שרשור נוכחות והכרות

Vivi Sparrow

New member
שלום לכולם ../images/Emo9.gif

שם: אביה גיל: 14 וחצי אזור בארץ: מרכז מצלמה: פשוטה יחסית, של Canon תוכנה גרפית בה אני משתמש: PSP10 כמה מילים על עצמי: אינו/סשי ^^

tiny dancer

New member
שלום ../images/Emo140.gif רשמי הפעם

שם: טייני גיל: תיכף 30 אזור בארץ: מרכז מצלמה: קנון D20 תוכנה גרפית בה אני משתמש: פוטושופ CS2 כמה מילים על עצמי: אני לא רקדנית ואני גם לא קטנה

cats10

New member
גם את חייבבבת לשלוח

לי עותק. דחוף! תקבלי 6 גורים בתמורה :)

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif שלום

שם:ויאולטה גיל:14 אזור בארץ:צפון מצלמה:לאדעת לא מבינה בזה, מצלמה גרועה מאוד..? תוכנה גרפית בה אני משתמש:פוטושופ 5.. כמה מילים על עצמי:לא טובה בזה..
אוהבת אנימה, חיות, הכי קטנה פה יחד עם Vivi Sparrow.. בכל מיקרה אני לאדעת כלום כמעט על צילום והכל.. סתם דבר נחמד מבחינתי.

Sp00nk

New member
שלום ../images/Emo70.gif

שם: דן (או לחילופין, דניאל.) גיל: 19 אזור בארץ: קרית אונו (זה מרכז, לעזאזל! הבנאדם הבא שממקם אותי ליד מטולה - אני שולף עליו מחבט בייסבול.) מצלמה: FUJiFilm S5500 תוכנה גרפית בה אני משתמש (שאותה אני נושם): PS-CS. כמה מילים על עצמי: [מצטט מהמונולוג שכתבתי בבמה בזמנו, לדעתי בהחלט מתאים] הוא אוהב לחיות, להתענג על כל רגע בחיים. לרוב מלא אנרגיה ומוטיבציה, הוא מאושר תמיד, ולפעמים מגיעים אליו מומנטים מתוקים של השראה, יחד עם רצון עז ובוער לייצור. זה חלק בלתי-נפרד ממנו. ובמומנטים ספורים אלו, הוא דואג להנציח את הרגש ואת התחושות עם אותו מדיום שהוא מוצא למושך באותו הרגע. אם זה בכתיבה, צילום, ציור או עיצוב. ספונטניות זו עוד תכונה שמאפיינת אותו.

Nat King Cole

New member
שלום לכולם

אבי 31 מצלם בניקון SLR ו-DSLR חובב עיבודים מינימליסטיים ושונא מסגרות.

prizman

New member
שלום גם ממני

שלמה בן 45-הכי קשיש שראיתי עד כה בשירשור. ניקון רפלקסית אנלוגית זנוחה ופנסוניק FZ-10 פוטושופ 8 שממש לא בשימוש לאחרונה יש לי הרבה יותר זמן כך שאוכל לצלם להנאתי הרבה יותר. לא התחברתי עדיין לעריכה האגרסיבית בתמונות, רק לתיקוני הגוון.

RedbeR

New member
גמני גמני

שם: חן קויפמן גיל: 22 אזור בארץ: כוכב יאיר מצלמה: ניקוניסט כמובן.. (D70s) תוכנה גרפית: פוטושופ מכירים?
כמה מילים על עצמי? אז ככה.. השתחררתי לא מזמן (בנובמבר) שרתתי בתפקיד גרפיקאי בחיל האויר, בזמני הפנוי אני מנהל את האתר הרשמי של הפועל באר-שבע בכדורגל ומצלם במשחקים מזה כמה שנים (חלקכם אולי זכיתם לראות תמונות שצלמתי ב"כל הנגב" ועכשיו גם ב"וואלה"), באוקטובר הקרוב אני מתחיל ללמוד במכללה לצילום בקרית אונו ובנתיים עובד בחברת "דרך ארץ" (כביש 6) בשרות לקוחות. וזהו בערך.. הגלריה שלי למי שמעוניין: http://www.goodogs.com/chen/p1.html

גם אני../images/Emo9.gif../images/Emo125.gif

שם: שי
אזור בארץ: צפון
מצלמה: Canon S2 ו-Nikon 3100
תוכנה גרפית בה אני משתמש: פוטושופ
כמה מילים על עצמי: מצלמת בתור תחביב בלבד בינתיים :]

RedbeR

New member
אתה מאלה..

ששמים גם סרט כתום וגם כחול?! (הניקון והקנון שלך לא רבות בניהן מדי פעם?)

../images/Emo121.gifיש לה 3100...

חחח היא ואילן יסתדרו נהדר
אבל הקאנון די תאכל אותה

uzi m e d i a

New member
ברכות לפורום החדש

עוזי חן 27 באר שבע hp 850 photoshop cs כמה מילים על עצמי ניתן לקרוא : כאן מצטער שזה היה קצר

למעלה