** שרשור בוקר ☀️ היום ה-71 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
אני כאילו לא מבינה
דניאל התהפך על אופק רק בעקבות השיחה עם בר
כמה עלוב וקנאי אתה צריך להיות
דניאל מקנא בהרבה דברים באופק
על מה שהשיג בגילו הצעיר, על הלוק, על הרהיטות, על ההומור
אבל מה ששלח את דניאל לקצה - זה הצעקות מהאולפן...

haya sol

Well-known member
דניאל מקנא בהרבה דברים באופק
על מה שהשיג בגילו הצעיר, על הלוק, על הרהיטות, על ההומור
אבל מה ששלח את דניאל לקצה - זה הצעקות מהאולפן...
והשיחה עם בר, שאופק תפס את המקום המצחיק שלו ואצל דינה.

Rave n

Well-known member
בעיניים שלך ערפד.. של דינאל פחות הוא רואה חנבץ

Yuli90ya

Well-known member
סליחה על השטחיות שלי לרגע - אבל כשאתה מטר שייבה, ועומד לידך מטר תשעים של ערפד סקסי - זה לא מרחיק לכת לאבחן קנאה.
אני מטר ושייבה ואחותי וחברות שלי תמיד היו גבוהות
בחיים לא שמתי לב לזה ולא הרגשתי מכוערת או פחות רצויה בגלל זה
למעט תמונות
כן גובה זה מרשים

ziniozi

Well-known member
אני מטר ושייבה ואחותי וחברות שלי תמיד היו גבוהות
בחיים לא שמתי לב לזה ולא הרגשתי מכוערת או פחות רצויה בגלל זה
למעט תמונות
כן גובה זה מרשים
כמדומני שזה הרבה יותר קריטי כגבר

haya sol

Well-known member
הם עושים מסיבת על האש היום בערב, הכניסו את נתנאל ודניאל לקנות מצרכים לאירוע.

וכמובן את מי שומעים מהצד השני את שרין 🤦🏻‍♀️

ניצנץ63

Well-known member
בוקר טוב
רק עכשיו הגעתי לשיחה המגעילה של הפרלמנט החדש על מרינה (לקטע על אופק טרם הגעתי) והם גרמו לי חלחלה של ממש.
מרינה מלאה בפאקים, היא אחת מהדיירות שאני הכי רוצה שיודחו, אבל האופן בו דניאל לכלך עליה רק כי היא לא שמה אותו בחמישייה שלה במהלך המשימה מצטרף לרשימה משתרכת של מקרים בהם הדמות של השחקן הנכלולי והערמומי נחשף במלוא מערומיו.
נתנאל - אין לי מילים עליו. מרינה לא פעם היתה לצידו ולצד דיאן כשכל הבית החרים אותם והיתה שם בשבילו גם אחרי שדיאן הודחה. לא יפה מה שהוא עושה לה ומלכלך עליה בצורה כזו, אבל זה לא מפתיע אותי, הוא מתנהל באותו אופן לאורך כל העונה לא רק כלפי מרינה וכפיות הטובה שלו לא חדשה לי. מתפלאת שיש עוד מי שמצביע לייצור הזה.

וטליה... אוי טליה, כמה צדדים מכוערים יוצאים ממנה בימים האחרונים, פשוט לא יאמן. איך היא העיזה לומר בשיחה הזו שהיא הכי שונאת אנשים שרוצים להיות בסדר עם כולם, כאילו היא לא התנהגה ודיברה בדיוק בדרך הזו עד עכשיו והתייפייפה כל הזמן שהיא לא רוצה או מסוגלת לפגוע באף אחד, ועשתה תיאטרון של ויתורים למען הכלל, peace and love ועוד כל מיני מצגי בולשיט מהסוג הזה. בחורה מטומטמת ממש, לא רוצה לחשוב מה עוד יכול לצאת ממנה עד סוף העונה. בכלל, בימים האחרונים כל פעם שאני רואה אותה על המסך היא מנשנשת משהו, וזה אחרי שנתפסה בלי סוף על כל מה שנכנס לאופק לפה, ואחרי שחיפשה אותו בכל פינה אפשרית. היא רק ראתה שמרינה עשתה עם אופק שיחה אתמול אז היא החליטה להתהפך עליה וללכלך עליה עם כל הגברים בפרלמנט. עד סוף העונה לדעתי היא תמכור גם את מעט האנשים שנשארו לה, כולל קאזם, משה ודרור ואולי אפילו שחף.
אני מתנחמת רק בזה שהיא הורסת לעצמה במו ידיה את הסיכוי לנצח. הציבור לא מטומטם, וכל יום שעובר היא מאבדת קולות בדרך הזו. איך אומרים - מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים...

florita86

Well-known member
בוקר טוב
רק עכשיו הגעתי לשיחה המגעילה של הפרלמנט החדש על מרינה (לקטע על אופק טרם הגעתי) והם גרמו לי חלחלה של ממש.
מרינה מלאה בפאקים, היא אחת מהדיירות שאני הכי רוצה שיודחו, אבל האופן בו דניאל לכלך עליה רק כי היא לא שמה אותו בחמישייה שלה במהלך המשימה מצטרף לרשימה משתרכת של מקרים בהם הדמות של השחקן הנכלולי והערמומי נחשף במלוא מערומיו.
נתנאל - אין לי מילים עליו. מרינה לא פעם היתה לצידו ולצד דיאן כשכל הבית החרים אותם והיתה שם בשבילו גם אחרי שדיאן הודחה. לא יפה מה שהוא עושה לה ומלכלך עליה בצורה כזו, אבל זה לא מפתיע אותי, הוא מתנהל באותו אופן לאורך כל העונה לא רק כלפי מרינה וכפיות הטובה שלו לא חדשה לי. מתפלאת שיש עוד מי שמצביע לייצור הזה.

וטליה... אוי טליה, כמה צדדים מכוערים יוצאים ממנה בימים האחרונים, פשוט לא יאמן. איך היא העיזה לומר בשיחה הזו שהיא הכי שונאת אנשים שרוצים להיות בסדר עם כולם, כאילו היא לא התנהגה ודיברה בדיוק בדרך הזו עד עכשיו והתייפייפה כל הזמן שהיא לא רוצה או מסוגלת לפגוע באף אחד, ועשתה תיאטרון של ויתורים למען הכלל, peace and love ועוד כל מיני מצגי בולשיט מהסוג הזה. בחורה מטומטמת ממש, לא רוצה לחשוב מה עוד יכול לצאת ממנה עד סוף העונה. בכלל, בימים האחרונים כל פעם שאני רואה אותה על המסך היא מנשנשת משהו, וזה אחרי שנתפסה בלי סוף על כל מה שנכנס לאופק לפה, ואחרי שחיפשה אותו בכל פינה אפשרית. היא רק ראתה שמרינה עשתה עם אופק שיחה אתמול אז היא החליטה להתהפך עליה וללכלך עליה עם כל הגברים בפרלמנט. עד סוף העונה לדעתי היא תמכור גם את מעט האנשים שנשארו לה, כולל קאזם, משה ודרור ואולי אפילו שחף.
אני מתנחמת רק בזה שהיא הורסת לעצמה במו ידיה את הסיכוי לנצח. הציבור לא מטומטם, וכל יום שעובר היא מאבדת קולות בדרך הזו. איך אומרים - מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים...
היו מי שראו את זה מהיום הראשון, שחקנית נרקיסיסטית מבחילה

ziniozi

Well-known member
היו מי שראו את זה מהיום הראשון, שחקנית נרקיסיסטית מבחילה
אני לא רואה בה הפרעת אישיות נרקיסיסטית בכלל.
כן היא מפוצצת אגו וחושבת שיש רק את הדרך שלה לחיות בעולם הזה, וכל מי שהגישה שלו אחרת - ערפו את ראשו
אבל נרקיסיסטיות לא.

סטיריקון9

Well-known member
בוקר טוב

גם אני מאמינה בכך שבסופו של דבר בין אם האח מעוניין או לא הקבלה עם חש' ההתנהלות שלה עם אחרים בעטיפת צדקנות מלאכותית תחכה לה. יכול להיות שלפני יתנגן לו שיר האהבה "הממיס" של שחף לקלאופטרה שלו נוטפת המים עם צעקות מהטריבונה עובדיה עובדיה. זה לא יצעיד אותה לניצחון המיוחל ממש לא מגיע לה

מצב
הנושא נעול.
למעלה