** שרשור צוהריים - היום ה-54 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

yalian

Well-known member
אחד הדברים הראשונים שצרמו לי אצל חיים היה הקטע עם המילה גמד. אפילו גמדים המעדן לילדים מעורר בו חלחלה, שלא נדבר על גמדי גינה ושבעת הגמדים של שלגיה.
מה הקטע שלך בנאדם? המציאות היא, מה לעשות, שאתה גמד! וזה לא רע וזה לא טוב זה פשוט זה!
הוא מתכחש למי שהוא, מנסה להיות מה שהוא לא!
לכן הוא מתוסכל ונהיה עצבני ומדוכא כשהוא מפסיד כי הפסד לא לגיטימי מבחינתו.
זו לא דרך להתמודד עם החיים.
אני לרגע לא חושבת שחייו קלים אבל דחילק בנאדם, לפחות תכיר במציאות, תקבל את עצמך כמו שאתה ואל תנסה להיות מי שאתה לא יכול.
הוא צבר טונות של תסכול בבית החל מהיותו משרת מושפל של שמשון ויובב, היינו אור ודני, המשך בתסכוליו ממלאני שלעולם לא תצא איתו, וכלה בהפסדים במשימות.
הוא הרי לא יתפוצץ על הבוס שלו או על הסגן, אז הוא בוחר במטרה הכי קלה ועדינה - עינב.
שיתבייש.
הלוואי שהיו מקריאים את הטקסט הזה לחיים היום

SNIPES

Well-known member
אחד הדברים הראשונים שצרמו לי אצל חיים היה הקטע עם המילה גמד. אפילו גמדים המעדן לילדים מעורר בו חלחלה, שלא נדבר על גמדי גינה ושבעת הגמדים של שלגיה.
מה הקטע שלך בנאדם? המציאות היא, מה לעשות, שאתה גמד! וזה לא רע וזה לא טוב זה פשוט זה!
הוא מתכחש למי שהוא, מנסה להיות מה שהוא לא!
לכן הוא מתוסכל ונהיה עצבני ומדוכא כשהוא מפסיד כי הפסד לא לגיטימי מבחינתו.
זו לא דרך להתמודד עם החיים.
אני לרגע לא חושבת שחייו קלים אבל דחילק בנאדם, לפחות תכיר במציאות, תקבל את עצמך כמו שאתה ואל תנסה להיות מי שאתה לא יכול.
הוא צבר טונות של תסכול בבית החל מהיותו משרת מושפל של שמשון ויובב, היינו אור ודני, המשך בתסכוליו ממלאני שלעולם לא תצא איתו, וכלה בהפסדים במשימות.
הוא הרי לא יתפוצץ על הבוס שלו או על הסגן, אז הוא בוחר במטרה הכי קלה ועדינה - עינב.
שיתבייש.
בול.
ואני אוסיף גם שנראה שההורים שלו גידלו אותו בצמר גפן כדי שלא ירגיש את המוגבלות שלו וזה פיתח אצלו סוג של שיגעון גדלות, הוא בטוח שהוא הכי טוב והכי מוצלח ובגלל זה כל פעם שמנצחים אותו במשימה הוא נכנס לדיכאון וכועס על העולם.

8LIBI8

Well-known member
דני פשוט חוזר אחרי כל מה שאור אומר
איזה בן אדם טיפש הוא בחיי יצור מהתחת
אם לדני לא היה את אור הוא היה מחפש לו בוס אחר
יש לו דדי אישוז
הוא צריך בוגר דומיננטי שיוביל אותו
הוא לא ממש איש שיחה ולכן אין לו ביטחון להיות עצמו לבד בטח בתוכנית טלויזיה.
ככה פחות חושף מעצמו, מתעסק יותר במה שאור מכתיב

גליה 1211

Well-known member
אם לדני לא היה את אור הוא היה מחפש לו בוס אחר
יש לו דדי אישוז
הוא צריך בוגר דומיננטי שיוביל אותו
הוא לא ממש איש שיחה ולכן אין לו ביטחון להיות עצמו לבד בטח בתוכנית טלויזיה.
ככה פחות חושף מעצמו, מתעסק יותר במה שאור מכתיב
מדויק!

svtar25

Well-known member
לא יודעת האם אמילי ושילה מודעים, אבל בישראל בידור כבר החליטו בשביל שניהם.

קבצים מצורפים

• IMG_20240725_155836.jpg
    IMG_20240725_155836.jpg
    KB 293.2 · צפיות: 10

רימון2024

Well-known member
הוא לגמרי טועה הריב לא קשור להדחה שלו בן היה צנון מהתחלה ועד הסוף ובגלל זה הוא הודח היה אמור להיות המודח הראשון
לא אמרתי שהריב זאת הסיבה שהוא הודח, אני בסך הכול חושבת שהריב הזה הציג את בן באור מאוד שלילי
וייתכן שאנשים שתיכננו להצביע לבן, לא עשו בזאת כי הריב עם פרידה היה טרי ...

BlameCoco

Well-known member
לא אמרתי שהריב זאת הסיבה שהוא הודח, אני בסך הכול חושבת שהריב הזה הציג את בן באור מאוד שלילי
וייתכן שאנשים שתיכננו להצביע לבן, לא עשו בזאת כי הריב עם פרידה היה טרי ...
בכללי אולי
אבל להדחה הספציפית הזאת אין קשר
הריב הזה היה ביום ההדחה, לא שודר עדיין

פרידה ציינה את זה מספר פעמים

רותרות7

Well-known member
ערוץ 26, טיקטוק והפייסבוק מספקים לפעמים...
הנקודה היא שאי אפשר לשלול..
למיטב זכרוני הריב עצמו לא שודר במלואו ב-26. טיקטוק ופייסבוק מעתיקים מהשידורים ומ-26. אפשר לשלול בלי היסוס. זה לא מה שהביא להדחתו. אם בכלל הולכים על מה שאי אפשר לשלול, אפשר להעריך שבמדינה הגזענית שלנו הוא הודח כי התאהב [או לפחות היה בקשר אינטימי] עם קוראלי. גם שחורה, גם נוצריה...ישמור השם!

רימון2024

Well-known member
למיטב זכרוני הריב עצמו לא שודר במלואו ב-26. טיקטוק ופייסבוק מעתיקים מהשידורים ומ-26. אפשר לשלול בלי היסוס. זה לא מה שהביא להדחתו. אם בכלל הולכים על מה שאי אפשר לשלול, אפשר להעריך שבמדינה הגזענית שלנו הוא הודח כי התאהב [או לפחות היה בקשר אינטימי] עם קוראלי. גם שחורה, גם נוצריה...ישמור השם!
שודר כמעט במלואו.. גם השיחה של עינב ופרידה במקלחת והשיר שהוקדש לפרידה... יצרו נרטיב מסוים
אני שמחה שבן הלך, אבל קשה לי לטעון לריב הזה לא היה חלק קטן מזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה