🍎שנה חדשה - אוף חדש🍯

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני כותבת פה אתם היומן שלי:-D
אני מבין למה את מתכוונת וזה נכון אולי חלקית גם אצלי
בדברים מסויימים כן, בדברים מסויימים פחות.

אני יכול למשל לחלוק שלפני יומיים הלכתי פעם ראשונה אי פעם למכון כושר.
הייתה חוויה ממש טובה. הייתה מדריכה ממש נחמדה שהכינה לי תוכנית אימון ולימדה אותי איך לעשות תרגילים עם מכונות. וגם הלכתי על הליכון ונסעתי במכשיר אופניים כזה.
ואז נתפסו לי הירכיים באופן כזה שזה כאב נוראי להתיישב. כלומר כשאני כבר יושב זה בסדר, אבל הירידה לישיבה היא נוראית.
בכל מקרה הייתי גם היום במכון ופשוט חלק קטן מהדברים לא יכלתי לעשות.

ובחדשות יותר מלהיבות טו הולנד התחיל לעשות ראיונות כאילו הוא מקדם סרט, אבל בעצם הוא מקדם את זה שהוא התחיל חברה שמייצרת בירה לא אלכוהולית וזה חלק מהמסע שלו שהוא הפסיק לשתות אלכוהול לפני כמה שנים.
חוץ מזה הוא מדבר על כך שספיידרמן 4 הוא עכשיו רשמי ויתחילו לצלם בקיץ. וגם הוא כנראה לוהק לסרט חדש של נולאן לצד מאט דיימון.

הנה טעימה שבה הוא דווקא לא מדבר על הדברים האלו:

הייתה חוויה ממש טובה. הייתה מדריכה ממש נחמדה שהכינה לי תוכנית אימון ולימדה אותי איך לעשות תרגילים עם מכונות. וגם הלכתי על הליכון ונסעתי במכשיר אופניים כזה.
ואז נתפסו לי הירכיים באופן כזה שזה כאב נוראי להתיישב. כלומר כשאני כבר יושב זה בסדר, אבל הירידה לישיבה היא נוראית.
לא אוהב מכוני כושר. אבל אני שנים הולך לחוגי פילאטיס ויוגה. התאמנתי שנים, כולל בתקופות פחות טובות שלי (מחלות והחלמה מפציעות), של אמא שלי (מצב סיעודי), של העסק, של המדינה (קורונה ועכשיו המלחמה). כל עוד יש לי שלושה אימונים בשבוע, העולם בסדר.

It's Always Sunny

Well-known member
רגע, אבל הסברת למדריכה על מה שקרה או שפשוט ניסית לעשות את מה שיכולת?
מעניין לקרוא את זה, כי זה גורם לי לתהות האם עשית לפני כן כושר לא במכון כושר.

It's Always Sunny

Well-known member
ובחדשות יותר מלהיבות טו הולנד התחיל לעשות ראיונות כאילו הוא מקדם סרט, אבל בעצם הוא מקדם את זה שהוא התחיל חברה שמייצרת בירה לא אלכוהולית וזה חלק מהמסע שלו שהוא הפסיק לשתות אלכוהול לפני כמה שנים.
חוץ מזה הוא מדבר על כך שספיידרמן 4 הוא עכשיו רשמי ויתחילו לצלם בקיץ. וגם הוא כנראה לוהק לסרט חדש של נולאן לצד מאט דיימון.

הנה טעימה שבה הוא דווקא לא מדבר על הדברים האלו:
איזה חמוד הוא כבתור ילד :-]
אני תמיד מופתעת שהוא אנגלי.

didalf

Well-known member
בדברים מסויימים כן, בדברים מסויימים פחות.
כן טוב באמת לא ה-כ-ל. אבל די הרבה אני חושבת.

וואו כל הכבוד. הייתי כמה שנים במכון כושר שנאתי את זה ופרשתי.
בהצלחה בהתמדה!|4U|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, אבל הסברת למדריכה על מה שקרה או שפשוט ניסית לעשות את מה שיכולת?
מעניין לקרוא את זה, כי זה גורם לי לתהות האם עשית לפני כן כושר לא במכון כושר.
הסברתי לה.
אף פעם לא ממש עשיתי כושר באופן מסודר. בחודשים האחרונים אני מקפיד על צעידות ולפעמים שכיבות שמיכה וכפיפות בטן.
איזה חמוד הוא כבתור ילד :-]
אני תמיד מופתעת שהוא אנגלי.
האמת שלמרות שהוא בעיקר מוכר לי מספיידרמן אני רואה כל כך הרבה ראיונות איתו שהוא לחלוטין בריטי בראש שלי. הוא גם מאוד נותר בריטי. כלומר בעוד שחקנים אנגלים כשהם מצליחים (ויותר לפני) עוברים להוליווד, טום נותר באנגליה.
וואו כל הכבוד. הייתי כמה שנים במכון כושר שנאתי את זה ופרשתי.
בהצלחה בהתמדה!|4U|
אני מקווה שאני לא אשנא את זה. נחיה ונראה.

It's Always Sunny

Well-known member
רציתי לשתף סרטון עם האחים שלי אבל אני לא בטוחה אם הם יעריכו אותו, אז אשתף כאן כי אולי זה יעניין מישהו :-]
ספוילרים לכל העונות של המשרד האמריקאי (אזהרה: הסרטון הוא באורך של חצי שעה)

למרות האורך אני מאוד נהניתי ממנו, אפילו שהפעם האחרונה שצפיתי במשרד הייתה לפני שנתיים ולא ממש זכרתי את העלילות של הסדרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא אוהב מכוני כושר. אבל אני שנים הולך לחוגי פילאטיס ויוגה. התאמנתי שנים, כולל בתקופות פחות טובות שלי (מחלות והחלמה מפציעות), של אמא שלי (מצב סיעודי), של העסק, של המדינה (קורונה ועכשיו המלחמה). כל עוד יש לי שלושה אימונים בשבוע, העולם בסדר.
יש לי איזו רתיעה מחוגים. כלומר מלהיות חלק מקבוצה שעושה אימון יחד. זה מרגיש לי מאוד לחץ. גם יש לי קצת רתיעה מיוגה ופילאטיס ואני לא בטוח מה זה.
אבל באופן כללי גם הייתה לי רתיעה מאוד גדולה מחדרי כושר ואני החלטתי להתגבר עליה. באופן כללי אני משתדל להתגבר על הקטע הזה שיש לי רתיעה ממשהו שבקושי ניסיתי או אפילו לא ניסיתי.
אגב, זה מצחיק אותי שאתה עושה פילאטיס ויוגה פשוט כי חברי המשפחה שלי מתחלקים באופן מאוד ברור בין כאלו שעושים יוגה וכאלו שעושים פילאטיס. ולפעמים מישהו עובר ממחנה אחד לאחר, אבל לא נראה לי שאף אחד מהם עושה את שניהם במקביל.
רציתי לשתף סרטון עם האחים שלי אבל אני לא בטוחה אם הם יעריכו אותו, אז אשתף כאן כי אולי זה יעניין מישהו :-]
ספוילרים לכל העונות של המשרד האמריקאי (אזהרה: הסרטון הוא באורך של חצי שעה)

למרות האורך אני מאוד נהניתי ממנו, אפילו שהפעם האחרונה שצפיתי במשרד הייתה לפני שנתיים ולא ממש זכרתי את העלילות של הסדרה.
מה זה אומר שסרטון של חצי שעה נראה לי ארוך בטירוף.
אני צריך לשים אותו ברקע כשאני עושה משהו כמו שטיפת כלים.
אבל גם יש לי קצת אנטי למחשבה שהעונות האחרונות של המשרד היו פחות טובות. אני צפיתי לפני כמה שנים בכל הסדרה פעם שניה וממש אהבתי את הכל.

אגב, זה מצחיק אותי שאתה עושה פילאטיס ויוגה פשוט כי חברי המשפחה שלי מתחלקים באופן מאוד ברור בין כאלו שעושים יוגה וכאלו שעושים פילאטיס. ולפעמים מישהו עובר ממחנה אחד לאחר, אבל לא נראה לי שאף אחד מהם עושה את שניהם במקביל.
למעשה, מחר אני עושה אימון יוגה ראשון מזה חודשיים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא בטוח איך זה קרה או למה אבל הדפדפן שלי נסגר וכשפתחתי אותו מחדש הוא לא פתח לי מחדש את כל הכרטיסיות.
וזה קרה בשניים מתוך ארבעת דפי הכרום שפתוחים לי במקביל. אני מרגיש כאילו נאבדו לי אוצרות חיים.

Lhuna3

Well-known member
אני לא בטוח איך זה קרה או למה אבל הדפדפן שלי נסגר וכשפתחתי אותו מחדש הוא לא פתח לי מחדש את כל הכרטיסיות.
וזה קרה בשניים מתוך ארבעת דפי הכרום שפתוחים לי במקביל. אני מרגיש כאילו נאבדו לי אוצרות חיים.
יתכן שמהתפריט --> היסטוריה תמצא אופציה לפתוח מחדש את הקבוצת טאבים שהיתה פתוחה.
אם לא, קבל את זה כהזדמנות לפתוח דף חדש. או טאב חדש. כל טאב שאתה לא זוכר שהיה שם בשביל לשחזר, זה כמו דברים שיש לך במגירות שאתה סתם אוגר וצריך לזרוק.

didalf

Well-known member
קרה לי לא מזמן שהוא נתקע וקרס ולא פתח מחדש כרטיסיות.
אבל זה טוב לך ניק היית זקוק להתערבות חיצונית כזאת אתה אגרן טאבים.

אם לא, קבל את זה כהזדמנות לפתוח דף חדש. או טאב חדש. כל טאב שאתה לא זוכר שהיה שם בשביל לשחזר, זה כמו דברים שיש לך במגירות שאתה סתם אוגר וצריך לזרוק.
בדיוק|כן|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קרה לי לא מזמן שהוא נתקע וקרס ולא פתח מחדש כרטיסיות.
אבל זה טוב לך ניק היית זקוק להתערבות חיצונית כזאת אתה אגרן טאבים.
אני לחלוטין אגרן טאבים.
אבל מידי כמה שבועות אני עובר עליהם וסוגר כמויות שלהם.
אני גם אגרן באופן כללי.
למעשה הרבה הרבה יותר אגרן בדברים אחרים.
הבית הקטן שלי מלא ארונות וקניתי לפני שבוע עוד ארון גדול ועוד מדפים בשביל הארונות הקיימים שלי (יש בחלקם חללים גדולים לתליית בגדים שאני לא משתמש בהם באופן יעיל)
יש לי בבית שתי ארוניות מגירות שיש לי מאז שהייתי בערך בן 10. הן עברו איתי בשני המעברים שהיו לי מאז שעזבתי את בית הורי ועדיין במידה רבה יש בהן את אותם דברים שאני שמתי בהם כשהייתי ילד. מגירה אחת מלאה בקסטות (קלטות שמע) ולא היה לי מכשיר להקשיב להן איזה 25 שנה.

בהתאם יש לי 5 דיסקים קשיחים חיצוניים כדי לאכסן את כל הסדרות וסרטים ששלחו לי דודים במהלך השנים.
יש לי 8413 אימיילים בתיבת ג'ימייל שלי. מתוכם 3317 שלא נפתחו (זה נשמע לי כמו טעות כי נראה לי שאת הרוב אני לא פותח). אה רגע, יש לי עוד בערך 13 אלף מיילים בטאבים האחרים של ג'ימייל. ויש לי עוד שני חשבונות ג'ימייל משניים שגם צובריים מיילים.
והגוגל דרייב שלי כולל 209 ג'יגה בייט של תמונות וסרטונים.

למעלה