🪭shake it OFF💃🏻

didalf

Well-known member
אבל לא נחש אמיתי, נכון?
חחחח ברור שלא:-D
זאת קארין, הנחשה הגדולה בטור:

זה באמת יפה וחכם.
|לב|

רוצה לעבור מפרטנר סיבים אופטיים להוט סיבים אופטיים​

יש לי ראוטר שרכשתי מפרטנר שהוא יישאר שלי, האם אוכל להשתמש בו בהוט במקום לשלם להם על שלהם?

keren or5

Well-known member
זה היה הדבר הכי חשוב לי כשחיפשתי דירה, רחוק ממרכז העיר אבל עם חניה בבניין.
אה, אם יש חניה פרטית בבית בת"א זה יותר הגיוני להיות עם מכונית, למרות שעדיין נשארת בעיית החניה כשנוסעים למקומות אחרים.
בוודאי, getaway car|מאוהב|
הקשבתי עכשיו. האמת באמת שיר טוב! אהבתי!
יש גם רדיו ברכבים חדשים:-D הבעיה הייתה הפוכה, שהיה קצת תסביך לחבר טלפון לשמוע מוזיקה לא ברדיו באוטו הישן.
בכל מקרה אני לא מסוגלת לשמוע רדיו בשום מקום חוץ מבנהיגה.
אה, חשבתי שזה אומר שלא יהיה לך רדיו באוטו החדש, אבל אם כן, אז מה הבעיה? (ההצעה שלי הייתה שאם אין רדיו אז לחבר את הפלאפון ולהוריד אפליקציה של רדיו לנהיגה).
זה משפט נכון, אני צריכה לזכור אותו להמשך. כמו שאני כל הזמן מתבאסת שאני עושה טעויות על הכביש אבל אז נזכרת שעדיף להרגיש את התחושה של המבוכה (שכולם ראו שעשיתי טעות) מאשר לעשות תאונה.
|כן| ולא התכוונתי ממש לתאונה, אלא לשרוט/לדפוק מכוניות זה דבר יותר סביר שיקרה כשמנסים לחנות כי המהירות היא ממש נמוכה. ואם כי זה לא נעים כשזה קורה, זה גם לא סוף העולם.
כן, יש לי תו נכה. ומותר לחנות באדום לבן בתנאי שזה מפריע לתנועה.
אני מניחה שהתכוונת "בתנאי שזה *לא* מפריע לתנועה". (זה היה משעשע אם זה רק בתנאי שזה כן מפריע לתנועה :-D, אבל גם קצת כייף).
אז איך התניידת בעיר?
(כשגרתי בת"א). אוטובוסים כמובן. למזלי גרתי במקום מאוד מרכזי עם הרבה תנועה ציבורית שוטפת.
אז בימים האלה, את נוסעת במוניות כשאת מרגישה שאת לא מסוגלת לנהוג?
אני זוכרת שפעם אמרת שהיום את מעדיפה לנהוג כשאת יוצאת מהבית, תהיתי אם זה נשאר אותו הדבר.
האמת היא שאני בקושי יוצאת מהבית כבר דיי הרבה זמן לצערי :( בפעמים הבודדות שכן יצאתי זה היה או למכולת קרובה לבית, או לאחותי שגרה ברחוב ממש קרוב.
כן, אבל לאנשים שחונים שם יש תו נכה אז אני יוצאת מנקודת הנחה שמדובר באנשים שזקוקים לחנייה כמוני.
כן, זה בעיה שאי אפשר לדעת :-/
את עדיין משתמשת באוטו של ההורים?
לא. ההורים עברו מהבית לדירה אחרת ולקחו את האוטו כבר תקופה מאוד ארוכה (משהו כמו 8 חודשים כבר, אולי יותר), וכרגע אני גרה בבית (שהיה במקור של ההורים לבד). אז אין לי אוטו זמין בכלל.
התכוונתי שזה מאוד מתאים לתנועת הקיימות (sustainability). מן הסתם זה לא מתאים ממש לתנועה הזאת שדוגלת רק בקניית דברים שיש בהם צורך. פשוט חשבתי שזה מצחיק שעדי|חזיר| השתמשה באוטו עד לרגע שכבר אי אפשר היה להשתמש בו ועכשיו קונה אוטו חדש כי הקודם כבר לא שמיש.
אה. אז כל הכבוד עדי!
בצד החיובי, אמרו שהלב שלו [של הכלב] מאוד בריא אז אני מקווה שהוא ימשיך ככה עד להרבה שנים |הלוואי|
|הלוואי||הלוואי||הלוואי|
יצא לך לראות את תכני מארוול? אני זוכרת שאמרת שראית חלק מסוכני שילד, אבל חוץ מזה?
ראיתי את כל הסרטים עד אנד גיים. ראיתי גם את הספיידרמן שיצא אחרי זה, ואת דר' סטריינג' שיצא אחרי זה עם וונדה. חוץ מזה ראיתי כמו שאמרת סוכני שילד (אבל רק 3 עונות), ג'סיקה גונס-2 עונות, דרדוויל 2 עונות. המעניש- 2 עונות, The Defenders, וואנדה וויז'ן, הסדרה של הפלקון עם באקי, לוקי- עונה ראשונה. וזהו. בשלב הזה דיי הפסקתי לעקוב אחרי פרוייקטים של הפריינצ'ייז.

אני אוהבת שאת אומרת טוסיק על הבגאז'.
חחח.. כן, אני קוראת לזה תחת. אבל זה באמת נכון, רק מכוניות בלי תחת!
טעות קשה! :-D
אין ברירה, עליך לצאת לרחוב כדי לצבור הרפתקאה חדשה לספר עליה. יש לך 9 ימים, מקווה שתספיקי!
:-D

didalf

Well-known member
אה, אם יש חניה פרטית בבית בת"א זה יותר הגיוני להיות עם מכונית, למרות שעדיין נשארת בעיית החניה כשנוסעים למקומות אחרים.
בגלל זה בתוך העיר אוטובוס (או רגל או קורקינט). אוטו כדי לצאת מהעיר.
הקשבתי עכשיו. האמת באמת שיר טוב! אהבתי!
יאייייייייייייייייי|מאוהב| זה אחד האהובים עליי בעולםםםםםם|מאוהב|

אה, חשבתי שזה אומר שלא יהיה לך רדיו באוטו החדש, אבל אם כן, אז מה הבעיה? (ההצעה שלי הייתה שאם אין רדיו אז לחבר את הפלאפון ולהוריד אפליקציה של רדיו לנהיגה).
אין בעיה חח הסברתי למה אני עדיין פרימיטיבית שאוהבת רדיו (לכן יש סיכוי שגם באוטו חדש שאני יכולה לחבר בו מוזיקה בקלות אני עדיין כנראה אשמע גם רדיו.)

אני מניחה שהתכוונת "בתנאי שזה *לא* מפריע לתנועה". (זה היה משעשע אם זה רק בתנאי שזה כן מפריע לתנועה :-D, אבל גם קצת כייף).
:-D:-D

אה. אז כל הכבוד עדי!
תודה תודה

חחח.. כן, אני קוראת לזה תחת. אבל זה באמת נכון, רק מכוניות בלי תחת!
חחחחחחחחחחחח די אני לא היחידה?:-D:-D תבורכי|מאוהב|

הלכתי לישון עכשיו באמת די ביי|פטיש|

טוני החתול

Well-known member
מנהל

יש לי ראוטר שרכשתי מפרטנר שהוא יישאר שלי, האם אוכל להשתמש בו בהוט במקום לשלם להם על שלהם?
אני מצטער, אני לא חושב שלמישהו כאן יש מושג.
אני מנחש שהתשובה היא לא.
אבל אולי מישהו שמתעסק בזה יוכל לדעת אם זה אפשרי.

It's Always Sunny

Well-known member

אני מצטער, אני לא חושב שלמישהו כאן יש מושג.
אני מנחש שהתשובה היא לא.
אבל אולי מישהו שמתעסק בזה יוכל לדעת אם זה אפשרי.
גם אני לא יודעת את התשובה אבל אחרי שגיגלתי נראה שהתשובה היא לא. מישהו אמר שהטכנאי עדיין התקין לו ראוטר למרות שיש לו ראוטר משלו (בעצם, הסתכלתי שוב על התשובה שלו והוא אמר שאין לו סיבים, אז אני לא בטוחה, סליחה |נחמה|)

|כן| ולא התכוונתי ממש לתאונה, אלא לשרוט/לדפוק מכוניות זה דבר יותר סביר שיקרה כשמנסים לחנות כי המהירות היא ממש נמוכה. ואם כי זה לא נעים כשזה קורה, זה גם לא סוף העולם.
נראה לי שאנחנו מדברות על דברים שונים, כי אני דיברתי באופן כללי על נסיעה והחשש שיראו שאני עושה טעויות על הכביש וישפטו אותי. אני זוכרת שפעם אחת הרגשתי ממש מבוכה כי עשיתי טעות על הכביש שגרמה לי לחשוב שאני נהגת גרועה ואז מצאתי שרשור ברדיט שאומר שכל עוד לא נמנעה תאונה הכל בסדר. זה לא אומר שצריך לעשות שטויות על הכביש אבל זה הכניס אותי לפרופורציות.
זה מובן בכלל? אני לא בטוחה אם הסברתי בצורה מובנת.

:-D|פנים| טעות משעשעת. חחח, כמובן שאת צודקת.

האמת היא שאני בקושי יוצאת מהבית כבר דיי הרבה זמן לצערי :( בפעמים הבודדות שכן יצאתי זה היה או למכולת קרובה לבית, או לאחותי שגרה ברחוב ממש קרוב.
לא. ההורים עברו מהבית לדירה אחרת ולקחו את האוטו כבר תקופה מאוד ארוכה (משהו כמו 8 חודשים כבר, אולי יותר), וכרגע אני גרה בבית (שהיה במקור של ההורים לבד). אז אין לי אוטו זמין בכלל.
מותר לשאול מה את עושה ביום יום. את עובדת מהבית?
המצב שלך נשמע קשה |נחמה| אז תהיתי אם את שומרת על קשרים חברתיים ואיך את מתנהלת ביום יום.
המצב הזה נובע מהחרדה?
מקווה שזה בסדר לשאול את כל השאלות האלה.

ראיתי את כל הסרטים עד אנד גיים. ראיתי גם את הספיידרמן שיצא אחרי זה, ואת דר' סטריינג' שיצא אחרי זה עם וונדה. חוץ מזה ראיתי כמו שאמרת סוכני שילד (אבל רק 3 עונות), ג'סיקה גונס-2 עונות, דרדוויל 2 עונות. המעניש- 2 עונות, The Defenders, וואנדה וויז'ן, הסדרה של הפלקון עם באקי, לוקי- עונה ראשונה. וזהו. בשלב הזה דיי הפסקתי לעקוב אחרי פרוייקטים של הפריינצ'ייז.
|כן|
את זוכרת למה ראית רק 3 עונות של שילד?
היית רוצה לחזור לראות סרטי/סדרות מארוול בעתיד או שלא?

חחחחחחחחחחחחחח זה הדבר הכי פריוויליגי ששמעתי:-D:-D
כאילו אני יודעת שזה לא בקטע כזה אצלך כמו שאמרת זה בגלל התו אבל זה יצא מצחיק:-D
שמחה שזה גרם למישהו לצחוק :-]

מה זה? גם על זה אני שומעת כל הזמן ולא יודעת מה המקור.
שיר שיצא לפני כמה שנים ועכשיו נהיה פופולארי. אחיינית שלי חרשה עליו וכל יום שרה לנו אותו אבל מעבר לזה גם לי אין מושג לגבי המקור כי לא שמעתי אותו בחיים.

אף פעם לא נסעתי על קורקינט וזה נראה לי כיף. תמיד כשעוברת ליד קורקינט בא לי לנסות, אבל מפחדת כי אני בטוח אהיה גרועה בזה ואפול. (וכבר נפלתי מספיק מפעולות יותר פשוטות |פנים|)
בלי קשר לקורקינט, יצא לך לרכב על אופניים?
וכן, אחרי שסיפרת שנפלת על אותו מקום בברך פעמיים גם אני חוששת בשבילך ;-#

אין ברירה, עליך לצאת לרחוב כדי לצבור הרפתקאה חדשה לספר עליה. יש לך 9 ימים, מקווה שתספיקי!
:-D

נדירליאל

Active member
לא הבנתי, תוכל להסביר בבקשה?
הקלדתי באינסטגרם את הניק - דידאף, בעברית ובאינגליזית - קיבלתי הפניות לדף של אחת שמתמחה בהורדת שומנים ושיטוח הכרס.
עכשיו, רק עכשיו שמתי לב שאת פתחת דף, לא דידאף.
אז מה ניק שאני צריך להקליד ע"מ להפוך לעוקב שלך? @It's Always Sunny

Lhuna3

Well-known member
קיבלתי היום מייל וצוין שם שהלימודים יתחילו ב-31.12, אז כן, מסתמן שבשבוע הבא הלימודים יתחילו.
האמת זה ממש מוזר, כי כמה זמן כבר נשאר לסמסטר הזה?
או שהולכים להאריך את הסיום שלו בהתאם, ואז סמסטר ב' יכנס לזמן של סמסטר קיץ או משהו כזה?
בכל אופן שיהיה לך המון בהצלחה וכיף! :)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתם יודעים שעוד שבוע אני מתחילה ללמוד? 8-*
בהצלחה
זה באמת קורה? לא דוחים את זה שוב?
אני יודע שיש מקומות שכבר התחילו שבוע שעבר והשבוע (מכללות וכאלו)
האמת זה ממש מוזר, כי כמה זמן כבר נשאר לסמסטר הזה?
או שהולכים להאריך את הסיום שלו בהתאם, ואז סמסטר ב' יכנס לזמן של סמסטר קיץ או משהו כזה?
להבנתי הולכים לקצר 3 שבועות מכל סמסטר (גם סמסטר קיץ) ולקצר את הרווח בינהם ואיכשהו זה אמור לעבוד.
כנראה לא ברור לחלוטין עדיין מה יהיה עם המילואימניקים שיפסידו לימודים.

It's Always Sunny

Well-known member
7FD2FE1C-7130-44C9-84EA-773FCD50838A.jpeg
בזמן שהייתי באוניברסיטה ישבתי בבית קפה, ראיתי חתול, קראתי לו, הוא בא והתחכך בי ופתאום החליט לקפוץ עליי ולשבת לי על הברכיים :-D :-]
זה אומר שחתולים מחבבים אותי? 8-*

אגב, לא התחלתי ללמוד, פשוט הלכתי כדי לעשות סיור.

Lhuna3

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 96386
בזמן שהייתי באוניברסיטה ישבתי בבית קפה, ראיתי חתול, קראתי לו, הוא בא והתחכך בי ופתאום החליט לקפוץ עליי ולשבת לי על הברכיים :-D :-]
יה מגניב!! |מאוהב|
זה אומר שחתולים מחבבים אותי? 8-*
כנראה שכן |פטיש| 🤷‍♀️
אגב, לא התחלתי ללמוד, פשוט הלכתי כדי לעשות סיור.
ואיך היה?
וכמה פעמים בשבוע תגיעי לשם?

It's Always Sunny

Well-known member
יה מגניב!! |מאוהב|

כנראה שכן |פטיש| 🤷‍♀️
פשוט זו לא פעם ראשונה שחתולים באים אליי ומתחככים בי, הספרית של הכלב אמרה שהם לא עושים את זה בדרך כלל.

ואיך היה?

וכמה פעמים בשבוע תגיעי לשם?
המרחקים נראים יחסית סבירים אז מקווה שאני אסתדר.
אני אהיה שם כל יום, אבל לא כל היום, יש ימים של שעתיים ויש ימים של יותר.

It's Always Sunny

Well-known member
שאלה:
יש לי אייפון ובזמן האחרון שמתי לב שאני לא מקבלת חלק מהשיחות, אפילו לא רואה אותן ביומן שיחות.
וזה מוזר כי חלק מהשיחות אני כן מקבלת.
הטלפון מוציא שיחות אבל יש אנשים שאמרו לי שלא הייתי זמינה כשהתקשרו ואני בכלל לא קיבלתי מהם שיחה.
עשיתי ריסט לטלפון, בדקתי את ההגדרות אבל אני לא יודעת אם הבעיה באמת נפתרה, למישהו יש מושג למה זה קורה?
תודה!

It's Always Sunny

Well-known member
הקלדתי באינסטגרם את הניק - דידאף, בעברית ובאינגליזית - קיבלתי הפניות לדף של אחת שמתמחה בהורדת שומנים ושיטוח הכרס.
עכשיו, רק עכשיו שמתי לב שאת פתחת דף, לא דידאף.
אז מה ניק שאני צריך להקליד ע"מ להפוך לעוקב שלך? @It's Always Sunny
זה שאלה שאני מעדיפה שתשאל לי בפרטי אם אפשר :-]

למעלה