שרשור שאלות גשום לסופ"ש

למי יש למכור לי

צמיד ספייקים (ניטים יעני, אבל לא המרובעים, השפיציים) של שורה אחת בפחות מ-20 ש"ח? אני יודעת שזה יותר מתאים למכירות-החלפות אבל השירשור הזה קופץ יותר טוב P: ואם לא, אז מישהי יודעת איפה אפשר לקנות אחד כזה? ועוד משהו... יש קפוצ'ון של ביי ביי קיטי (כמו בפריסטייל) בשחור-סגול?

May Music

New member
הממ.. אפשר לקנות בשוק ובסביבתו או בסנטר

אם את רוצה ממש חנות מדוייקת שבטוח יש בה - תומר [אבל הם יקרנים, בגלל זה עדיף שתלכי לכיוון השוק] ווולווט [עכשיו יש להם מבצעים והנחות אז שווה לקפוץ בלי קשר] אוליאולי יש בברוריה תמרוקים, אני זוכר שראיתי אבל לא ממש התעמקתי בכמה שורות יש שם. ואת הקפוצ'ון יש בשחור סגול, אני כמעט בטוח שראיתי.

היה לי אחד, אבל חברה פירקה לי אותו.

יש בטבריה ב13 שקל. אם את מגיעה מתישהו לטבריה Oם

Anifrit

New member
*מסתננת* שלוםשאלום! :)

איפה אני יכולה למצוא סווצ'רט עם.. מלאן ציורים של גיטרות~ ? עם רוכסן, בלי רוכסן--> לא משנה... אהאה! ועדיף באיזור תל אביב תודה רבה רבה מראש =)

Anifrit

New member
חיפשתי... אין :(

הייתי בפ&ב בעזריאל ובסנטר ולא היה שם... ובפריסטייל ראיתי רק עם כוכבים, גולגלות ושטויות. *נכון ליום חמישי :p* אבל תודה בכל מקרה :) עוד הצעות?

May Music

New member
אינסיכוי../images/Emo12.gif

תמיד שאני שם אני רואה אותם. חוצמזה אלה חנויות שמביאות מלאי חדש דיי מהר אז תמשיכי ללכת אליהן ובסוף את תמצאי.

אני יודעת שיש בחיפה ../images/Emo3.gif

אבל אני מניחה שזה לא עוזר. בהדר ברחוב הרצל יש חנות ממש בתחילת הרחוב. אני זוכרת שראיתי שם ביום חמישי סווצ'ר כמו שאת מתארת ממש חמוד ב150

BKE

New member
../images/Emo72.gifקניונים גדולים כמו עזריאלי ../images/Emo12.gif

ד"א לא הייתי פה כמה ימים >: חזרתי D:

May Music

New member
../images/Emo207.gifאני לא כ"כ אהיה פה בשלושת הימים הקרובים

כי יש לי סמינר של צמר"ת בראשונשני ושל מדצי"ם בשלישי. אני אשתדל לכתוב ביניהם אומשו

למעלה