תקראו את זה סופר דחוף !!!

badboy3919

New member
רק מהמחשבה שכל זה קרה מתחת

לאף שלנו אפשר פשוט להשתגע... לא חשוב,כמו שאמרו פה,העיקר שתופסים אנשים כאלו ובמזל אף אחד לא נפל קורבן לתקיפה מינית.

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo45.gif תקראו-חשוב../images/Emo70.gif

אם בכל זאת מישהו מהפורום נפגע, בבקשה ממכם, תספרו! תפנו לאחד ההורים, יועצת, מורה, חבר, מישהו שאתם סומכים עליו! חייבים וזה מאוד יקל עליכם! וכמובן יותר מאוחר לגשת למשטרה! אני לא חושב שזה קרה למישהו מהפורום... אבל בכל זאת
וכמובן תמשיכו להיזהר...
אנחנו נתגבר על זה ונמשיך להיות פורום מצויין
ואולי סוף סוף נוכל לקיים את הפגישה המיוחלת
סופ"ש טוב לכולם

Double U

New member
אולי מהפורום אף אחד לא נפל

אבל המשטרה מעריכה ש40 נערים מכפר סבא כן נפלו קורבן לתקיפה מינית ע"י אותו גולש.

ולכל מי שנפל קורבן להטרדה המינית

שיצור קשר עם המשטרה, כל עניין בחקירה יכול להועיל ולקדם. וכמובן לפני שאתם מתקשרים למשטרה דברו עם ההורים שלכם וקבלו את תמיכתם לכך.

Shugyman

New member
יש משהו שלא הבנתי

אחד מהמוטרדים אמר לי שהוא ביקש ממנו כל הזמן לשתות וכשהוא היה צריך לשירותים הוא מא לו להתאפק. אני לא יודע מה זה אומר אבל זה נשמע לי בן אדם עם בעיות.

MrJacKasS

New member
חשדתי בו מהתחלה

מההודעה הראשונה שכתב על גבי הפורום איש חולה

ba r2 0 1 0

New member
כמעט כולם חשדו בו מההתחלה../images/Emo70.gif הוא

אפילו הציע לכמה ילדים פה להיפגש, לעבוד אצלו, למכור להם דברים.... בגלל כל אלה ידענו עוד מזמן מי הוא בדיוק, רק לא היינו כל כך בטוחים. עכשיו אנחנו רואים שצדקנו!

אני לא מאמין!!

זה פשוט נורא! איש חולה באמת... אני זוכר מלאן הודעות שלו פה.

אוי זה כזה שקוף מי זה

בלי לראות תניק ניים שלו שם. כל הזמן הוא רצה לעשות מפגש, ותמיד הוא היה מוזר לפי דעתי

ba r2 0 1 0

New member
ושימי ../images/Emo23.gif גם לזה ש

אמרו בכתבה שהוא עשה את זה גם דרך מצלמה במחשב. אז אחרי שלא רצינו את הפגישות פורום הוא רצה לעשות פגישה בצ'ט ואז הוא שאל אם בצ'ט יש מצלמות...!

אני זוכרת.

גם כשהוא פירסם כרטיסי ביקור של עצמו, איכס איזה דוחה ואל תגידו שזה יכול להיות שזה לא נכון, כי לא סתם זה מופיע בתקשורת, ועוד עם הכינוי הזה. זה כמו פאזל הכל מתחבר

badboy3919

New member
בעקבות כל ההודעות פה בפורום

אני עדיין רוצה להזכיר לכם שאסור לפרסם שמות (למרות שברור לי שכולם יודעים מי זה) מכיוון שהנושא נמצא תחת חקירה וחוק קובע שעד שלא מוכיחים שאדם אשם הוא רק בתור חשוב כך שאין לפרסם שמות ושיחות עם החשוד.

להגיד את האמת?

לפי מה שקראתי ב שתי הכתבות... אני לא בטוח שיש על מה בכלל להגיד כתב אישום כנראה שהעונש שלו יהיה ההשפלה והדחיה שהוא קיבל ויקבל

Adidason326655

New member
עוד 2 כתבות :

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=209799&sid=16 http://www.local.co.il/kfar-saba/showItem.asp?articleId=3629

למעלה