השעות האחרונות של קורלי בבית,? לפי איך שהיא התנהגה היום נראה שהיא מכינה את עצמה לצאת

KAPSULA1

Well-known member
זה לא קשור לעושה טובה, כרגע לא נעים לעידן לראות את אמילי קרובה לגבר אחר.. די הגיוני
ושילה ממש לחוץ עליה. לא מכבד בעליל
עידן יכיל את זה בסופו של דבר אם הוא יבין ויראה שזה עושה טוב לאמילי. מכאן זה של .ילה ואמילי ומה שהם יחליטו לפתח ביניהם. ואני בטוחה שאם עידן יבין שיש שם משהו ויש רצון הוא יפנה את המקום הזה של האקס ויתן להם לפתח משהו. מה גם שאמילי יותר רודפת אחרי שילה במקרה הזה, הוא בבריכה היא נכנסת אחריו, ישבו בספסל והיא פתה אליו לפתוח בשיחה. שילה מתנהל נכון ולא לוחץ נותן לה גם לעשות את הפניות אליו

מצב
הנושא נעול.
למעלה