שרשור נוכחות והכרות

אליונת

New member
../images/Emo29.gifוגם אני מצטרפת הלילה

אליה לוי בת 37 תושבת ברקן שבשומרון מצלמת ב- D-20 מתקנת ומעצבת ב- פוטושופ 8

מצטרף לרשימה

שם: יניב גיל: 22 מצלמה: פוג'י S5500 מקצוע: מעצב גראפי פוטושופ CS כמה מילים על עצמי: לא מזמן התחלתי לשלב את המצלמה שלי עם העיצוב הגראפי. בינתיים המצלמה קצת בפיגור לעומת קצת העבודות בעיצוב אבל אני מאמין שעם שיפור יכולות הצילום שלי השמים הם הגבול... נתראה, יניב

אוקה זו אני :)

שם : טורי גיל : 17 אזור בארץ : עכו [ארץ הפלאות :)] מצלמה : סוני 828 אהובי. תוכנה גרפית בה אני משתמש : פוטושופ בעברית CS כמה מילים על עצמי : ממממ כשמי כן אני :p

ben

New member
אוקי גם אני בעסק

בן 26 מרכז CANON EDS300 פוטושופ CS מחפש יותר איך אני לומד יותר על פוטושופ

קבלו את הגדול מכולם....אני ../images/Emo13.gif

שם: ג'ניה לכטמן גיל: 17 אזור בארץ: קרית ביאליק מצלמה: כרגע OLYMPUS-IS300 עוד חודש Nikon D70s תוכנה גרפית בה אני משתמש: פוטושופ CS כמה מילים על עצמי: אני לומד עכשיו בתיכון, אבל בזמני הפנוי מצלם עבור נשיונל ג'יאוגרפיק, פעם בשנה נוסע לסט צילומים עבור הספורט אילוסטרייטד שפשוט מתעקשים שאני אצלם עבורם גם אם זה על חשבון הלימודים, כשמשעמם לי אני מצלם עבור עיתוני אופנה עולמיים וגם לפעמים את עמוד השאר של רולינג סטונס. אבל אני פשוט מרגיש שאני לא ממצא את עצמי, יש לי עוד כל כך הרבה ללמוד ולהתפתח...

זה לא נשמע הגיוני

נדמה לי שהיא התכוונה שאני מצלם בנשיונל ג'יאוגרפיק עד שהיא לא האמינה שכתבתי את זה

מממממ...

פשוט קראתי והגעתי עד לחלק של נאשיונל והאמנתי ומעבר הבנתי שאתה צוחק... לקח לי זמן :p

טומי*

New member
אולי הגיע תורי ../images/Emo35.gif

שם:טומי גיל:56 אזור בארץ:תל אביב מצלמה:ניקון D70 תוכנה גרפית בה אני משתמש:paint Shop Pro 7 כמה מילים על עצמי: ילדון בן 7 לאחר לידה מחדש (מוות קליני).פנסיונר למחצה,משוגע על צילום,מוסיקה, ועוד אי אילו דברים חביבים
לפורום החדש

../images/Emo121.gifמקטעי ידיעות שהתקבלו על

שולחנינו מתגלה אט אט התמונה והתמונה קשה, רן מתחיל להתבלבל בין המינים! כניראה השפעה של הגיל, רן! אוהבים אותך!

למעלה