A Little Gallagher Goes a Long Way נובמבר 2022 – סיכום חודש 🍂👅🌂☁️🍸🎓🐯💾✂️

Reutk

Active member
סדרת החודש: אבודים |מאוהב|
סרט החודש: לא ראיתי
ציטוט החודש:

"I know. They never let you be famous AND happy." He lifted an eyebrow. "I'll tell you a secret"

"Tell me." I loved it when he was like this"

"I'm going to be the first." He took my palm and held it to his. "Swear it"

"?Why me"

"Because you're the reason. Swear it"

"I swear it”
|לב|
― Madeline Miller, The Song of Achilles

ומ-Lost:
  • ? Jack : Hey. What are you doing
    .Sawyer : What does it look like? I'm coming with you
    .Jack : You're still on antibiotics
    .Sawyer : It's a good thing I'm traveling with my doctor then​
1668538415660.png

ספר החודש: קראתי שוב את שירו של אכילס :-]. וחיפשתי גם פאנפיקים :-]. נורא קשה למצוא כאלה טובים, שיעבירו את הקשר הכל כך יפה של אכילס ופטרוקלוס. אבל מצאתי אחד ממש מתוק שגרם לי אושר גדול.
שיר החודש:

דמות החודש:
סוייר מאבודים
קראש החודש: סוייר מאבודים
1668528087574.jpg

ירק החודש: גזר ועגבניה
חטיף החודש: סניקרס.
מאכל החודש: מרק שעועית
דג החודש: נמו (הדג היחיד שעולה לי לראש)

וכעת בגלל שהייתי בקרוז- החודש יהיה בסימן שאלות ספינות וקצת דיסני...לא, האמת רק על ספינות,אולי

מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה?
קים מסמוך על סול.

על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? אני לא מכירה ספינות חלל

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? קפטן ג'ק מפליג למרחק…

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י קרואטיה כי זה לא כל כך רחוק ויפה שם.

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? מובטלת.

איך נלחמים בפיראטים? קוראים לפיטר פן.

מה עדיף? פיראט או עורך דין? סול גודמן

מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר? לא הייתי

מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! טימי דאנקן והוא לא דרמטי בכלל

מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE? לא יודעת

קבצים מצורפים

• 1668528087574.jpg
    1668528087574.jpg
    KB 82.8 · צפיות: 3
  • 225430060-256-k639702.jpg
    225430060-256-k639702.jpg
    KB 14.2 · צפיות: 3
נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
ציטוט החודש:

I know. They never let you be famous AND happy." He lifted an eyebrow. "I'll tell you a secret"
"Tell me." I loved it when he was like this
"?Why me"
"I swear it”
|לב|
|מאוהב||מאוהב|
ספר החודש: קראתי שוב את שירו של אכילס :-].
יאוו איזה ספר מהמם|מאוהב| אולי אני גם אקרא שוב? אבל הוא עצוב.
וחיפשתי גם פאנפיקים :-]. נורא קשה למצוא כאלה טובים, שיעבירו את הקשר הכל כך יפה של אכילס ופטרוקלוס. אבל מצאתי אחד ממש מתוק שגרם לי אושר גדול.
כן? מרגיש לי שכל תוספת שלא מהסופרת עצמה תהרוס.
שיר החודש:
אוי עדי הקטנה אהבה את השיר הזה
חטיף החודש: סניקרס.
יאממ יאממ
ידעת שיש גלידה סניקרס? זה מזה טעים|מאוהב|
הייתי אוכלת כל שבוע בעבודה עד שלקחו לנו את מקרר הגלידות כי "חורף" מה חורף מההה 1. עדיין חם 2. רוצים גלידה בחורף!!!
מי הדמות הכי WHOLSOME שאת\ה מכיר\ה? קים מסמוך על סול.
כן?8-* כאילו אני מתה עליה אבל לא הייתי מגדירה אותה הולסם.

מה עדיף? פיראט או עורך דין? סול גודמן
|כתר|

It's Always Sunny

Well-known member
ציטוט החודש:

"I know. They never let you be famous AND happy." He lifted an eyebrow. "I'll tell you a secret"

"Tell me." I loved it when he was like this"

"?Why me"

"I swear it”
|לב|
את קוראת באנגלית?
https://www.goodreads.com/work/quotes/16176791

ומ-Lost:
  • ? Jack : Hey. What are you doing
    .Sawyer : What does it look like? I'm coming with you
    .Jack : You're still on antibiotics
    .Sawyer : It's a good thing I'm traveling with my doctor then​
לא זוכרת מה הייתה הסיטואציה אבל עכשיו כשקראתי את זה עלה בי זיכרון מעורפל שראיתי את זה.
ראית כבר אבודים בעבר או שזו פעם ראשונה?

ספר החודש: קראתי שוב את שירו של אכילס :-]. וחיפשתי גם פאנפיקים :-]. נורא קשה למצוא כאלה טובים, שיעבירו את הקשר הכל כך יפה של אכילס ופטרוקלוס. אבל מצאתי אחד ממש מתוק שגרם לי אושר גדול.
כותבים פאנפיקים על ספרים? לא מציינת את זה כדבר רע, פשוט אני רגילה לקרוא פאנפיקים על סדרות בעיקר. מצאת מאז עוד פאנפיקים?
אני מבינה שהספר טוב אם קראת אותו פעם נוספת.

דמות החודש: סוייר מאבודים
קראש החודש: סוייר מאבודים
צפה בקובץ המצורף 67241
:-D:-D

מיהו קפטן הספינה האהוב עליך? קפטן ג'ק מפליג למרחק…
מאיזו סדרה?
נראה לי שאני יודעת על מה את מדברת אבל אני רוצה לוודא שזה נכון קודם :-):

אם היית יכול לבחור כל יעד לשיט, מהו? פרט\י והסבר\י קרואטיה כי זה לא כל כך רחוק ויפה שם.
היית שם פעם?

מה תפקיד החלומות שלך בספינה ומה תפקיד החלומות שלך בספינת חלל? מובטלת.
:-D:-D

:-0:-0

It's Always Sunny

Well-known member
הייתי אוכלת כל שבוע בעבודה עד שלקחו לנו את מקרר הגלידות כי "חורף" מה חורף מההה 1. עדיין חם 2. רוצים גלידה בחורף!!!
חחחחחח, נראה לי שחורף זה סתם תירוץ, אם אמור להיות חורף עכשיו, לא מרגישים אותו

Reutk

Active member
יאוו איזה ספר מהמם|מאוהב| אולי אני גם אקרא שוב? אבל הוא עצוב.
הקטע שהתחלתי לקרוא אותו אז לא כזה התלהבתי. בהתחלה היה לי קשה להיכנס לעלילה עם כל השמות המוזרים שלהם, אבל עכשיו אני לגמרי אובססיבית על הספר. חרשתי אותו, במיוחד את כל הרגעים של אכילס ופטרוקולס ביחד. אני כבר מצטטת משפטים שלהם בעל פה |מובך|.

כן? מרגיש לי שכל תוספת שלא מהסופרת עצמה תהרוס.
זה לא בהכרח תוספת לסיפור עצמו. אני פשוט מחפשת סיפור שמצליח להעביר לי את הקשר המיוחד שלהם כמו, או כמעט כמו, הסופרת. אבל זה באמת מאוד קשה למצוא אחד כזה. עד עכשיו מצאתי רק אחד שממש אהבתי ועלילה בו היא בכלל מהתקופה מודרנית. שעדיין קראתי את הספר כתבתי שאני רוצה שיעשו עיבוד שלו לסרט אז אני עדיין רוצה אחד כזה, שיהיה בדיוק כמו הספר, אבל אני גם רוצה גרסה מודרנית, וגם גרסה עם סוף טוב, לא הייתי משנה את הספר (למרות הילד קקה של אכילס שממש עיצבן אותי) אבל אני כן רוצה עוד גרסות אלטרנטיביות.

ידעת שיש גלידה סניקרס? זה מזה טעים|מאוהב|
ידעתי אבל לא ניסיתי אותה.
אני לא כל כך מסכימה עם טענה מספר 1 אבל כן עם טענה 2. מה קשור חורף? זה גלידה! זה טעים בכל עונה גם אם יורד שלג בחוץ.

את קוראת באנגלית?
בכללי? כן. את הספר הזה קראתי באנגלית כי זה מה שקניתי.

כותבים פאנפיקים על ספרים? לא מציינת את זה כדבר רע, פשוט אני רגילה לקרוא פאנפיקים על סדרות בעיקר.
כותבים פאנפיקים על כל דבר, אני עכשיו גיליתי שגם על משחקי מחשב כותבים. גיליתי את זה שחיפשתי פאנפיקים על הספר כי מסתבר שיש משחק מחשב שיש בו את הדמויות מהספר.
מצאת מאז עוד פאנפיקים?
אני מבינה שהספר טוב אם קראת אותו פעם נוספת.
מצאתי עוד כמה שהיו בסדר אבל רק פאנפיק אחד ממש ענה על מה שחיפשתי. מזל שהכותבת שלו החליטה לכתוב גם סיקוול. וכן הספר מעולה ומאוד מאוד מומלץ!!

מאיזו סדרה?
זה לא מסדרה זה סתם שיר.

נראה לי שאני יודעת על מה את מדברת אבל אני רוצה לוודא שזה נכון קודם :-):
אם התכוונת לאבודים אז לא, לא חשבתי על זה בכלל. אבל היה מגניב אם כן.

היית שם פעם?
לא.
ראית כבר אבודים בעבר או שזו פעם ראשונה?
פעם ראשונה.

כן?8-* כאילו אני מתה עליה אבל לא הייתי מגדירה אותה הולסם.
הממ לא יודעת. האמת שבהתחלה כתבתי תשובה אחרת בחרתי בג'ון לוק מאבודים, אבל הרגשתי שכבר כתבתי על אבודים בכמעט כל התשובות שלי, אז רציתי לבחור בדמות אחרת, וקים פשוט עלתה לי לראש לא השקעתי בזה יותר מידי מחשבה.

didalf

Well-known member
הקטע שהתחלתי לקרוא אותו אז לא כזה התלהבתי. בהתחלה היה לי קשה להיכנס לעלילה עם כל השמות המוזרים שלהם, אבל עכשיו אני לגמרי אובססיבית על הספר. חרשתי אותו, במיוחד את כל הרגעים של אכילס ופטרוקולס ביחד. אני כבר מצטטת משפטים שלהם בעל פה |מובך|.
|מאוהב|
זה לא בהכרח תוספת לסיפור עצמו. אני פשוט מחפשת סיפור שמצליח להעביר לי את הקשר המיוחד שלהם כמו, או כמעט כמו, הסופרת. אבל זה באמת מאוד קשה למצוא אחד כזה. עד עכשיו מצאתי רק אחד שממש אהבתי ועלילה בו היא בכלל מהתקופה מודרנית. שעדיין קראתי את הספר כתבתי שאני רוצה שיעשו עיבוד שלו לסרט אז אני עדיין רוצה אחד כזה, שיהיה בדיוק כמו הספר, אבל אני גם רוצה גרסה מודרנית, וגם גרסה עם סוף טוב, לא הייתי משנה את הספר (למרות הילד קקה של אכילס שממש עיצבן אותי) אבל אני כן רוצה עוד גרסות אלטרנטיביות.
כןןן הרבה גרסאות!!!! שכולן יהיו רומנטיות ויפות וחלק סוף טוב וחלק סוף עצוב וחלק מודרני וחלק יווני עתיק!!!! אאאאאמן!:-D
אני מתלבטת אם אני רוצה לקרוא גם את הפאנפיק שלך|תוהה|

אני לא כל כך מסכימה עם טענה מספר 1 אבל כן עם טענה 2. מה קשור חורף? זה גלידה! זה טעים בכל עונה גם אם יורד שלג בחוץ.
בדיוק!!!!

מצאתי עוד כמה שהיו בסדר אבל רק פאנפיק אחד ממש ענה על מה שחיפשתי. מזל שהכותבת שלו החליטה לכתוב גם סיקוול. וכן הספר מעולה ומאוד מאוד מומלץ!!
רגע מה סיקוול? איך? על מה??

It's Always Sunny

Well-known member
אם התכוונת לאבודים אז לא, לא חשבתי על זה בכלל. אבל היה מגניב אם כן.
חח, לא, משום מה חשבתי שמדובר על דוקטור הו :-D

פעם ראשונה. [אבודים]
מעניין, כשצפיתי באבודים לפני שנה, חשבתי שאני ממש מאחרת לצפייה בסדרה הזו ושכל העולם ואשתו צפו בה. אז זה נחמד לדעת שיש עוד אנשים שמכירים את הסדרה בפעם הראשונה עכשיו.
למה התחלת לצפות בסדרה?

Reutk

Active member
כןןן הרבה גרסאות!!!! שכולן יהיו רומנטיות ויפות וחלק סוף טוב וחלק סוף עצוב וחלק מודרני וחלק יווני עתיק!!!! אאאאאמן!:-D
אני מתלבטת אם אני רוצה לקרוא גם את הפאנפיק שלך|תוהה|
יופי, אני שמחה שהבנת ואת מסכימה :-D.
בקשר לפאנפיק אני אתן לך קישור Gold. אם יהיה לך משעמם תנסי.

Reutk

Active member
למה התחלת לצפות בסדרה?
בגלל שג'ולס ראתה ורצתה שאני אראה והתמונות של סוייר שכנעו אותי |פנים|. אני לא מתחרטת :-D.

כשצפיתי באבודים לפני שנה, חשבתי שאני ממש מאחרת לצפייה בסדרה הזו ושכל העולם ואשתו צפו בה
אבל את רק בת 24, אז זה הגיוני שראית רק עכשיו.

It's Always Sunny

Well-known member
בגלל שג'ולס ראתה ורצתה שאני אראה והתמונות של סוייר שכנעו אותי |פנים|. אני לא מתחרטת :-D.
מגניב :-):
יש ז'אנר מסויים של סדרות שאת מעדיפה? אם היא לא הייתה משכנעת אותך, היית רואה את הסדרה?

אבל את רק בת 24, אז זה הגיוני שראית רק עכשיו.
בדיוק בגלל זה אני מרגישה שפיספסתי הרבה :-D תחוצת החמצה כי בזמן שסדרות כמו אבודים שודרו, ראיתי תכנים של ערוץ הילדים :-D
אבל כשאני רואה שיש לאנטומיה של גריי מעריצים שנולדו אחרי שהסדרה עלתה לאוויר (עלתה בתחילת 2005) זה גורם לי להרגיש מבוגרת. והאמת שאין ביני לבין מי שנולד בתחילת ה-2000 הפרש כזה גדול.

יש לי קטע עם חתימות של אחרים, אספר לך שניסיתי וניסיתי להבין מי מופיע בחתימה שלך ולא הצלחתי :-D|פנים| אז אשמח אם תאמרי לי :-):

Reutk

Active member
ציטוט החודש: היו לא מעט(כל משפט שני של סוייר|מאוהב|)
כל משפט של סוייר נקודה :-D. אני גם מתה על הקטע עם ג'ק.

קראש החודש:

6wqmwr.gif
josh-evi-josh-holloway-and-evangeline-lilly-15350751-211-167.gif
התמונה הראשונה איך תפוז הרשה לך לעלות גיף באורך הגלות :unsure: ?
התמונה השניה חמודים |מאוהב|.

חטיף החודש:
1667315297535.png
בדיוק אוכלת עכשיו חחח.

didalf

Well-known member
יופי, אני שמחה שהבנת ואת מסכימה :-D.
בקשר לפאנפיק אני אתן לך קישור Gold. אם יהיה לך משעמם תנסי.
או וואו זה ארוך מה זה ספר בפני עצמו.

בדיוק בגלל זה אני מרגישה שפיספסתי הרבה :-D תחוצת החמצה כי בזמן שסדרות כמו אבודים שודרו, ראיתי תכנים של ערוץ הילדים :-D
את אומרת את זה כאילו זה דבר רע.

It's Always Sunny

Well-known member
את אמנם צעירה בצורה מחליאה אבל אנחנו אומרים את זה רק כי זה גורם לנו להרגיש זקנים:-D
ונולדת בשנה של מולאן אז זאת שנה טובה.
אבל זו בדיוק הבעיה. כי כשאני חושבת על הצעירים/נערים ושנת הלידה שלהם, אני מרגישה מבוגרת. וזה לא עוזר שאני לא מרגישה בסנכרון עם הגיל שלי עכשיו.
אבל תודה על המחמאה עם מולאן |חיבוק|

didalf

Well-known member
אבל זו בדיוק הבעיה. כי כשאני חושבת על הצעירים/נערים ושנת הלידה שלהם, אני מרגישה מבוגרת. וזה לא עוזר שאני לא מרגישה בסנכרון עם הגיל שלי עכשיו.
זה בסדר, אני גם אף פעם לא מרגישה בסנכרון עם הגיל שלי, אני מרגישה צעירה מזה ומבוגרת מזה בו זמנית.

למעלה