🐣🐧🦚🐦אופי, אופי דוכיפת, המנהל שלי פסיכופט🦆🦜🦩🦢

It's Always Sunny

Well-known member
מחר ומחרתיים יש לי מבחנים (כן, יום אחרי יום), כשי לשמור על גישה חיובית, אני אומרת לעצמי שאני יכולה לעשות את זה, נכון שאני יכולה? :-]

didalf

Well-known member
מחר ומחרתיים יש לי מבחנים (כן, יום אחרי יום), כשי לשמור על גישה חיובית, אני אומרת לעצמי שאני יכולה לעשות את זה, נכון שאני יכולה? :-]
כמובן שאת יכולה, את ריל טאף קיד!

It's Always Sunny

Well-known member
קדימה אז ללמוד יפה יפה!
צפה בקובץ המצורף 113912
תודה! אני מקווה שהלמידה שעשיתי הייתה מספיק מועילה, אני אגלה מחר.

אגב, תדעו לכם שאולי אני לא נמצאת פה ממש בזמן האחרון אבל אני משתדלת להמליץ לכל מי שאני יכולה לצפות בבאפי, אז אני גם לומדת וגם מנסה לגרום לאנשים להצטרף לכת :-]
וזה אחרי שגיליתי שיש אנשים שמכירים את באפי וניהלתי שיחות יותר מדי מתלהבות על הנושא :-D

didalf

Well-known member
תודה! אני מקווה שהלמידה שעשיתי הייתה מספיק מועילה, אני אגלה מחר.

אגב, תדעו לכם שאולי אני לא נמצאת פה ממש בזמן האחרון אבל אני משתדלת להמליץ לכל מי שאני יכולה לצפות בבאפי, אז אני גם לומדת וגם מנסה לגרום לאנשים להצטרף לכת :-]
וזה אחרי שגיליתי שיש אנשים שמכירים את באפי וניהלתי שיחות יותר מדי מתלהבות על הנושא :-D
איזה כיףףףף הכי כיף לגלות חברים חדשים לאובססיה קיימת!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא רק שאת יכולה, את אפילו יכולה לעשות את המבחנים תוך כדי שאת מציצה בפורום וכותבת דברים במקביל.
אבל אל תעשי את זה כי אולי יחשדו שאת מעתיקה.
זאת המצווה הכי גדולה.

LeAnnDylan

Well-known member
וואי קרה לי בעבודה לא מזמן. לפעמים כשמגיעות לקוחות שלא מעצבנות אותי מהשניה הראשונה, אני מדברת איתן קצת ותמיד אני אוהבת לשאול אותן איזה מוזיקה הן אוהבת או אם הן צפו במשהו טוב לאחרונה שהן ממליצות. ואיזה לקוחה אחת אמרה לי שבוע שעבר "וואו בדיוק סיימתי לצפות בתוכנית הבוקר וזה מעולה!! את חייבת לראות!" ואז בילנו שעה שלמה בלהתאבסס על קורי ביחד:-D (שזה קצת מצחיק כי היא הייתה בת איזה 60. ופנגירליות בנות 60 זה חמוד אבל גם קצת קרינג'י)

It's Always Sunny

Well-known member
וואי קרה לי בעבודה לא מזמן. לפעמים כשמגיעות לקוחות שלא מעצבנות אותי מהשניה הראשונה, אני מדברת איתן קצת ותמיד אני אוהבת לשאול אותן איזה מוזיקה הן אוהבת או אם הן צפו במשהו טוב לאחרונה שהן ממליצות. ואיזה לקוחה אחת אמרה לי שבוע שעבר "וואו בדיוק סיימתי לצפות בתוכנית הבוקר וזה מעולה!! את חייבת לראות!" ואז בילנו שעה שלמה בלהתאבסס על קורי ביחד:-D (שזה קצת מצחיק כי היא הייתה בת איזה 60. ופנגירליות בנות 60 זה חמוד אבל גם קצת קרינג'י)
חחחח, איזה כיף! עכשיו אני יכולה להפוך ללקוחה שלך, על מנת שאוכל להתבאסס איתך על סדרות כמו פרינג' נניח? :-D

keren or5

Well-known member
זאת המצווה הכי גדולה.
אני עוצרת אנשים ברחוב ואומרת להם- צדיק, עשה מצווה, בוא תראה פרק של באפי!!
זה באמת כייף לגלות אנשים כאלה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני עוצרת אנשים ברחוב ואומרת להם- צדיק, עשה מצווה, בוא תראה פרק של באפי!!
לחלוטין מצווה.

ואם כבר אז סיפור/תהייה קטנה.
בשנים האחרונות יצא לי להכיר אנשים שקוראים תהילים. כלומר אשכרה יושבים כל יום וקוראים בספר תהילים.
ואני לא מבין את זה.
והיום ישבתי אצל ידידה שלי שיש לה על הספה ספר תהילים והיא לפעמים קוראת בו וניסיתי להבין למה.
הקטע שהרבה דברים קשה לי להבין מה בכלל מדברים שם בגלל השפה, אבל היה גם ספר תהילים עם פירושים וקראתי כל מיני עמודים ודיפדפתי בהם ולא הצלחתי לקלוט מה הקטע. כלומר זה הכל על אלוהים וזה שזאת דרך הישר לשמור על החוקים שלו ולא ישר לא לשמור על החוקים שלו ותכלס זה שוב ושוב חוזר חלילה. תהילה לאלוהים, נקבל טוב אם נעשה מה שאלוהים אומר, אלו שלא עושים מה שהוא אומר לא יקבלו טוב.
אני מנסה מאוד לקבל דת, ואני חושב שאני יכול מאוד לקבל את זה שאנשים מאמינים באלוהים וגם שומרים על מצוות שלו, אפילו כאלו שממש לא נוח לשמור עליהם, או שנשמעות מגוחכות (כמו זה שאסור לחתוך נייר טואלט בשבת) ואפילו כאלו שגורמות לך לצאת מניאק כלפי אחרים.
כלומר אפילו את הרעיון של לנתק קשר עם בן משפחה שלא שומר מצוות אני יכול להבין. לא להסכים, אבל להבין.
אבל אני לא מצליח להבין איך אפשר לקרוא טקסט משעמם שוב ושוב.
כלומר אפילו אם הדת שלי באמת הייתה באפי אז נראה לי שהייתי משתעמם לקרוא פרקים שוב ושוב, אבל להם לפחות יש עלילה ודמויות שונות והתפתחות שלהם.
וזה לא שאין סיפורים מגניבים בתנ"ך. אבל לא בתהילים.

למעלה