🪭shake it OFF💃🏻

didalf

Well-known member
האם כולם חגורים ומוכנים לשנה החדשה?

didalf

Well-known member
רק מוכיח כמה דחוף אנחנו צריכים שרשור חתיכים, נוספו הרבה למאגר שלנו מהפעם האחרונה
אני קוראת פה שרשור גיפים של הארי סטיילס:-P:
אבל בכל מקרה אחרי שנסיים את הסדרות כי אסור לנו לחפש בינתיים.

dilia snake

Well-known member
האם כולם חגורים ומוכנים לשנה החדשה?
עדיין לא.
ידעתי שהם יעשו את זה.
הם פשוט שמעו שאין זיקוקים אז דאגו שיהיה|שפם|
אני כזה "מי האידיוט שעושה בשנה הזאת זיקוקים????????" ואז קלטתי שזה לא זיקוקים ויורים על כל האזור(אבל לא עלי).

|חבול||חבול||חבול||חבול|

It's Always Sunny

Well-known member
אוי אני מצטערת לשמוע! |נחמה|
אם תרצי לשתף... את יודעת שאנחנו פה לתמיכה ועידוד |לב| (כמובן רק אם יתאים לך, זה בסדר גם אם לא)
וול, זה התחיל בכך שנפצעתי עוד לפני השיעור הראשון (התנפחה לי השפה ונפצעתי באזור הגבה).
חוץ מזה, אני לא מצליחה להתרכז ולהתעניין בחומר (קרה לי גם היום, זה לא שהחומר שמלמדים לא מעניין אבל אני לא מסוגלת להיות נוכחת בשיעור), הלכתי לאיבוד כמה פעמים וזה נורא מתסכל כי אין לי כוח (פיזי) ללכת לאיבוד וזה בתורו גורם לי לעייפות (נפשית) ואני חושבת שהמעגל הזה מזין את עצמו.
ודבר אחרון, אני מפחדת שאני לא אספיק לקרוא את כל מה שאני צריכה וכתוצאה מכך ישבתי אתמול וניסיתי לקרוא חלק מהדברים שאני צריכה לאחד השיעורים, אבל גם לא הספקתי הכל וגם לא נהניתי מהזמן שלי בבית.
לא הכל מאוד גרוע, כן? השיעורים כן מעניינים אבל המחשבה של לחזור הביתה ולהמשיך לעסוק בנושאים האלה גורמת לי לעצב גדול.
היום בבוקר קמתי והתבאסתי שאני צריכה לצאת מהבית, בסופו של דבר אני עושה את זה אבל זה מרגיש לא שווה את זה.
וזה לא רק קשור ללימודים, אני מרגישה שזה מוציא לי את הטעם מהחיים, בקטע שאפילו אם הייתי מפסיקה עם הלימודים, כבר לא הייתי רוצה לתפקד בחיי היום יום שלי.

Lhuna3

Well-known member
וול, זה התחיל בכך שנפצעתי עוד לפני השיעור הראשון (התנפחה לי השפה ונפצעתי באזור הגבה).
אוי! ;-( איך את מרגישה עכשיו? עוד כואב?
איזה מבאס זה ועוד על ההתחלה! |נחמה|
חוץ מזה, אני לא מצליחה להתרכז ולהתעניין בחומר (קרה לי גם היום, זה לא שהחומר שמלמדים לא מעניין אבל אני לא מסוגלת להיות נוכחת בשיעור),
את חושבת שיודעת להגיד למה זה? זה היה לך בעבר גם בלימודים בבית ספר? זו הפרעת קשב, או שאולי בגלל הפציעה, או ההתרגשות והחששות?
הלכתי לאיבוד כמה פעמים וזה נורא מתסכל כי אין לי כוח (פיזי) ללכת לאיבוד וזה בתורו גורם לי לעייפות (נפשית) ואני חושבת שהמעגל הזה מזין את עצמו.
זה גם מאוד מבאס באמת. אני מניחה אבל שלפחות בעניין הזה זה משהו שיעבור בקרוב אחרי שתכירי את המקום מספיק טוב ותזכרי את הדרך לכל הכיתות שאת צריכה.
ודבר אחרון, אני מפחדת שאני לא אספיק לקרוא את כל מה שאני צריכה וכתוצאה מכך ישבתי אתמול וניסיתי לקרוא חלק מהדברים שאני צריכה לאחד השיעורים, אבל גם לא הספקתי הכל וגם לא נהניתי מהזמן שלי בבית.
לא הכל מאוד גרוע, כן? השיעורים כן מעניינים אבל המחשבה של לחזור הביתה ולהמשיך לעסוק בנושאים האלה גורמת לי לעצב גדול.
היום בבוקר קמתי והתבאסתי שאני צריכה לצאת מהבית, בסופו של דבר אני עושה את זה אבל זה מרגיש לא שווה את זה.
וזה לא רק קשור ללימודים, אני מרגישה שזה מוציא לי את הטעם מהחיים, בקטע שאפילו אם הייתי מפסיקה עם הלימודים, כבר לא הייתי רוצה לתפקד בחיי היום יום שלי.
לימודים אקדמאיים בהחלט יכולים להיות מאוד תובעניים, בעיקר שנה ראשונה אני זוכרת שזה היה לי מאוד overwhelming והרגיש עמוס וקשה :-(
ובתואר שלך באמת בטח יש הרבה חומר קריאה.
וזו הרבה פעמים התחלה קשה לכולם, ועבורך יש גם את הקושי הפיזי והפציעה שהוסיפה על זה, אז על אחת כמה וכמה שיש לך הצדקה להרגיש מותשת/מוצפת ומיואשת. |נחמה|
אני מקווה שתתני לזה בכל זאת זמן למרות שזה מרגיש נורא קשה כרגע...
במקרה הכי גרוע בד"כ אפשר לקחת פחות קורסים בסמסטר ולפרוש את התואר על קצת יותר סמסטרים (זה מה שאני בזמנו עשיתי) ואז יש פחות עומס.
אבל אני חושבת שזה עוד מוקדם בשבילך לזה. רק תזכרי כשאת כל כך מרגישה מיואשת - שיש פתרונות, יש דרכים להקל... אז גם את היאוש והבאסה, למרות שהם מובנים - אולי לא לקחת כל כך לקיצוניות.
לנסות ולראות איך הולך.
ולפעמים בהמשך דברים נראים פחות נוראיים ממה שהם נראים בהתחלה... אולי גם תכירי חברים/ות חדשים/ות וזה ירגיש לך כיף יותר :)

It's Always Sunny

Well-known member
אוי! ;-( איך את מרגישה עכשיו? עוד כואב?
איזה מבאס זה ועוד על ההתחלה! |נחמה|
חטפתי אחר כך עוד מכה בשפה, אז כן עשיין כואב.
בעיקר הלחץ היה שפחדתי לאחר. אל תדאגו, יש סוף טוב לסיפור: קבוצת תלמידים עזרו לי ואחת עזרה לי להגיע לכיתה ואז כשאמרתי למרצה מה קרה, היא דאגה שיביאו לי קרח וזה בהחלט עזר לשבור את הקרח.

את חושבת שיודעת להגיד למה זה? זה היה לך בעבר גם בלימודים בבית ספר? זו הפרעת קשב, או שאולי בגלל הפציעה, או ההתרגשות והחששות?
לא, נראה לי שזה בעיקר תחושת עצב על השינוי.

זה גם מאוד מבאס באמת. אני מניחה אבל שלפחות בעניין הזה זה משהו שיעבור בקרוב אחרי שתכירי את המקום מספיק טוב ותזכרי את הדרך לכל הכיתות שאת צריכה.
אל דאגה, מצאתי עזרה.

לימודים אקדמאיים בהחלט יכולים להיות מאוד תובעניים, בעיקר שנה ראשונה אני זוכרת שזה היה לי מאוד overwhelming והרגיש עמוס וקשה :-(
ובתואר שלך באמת בטח יש הרבה חומר קריאה.
וזו הרבה פעמים התחלה קשה לכולם, ועבורך יש גם את הקושי הפיזי והפציעה שהוסיפה על זה, אז על אחת כמה וכמה שיש לך הצדקה להרגיש מותשת/מוצפת ומיואשת. |נחמה|
אני מקווה שתתני לזה בכל זאת זמן למרות שזה מרגיש נורא קשה כרגע...
כן, ברור. אני לא אפרוש עכשיו. פשוט זה מזכיר לי את תקופת הצבא שהעמסתי על עצמי (רק שעכשיו אני פחות נהנית, שם לפחות חזרתי הביתה והצלחתי למצוא עיסוקים אחרים).
והפחד שלי הוא בעיקר שזה יגיע למצב שאני כבר לא ארצה לעשות שום דבר אחר באופן כללי.

במקרה הכי גרוע בד"כ אפשר לקחת פחות קורסים בסמסטר ולפרוש את התואר על קצת יותר סמסטרים (זה מה שאני בזמנו עשיתי) ואז יש פחות עומס.
אבל אני חושבת שזה עוד מוקדם בשבילך לזה. רק תזכרי כשאת כל כך מרגישה מיואשת - שיש פתרונות, יש דרכים להקל... אז גם את היאוש והבאסה, למרות שהם מובנים - אולי לא לקחת כל כך לקיצוניות.
לנסות ולראות איך הולך.
ולפעמים בהמשך דברים נראים פחות נוראיים ממה שהם נראים בהתחלה... אולי גם תכירי חברים/ות חדשים/ות וזה ירגיש לך כיף יותר :)
נכון, תודה!

למעלה