🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא היית בריף הדולפינים באילת?
הייתי באילת בבר מצווה שלי
והייתי לפחות פעם אחת מאז
אבל זה היה לפני הרבה זמן
אולי הייתי בריף הדולפינים, אבל אני לא זוכר את זה.
כן, גם בטבע. אבל המקלט הזה שהיינו בו הציל דובים שעברו התעללות ע"י בני אדם בכול האזור של יוון והבלקן ומטפלים בהם כי הם לא יכולים לחזור לטבע.
נורא עצוב

בואו נתחיל איזה דיון גדול על משהו כדי שעדי|חזיר| לא תכריח אותנו לעבור לשרשור אוף חדש :D

didalf

Well-known member
בואו נתחיל איזה דיון גדול על משהו כדי שעדי|חזיר| לא תכריח אותנו לעבור לשרשור אוף חדש :D
אני לא מאמינה שאתם נותנים לעריצה הזאת כזה הרבה כוח

אני מרגישה כמו הנהגת הכי גרועה כרגע :-(
למה?|נחמה|

It's Always Sunny

Well-known member
כי רציתי לפנות שמאלה ביציאה מהחנייה וראיתי שצד ימין פנוי וחשבתי שגם צד שמאל פנוי וזה בעוד מתכוונת לצאת פתאום קלטתי שיש רכב שעובר. בלמתי מיד ועשיתי רוורס כדי שיוכלו להמשיך אבל הייתה שם אישה מבוגרת שנעצה בי מבטים והנהגת נראתה לא מאוד מרוצה, זה הרגיש כאילו הן נשארו שם נצח. ואין לי מושג איך אמורים להתנצל כשהצד השני לא שומע ;-#
אם הייתי חושבת קצת יותר הייתי גולשת עוד קצת כדי לראות אם פנוי ואז לא הייתה נוצרת הבעיה הזו.
כולם אומרים לי שזה היה ונגמר ואני מנסה לומר לעצמי שהדבר החשוב זה שלא עשיתי תאונת דרכים אבל זה לא מנחם, אני מרגישה כמו נהגת גרועה ושאסור לי יותר לעלות על הכביש.

didalf

Well-known member
כי רציתי לפנות שמאלה ביציאה מהחנייה וראיתי שצד ימין פנוי וחשבתי שגם צד שמאל פנוי וזה בעוד מתכוונת לצאת פתאום קלטתי שיש רכב שעובר. בלמתי מיד ועשיתי רוורס כדי שיוכלו להמשיך אבל הייתה שם אישה מבוגרת שנעצה בי מבטים והנהגת נראתה לא מאוד מרוצה, זה הרגיש כאילו הן נשארו שם נצח. ואין לי מושג איך אמורים להתנצל כשהצד השני לא שומע ;-#
אם הייתי חושבת קצת יותר הייתי גולשת עוד קצת כדי לראות אם פנוי ואז לא הייתה נוצרת הבעיה הזו.
כולם אומרים לי שזה היה ונגמר ואני מנסה לומר לעצמי שהדבר החשוב זה שלא עשיתי תאונת דרכים אבל זה לא מנחם, אני מרגישה כמו נהגת גרועה ושאסור לי יותר לעלות על הכביש.
אני יודעת שניחומים לא יעזרו לך כרגע כי גם אני רוצה להגיד לך אותו דבר|חיבוק|
אבל באמת, זה קרה לי כ"כ הרבה פעמים. ואני גם מלמלת סורייייי לעצמי באוטו:-D באמת שכל עוד לא קרתה תאונה הכל בסדר. והאישה שהתסכלה שתלך לחפש את החברים שלה:-[
ומצד שני כמות ההפעמים ביום שאני מקללת נהגים אחרים ועושה להם אצבע משולשת (אבל בהחבא שלא יצאו לדקור אותי:-D) גם גדולה והכל בסדר.
כולם נוהגים פויה בארץ. ולרובם לא אכפת.
לך לפחות אכפת איך את נוהגת וזה שווה פי מליון אפילו שאת עושה טעויות לעומת האנשים שנוהגים חרא כאילו הכביש של אמא שלהם ואפילו לא מרגישים רע לגבי זה!

It's Always Sunny

Well-known member
ומצד שני כמות ההפעמים ביום שאני מקללת נהגים אחרים ועושה להם אצבע משולשת (אבל בהחבא שלא יצאו לדקור אותי:-D) גם גדולה והכל בסדר.
גרמת לי לצחוק קצת, תודה |4U|

לך לפחות אכפת איך את נוהגת וזה שווה פי מליון אפילו שאת עושה טעויות לעומת האנשים שנוהגים חרא כאילו הכביש של אמא שלהם ואפילו לא מרגישים רע לגבי זה!
תודה על המילים החמות, אני מעריכה את זה :-]

Lhuna3

Well-known member
תשמעי, כולנו עושים טעויות בכביש, קרה גם לי פעם דבר כזה שיצאתי שמאלה (לכביש בינעירוני) ולא ראיתי שרכב משמאל מתקרב מהר והוא נתן לי צפצוף עצבני מאוד ובצדק.
זה אולי קצת לטובה שאנחנו (לא יודעת אם כולם, אבל לפחות את וגם אני) מרגישות ככה רע עם זה אח"כ, כי זה באמת דברים שעלולים להגמר באסון ואסור להמעיט בחשיבות שלהם. אני לא שוכחת את המקרה הזה וזה גורם לי לשים לב יותר ביציאה שמאלה, ואני באמת מודה כל פעם שנזכרת בזה למזלי הטוב שזה לא נגמר בתאונה.
אבל באמת תדעי שלכולם קורים דברים כאלו, אז גם קחי בפרופורציות ואל תהיי קשה מידי עם עצמך.
אגב רק שלשום ראיתי גבר יוצא ברוורס מחניה בחניון ופוגע ברכב שמאחוריו.

לגבי בקשת סליחה, רוב הפעמים באמת אי אפשר, אבל פעם אחת עיכבתי מישהו מאחורי ברמזור ירוק (הייתי מבולבלת קצת מהוויז אם אני אמורה לפנות שם או להמשיך ישר) אז הוא צפצף לי בכעס והמשכתי, וברמזור הבא שהיה ממש אחרי זה הוא עצר לצידי וראיתי שמסתכל עלי בשביל לצעוק עלי או משהו, אז ישר הסתכלתי עליו והרמתי כף יד ועשיתי "סליחה" עם השפתיים, וזה מייד פייס אותו והוא גם הרים כף יד ועשה כזה תנועה עם הראש של "אוקיי" וככה בשניה כל העצבים שלו נרגעו והוא התרצה.
וזה עשה לי כל כך טוב, כאילו לראות איך בכזאת קלות העימות הפוטנציאלי נוטרל, והטעות שעשיתי הפכה לאינטראקציה חיובית, רק כי ביקשתי סליחה.
כולם נוהגים פויה בארץ. ולרובם לא אכפת.
בדיוק, הלוואי שלכולם היה אכפת כמונו!

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
תשמעי, כולנו עושים טעויות בכביש, קרה גם לי פעם דבר כזה שיצאתי שמאלה (לכביש בינעירוני) ולא ראיתי שרכב משמאל מתקרב מהר והוא נתן לי צפצוף עצבני מאוד ובצדק.
זה אולי קצת לטובה שאנחנו (לא יודעת אם כולם, אבל לפחות את וגם אני) מרגישות ככה רע עם זה אח"כ, כי זה באמת דברים שעלולים להגמר באסון ואסור להמעיט בחשיבות שלהם. אני לא שוכחת את המקרה הזה וזה גורם לי לשים לב יותר ביציאה שמאלה, ואני באמת מודה כל פעם שנזכרת בזה למזלי הטוב שזה לא נגמר בתאונה.
אבל באמת תדעי שלכולם קורים דברים כאלו, אז גם קחי בפרופורציות ואל תהיי קשה מידי עם עצמך.
אגב רק שלשום ראיתי גבר יוצא ברוורס מחניה בחניון ופוגע ברכב שמאחוריו.
צודקת. פשוט הבעיה שלי היא שאני נתקעת יותר מדי בטעויות האלה ומתקשה ללמוד מהן לעתיד.

לגבי בקשת סליחה, רוב הפעמים באמת אי אפשר, אבל פעם אחת עיכבתי מישהו מאחורי ברמזור ירוק (הייתי מבולבלת קצת מהוויז אם אני אמורה לפנות שם או להמשיך ישר) אז הוא צפצף לי בכעס והמשכתי, וברמזור הבא שהיה ממש אחרי זה הוא עצר לצידי וראיתי שמסתכל עלי בשביל לצעוק עלי או משהו, אז יש הסתכלתי עליו והרמתי כף יד ועשיתי "סליחה" עם השפתיים, וזה מייד פייס אותו והוא גם הרים כף יד ועשה כזה תנועה עם הראש של "אוקיי" וככה בשניה כל העצבים שלו נרגעו והוא התרצה.
וזה עשה לי כל כך טוב, כאילו לראות איך בכזאת קלות העימות הפוטנציאלי נוטרל, והטעות שעשיתי הפכה לאינטראקציה חיובית, רק כי ביקשתי סליחה.
יופי, אני שמחה שהבאת את הדוגמא הזו, אני באמת זקוקה קצת לשמוע דברים חיובים כדי לא לאבד אמונה שלפעמים קורים דברים טובים :-):

lemon lyman

Well-known member
לפני שעוברים לשירשור אחר נזכרתי שאני יכולה עכשיו להגיב על זה
לעומת זה עץ של הנרי ( אני אוהבת שכולם משפחה אחת גדולה |לב|)

וזה גרם לי להיזכר בקשר המוזר הזה של הוק וניל
(אפילו שהוק עצמו לא מוזכר כאן)
אבל היה ביניהם קשר כן?
שבלפייר היה קטן הוא חי איתו בספינה שלו
אגב, זה הוביל לכך שאני כאן מבזבז הרבה מאוד זמן על לעבור ולקרוא על כל מיני דברים שונים שקורים בעונות שאני לא ראיתי של הסדרה.
אפילו רק מהעץ משפחה הזה אני גיליתי שאמא של ראמפל הייתה הפיה השחורה, שלראמפל ובל היה בן (שנכנסתי לדף שלו וראיתי שהוא היה כנראה נבל, לפחות חלק מהזמן)
הקטע אז שרשמת את זה אני לא הגעתי לפרק הזה שאנחנו מגלים שזאת אמא שלו
ואני לא הבנתי למה הוא שונא פיות כל כך ( אפילו רציתי לשאול את מיקי בקשר לזה ולא יצא לי )
ושהנרי בהמשך מתחתן עם סינדרלה (אני ידעתי שבעונה האחרונה הוא מבוגר ויש לו בת, אבל לא ידעתי שאשתו היא סינדרלה).
כן אבל זאת סינדרלה אחרת ( כיאלו השחקנית)
את סינדרלה הראשונה שיחקה מי ששיחקה את אנה בורוניקה מארס ( נראה לי קראו לה אנה)
שם היא באופן טבעי הייתה בלתי
בעד עצם היום הזה אהבתי את השחקנית
זה אומר שאם פיטר פן היה נפגש עם לוסי הזאת הוא היה אומר לה שהוא סבא של סבא שלה. למרות שהוא נראה מבוגר ממנה רק בכמה שנים.
יאי לא חשבתי על זה שצפיתי . הוא באמת לא ראה אותה אבל היה שלב שרג'ינה שאלה אותו עליה
ואני שכחתי שהוא סבא של סבא שלה (אני מתכוונת גם שהיא שאלה אותו לא זכרתי רק שאתה רשמת פה נזכרתי או יותר קלטתי את זה)

אגב בקשר לקו העלילה הגאה אז בעונה האחרונה
היה את אליס ורובין ( הבת של) אומנם זה לא היה קו העלילה ארוך כי זה היה בפרקים האחרונים
אבל עדיין יותר מרובי ודורתי או מולאן שאפילו לא הייתה לה מישהי

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
הקטע אז שרשמת את זה אני לא הגעתי לפרק הזה שאנחנו מגלים שזאת אמא שלו
ואני לא הבנתי למה הוא שונא פיות כל כך ( אפילו רציתי לשאול את מיקי בקשר לזה ולא יצא לי )
:-D את אומרת את זה כאילו זכרתי את זה.

אני קוראת את הדיונים שלכם על העונה האחרונה של המאה (תהיו בריאים כמה כתבתם), וכל פעם שמישהו כותב שיידי זה כל מה שאני רואה

keren or5

Well-known member
ויקיפדיה אומרת שהשיר יצא בשנת 2000, הייתי כמעט בת שנתיים :-D
|פנים| ואני הייתי מספיק גדולה כדי שיהיה לי קראש עליו!
מצאת דברים מעניינים בדיוני המאה?
האמת שכן, יש דברים מעניינים. גם המון דברים מצחיקים, לפעמים אני מוצאת את עצמי נקרעת מצחוק מדברים מסויימים התיאור של סהר לכל הדברים שהוא שונא בבלאמי חנק אותי. "מקרסטל הדיוזות" :-D . אני קצת מסכימה עם לונה ששיידי-ראסל חתיך מעט |מובך|. מה עוד אמרתם? אמממ... לא קראתי את הכל, זה מוזר לראות אותכם מדברים על תיאוריות עתידיות כשאני יודעת את הסוף. היה עצוב לי על עדי שקיוותה שבלאמי ימות מוות גיבורים לפחות (אני באמת מנסה להבין מה השחקן עשה לכותבים שהם הרסו את הדמות שלו כ"כ בעונה האחרונה), היה איזה שירשור אחד שהם חיכו בפגרה של איזה 3 שבועות והתחרפנו וכולם כתבו הודעות שהם מעוצבנים ואני גיחכתי לי בכייף }-] רובם שם סוגדים למרפי כמו שצריך!... אממ... היה איזה שרשור שדילן הביאה כל מיני ממים, ואחד מהם זה היה הפליים באורז והיה כתוב שככה יחזירו את לקסה :-D נדמה לי שלונה שיפפה את ראסל-שיידי עם אינדרה 8-* הרבה דברים טובים, ולא קראתי עוד אלפית מכל המלל הזה שיש שם. את לא עברת בעצמך על הדיונים שלהם?

keren or5

Well-known member
והאמת שאין לי מושג מי זה |אילם|
אמינם. הוא לא איזה מפורסם גם היום? אני לא יודעת, אני הפסקתי לעקוב אחריו. זה כ"כ קרינג'י בשבילי לזכור כמה הערצתי אותו (למרות שנראה לי שהייתי בת 12 אז זה בסדר). אולי תכירי לפחות את הקטע שקוראים למעריצים סטן היום, אז זה בגלל השיר שלו על מעריץ שלו סטן. (ואני זוכרת את הפעם הראשונה שישבתי להקשיב לשיר הזה, זה היה באיזה בית של חברה, ובכיתי מהשיר, ואז יום אחרי זה הלכתי וקניתי את הדיסק |פנים|). אחיינית שלי הגדולה לפעמים עוברת על הדיסקים הישנים שלי וכשהיא ראתה את הדיסקים הראשונים שלו היא ידעה מי זה.
לא על הכל, לפעמים קשה לי לעבור על תיאוריות עתידיות כשאני יודעת איך סדרה מסתיימת.
למה?
אגב, למה דילן אמרה שהקרב שלך נגמר? זה בגלל משהו שלא הסכמת איתה עליו ב-מאה?

It's Always Sunny

Well-known member
אמינם. הוא לא איזה מפורסם גם היום? אני לא יודעת, אני הפסקתי לעקוב אחריו. זה כ"כ קרינג'י בשבילי לזכור כמה הערצתי אותו (למרות שנראה לי שהייתי בת 12 אז זה בסדר). אולי תכירי לפחות את הקטע שקוראים למעריצים סטן היום, אז זה בגלל השיר שלו על מעריץ שלו סטן. (ואני זוכרת את הפעם הראשונה שישבתי להקשיב לשיר הזה, זה היה באיזה בית של חברה, ובכיתי מהשיר, ואז יום אחרי זה הלכתי וקניתי את הדיסק |פנים|). אחיינית שלי הגדולה לפעמים עוברת על הדיסקים הישנים שלי וכשהיא ראתה את הדיסקים הראשונים שלו היא ידעה מי זה.
אהה, אמינם. כן בטח שאני מכירה אותו, פשוט לא מכירה את הרפרנס של שיידי |פנים|

למה?
אגב, למה דילן אמרה שהקרב שלך נגמר? זה בגלל משהו שלא הסכמת איתה עליו ב-מאה?
לא יודעת להסביר למה 8-* נראה לי כשאני יודעת שמשהו לא נכון (למרות שזו הפואנטה בתיאוריות עתידיות בעצם) זה יכול להרוס לי קצת כי אני אתרכז במה שמפריע לי ולא בדיון עצמו.
לגבי השאלה השנייה, נראה לי שזה בגלל שאמרתי שאני לא מחבבת את בקה בעונה השלישית. למרות שככל שעבר זמן למדתי להעריך את הדמות שלה.

keren or5

Well-known member
לא יודעת להסביר למה 8-* נראה לי כשאני יודעת שמשהו לא נכון (למרות שזו הפואנטה בתיאוריות עתידיות בעצם) זה יכול להרוס לי קצת כי אני אתרכז במה שמפריע לי ולא בדיון עצמו.
מה? שכאילו תאהבי את התיאוריה יותר ממה שקרה? מה הכוונה תתרכזי במה שמפריע לך?
לגבי השאלה השנייה, נראה לי שזה בגלל שאמרתי שאני לא מחבבת את בקה בעונה השלישית. למרות שככל שעבר זמן למדתי להעריך את הדמות שלה.
אוקי. אני בקושי זוכרת אותה האמת.

למעלה