🐣🐧🦚🐦אופי, אופי דוכיפת, המנהל שלי פסיכופט🦆🦜🦩🦢

didalf

Well-known member
יעשה שלום, יעשה שלום, שלום עלינו ועל כל ישראל

אני עוצרת אנשים ברחוב ואומרת להם- צדיק, עשה מצווה, בוא תראה פרק של באפי!!
עכשיו בא לי לעצור אנשים ברחוב ולהגיד להם - צדיק, עשה מצווה, תשמע שיר של טיילור:-P:

כלומר אפילו אם הדת שלי באמת הייתה באפי אז נראה לי שהייתי משתעמם לקרוא פרקים שוב ושוב, אבל להם לפחות יש עלילה ודמויות שונות והתפתחות שלהם.
הצחיק אותי ממש שבסוף זאת הייתה הפואנטה שלך:-D

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
חחחח, איזה כיף! עכשיו אני יכולה להפוך ללקוחה שלך, על מנת שאוכל להתבאסס איתך על סדרות כמו פרינג' נניח? :-D
חח הלקוחות שלי בדר״כ קרובות יותר לגיל של לונה. אבל אני אחרוג מהכלל בשבילך אם זה אומר שאוכל להתאבסס על אוליביה אדומה😍
בדיוק התחלתי לצפות שוב בעונה 4, ולא עבר כזה הרבה זמן מאז הפעם האחרונה שצפיתי, אז האלצהיימר שלי עדין לא עשה לי ריסט במוח. אבל איכשהו כל בוקר כשמסתיים פרק אני עדין במתח לקראת הפרק הבא אפילו שאני יודעת מה יקרה🤣🤣

didalf

Well-known member
ספוילר: תשובה
אה אם ככה אז אני כבר ילד אמיתי אני יורד מהחוטים כמו כל הילדים:-P:

איך את אוהבת חידות אייקונים לונה:-D חבל שאת לא סוויפטית יש לי מלא טיימוג'י מוכנים בטלפון.

Lhuna3

Well-known member
אה אם ככה אז אני כבר ילד אמיתי אני יורד מהחוטים כמו כל הילדים:-P:
א. |כן|
ב. תהיתי לדקה איך עד היום לא שמתי לב שהשורה הזאת מוזרה, כי ממתי כל הילדים יורדים מהחוטים? :-D עד שהבנתי שהפכת בטעות את הסדר של "אני כבר ילד אמיתי" ו"אני יורד מהחוטים".
איך את אוהבת חידות אייקונים לונה:-D חבל שאת לא סוויפטית יש לי מלא טיימוג'י מוכנים בטלפון.
ואתם שולחים אותם בקבוצה של הסוויפטיות?
הנה טיימוג'י קליל משיר ששמעתי הבוקר:
🪞➡️|X|👀⬅️☀️

טוני החתול

Well-known member
מנהל

didalf

Well-known member
ב. תהיתי לדקה איך עד היום לא שמתי לב שהשורה הזאת מוזרה, כי ממתי כל הילדים יורדים מהחוטים? :-D עד שהבנתי שהפכת בטעות את הסדר של "אני כבר ילד אמיתי" ו"אני יורד מהחוטים".
אופס:-D:-D

ואתם שולחים אותם בקבוצה של הסוויפטיות?
כן מידי פעם אנחנו עושים משחק.
פעם גם עשיתי יומולדת סוויפטי והכנתי להן מצגת ועשינו בלייב זה היה מצחיק.

הנה טיימוג'י קליל משיר ששמעתי הבוקר:
🪞➡️|X|👀⬅️☀️
I'll stare directly at the sun but never in the mirror|מאוהב|

יש לי חידת טיילור קלה
🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕
האם זה אוגוסט? החודש השמיני? כי ירח זה חודש ויש פה 8 ירחים.

Lhuna3

Well-known member
אממ מיקס זה תערובת אז נראה לי שלא אלא אם יש לך מילה אחרת לזה.
למהה על מה חשבת?
חשבתי על משולש אזהרה.
כן, הבנתי שמיקס זה כנראה תערובת, ואין לי מילה אחרת (חשבתי על "תמהיל" אבל אז חסרה לי אות :unsure: )
טוב, אם תמצאי את התשובה לזה אז תכתבי לי (אבל עם אזהרת ספוילר למקרה שעוד לא אתייאש)

didalf

Well-known member
חשבתי על משולש אזהרה.
כן, הבנתי שמיקס זה כנראה תערובת, ואין לי מילה אחרת (חשבתי על "תמהיל" אבל אז חסרה לי אות :unsure: )
טוב, אם תמצאי את התשובה לזה אז תכתבי לי (אבל עם אזהרת ספוילר למקרה שעוד לא אתייאש)
לא את צודקת ואז זה הסתדר עם דברים אחרים.
תודה😅
אז זה לא תערובת.

למעלה