🐣🐧🦚🐦אופי, אופי דוכיפת, המנהל שלי פסיכופט🦆🦜🦩🦢

dilly snake

Active member
@טוני החתול

בינתיים המשכתי היום עם הספר והגעתי לקטע בלוס אנג'לס שהם עושים סקס בפעם הראשונה וזה דומה לסרט(שאני זוכרת דיי טוב |מובך| ) עד עכשיו. אבל בגדול זה כיפי ונחמד ודיי משעשע.

חוץ מזה שהמלכה זו הסבתא ולא סבא כמו בסרט. נראה לי זה השינוי הכי גדול עד עכשיו.

didalf

Well-known member
@טוני החתול

בינתיים המשכתי היום עם הספר והגעתי לקטע בלוס אנג'לס שהם עושים סקס בפעם הראשונה וזה דומה לסרט(שאני זוכרת דיי טוב |מובך| ) עד עכשיו. אבל בגדול זה כיפי ונחמד ודיי משעשע.

זה ש*את* קוראת ספר אחרי שראית את הסרט (במיוחד שאני דווקא כן קראתי לפני שצפיתי) מרגיש לא חוקי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@טוני החתול

יש גם הבדל משמעותי נראה לי שבספר לאלכס יש אחות והיא חלק מהעלילה. יש גם נראה לי יותר עלילה עם איזה סנאטור שהוא מיודד איתו.
אה ובספר ההורים שלו גרושים ואמא שלו נשואה למישהו אחר. בעצם אולי גם בסרט הוריו גרושים, אבל לא נראה לי שאמא שלו נשואה למישהו אחר.
אבל תכלס באמת יחסית אין שינויים גדולים.
ההבדל של המלך לעומת מלכה הוא די קטן וחסר משמעות לדעתי. ואם אני זוכר נכון הסיבה שעשו את זה היא כי רצו בסרט לעשות יותר הפרדה מהמציאות.

נ.ב. שכחתי את השם של אלכס ובגלל שהייתי צריך לחפש ניצלתי את זה כדי לבדוק אם יש מידע חדש על סרט המשך ואין עדיין :-( כלומר הכריזו שיעשו כבר לפני כמה חודשים אבל לא היו התפתחויות מאז כנראה.

dilly snake

Active member
יש גם הבדל משמעותי נראה לי שבספר לאלכס יש אחות והיא חלק מהעלילה. יש גם נראה לי יותר עלילה עם איזה סנאטור שהוא מיודד איתו.
נכון יש אחות ויש את הBFF של הנרי שדלוק עליה.
ההבדל של המלך לעומת מלכה הוא די קטן וחסר משמעות לדעתי. ואם אני זוכר נכון הסיבה שעשו את זה היא כי רצו בסרט לעשות יותר הפרדה מהמציאות.
(y)
עכשיו הגעתי לקטע שזהארה תופסת אותם בצלון וזה היה יותר משעשע בסרט

dilly snake

Active member
טוב סיימתי את הספר

א' אלכס בלתי נסבל.

ב' ולהנרי אין אישיות אלא אם להיות מושלם זה אישיות ואני חושבת שאם הספר היה משתי נק' המבט(אלכס והנרי) זה היה משפר אותו ממש וגם היינו מקבלים קצת הפוגה מכל הפוליטיקה(ואני אוהבת רומנים רומנטיים שאנחנו נמצאים בראשים של שני בני הזוג).

ג' הקטע עם האובססיה של אלכס למוצא שלו היה מוזר, אולי כי אני 100% פולניה אבל בסביבה שלי יש המון אנשים שהם אשכנזים-מזרחיים(כולל מישהו שהוא הודי-רומני, אל תשאלו) וכאילו גם שאנחנו מדברים על עדות והכל זה הרבה פחות נוכח ביום יום. אולי בארה"ב זה שונה והקטע של הגזע חשוב יותר, אבל זה נהיה משעמם ומעייף בקטע מסוים. ואף אדם שפוי לא היה חושב על הגזע שלי בערך פעם בשעה כמו אלכס.

ד' הספר כתוב טוב, הוא נחמד והכל והוא גם דיי דומה לסרט ואני דיי חושבת שאהבתי את הסרט יותר. אולי כי לשחקן של אלכס יש כריזמה והוא פחות מעצבן.

ה' וממש אהבתי את ג'ון ובי ונורה.

ו' ואת אמא של הנרי ופחות את אמא של אלכס(ואבא של אלכס נראה כמו קלישאה על גבר מקסיקני).

ז' והקטע שבסרט אלכס עוזר לאימא שלו להיבחר היה טוב, חבל שזה היה שונה בספר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב סיימתי את הספר
לקח הרבה זמן בשבילך :cool:
א' אלכס בלתי נסבל.
לא יפה לומר
ב' ולהנרי אין אישיות אלא אם להיות מושלם זה אישיות ואני חושבת שאם הספר היה משתי נק' המבט(אלכס והנרי) זה היה משפר אותו ממש וגם היינו מקבלים קצת הפוגה מכל הפוליטיקה(ואני אוהבת רומנים רומנטיים שאנחנו נמצאים בראשים של שני בני הזוג).
אני גם חושב שזה היה יכול להיות מאוד נחמד אם היינו מקבלים את שני נקודות המבט שלהם בספר.
אבל בספרים שבהם עוברים בין נקודות המבט זה גם לפעמים נעשה מעצבן. עדיין זה לרוב עדיף (אם בCarry On לא הייתי מקבל את שני הצדדים הייתי הורג מישהו)
ג' הקטע עם האובססיה של אלכס למוצא שלו היה מוזר, אולי כי אני 100% פולניה אבל בסביבה שלי יש המון אנשים שהם אשכנזים-מזרחיים(כולל מישהו שהוא הודי-רומני, אל תשאלו) וכאילו גם שאנחנו מדברים על עדות והכל זה הרבה פחות נוכח ביום יום. אולי בארה"ב זה שונה והקטע של הגזע חשוב יותר, אבל זה נהיה משעמם ומעייף בקטע מסוים. ואף אדם שפוי לא היה חושב על הגזע שלי בערך פעם בשעה כמו אלכס.
אני לא שופט בעניין הזה.
יש אנשים שזה מעסיק אותם.

זה גם כמו שיש אנשים שעניין הנטייה המינית שלהם מאוד מעסיקה אותם ויש אנשים (גם הומואים או בי) שזה לא משהו שמשמעותי עבורם ממש.
ד' הספר כתוב טוב, הוא נחמד והכל והוא גם דיי דומה לסרט ואני דיי חושבת שאהבתי את הסרט יותר. אולי כי לשחקן של אלכס יש כריזמה והוא פחות מעצבן.
לי זכור שמאוד אהבתי את הספר. אבל גם עבר המון זמן מאז שקראתי אותו אז אני לא בדיוק יכול להגן עליו.
אני כן זוכר שהרבה אנשים שאהבו את הספר לא אהבו את הסרט.
ה' וממש אהבתי את ג'ון ובי ונורה.
אני אפילו לא זוכר מי זה ג'ון
ו' ואת אמא של הנרי ופחות את אמא של אלכס(ואבא של אלכס נראה כמו קלישאה על גבר מקסיקני).
היה משהו מטריד שאומה תורמן עם מבטא דרומי.
אני לא יודע אם היא עשתה אותו לא טוב, או אולי פשוט יותר מידי טוב ואני פשוט לא רגיל למבטא הזה. או שאני פשוט ממש לא רגיל למבטא הזה בא ממנה.
ז' והקטע שבסרט אלכס עוזר לאימא שלו להיבחר היה טוב, חבל שזה היה שונה בספר.
לא זכרתי שבספר זה לא מתרחש

dilly snake

Active member
חוצמזה עדי|נחש| טועה ואלכס והנרי שניהם מושלמים והספר יותר טוב|פטיש|
הנרי יכל למצוא מישהו יותר טוב|פטיש|

ואני אף פעם לא טועה בקשר לספרים.

ואני כנראה ממשיכה מפה לספר באנגלית מה שלא קראתי כבר שנה.

didalf

Well-known member
הנרי יכל למצוא מישהו יותר טוב|פטיש|

ואני אף פעם לא טועה בקשר לספרים.
מזל טוב תמיד יש פעם ראשונה.

It's Always Sunny

Well-known member
הדיון הזה גורם לי לצחוק, לא קראתי את הספר או ראיתי את הסרט אבל זה מצחיק אותי. וזה ממש טוב עבורי, כי סיימתי כרגע מבחן ורמות המתח ירדו יותר מדי אז שימחתם/ן אותם :-]

didalf

Well-known member
\
הדיון הזה גורם לי לצחוק, לא קראתי את הספר או ראיתי את הסרט אבל זה מצחיק אותי. וזה ממש טוב עבורי, כי סיימתי כרגע מבחן ורמות המתח ירדו יותר מדי אז שימחתם/ן אותם :-]
שמחתי לשמח.
עכשיו לכי תראי את הסרט.
(כלומר הספר עדיף אבל ספר זה יותר זמן)
(למרות שאת לומדת ספרות אנגלית אם תקראי באנגלית לדעתי זה נחשב שאת לומדת)

זהו סיימת מבחנים לסמסטר??

It's Always Sunny

Well-known member
\

שמחתי לשמח.
עכשיו לכי תראי את הסרט.
(כלומר הספר עדיף אבל ספר זה יותר זמן)
(למרות שאת לומדת ספרות אנגלית אם תקראי באנגלית לדעתי זה נחשב שאת לומדת)

זהו סיימת מבחנים לסמסטר??
חחח, לא. יש עוד מבחן ועוד עבודה. זאת אומרת שהכל הסתיים בספטמבר (בהנחה שלא אצטרך מועדי ב' ואז זה ממשיך לאוקטובר קצת). שנת הלימודים הבאה מתחילה בתחילת נובמבר אגב.

didalf

Well-known member
חחח, לא. יש עוד מבחן ועוד עבודה. זאת אומרת שהכל הסתיים בספטמבר (בהנחה שלא אצטרך מועדי ב' ואז זה ממשיך לאוקטובר קצת). שנת הלימודים הבאה מתחילה בתחילת נובמבר אגב.
או וואה גם לצדיקים אין מנוחה.
בהצלחה|חיבוק|
לפחות החגים יהיו חופש חופש?

It's Always Sunny

Well-known member
WhatsApp Image 2024-08-30 at 15.17.14.jpeg
ניסיתי לאפס את הלוחות שלי בפינטרסט ונחשו מה הפינים שסירבו להימחק ממנו? (כן, אני יודעת שיש פעמיים טיילור סוויפט כי בטעות שמרתי את הפין הזה שוב 🙈 :-D)
נ"ב- השם של הלוח זה מה שפינטרנסט הביא לי, לא אני המצאתי אותו :-D

didalf

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 114937
ניסיתי לאפס את הלוחות שלי בפינטרסט ונחשו מה הפינים שסירבו להימחק ממנו? (כן, אני יודעת שיש פעמיים טיילור סוויפט כי בטעות שמרתי את הפין הזה שוב 🙈 :-D)
נ"ב- השם של הלוח זה מה שפינטרנסט הביא לי, לא אני המצאתי אותו :-D
פינטרנסט חכם.
אבל לא הבנתי זה אומר שמתלכחילה שמרת דברים של טיילור?

didalf

Well-known member
למעלה