** שרשור צוהריים - היום ה-54 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
צריך לכבד את הבקשה של חיים ולא לעשות לו הנחות, כפי שביקש. להראות לו כמה אנחנו מכבדים אותו ולא מבצעים אפליה או מתנהגים אליו כמו ילד קטן בשל מצבו

הדרך הכי טובה להוכיח לו את זה היא להדיח אותו ולהראות לו שאנחנו מתייחסים אליו כמו אל דייר רגיל ולא כדייר מוגן

גליה 1211

Well-known member
חיים הנחש.
הבין שפרידה חזקה, אז יצר לעצמו קונטרה מולה.
ועוד על הגב של בן, יעני לוחם צדק.
פחחחחחחח
המודח הבא.
הוא לוחם של סקטור מסוים.
אני חושבת שהוא לוחם צדק של כל מה שהוא מזהה כ"עממיקו"

פאף פה

Well-known member
פרידה התעצבנה על בן בגלל קנאה בהדר, שכן בן לא השכיל להסתיר שבהדר הוא רואה כוסית ובה לא.
לפרידה לא אכפת כנראה שיחשבו שהיא מטומטמת - העיקר שיחשבו שהיא כוסית. וכוסית היא לא.

katy2022

Well-known member
פרידה התעצבנה על בן בגלל קנאה בהדר, שכן בן לא השכיל להסתיר שבהדר הוא רואה כוסית ובה לא.
לפרידה לא אכפת כנראה שיחשבו שהיא מטומטמת - העיקר שיחשבו שהיא כוסית. וכוסית היא לא.
היא התעצבנה על בן כי כינה אותה אמיצה…

נטעאפרת

Well-known member
הרמה באח הגדול שואפת לאפס..ממש נהיה טראש אמריקאי..לא מזכיר ולו במעט את התוכנית בשנים הראשונות, בערוץ האחר, עם אח גדול אחר, עם הנחייה אחרת. פשוט הרסו באופן מוחלט את הפורמט. תת רמה, צפוי, משעמם, וכשיש ניצוץ של ענין או התרחשות אז מיד הדלתות הסגורות. לא ניתן לצפייה!!!​

רותרות7

Well-known member
הם מזלזלים באינטליגנציה שלנו הצופים, גם עוז, שנראה להם שאנחנו לא מצביעים למישהו כי הוא רב עם מישהו אחר
לא רק זה - פרידה צודקת שהריב היה 4 שעות לפני ההדחה ולא שודר כך שאין כל קשר בינו לבין ההדחה. חיים לא קולט את זה?

פאף פה

Well-known member
אחד הדברים הראשונים שצרמו לי אצל חיים היה הקטע עם המילה גמד. אפילו גמדים המעדן לילדים מעורר בו חלחלה, שלא נדבר על גמדי גינה ושבעת הגמדים של שלגיה.
מה הקטע שלך בנאדם? המציאות היא, מה לעשות, שאתה גמד! וזה לא רע וזה לא טוב זה פשוט זה!
הוא מתכחש למי שהוא, מנסה להיות מה שהוא לא!
לכן הוא מתוסכל ונהיה עצבני ומדוכא כשהוא מפסיד כי הפסד לא לגיטימי מבחינתו.
זו לא דרך להתמודד עם החיים.
אני לרגע לא חושבת שחייו קלים אבל דחילק בנאדם, לפחות תכיר במציאות, תקבל את עצמך כמו שאתה ואל תנסה להיות מי שאתה לא יכול.
הוא צבר טונות של תסכול בבית החל מהיותו משרת מושפל של שמשון ויובב, היינו אור ודני, המשך בתסכוליו ממלאני שלעולם לא תצא איתו, וכלה בהפסדים במשימות.
הוא הרי לא יתפוצץ על הבוס שלו או על הסגן, אז הוא בוחר במטרה הכי קלה ועדינה - עינב.
שיתבייש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה