🪭shake it OFF💃🏻

LeAnnDyIan

Well-known member
שאלה:
יש לי אייפון ובזמן האחרון שמתי לב שאני לא מקבלת חלק מהשיחות, אפילו לא רואה אותן ביומן שיחות.
וזה מוזר כי חלק מהשיחות אני כן מקבלת.
הטלפון מוציא שיחות אבל יש אנשים שאמרו לי שלא הייתי זמינה כשהתקשרו ואני בכלל לא קיבלתי מהם שיחה.
עשיתי ריסט לטלפון, בדקתי את ההגדרות אבל אני לא יודעת אם הבעיה באמת נפתרה, למישהו יש מושג למה זה קורה?
תודה!
אם הוא לא חדש זה מוזר. אבל לפעמים הגדרת המחדל של אייפונים זה לסנן שיחות ממספרים לא מוכרים כדי להמעיט בספאם.
אפשר לבטל את זה.
Settings - Phone - Silence Unknown Callers

It's Always Sunny

Well-known member
אם הוא לא חדש זה מוזר. אבל לפעמים הגדרת המחדל של אייפונים זה לסנן שיחות ממספרים לא מוכרים כדי להמעיט בספאם.
אפשר לבטל את זה.
Settings - Phone - Silence Unknown Callers
בדקתי את זה וזה לא פועל.
פשוט זה מוזר כי אני לא רואה שקיבלתי שיחה ואז אומרים לי שאין מענה |נחמה|

LeAnnDyIan

Well-known member
בדקתי את זה וזה לא פועל.
פשוט זה מוזר כי אני לא רואה שקיבלתי שיחה ואז אומרים לי שאין מענה |נחמה|
יכול להיות שסתם היית באיזור בלי קליטה. למרות שאת כן אמורה לראות אח״כ שיחה שלא נענתה.
איזה אייפון יש לך ומתי עשית עדכון גרסה לאחרונה?

מה שאני שמתי לב זה שלפעמים כשמתקינים אנטנות חדשות של 5G באיזור תמיד זה משבש שיחות ודאטה לכל המשתמשים, לא רק של אייפונים. אולי גם אצלך זה קורה?

גם אצלנו יש משהו מטופש כזה שנקרא deprioritized שמאפשר לחברת הסלולר שלך לגרום לחבילת הגלישה שלך להיות איטית יותר בלי שום סיבה מכיוון שהם טוענים שיש אירוע חירום בסביבתך וצריך לתעדף כוחות ביטחון. עכשיו אם השיחות שאת מקבלת הן שיחות דאטה (נגיד פייס טיים או וואטסאפ) זה יכול לגרום לזה שלא תקבלי שיחות. לא יודעת אבל אם זה משהו שקיים בארץ.

It's Always Sunny

Well-known member
יכול להיות שסתם היית באיזור בלי קליטה. למרות שאת כן אמורה לראות אח״כ שיחה שלא נענתה.
איזה אייפון יש לך ומתי עשית עדכון גרסה לאחרונה?
אייפון 14, באמת יכול להיות שלא עשיתי עדכון גרסה לאחרונה כי אפל הציקו לי לסיים לעשות את ההגדרות של האייפון שבין היתר כוללות החלפת הסיסמא בזיהוי פנים, שלא בא לי להחליף.
עכשיו אני מעדכנת, אולי זה מה שהייתי צריכה, תודה :-]

מה שאני שמתי לב זה שלפעמים כשמתקינים אנטנות חדשות של 5G באיזור תמיד זה משבש שיחות ודאטה לכל המשתמשים, לא רק של אייפונים. אולי גם אצלך זה קורה?
לא יודעת 8-* אני רק יודעת שמדובר בשיחות מהאוניברסיטה שלא עברו, למרות שבהמשך היום אימא שלי התקשרה אליי מאותו אזור וקיבלתי את השיחה שלה.
אולי לאייפון שלי יש בעיה עם האוניברסיטה 😅

גם אצלנו יש משהו מטופש כזה שנקרא deprioritized שמאפשר לחברת הסלולר שלך לגרום לחבילת הגלישה שלך להיות איטית יותר בלי שום סיבה מכיוון שהם טוענים שיש אירוע חירום בסביבתך וצריך לתעדף כוחות ביטחון. עכשיו אם השיחות שאת מקבלת הן שיחות דאטה (נגיד פייס טיים או וואטסאפ) זה יכול לגרום לזה שלא תקבלי שיחות. לא יודעת אבל אם זה משהו שקיים בארץ.
גם את זה אני לא מכירה. בטח זה מתסכל |נחמה|

didalf

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 96386
בזמן שהייתי באוניברסיטה ישבתי בבית קפה, ראיתי חתול, קראתי לו, הוא בא והתחכך בי ופתאום החליט לקפוץ עליי ולשבת לי על הברכיים :-D :-]
זה אומר שחתולים מחבבים אותי? 8-*
זה אומר שחתולים באוניברסיטה חסרי בושה ויעשו הכל כדי שתתני להם אוכל.
אגב, לא התחלתי ללמוד, פשוט הלכתי כדי לעשות סיור.
מטעם עצמך או יום היכרות כזה?
שאלה:
יש לי אייפון ובזמן האחרון שמתי לב שאני לא מקבלת חלק מהשיחות, אפילו לא רואה אותן ביומן שיחות.
וזה מוזר כי חלק מהשיחות אני כן מקבלת.
הטלפון מוציא שיחות אבל יש אנשים שאמרו לי שלא הייתי זמינה כשהתקשרו ואני בכלל לא קיבלתי מהם שיחה.
עשיתי ריסט לטלפון, בדקתי את ההגדרות אבל אני לא יודעת אם הבעיה באמת נפתרה, למישהו יש מושג למה זה קורה?
תודה!
אולי זה הספק? (סלקום וכו)? אולי אין לו קליטה במקומות מסוימים?
אייפון 14, באמת יכול להיות שלא עשיתי עדכון גרסה לאחרונה כי אפל הציקו לי לסיים לעשות את ההגדרות של האייפון שבין היתר כוללות החלפת הסיסמא בזיהוי פנים, שלא בא לי להחליף.
תעדכני גרסה יש כל מיני פרצות אבטחה.
ולא חייבים זיהוי פנים לי אין גם כן כי אני מעדיפה סיסמה.

לא יודעת 8-* אני רק יודעת שמדובר בשיחות מהאוניברסיטה שלא עברו, למרות שבהמשך היום אימא שלי התקשרה אליי מאותו אזור וקיבלתי את השיחה שלה.
אתן באותה חברה?

It's Always Sunny

Well-known member
זה אומר שחתולים באוניברסיטה חסרי בושה ויעשו הכל כדי שתתני להם אוכל.
:-D

מטעם עצמך או יום היכרות כזה?
מטעם עצמי.

אולי זה הספק? (סלקום וכו)? אולי אין לו קליטה במקומות מסוימים?
שאלה טובה. כי זה מסנן רק את האנשים מהאוניברסיטה, לא משנה מה המיקום שלי היה :-D|פנים|

תעדכני גרסה יש כל מיני פרצות אבטחה.
בהחלט, אני אעדכן הכל עכשיו ואולי גם אתן לאח שלי לבדוק אותו, יכול להיות שהוא יבין יותר ממני.

אתן באותה חברה?
כן.

didalf

Well-known member

It's Always Sunny

Well-known member
ואיך היה? מה עשית? אין לכם יום אורייטנציה מטעם האוניברסיטה?
יש יום אוריינטציה בקרוב, הלכתי לשם היום כדי לבדוק שהמרחקים בין הבניינים שאני אמורה ללמוד בהם הגיוניים. נראה לי שאני אסתדר, או לפחות אני ממש מקווה |הלוואי|

פולגאר

Well-known member
האמת זה ממש מוזר, כי כמה זמן כבר נשאר לסמסטר הזה?
או שהולכים להאריך את הסיום שלו בהתאם, ואז סמסטר ב' יכנס לזמן של סמסטר קיץ או משהו כזה?
בכל אופן שיהיה לך המון בהצלחה וכיף! :)
היכן את לומדת ומה את לומדת?

didalf

Well-known member
זאת באמת טיילור שהיא הייתה קטנה בצילומים האלה?
כן, חמודונת קטנה|מאוהב|
אם הבאת את טיילר, קבלו גם את בילי:
יפה. אין ספק שיש לה קול מהמם.
אהבתי שהיא התאימה את השיער לסוודר:-D

הנה גם הארי לחג עוד יותר שמח |אשוח|

*את השיר של טיילור להבדיל מבילי והארי היא כתבה. דצמבר אחד לפני כמה שנים היא הייתה כזה: "היי חברים שעמם לי אז כתבתי שיר כריסמס ולא בא לי לחכות לאלבום כלשהו, קחו":-D

didalf

Well-known member
|תו|המלצה!!|תו|
מסיבה לא ברורה נדיר שפסקול מלא של מחזמר ישראלי זמין לשמיעה כמו שצריך, אבל הפסקול המלא של המחזמר אפס ביחסי אנוש יצא לכל הפלטפורמות והוא מעולה כמו שזכרתי!

השיר הראשון:

הפלייליסט המלא:

עכשיו רק שיעלו את ההצגה המלאה|הלוואי|

נערך לאחרונה ב:
למעלה