שרשור נוכחות והכרות

ernieball

New member
../images/Emo41.gif שלום לכולם ../images/Emo6.gif

שם: און גיל: 18 אזור בארץ: תל מונד (אזור השרון) מצלמה: ניקון D70 ומינולטה Z1 תוכנה גרפית: Photoshop CS כמה מילים על עצמי: מתגייס עוד חודש לצבא, לתפקיד עורך סרטים ביחידת ההסרטה של צה"ל. מנגן על גיטרה ותופים,מלחין פה ושם מוסיקה,מת על צילום וגרפיקה.

masterboy

New member
אני!

מה זה? שלחתי הודעה והיא לא הוצגה, או שנמחקה מסיבה מסויימת על ידי המערכת :( בכל מקרה טל דלברי בן 16 וחצי גר ברעננה מצלמה FUJI FinePix S5000 התוכנה שאני משתמש בה היא פוטושופ. וכמה מילים על עצמי: התחלתי לצלם לפני שנה וחצי במקרה וזה נכנס אלי מאוד חזק
אני מאוד גאה בצילומים שצילמתי עד היום ובהתקדמות שלי ומקווה להמשיך להתקדם עם רפלקסית דיגיטלית שאני אקנה בקרוב. את העבודות שלי אפשר למצוא כאן http://delbarital.deviantart.com/gallery

cats10

New member
אחרון והכי חביב - אני.

גיל: אל תשאל אזור: פה. לא רואים? מצלמה: גם את זה אל תשאל, משהו ישן שלרוב מפתיע באיכוית. תוכנות: הרבה. בעיקר עיבוד תמונה וציור. על עצמי: חתולים. 10. אומרים שאני מוכשר.

Sp00nk

New member
הצלחת להעביר

אפס מידע. המידע שכן כתבת אפשר היה לנחש מהשם משתמש. אחלה היכרות. (
)

OrdinaryDay

New member
ממ, גם אני.

אני מקווה שהבנתי את משמעות הפורום ואני במקום הנכון. שם: שרה. גיל: 17 אזור בארץ: טבריה. מצלמה: canon S1 תוכנה גרפית: Photoshop 7/CS כמה מילים על עצמי: אהמ, בקרו בדף יוצר שלי DA http://Sleepysh.deviantart.com

elistein

New member
כמה כבר נרשמו... אני ישן בעמידה

ומשתשת בפוטושופ CS אלי שטיין גיל 31 (אני חושב) מתגורר באפרת (כן, כן) מצלם בניקון

Noaal

New member
כבר שינית חתימה???

הצעצוע בקושי שעתיים אצלך
תתחדש גייזר!!!

Unicorn98

New member
שלום לכולם ../images/Emo13.gif

אני חד-קרן, חלק וודאי מכירים אותי מפורום "סטודנטים"
עוסק בצילום כבר מעל ל-10 שנים, אבל בגלל לימודיי הזנחתי בשנים האחרונות את הפרקטיקה ומצלם בעיקר "בעיניים". הצילום והעיבוד בפוטושופ הם בצד התחביבי שלי, ומקווה להמשיך וללמוד כאן מהאנשים היותר בקיאים
ברכות לרן על הרעיון המוצלח, ומאחל לכולם המשך צילום ועיבוד מהנים!

כמו שאחין שלי אומר: "אני, אני, אני"

שם: חגית בעלת המשקפים. גיל: לא משנה. עיר מגורים: חיפה האדומה על ההר הירוק. ציוד מצלמות: אולימפוס אנלוגית, פנטקס אנלוגית, (שתיהן ריפלקס), מינולטה Z3 דיגיטלית דמוית ריפלקס. תוכנת גרפיקה: 2020 ידידותית למשתמש, אי סי די סי (לא חושבת שזה נחשב), אדאופט פוטוגרפי. זה בעצם זהו זה. ותחזרו לבקר...

למעלה