שרשור שאלות לאפרת כהן

motic36

New member
שאלות לאפרתי כהן :) (שמי איילת כהן)

דבר ראשון! אני רוצה להגיד לך שיש לך שם משפחה מהמם!! כמו שלי - כהן משהו ליגה! ועכשיו לשאלות!!! :):) * איך היה לשחק 2 דמויות בטלנובלה "מיכאלה"?! האם גם שם היו מיכוחים כמו שיש בטלנובלה בע"מ כביכול?! * עכשיו, כשהפכת ממש לכוכבת - קודם מיכאלה, אח"כ קדם אירוויזיון ותפקיד אורח בטלנובלה בע"מ, איך המרגש?? איך התגובות של האנשים ברחובות?! מקבלים אותך בתור מיכאלה המרשעת או אסי המתוקה? * מה את אוהבת יותר, לשחק או לשיר? כי שמתי לב שאת מוכשרת בשניהן!! מקווה שישאלו את השאלות שלי בבלוג שלך!!! תדעי שאני חושבת שאת בעלת כישרונות יוצאים מהכלל:) ומעריצה אותך! שיהיה לך ערב נעים ,, להת'!

גם אני כהניץ תביאי כיף../images/Emo45.gif

באמת שם משפחה מהמם

2 ד נ ה

New member
לאפרת כהן בבקשה תעני

רק רציתי לדעת מה קורה עם הדמות אם אופק תתחתן בסוף עם שחר?

2 ד נ ה

New member
מתה על אפרת כהן

את שחקנית פשוט מהממת ולא הפסדתי אף פרק של מיכאלה!!!!!!!!11

לאפרת,בבקשהההה תעבירו,מתחננת../images/Emo152.gif

היי אפרת,זו צליל...אני ושתי בנות מפורום מיכאלה פגשנו אותך בהופעה של "מקום בלב" בבאר שבע...כשהתגנבנו ליציאת חירום והצטלמת איתנו
זוכרת? אז ככה...ביקשתי לפני שפגשתי אותך מאחד השומרים להעביר לך איזה מכתב שלקח לי מלא זמן לכתוב אותו...אפשר לדעת אם קיבלת אותו בסוף?
זה נורא חשוב לי... תודה אפרתי
תודה רבה אם תעבירו לה את זה...!בלי שום קשר תודה

לאפרתוש

1. מה עשית בזמן שהיה לך בין מיכאלה לטלנובלה בע"מ?? 2. מה את עושה בכלל ביומיום?? את עובדת איפשהו?? 3. האם כשהיית קטנה חלמת או רצית להיות שחקנית? 4. האם יש משהו בינך לבין אסי/מיכאלה שדומה במציאות?

מקווה שתשמעי..

אין לי שאלה אך תשלחו בשמי אהבה חמה ותמיכה.... ממני מיכאלה- נועה - ביטון- דנון

eris1515

New member
שאלות

איך זה שוב להיות בנווה אילן???? עם מי יצא לך לדבר הרבה?

munik

New member
מתים לדעת מה יימשך בטלנובלה בע''מ?

רוצים לדעת את ההמשך של טלנובלה בע``מ ושל עוד טלנובלות ישראליות נוספות?, היכנסו לאתר הכי חם ברשת, ובו תיכנסו לעמוד שנקרא ``תקצירי טלנובלות`` ותהנו ממגוון של טלנובלות! http://www.tipo.co.il/zone/index.asp?zone=46949410969043

שאלות לאפרת../images/Emo26.gif(איך התגעגעתי

להגיד את זה) קודם כל אני מתחננת שתגידו את זה לאפרת
שאני אוהבת אותה ושממש לא שכחנו אותה!!! שהיא אחת והיחידה,שבחיים שלי לא אהבתי מישהו כמו שאני אוהבת אותה(כן,כן אפילו לא את תמר קינן שאותה אני מאוד אוהבת).שאני הייתי הבן אדם הכי מאושר ברגע שאמרו לו שאפרת תיהיה שחקנית אורחת בפרק 100!שיגעתי את המוח לאורי אומנותי ולדרור נובלמן בנוגע לאפרת.אמרתי לה שהחלום שלי זה לשחק איתה,אני עדיין בשאיפה שחלום זה יתגשם!אפרת נמצאת על הקירות שלי,על התיקרה ובטח שבלב,יש לה מקום מאוד מיוחד בלב שלי אך הוא עדיין לא מלא ואני מקווה שהוא יתמלא ברגע שאני אשחק איתה ושהיא תרגיש את אותו הדבר שאני מרגישה כלפיה רק כלפיי או חצי מזה(כי זה המון).אני מקווה שהיא יודעת שאני אוהבת אותה ולא מעריצה אותה כי הערצה חולפת ואהבה לא!ואני מקווה שהיא יודעת שפורום מיכאלה עדיין קיים!!!הגעתי לקדם אורויזיון רק בשבילה,היא הייתה מקסימה שם.אני הילדה שאמרה לך שאפרת שיר מספר אחד=>כוכבת מספר אחת!הייתי עם ילדה(דנדי)שהביאה אותי והיה לה יום הולדת באותו היום.נסעתי את רחובות כדי לראות אותו בבילו סנטר כי פספתי בירושלי את מקום בלב ההופעה שלה והייתי במפגש המעריצים עם כוכבי מיכאלה ובמלון הייט בירושלים.אני רוצה שוב להודות לה על שני המכתבים באותם הימים,אותם הימים שאני בחיים לא ישכח!החופש הגדול הקודם,החופש הכי מוצלח וחלומי שהיה לי ושיהיה לי.הרגעים החשובים והמאושרים בחיי,תגידו לה שממש לא שחכתי ממנה(כולם יודעים זאת)ושאני מאחלת לה רק טוב עם טל מדינה,שתיהיה מאושרת-זה הכי חשוב!המון בהצלחה בהמשך, באהבה ענקית, מעיין! ועכשיו לשאלות
1.איך היה לחזור לאולפנים?מרגש?התגעגעת? 2.את בקשר עם שחקני מיכאלה?אם כן עם מי? 3.את היית רוצה לשחק בטלנובלה הבאה של הוט?(בבקשה,תגידי כן!!!) 4.את מתגעגעת לתקופה ההיא?לתקופת מיכאלה והערצה המטורפת ברובות ולא רק ברחובות? 5.את יודעת שפורום מיכאלה עדיין קיים ושעדיין יש לך מעריצים ואוהבים רבים שלא שחכו ממך ואף אוהבים אותך יותר מקודם?(אהמ אהמ אני אהמ) שאר השאלות שאלנו באירוחים הקודמים. בבקשה שאפרת תמסור לי ד"ש הכינוי של זה אסי שחר המדהימה והשם שלי זה מעיין אבל אם היא לא יכולה להגיד את שניהם אז שתגיד רק אסי שחר המדהימה!

לאפרת המדהימה!!!

לפני הכול רציתי להגיד שאת שחקנית ממש מוכשרת ומדהימה ואני מעצירה שרופה שלך ושל הסידרה מיכאלה! אז הנה כמה שאלות: 1.איך הרגשת בצילומים של הפרק האחרון של מיכאלה? 2. האם את שמחה שאת חוזרת לשחק את אסי כהן? 3.מי מהדמויות הכי אהבת לגלם, את מיכאלה או אסי? מתה עליך :)

שאלות לאפרתוששש

קודם כל את שחקנים מדהימה והיתי שמח עם תמסרי לי ד"ש! זה כיף לעבוד עם אלברט אילוז? ומה עשית בתקופה בין מיכאל לטלנובלה בע"מ?? מיתר
נ.ב אני זכר אז לא להתבלבל!!

היי אפרת

קודם כל, רציתי לומר שאת שחקנית מ ד ה י מ ה !!!! עובדה שהצלחת לשחק שתי דמויות שונות לגמרי באותה הסידרה !!! השאלה שלי היא : למה נעלמת ???? את לא יודעת איזה כייף היה לראות אותך עוד פעם אחת היום בטלנובלה !! בבקשה לחזור לאיזו סדרה אחרת , חובה עליך !!

elii1988

New member
שאלה מאוד חשובה!! תקריאו אותה בבקשה

מתי צילמתם את פרק 121 של מיכאלה? מיד בסיום הטלנובלה או קצת אחרי? ואיך היה לצלם אותו אחרי שהסתימה הטלנובלה?

שאלות!

קודם כל את שחקנית מאוד טובה כבר ממיכאלה ואני בטוחה שתיהי שחקנית מדהימה גם בטנלובלה בע"מ. טוב השאלות הן: 1}יש לך סצנות אם אודיה קורן [ניצה]? 2}מה הדבר הכי מטורף שמעריף עשה בשבילך? 3}עוצרים אותך ברחוב ואומרים אסי? מיכאלה לא מתת משהו כזה? 4}שלושלה דברים שתקחי לאי בודד?

שאלות שלי! ../images/Emo3.gif

1. האם זה שכיכבת בטלנובלה עזר לך לקבל עבודות בתחום או שזה פעל לרעתך? 2. האם שמרת קשר עם השחקנים? 3. היית רוצה להשתתף בעוד טלנובלה? 4. במבט לאחור, היית עושה את הטלנובלה הזאת או שהיית מוותרת עליה? 5. האם את צופה בטלנובלות? 6. מה את חושבת על "טלנובלה בע"מ"? 7. מה את חושבת על ז'אנר הטלנובלות? 8. האם עדיין מזהים אותך ברחוב בתור אסי/מיכאלה?

למעלה