Bewitched יולי 2024 – סיכום חודש 🛡️🍜🙅‍♀️🖌️🦪🦺🐱

Lhuna3

Well-known member
אין לך סרטים?:-0 אין גם סרטי ויאודי??
ספורט זה מיותר וגם שעשועונים.
וזהו היה לי לא הגיוני שאם יש לך חבילת סדרות חסרות בה סדרות כשזה ליטרלי כל מה שיש בה.
אין ערוצי סרטים.
סרטים בויאודי בעקרון יש אבל נראה לי שהרוב המוחלט בתשלום (עוד לא בדקתי לעומק).
זה באמת קצת חבל לי, אבל אם אני כנה אז אין לי הצדקה לשלם על זה, כשצפיתי בסרטים ביס אולי פעם בשנה בממוצע.
ואם אני כבר משלמת על דיסני+ שיש בה סרטים וכמובן נטפליקס ואמאזון ואפל+ (אני באמת צריכה לבטל משהו מכל אלה)

LeAnnDyIan

Well-known member
WHAT
קרואסון זה לא קינוח, קרואסון זה סוג של לחם!!!!!!!!!!!!
טוב לא השארתם לי ברירה, את יודעת מה אני הולכת להעלות עכשיו.
קרואסון זה כן קינוח. למעשה הוא טעים רק כקינוח.
גם בישראל זה קיים, למעשה שבוע שעבר אכלתי פה בבית קפה קרואסון עם חביתה!
Of course you did
טוב, עד כדי כך עוד לא הגענו פה.
דווקא נשמע כמו המקום המושלם עבורך. רק פה יהיה קהל יעד להמצאות המוזרות שלך.
את לא לא לא:-[
קפה ומאפה זה הכי הולך ביחד.
(ז״א את יכולה לשמור את הקפה לעצמך ותביאי לי את המאפה)
(למעשה בא לי עכשיו קרואסון שוקולד ואין מי שיעצור בעדי אז אלך לקנות לי!)

LeAnnDyIan

Well-known member
קצת חבל אבל אני אחיה עם זה.
כנ״ל
יאיי!!! :love:
העיקר זה שהוא יחזור...
אה זה ברור. אחרת אני צועדת לשם עם לפידים.
אם הבנתי נכון, הגומי זה הצורה שבה את צורכת את הוויד? (זה חוקי אצלכם, נכון? אני כבר לא עוקבת איפה כן איפה לא)
כן וכן. אני לא אוהבת לעשן. למעשה אני גם לא אוהבת וויד באופן כללי או את הטעם שלו. אבל אמרו לי שיש גומי עם וויד שעוזר לישון אז עשיתי מחקר ומצאתי את זה עם החומרים הפעילים שאני צריכה כדי שיעזור לי לישון. בדקתי גם עם אחרים שניסו וזה עזר להם רק כדי לגלות שזה קשקוש במיץ. במקסימום נתן לי קצת באז כאילו שתיתי שתי כוסות יין. מעבר לזה שום דבר.
אוי חבל, ראיתי עליה ביקורת טובה איפשהו.
לא אומר בהכרח שאת לא תאהבי אותה, פשוט אני לא אמליץ עליה לאף אחד.
אני פחות מתחברת לשפם והזקן פה.
אין ספק שהוא הכי חתיך בלי שיער מיותר על הפנים. אבל זה זקן של אבל. בתחילת הסרט הוא היה בלי והוא היה חתיכי.
א'ל אלאוו איט
מודה לך.
רגע אז דיספנסרי זה המקום שבו קונים את הגומי-וויד, כן?
דיספנסרי זה מקום שקונים בו וויד באופן כללי. בכל הצורות שלו. יש לזה שם אחר בעברית?
צודק בהחלט, אבל אוי מה עשו לו פה? :-(
לא ברור. כאילו לא סבלתי מספיק בחיים האלה גם צריכים לצבוע לי אותו בכחול;-(
בחייך תרחמי עלינו ותני תרגום בגוף הפוסט :-D
חחח לא יודעת איך קוראים לזה חח. שניה אני אחפש תמונה
IMG_0062.png
מה שכיף בזה זה שהחוטים של זה נשארים יחסים קשים אז זה תחליף טוב לספגטי (כי נגיד בניגוד לנודלס זוקיני [זודלס] שנהיה רך מידי ומפריש מלא נוזלים, זה נשאר עמיד)
הכנו את זה כי היה איתנו מישהו שרגיש לגלוטן. והבוסית שלי טבעונית אז הכנו רוטב ״אלפרדו״ טבעוני עם שום קונפי, קשיו ואגוז מוסקט. יצא מושלם|מאוהב|
אוי זה קרינג'י לי אנשים כאלה! אבל היא ממש חמודה עם ההודעה שהשאירה.
וואו כשהוא התחיל לצעוק לה חשבתי לעצמי שהוא והבוסית שלי יכולים להסתדר יופי🙈
אבל היא באמת מותק|לב|
תקחי מעיל! :p
אני אומנם מעריכה את הבדיחה אבל גם בעע זה הולך להיות סוף יולי בלוס אנג׳לס. הלוואי והיא תזרוק עלינו קצת קרח.
הייתי משחקת איתן כל דבר! (לא בקטע מיני |שפם|)
הייתי משחקת איתן גם בקטע מיני tbh
אממממ יש יקום מדבי שקיימים בו פיטר ואוליביה (ואפילו אחת אדומה) #רקאומרת
יאאא אני באמת רוצה יקום עם אוליביה אדומה|מאוהב| (למרות שעם המזל שלי אני אמצא את עצמי בתוך איזה אמבר|פנים|)

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
ראשון!!!! (אפילו אם חלקי)
נניח שזה הישג להתגאות בו.
שם: ניק ניקולאי השמיני
אתה רוצה להגיד לי שיש עוד 7 אחרים כמוך???
גם אני הייתי מתכחשת לזה במקומך.
ארץ שממש בא לך לבקר בה: לבקר בה שוב - ניו-זילנד
לבקר בה לראשונה - יפן
(אבל ביקור קצר כזה של 12 שעות, כי אין לי באמת חשק לחו"ל)
אף אחת לא נשמעת לי כמו מקום שהייתי רוצה לבקר בו. למה דווקא הן?
סדרות החודש:
Hacks
Lost Boys and Fairies
Eric
The Boys
בית הדרקון
Scavangers Reign
Wolf Like Me
וואו זה חודש טלוויזיוני מוצלח
אין לנו שום סדרה משותפת. אני אעמיד פנים שאני מופתעת.
שם: לונה3
ארץ שממש בא לך לבקר בה: ישראל במימד מקביל שהכל טוב בו
עזבי מימד מקביל. קחי אותי לישראל של שנות ה-50. אפילו מוכנה לייבש ביצות. נשמע לי כיף.
שיר החודש:
החודש הייתי מאוד בעניין של מוזיקה עברית שקטה ובעיקר ישנה.

ואח"כ הכי הרבה עם מישהו הולך תמיד איתי - עפרה חזה
לא מכירה את השנים החדשים ששמת וגם פחות התחברתי (קולות גבריים פחות מעניינים אותי) אבל עפרה חזה זה שלמות|מאוהב|
זה מזכיר לי שבשבוע שעבר כשאני וסהר הטרלנו את אלכסה וביקשנו ממנה שתנגן שירים של אמנים ישראליים והיא נכשלה. בסוף התייאשתי ואמרה לה שתנגן עפרה חזה (במבטא אמריקאי) והיא הבינה אותי ואז התנגנו איזה כמה שירים והשותפה שלי בדיוק נכנסה הביתה. עדין הייתי עם סהר בטלפון והיא שאלה אותי מה זה השירים האלה אז עניתי לה "זו אמא של סהר שרה" והיא כזה "מה באמת?? יש לסהר אמא מפורסמת??" ואני כזה "כן בטח. איזה קול יפה יש לה, נכון?" לשניה אחת היא לא פקפקה בזה ואז פתאום היא כזה "אהה, אז בגלל זה סהר מרשה לעצמו לא לעבוד. כי יש לו אמא מפורסמת שמשלמת על הכל!" (סהר הפרזיט הזה מובטל כבר שנה+) ואז התחלף שיר והתנגן איזה דואט של עפרה חזה וזוהר ארגוב והחלטתי שזה דאבל דאון או כלום ואז אני כזה "את יודעת, זה אבא של סהר!" :-D:-D אם לא הייתי נקרעת מצחוק תוך כדי, היא לגמרי הייתה מאמינה לזה. כי גם אז היא לא הייתה לגמרי בטוחה שאני משקרת ורק אמרה "מה הסיכוי שיש לו 2 הורים מפורסמים?!" ואני כזה "לא אמרתי שאבא שלו גם מפורסם. הוא סתם שר עם אמא שלו בשיר הזה..." הצלחתי לשמור על פרצוף רציני לשלוש שניות בדיוק עד שנקרעתי מצחוק ואז היא כזה, "די את עובדת עליי, נכון. זה לא אבא שלו באמת...?"
קיצר אנחנו כבר שבוע אחרי והיא עדין מאמינה שעפרה חזה זו אמא של סהר:-D:-D
דמות החודש: ג'ק או'ניל
זוג או זוגות החודש: קרטר ואו'ניל (לפחות בראש שלי)
אני רוצה להתלונן על זה שניק כל הזמן צעק עליי שאני כותבת פ'ין ונראה שאין לו שום בעיה עם זה שאת כותבת או'ניל. שניהם לא תקינים בעברית באותה המידה:-D
סופר גיבור החודש: נגיד טילק (הוא סוג של, במיוחד בפרק שהוא שוכר דירה)
הסימון של הספוילר זה כדי שמי שלא צופה בסדרה לא יספויילר. אני יכולה להרגיע אותך שאין שום דבר מספיילר במה שרשמת:-D אפילו לא קצת:-D
ספר החודש: ארנבים (אני בערך באמצע)
מתה לדעת איך ראית כותרת של ספר בשם ארנבים וחשבת לעצמך שזה משהו שאת מעוניינת לקרוא. לייק, מה..?
ציטוט החודש: אין שום כנען, כנען היא בלב
כנען יכולה להיות גם במקרר אם את ממש רוצה.
(הוספתי) סיפור החודש: אני חושבת שאכלתי תולעת מתה. לא נוגעת יותר באדממה בחיים. THE END
אוי בעעעעעעעע
באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית: זה לא בדיוק מסעדה, אבל הייתי רוצה באולם האוכל של הוגוורטס.
אני לא זוכרת הרבה מהספר הראשון שקראתי ומהקצת שראיתי מהסרטים אבל לא זכור לי שהיה בחדר אוכל הזה איזה משהו טעים. להיפך זה נשמע כמו מקום שאוכלים בו שיקויים עם נחשים. אבל נו אחרי שאכלת תולעת מה זה כבר נחש בשבילך...
מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים) בחירה קשה, במיוחד שאני לא יודעת מה יש במימדים המקבילים האלה. אני אבחר מסע בזמן, ולעתיד הרחוק.
נראה לי שיקום מקביל היה מעניין אותי רק אם הייתה איזו החלטה גורלית שעשיתי בעבר שאני ממש מתחרטת עליה עד היום כדי לראות איך החיים שלי היו נראים אחרת. ואין באמת משהו כזה :unsure:
איך אתם אוהבים את החביתה שלכם? עשבי תיבול + בצל, וליד זה קפה וקרואסון.
את רואה למה זה היה מבלבל. רשמת "ליד זה" למה שהקרואסון יהיה ליד אם את רוצה את החביתה בתוכו?|תוהה|
גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: יש גבינה צהובה טבעונית שאני אוהבת לשים בסנדוויץ, אבל שכחתי את השם שלה.
זה בסדר. אם היא טבעונית היא במילא לא טעימה אז לא חשוב.
שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם: האם את רוצה להיות המלווה שלי בטארדיס?
ואם דוקטור שאת לא אוהבת היה שואל אותך את זה, מה הייתה התשובה שלך?
וואי זה כמו הדבילים האלה מה-NSA של האישה הטובה שכל פעם היו שולחים אחד לשני סרטונים של עיזים ואז מתחילים במקהלת מהעעהעהעהעהההה:-D

LeAnnDylan

Well-known member
באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית: הייתי חוזרת לפה https://kanela-garyfallo.gr
מצד אחד פטריות, מה יכול להיות רע.
מצד שני תפריט בשפה שאני לא מבינה מדליק לי את כל הנורות האדומות.
איך אתם אוהבים את החביתה שלכם? ביצים זה פויה, אני מתעבת את הטעם.
גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: גאודה.
שתי הצהרות שגויות.
הורדת בדרגת המזון לדרגת לונה.
דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: אוליביה בנסון. דא.
היא נראית אחלה אמא. אבל לא כל כך נוכחת...
ואם בא לכם לחלוק עוד משהו, אני לא אעצור בעדכם...
צפה בקובץ המצורף 108318
:-D
ציטוט החודש: "גם כשהוא מת הוא מצליח להרגיז אותי" (פאלו אלטו); "לא מוכן לקבל עצות בכתיבה ממי שמוכר צמיגים לפרנסתו" (צמיגים)
שניהם טובים.
ירק החודש: עגבניות מגי
הייתי צריכה לגגל את זה כדי לדעת מה זה אבל נו עגבניה, מה יכול להיות רע.
גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: צפתית או גרוזינית.
צפתית כן אבל מה זה גבינה גרוזינית?
ואם בא לכם לחלוק עוד משהו, אני לא אעצור בעדכם...
לא רע.
בלונדון טלויזיה מצוינת- פי כמה יותר מארה"ב, אני כבר שנים פרו בריטי.
דווקא יש מעט מאוד תכנים בריטיים שנהניתי מהם.
אבל זה בעיקר כי אני לא סובלת את המבטא שלהם. ז"א כן, יש בו משהו סקסי אבל הוא לא מובן וזה מעלה לי את הסעיף. אם כבר מבטא שאני לא מבינה, תנו לי מבטא אוסטרלי.

dory30

Well-known member
דווקא יש מעט מאוד תכנים בריטיים שנהניתי מהם.
אבל זה בעיקר כי אני לא סובלת את המבטא שלהם. ז"א כן, יש בו משהו סקסי אבל הוא לא מובן וזה מעלה לי את הסעיף. אם כבר מבטא שאני לא מבינה, תנו לי מבטא אוסטרלי.
אז תראי את התייר.

LeAnnDylan

Well-known member
אוי, לא קלטתי שזה השחקן הזה שאת אוהבת
זה בסדר גם אני לא הייתי קולטת. מבחינתי יכלו לקחת בובה ולהגיד שזה הוא וזה היה אמין באותה מידה מבחינתי.
|אש|ארץ שממש בא לך לבקר בה:|קדימה|אירלנד אבל שיפסיקו להיות אנטישמים.
אם כולם יפסיקו להיות אנטישמיים זה יהיה נחמד.
|קרקס|סדרות החודש|קדימה| ברידג'רטון עונה 3 חלק ב' - MEH
על פיות וילדים אבודים - קצת מאכזב אחרי הבילדאפ שעשו לי פה.
חח אני הכי שונאת לצפות בסדרות בגלל הייפ ואז לגלות שהן לא הטעם שלי. (למזלי זה לא קורה לי הרבה) (כאילו לצפות בסדרות בגלל הייפ, לא החלק של לגלות שסדרות הן לא הטעם שלי. זה דווקא רואה הרבה).
|קרקס|סרטי החודש|קדימה|ורוניקה מארס הסרט - היה במטוס:-D מדהים כמה לא זכרתי אבל זכרתי מה שחשוב. וגם לא זכרתי מה שחשוב (כלומר את הפתרון לתעלומה חח זה היה כמו לראות סרט חדש בקטע הזה מבחינתי). התגעגעתי מסתבר.
זה אני עם בערך כל תוכן שעבר בערך חודש וחצי מאז שראיתי אותו. מבחינתי זה תוכן חדש:-D
טיילור סוויפט - דה אראס טור - עכשיו סוףסוף מותר לי לראות את הסרט והוא מהמם!!! ממליצה ממש היא כ"כ מדהימה וואו!!
היחידה שההמלצה שלך יכולה להיות רלוונטית לה זו אולי אור. ולצערך אין לה זמן לראות את זה באמת. במקסימום היא תצפה בשני שירים מתוכו ביוטיוב ותרצה פרס אז תכיני שקית עם סוכריות על מקל וחייכנים מעכשיו.
|קרקס|שיר החודש:|קדימה|יש לי 44 שירי החודש!!
חחח זה מפצה על שלוש שנים שלא היו לך באמת שירים וסתם דחפת שיר טיילור רנדומלי כל חודש:-D
|קרקס|סיבה או סיבות למסיבה:|קדימה|הייתי בהופעה של טייילור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני עוד לא מעכלת שזה קרה!!!;-( שום סיבה למסיבה לא תתעלה על זה לעולם!!!
בהחלט שום דבר לא יתעלה על זה. מעכשיו זו צריכה להיות התשובה שלך לשאלה הזאת כל חודש.
|קרקס|שחקנית החודש:|קדימה|טיילור סוויפט [יש לה קטע מערכוני קטן בהופעה זה מספיק משחק]
|קרקס|שחקן החודש:|קדימה|טראוויס קלסי [הוא עלה למערכון קצר בהופעה של טיילור זה מספיק משחק] [לא זאת שהייתי בה]
בהחלט מקובל. וטכנית קלסי באמת שחקן. אף אחד לא פירט באיזה שחקן מדובר אז נראה לי שזה בהחלט תופס.
|קרקס|סופר גיבור החודש:|קדימה|טיילור סוויפט. תראו את ההופעה שלה ותגידו לי שהיא לא גיבורת על!
אולי לונה גילתה לה את הסוד שלה לעוד כמה שעות ביממה.
|קרקס|ירק החודש:|קדימה|עגבניה תמיד.
איזה פורום משעמם אתם. כאילו אין שום דבר רע בעגבניה אבל גם מה אתם אייל שני??
|קרקס|קראש החודש:|קדימה|בעלי האבוד והיפה תמיד|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 108326
עוד לא מצאו אותו?
|ממתק|דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים:|קדימה|משפחת גלאגר. זה יהיה מבוכים ושיכורים מהר מאד.
גם אני רוצה לשחק עם עדימון שיכורה.
|ממתק|מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)|קדימה|מימדים מקבילים אני מתנגדת לשינוי זמן. עריכה: בעצם מסע בזמן ואני אחזור שוב ושוב להופעה של טיילור!
חח לפחות תלכי להופעה אחרת שלה שבה היא שרה את שירי ההפתעה שרצית:-D
|ממתק|באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?|קדימה|וואי אף אחד מהם תמיד קורים שם אסונות?. נגיד העולם של המאה? זוועה. העולם של באפי? לא תודה. אני רוצה לחיות ביקום הפנטזיה של הספר אדום לבן כחול מלכותי שבו יש נשיאה אישה עם בן ביסקסואל חצי לטיני והעולם תומך בזה. עכשיו זאת פנטזיה נחמדה.
עונה 6 של המאה לפני שהחבר'ה שלנו הגיעו לשם הייתה אחלה. תנו לי שמש אדומה והייל טו דה פריים. לוקחת עכשיו:-D
|ממתק|איך אתם אוהבים את החביתה שלכם?|קדימה|מקושקשת עשויה היטב.
|ממתק|גבינה(לא חייב צהובה) אהובה:|קדימה|צהובה - עמק. לבנה - נפוליאון.
כן.
|ממתק|שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם:|קדימה|חחחחחחחח ליטרלי כל דבר על טיילור סוויפט:-D
דרגי את כל האלבומים של טיילור מהכי טוב ללמה-בזבזתי-עליך-חצי-שעה-מהחיים-שלי-אם-תוצאי-לזה-עוד-גרסה-חדשה-עוד-כמה-שנים?
|ממתק|דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם:|קדימה|ג'יילס. לא אבל אני רוצה להתחתן איתו לא תשובה טובה. רון סוונסון.
:-D
יש איזה פארק לאומי ביוטה נראה לי עם צוות הסושיאל הכי גאוני בעולם נתקלתי בהם כמה פעמים, לאחרונה הם עושים כל מיני קטעים מסיקטומים.
זה מחלקת גנים ונוף וזה נהדר:
ואם תכנסו לעמוד שלהם יש גם קומיוניטי והמשרד.
"איזה פארק לאומי ביוטה"...

המלכההה שצילמתי במו ידייייייי כי הייתי שםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
צפה בקובץ המצורף 108328
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
וקצת תמונות מסקוטלנד:
צפה בקובץ המצורף 108329 צפה בקובץ המצורף 108330

צפה בקובץ המצורף 108331 (זה הנוף מקצה של ארתור סיט, לידיעת ניק שהביע בו עניין מאז סדרה מסוימת)
תמונות מהממות!!🤩🤩

LeAnnDylan

Well-known member
האמת טיפה התאכזבתי מהאוכל בפעם האחרונה שהייתי באיטליה אבל אולי אני הבעיה.
זה לא אולי.
האמת יש מלא מה לראות בארה"ב.
זה נכון אבל גם יש הרבה מדינות שלא אכפת לי מהן ואין סיכוי שאלך אליהן. לייק, מה איבדתי בנברסקה??
התחלתי היום!
יאיי!
thumbnail_IMG_5919.jpg
חחחחחחחחחחחחחח:-D
את צריכה לעשות תחקיר טוב יותר לפני הצפיה.
למדתי את הלקח שלי מאוחר מידי|שפם|
זה מגוון לעומת הרגיל שלך אבל (לא שאני שופטת מי אני שאשפוט?:-D)
בעצם גם הרגיל שלך מובל ע"י ליאן אבל מגוון יותר.
מה מגוון?:-D הכל זה שירים של דייזי ג'ונס:-D
ודווקא לא היה לי שום חודש שבו כל הטופ 10 שלי היה ליאן.
אם כי, לפי ספוטיפיי, מתחילת השנה אכן שמעתי אותה הרבה יותר מכל האחרים. לייק - הרבה יותר!😅
thumbnail_IMG_5896.jpg
:-D:-D
וואי מייל אבל זה יותר מק"מ אני גם לא הייתי הולכת. (גם לא נוהגת חלילה. יש לי חנויות במרחק קרוב יותר:-D או מזמינה או מוותרת).
לא ידעתי שאת אוהבת וויד|תוהה|
חוץ מזה שמייל באופן כללי זה לא הרבה ויש נגיד סטארבקס שלפעמים כשאני מרגישה פדלעה אני הולכת אליו במקום לנסוע וזה איזה מייל (הלוך ושוב, לא לכל כיוון) וזה ממש בקטנה.
אבל המחשבה על זה שאני אלך ברגל לדיספנסרי?! מה יש לי משאלת מוות?!?? (למרות שהחברה הזאת טוענת שזה ממש בטוח, במיוחד אם המקום חוקי)(אבל לא לקחתי סיכונים בכל מקרה ואפילו לא נסעתי לשם. שלחתי את הבוס שלי במקום שיקנה לי:-P:)
איזה חמודה|לב|
הארי גם השאיר הודעות קוליות באמצע הופעות:-D
גם הוא משאיר הודעות חמודות?
יאאא
איזה שירים היא עושה? שירים מקוריים שלה או שירים ממחזות זמר שהיא מוכרת בהם? יהיה לט איט גו ודיפיינג גרוויטי למשל?
אין עדין סטליסט כי היא עוד לא התחילה את הטור. אבל בעיקרון היא שרה גם וגם. למרות שקצת בא לי שהיא תשיר רק שירים מקוריים שלה. אבל כל עוד היא שרה, היא יכולה מצידי לשיר לדוד משה הייתה חווה ואני אהיה מאושרת.
וואי נראה לי לזלי תחרותית מידי.
זה בסדר, אני מוכנה לתת לה לנצח.
המשחק היחיד שאף אחד מעולם לא ניצח אותי בו וגם לא ינצח אותי בחיים זה ארץ עיר.
היחידה שאני אוהבת מהגבינות מסוג מגישים בערב גבינות.
אני משתדלת לא לשאול מה זה כל גבינה כדי שלא אשלול מראש.
אבל אם תגישי לי גבינה מעושנת (כל גבינה, לא משנה אפילו איזה) אנחנו בחיים לא נהיה חברות יותר8-{8-{8-{
אינ אמסור לה
תגידי לה שאפילו לא צריך טבעת. רק שתשאל.
(שזה מצחיק כי היה לי חלום בחודש שעבר שדרו ואני נשואות. או יותר נכון היינו נשואות כי בחלום אמרתי לה רק שאני רוצה להתגרש😬 אז אפילו לא באמת נהנינו מחיי נישואים)
אז יהיה לך בית ריק:-P:
בית ריק עכשיו נשמע לי די טוב TBH

Lion_Heart

Well-known member
מה שלום שני הקודמים
יושבים על אי מרחף ושותים
הולי שיט.
את בטוח זוכרת את חסמבה
אני קראתי את הספר הראשון שלהם
הולנד כן. זאת ארץ החורים.
אבל דיסניוורלד זה לא ארץ, זה עולם.
מה שנכון נכון!
אתה....בשלב הזה, לא יודע?
שיר שממש אני אוהב...
הולו זה שירות סטרימינג לא דמות :rolleyes:
אל תתחיל איתי, הולו היא זאבה חכמה ונפלאה
כן כן כן!!!!!!
הוא מדהים ונפלא !
את קראת קומיקס שלו החודש באמת?
כן. זה טראגי מה שקורה שם!
חחחחחחחח
מי אמר ואיפה?
זה משהו שקורה באנימה שאני צופה בה:-D
10 פורוורד

2003?
למה?
סיבות!
מה? איזה עולם זה?
זה...שוב, אנימה שאני צפיתי בה ומנגה שקראתי ,קשה להסביר בלי להיכנס להסבר ארוך , אבל זה החיים שהייתי רוצה לחיות...|מאוהב|, בא נאמר שזה מה שקורה שאל חייב לך התנצלות

אה,כן
זה "אתה"

dilly snake

Member
ב. מסקרן אותי המילון של המילים האבודות, יש מצב שאנסה את זה.
הוא ממש טוב, אפילו העברתי אותו לסבתא שלי :-D .
האמת טיפה התאכזבתי מהאוכל בפעם האחרונה שהייתי באיטליה אבל אולי אני הבעיה.
במילא האוכל זה רק תירוץ, כדי לא לשתות על קיבה ריקה.
אבל מה הסדרה?
זה לא משנה, אני יכולה לנהל איזו סדרה שאני רוצה. כולל הופ קטנטנים.
מצד שני תפריט בשפה שאני לא מבינה מדליק לי את כל הנורות האדומות.
היה גם תפריט באנגלית, אנגלית את קוראת(אני מניחה, אחרת זה היה מוזר אם לא).
אבל אז אני מניח שאת לא מדברת עליו וכנראה מתייחסת לבעלך. אם כי בעלך הוא השחקן והדמות הוא דרדוויל.
ברור, מי זה עוד יכול להיות |לב| .
מי אמר את זה?
זה פתגם סיני עתיק.

Reutk

Active member
סדרות החודש: תרגיע ועל פיות וילדים אבודים
שיר החודש:
סיבה או סיבות למסיבה: הספרס כנראה הולכים להחתים את כריס פול שהוא אחד השחקנים אהובים עלי. זאת לא בדיוק סיבה למסיבה כי זה קצת מורכב אבל אני כבר מצפה שתתחיל העונה (יותר מבדרך כלל) ומקווה לא להתאכזב.
שחקן החודש: לארי דיוויד
שחקנית החודש: סוזי גרין מתרגיע
דמות החודש: אנדי מעל פיות וילדים אבודים.
זוג או זוגות החודש: גייב ואנדי מעל פיות וילדים אבודים. שיין ואיליה מהספרים Heated Rivalry ו-The Long Game
סופר גיבור החודש: סופרמן
דמות אנימה\מנגה החודש: האיקרו, מאיקרו נו גו, אנימה ישנה שגם שודרה בפעם האחרונה שצפיתי בסדרות מהסוג הזה.
ספר החודש: האורחת המושלמת, היפותזה על אהבה, כולם לחייך, the long game ובאמצע של wayward son.
ציטוט החודש: "אתה מתכנן לי פה אירוע?" לירז ליוני מכולם לחייך.
ירק החודש: חציל
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: ג'ואי מחברים כי אני רוצה לנצח. או את בן מפארקס' כי זה בן מפארקס' |מאוהב|.
באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית:ב-Alamo Freeze הדינר מאורות ליל שישי.
מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים) בממד המקביל אני בוחרת לאיזה ממד אני עוברת, או שזה אקראי? אם אני בוחרת אז מסע בין ממדים, אם לא אז מסע בזמן.
באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?פרינס אוף טניס כי הייתי רוצה להיות טובה בטניס או בהארי פוטר כי הייתי רוצה שיהיו לי כוחות קסם.
איך אתם אוהבים את החביתה שלכם? בלחם.
גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: צהובה.
שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם: 'את רוצה שאני אכתוב בשבילך את העבודה המסכמת בקורס?' :-P:
דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: מה שבטוח לא רג'ינה מעד עצם היום הזה.

קבצים מצורפים

• 8177Y3uFW3L._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    8177Y3uFW3L._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    KB 77 · צפיות: 1

didalf

Well-known member
דיספנסרי זה מקום שקונים בו וויד באופן כללי.
אהההה

זה מזכיר לי שבשבוע שעבר כשאני וסהר הטרלנו את אלכסה וביקשנו ממנה שתנגן שירים של אמנים ישראליים והיא נכשלה. בסוף התייאשתי ואמרה לה שתנגן עפרה חזה (במבטא אמריקאי) והיא הבינה אותי ואז התנגנו איזה כמה שירים והשותפה שלי בדיוק נכנסה הביתה. עדין הייתי עם סהר בטלפון והיא שאלה אותי מה זה השירים האלה אז עניתי לה "זו אמא של סהר שרה" והיא כזה "מה באמת?? יש לסהר אמא מפורסמת??" ואני כזה "כן בטח. איזה קול יפה יש לה, נכון?" לשניה אחת היא לא פקפקה בזה ואז פתאום היא כזה "אהה, אז בגלל זה סהר מרשה לעצמו לא לעבוד. כי יש לו אמא מפורסמת שמשלמת על הכל!" (סהר הפרזיט הזה מובטל כבר שנה+) ואז התחלף שיר והתנגן איזה דואט של עפרה חזה וזוהר ארגוב והחלטתי שזה דאבל דאון או כלום ואז אני כזה "את יודעת, זה אבא של סהר!" :-D:-D אם לא הייתי נקרעת מצחוק תוך כדי, היא לגמרי הייתה מאמינה לזה. כי גם אז היא לא הייתה לגמרי בטוחה שאני משקרת ורק אמרה "מה הסיכוי שיש לו 2 הורים מפורסמים?!" ואני כזה "לא אמרתי שאבא שלו גם מפורסם. הוא סתם שר עם אמא שלו בשיר הזה..." הצלחתי לשמור על פרצוף רציני לשלוש שניות בדיוק עד שנקרעתי מצחוק ואז היא כזה, "די את עובדת עליי, נכון. זה לא אבא שלו באמת...?"
קיצר אנחנו כבר שבוע אחרי והיא עדין מאמינה שעפרה חזה זו אמא של סהר:-D:-D
חחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D

אני רוצה להתלונן על זה שניק כל הזמן צעק עליי שאני כותבת פ'ין ונראה שאין לו שום בעיה עם זה שאת כותבת או'ניל. שניהם לא תקינים בעברית באותה המידה:-D
למה בכלל אתן משקיעות בגרש? אני מתעצלת לשים אותו אפילו במילים שכן צריך.

מתה לדעת איך ראית כותרת של ספר בשם ארנבים וחשבת לעצמך שזה משהו שאת מעוניינת לקרוא. לייק, מה..?
|כן|:-D
אני לא זוכרת הרבה מהספר הראשון שקראתי ומהקצת שראיתי מהסרטים אבל לא זכור לי שהיה בחדר אוכל הזה איזה משהו טעים. להיפך זה נשמע כמו מקום שאוכלים בו שיקויים עם נחשים. אבל נו אחרי שאכלת תולעת מה זה כבר נחש בשבילך...
:-D:-D

את רואה למה זה היה מבלבל. רשמת "ליד זה" למה שהקרואסון יהיה ליד אם את רוצה את החביתה בתוכו?|תוהה|
תודה.

זה בסדר. אם היא טבעונית היא במילא לא טעימה אז לא חשוב.
ליטרלי שתי שורות מעל סיפרת על אלפרדו טבעוני שהכנת.

אם כולם יפסיקו להיות אנטישמיים זה יהיה נחמד.
אוף כן:-(
חח אני הכי שונאת לצפות בסדרות בגלל הייפ ואז לגלות שהן לא הטעם שלי. (למזלי זה לא קורה לי הרבה) (כאילו לצפות בסדרות בגלל הייפ, לא החלק של לגלות שסדרות הן לא הטעם שלי. זה דווקא רואה הרבה).
אני גם לרוב לא צופה בסדרות בגלל הייפ. בכלל לא בעצם. לא הייפ כללי כמו משחקי הכס וכאלה. זה פשוט נושא ספציפי שבדכ מעניין אותי (גייז:-D) וכולם פה מהתחום נורא התלהבו.

זה אני עם בערך כל תוכן שעבר בערך חודש וחצי מאז שראיתי אותו. מבחינתי זה תוכן חדש:-D
בגלל זה את צופה שוב ושוב באותם דברים?:-D
היחידה שההמלצה שלך יכולה להיות רלוונטית לה זו אולי אור. ולצערך אין לה זמן לראות את זה באמת. במקסימום היא תצפה בשני שירים מתוכו ביוטיוב ותרצה פרס אז תכיני שקית עם סוכריות על מקל וחייכנים מעכשיו.
הפסד שלכם.
חחח זה מפצה על שלוש שנים שלא היו לך באמת שירים וסתם דחפת שיר טיילור רנדומלי כל חודש:-D
מתי זה קרה? כבר 5 שנים היא לא מפסיקה להוציא מוזיקה כל כמה חודשים יש לי שיר חדש:-D
בהחלט שום דבר לא יתעלה על זה. מעכשיו זו צריכה להיות התשובה שלך לשאלה הזאת כל חודש.
זה יהיה!

בהחלט מקובל. וטכנית קלסי באמת שחקן. אף אחד לא פירט באיזה שחקן מדובר אז נראה לי שזה בהחלט תופס.
או, תודה!
איזה פורום משעמם אתם. כאילו אין שום דבר רע בעגבניה אבל גם מה אתם אייל שני??
סליחה שלא כולנו אוכלים ירקות ספגטי מיוחדים.

עוד לא מצאו אותו?
לא;-(
הוא מסתובב לו ברומא מידי פעם צצות תמונות שמעריצים צילמו אבל זהו בערך.
גם אני רוצה לשחק עם עדימון שיכורה.
יאא בואי יהיה צחוקים
חח לפחות תלכי להופעה אחרת שלה שבה היא שרה את שירי ההפתעה שרצית:-D
רעיון טוב אני אחזור בזמן להופעות שבהן היו שירים שאהבתי
עונה 6 של המאה לפני שהחבר'ה שלנו הגיעו לשם הייתה אחלה. תנו לי שמש אדומה והייל טו דה פריים. לוקחת עכשיו:-D
אני מניחה שכל עוד את לא נטבלידה ואין סכנה שיהפכו אותך לפריים מכפת לך בעצם.
תודה על האישור לטעם שלי באוכל.

דרגי את כל האלבומים של טיילור מהכי טוב ללמה-בזבזתי-עליך-חצי-שעה-מהחיים-שלי-אם-תוצאי-לזה-עוד-גרסה-חדשה-עוד-כמה-שנים?
טופ 3:
1989, מידנייטס, אברמור
אחכ קשה לי לדרג כולם יפים.
אף אחד לא מגיע לו התואר האחרון תתביישי לך!

"איזה פארק לאומי ביוטה"...
את כועסת עלי כי זה פארק ממש מפורסם והעלבתי אותו? או משהו אחר?

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
תמונות מהממות!!🤩🤩
תודהההה:-]|לב||לב|

זה נכון אבל גם יש הרבה מדינות שלא אכפת לי מהן ואין סיכוי שאלך אליהן. לייק, מה איבדתי בנברסקה??
כן נברסקה למשל אין מה לחפש שם.

מה מגוון?:-D הכל זה שירים של דייזי ג'ונס:-D
ודווקא לא היה לי שום חודש שבו כל הטופ 10 שלי היה ליאן.
אם כי, לפי ספוטיפיי, מתחילת השנה אכן שמעתי אותה הרבה יותר מכל האחרים. לייק - הרבה יותר!😅
thumbnail_IMG_5896.jpg
רציתי להגיד שזה מגוון כי זה לא ליאן. אבל בעצם את מאד מגוונת אז אני לא יודעת מה אני רוצה.

לא ידעתי שאת אוהבת וויד|תוהה|
חוץ מזה שמייל באופן כללי זה לא הרבה ויש נגיד סטארבקס שלפעמים כשאני מרגישה פדלעה אני הולכת אליו במקום לנסוע וזה איזה מייל (הלוך ושוב, לא לכל כיוון) וזה ממש בקטנה.
אבל המחשבה על זה שאני אלך ברגל לדיספנסרי?! מה יש לי משאלת מוות?!?? (למרות שהחברה הזאת טוענת שזה ממש בטוח, במיוחד אם המקום חוקי)(אבל לא לקחתי סיכונים בכל מקרה ואפילו לא נסעתי לשם. שלחתי את הבוס שלי במקום שיקנה לי:-P:)
אההה לא הבנתי שמדובר ספציפית בחנות וויד:-D התכוונתי בכללי שאני לא אלך מייל לקנות משהו שמתחשק לי.
ממש אני ו-וויד חחחח ניסיתי פעם אחת באמסטרדם וגם את זה עשיתי לא נכון אני חושבת:-D

גם הוא משאיר הודעות חמודות?
כן|מאוהב|
בכללי הוא עושה שיחות חמודות עם מעריצים זה למה התאהבתי בו:-]

אבל אם תגישי לי גבינה מעושנת (כל גבינה, לא משנה אפילו איזה) אנחנו בחיים לא נהיה חברות יותר8-{8-{8-{
נוטד

(שזה מצחיק כי היה לי חלום בחודש שעבר שדרו ואני נשואות. או יותר נכון היינו נשואות כי בחלום אמרתי לה רק שאני רוצה להתגרש😬 אז אפילו לא באמת נהנינו מחיי נישואים)
אוי לא זה חלום בלהות:-0

didalf

Well-known member
שיר החודש:
אני אוהבת שהם עשו קאברים איטיים ואני כזה "המממממממ מוכר לי.... אה זה השיר הזה!"

סיבה או סיבות למסיבה: הספרס כנראה הולכים להחתים את כריס פול שהוא אחד השחקנים אהובים עלי. זאת לא בדיוק סיבה למסיבה כי זה קצת מורכב אבל אני כבר מצפה שתתחיל העונה (יותר מבדרך כלל) ומקווה לא להתאכזב.
יאיי פור יו

ספר החודש: האורחת המושלמת, היפותזה על אהבה, כולם לחייך, the long game ובאמצע של wayward son.
מתחרה לעדי|נחש|
את קוראת במקביל או אחד אחרי השני?

איכסוש

או את בן מפארקס' כי זה בן מפארקס' |מאוהב|.
כן|מאוהב|

נכון
שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם: 'את רוצה שאני אכתוב בשבילך את העבודה המסכמת בקורס?' :-P:
כן אני לא אשאל אותך את זה המצטערת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני קראתי את הספר הראשון שלהם
לא בטוח למה אבל כשקראתי את המשפט הזה נזכרתי בקטע מהסרט חזרה לעתיד 3 שבו דוק אומר לקלרה שהוא קרא ספר של ג'ולס ורן כשהוא היה ילד והיא לא מבינה איך זה הגיוני כי הספר הזה יצא רק לפני שנים בודדות.
אתה....בשלב הזה, לא יודע?
אני לא מאמין ששכחתי מCR
אף אחת לא נשמעת לי כמו מקום שהייתי רוצה לבקר בו.
טוב כמובן, כי אני לא בחרתי במדינות בארה"ב.
*חזרתי אחורה לבדוק מה את כתבת בתשובה לשאלה הזאת ולא הופתעתי שאת מעדיפה לנסוע למדינות אחרות בארה"ב. אבל כן הופתעתי שכתבת גם את אוסטרליה. כלומר למה מבחינתך אוסטרליה כן אבל ניו-זילנד לא. זה כמעט אותו דבר.
למה דווקא הן?
בניו זילנד הייתי והיא מקסימה עם אנשים חמודים וטבע מדהים (ורשות הטבע שלהם היא כמו צבא ולכן הכל נקי)
ביפן לא הייתי אבל בעקבות כמה סדרות שמתרחשות ביפן בא לי. גם נראה לי ערים מרשימות וגם טבע יפה.
שכחתי לחלוטין שהיית עושה את זה.
אבל זה בכלל לא אותו דבר?
נכון שאני הייתי כותב אוניל בלי הגרש, אבל ברור לי שלונה כותבת עם כי באנגלית יש גרש - O'Neill
אבל מעבר לזה חיפוש מהיר גילה לי שגם באמת כותבים את זה ככה בעברית בדף ויקיפדיה של הדמות (גם אני הופתעתי שלדמות הזאת יש דף ויקיפדיה משלו).
לעומת זאת לפין אין דגש. לא בעברית ולא באנגלית.
למה בכלל אתן משקיעות בגרש? אני מתעצלת לשים אותו אפילו במילים שכן צריך.
וזה באמת מאוד מבלבל. במיוחד כשאת כותבת על המופע של הצ'רצ'ילים שניגנו ריד׳ם אנד בלוז בג'ימבורי שברח' ז'בוטינסקי וכמה שזה היה מצ'עמם בשביל ז'וז'ו חלסטרה כשהוא צפה בג'ירפות וצעק לך "תורידי ת'יד מהצ'יפס שלי!" ועוד אחרי שהוא היה תקוע בהית'רו בדרך לז'נבה עם גב' סמית' וכל מה שהוא רצה זה לאכול איזה ג׳חנון בכפר מר׳אר עם הש'ייח.

סדרות החודש: תרגיע ועל פיות וילדים אבודים
ראיתי פרק אחד של הראשון לפני שנים ולא ניסיתי שוב.
השני כמובן מעולה ורק אדם בלי לב לא יתרגש ממנו
שיר החודש:
|כן|שיר מעולה
דמות החודש: אנדי מעל פיות וילדים אבודים.
נראה לי שאני אבחר בגייב על פניו
זוג או זוגות החודש: גייב ואנדי מעל פיות וילדים אבודים.
בהחלט
סופר גיבור החודש: סופרמן
יש סיבה מיוחדת?
תתקדמי איתו כבר. אולי תהיה איזו סצנת הוקי.
מתחרה לעדי|נחש|
זה מה שעדי|נחש| קוראת בהפסקת צהריים שלה.
תוציאו את המוח שלכם מהgutter
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: ג'ואי מחברים כי אני רוצה לנצח. או את בן מפארקס' כי זה בן מפארקס' |מאוהב|.
לא יפה לרדת על ג'ואי, אבל נכון.
בן ינצח בכל משחק. אבל זה באמת שווה בשביל לשחק איתו. כמובן שאם לשחק איתו אז צריך לשחק את The Cones of Dunshire.
(טיפ אם את רוצה שיהיה לך סיכוי אפילו - it's all about the cones)
באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית:ב-Alamo Freeze הדינר מאורות ליל שישי.
אם כבר בבן עסקינן אז צריך מקום שמוכר את הדברים האלו שהוא אוהב (ברח לי השם ואין לי כוח לחפש) (זה כמו פיצה אבל מכוסה וכולם חושבים שהוא אדיוט שהוא מעדיף את זה על פיצה) אה כן - קאלזון.
מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים) בממד המקביל אני בוחרת לאיזה ממד אני עוברת, או שזה אקראי? אם אני בוחרת אז מסע בין ממדים, אם לא אז מסע בזמן.
אבל אם את לא בוחרת לאן במסע בין מימדים אז את בטח גם לא יכולה לבחור זמן לעבור במסע בזמן. וקחי בחשבון שרוב הזמנים הם לא מעניינים (כלומר רוב הזמן על כדור הארץ לא היו יצורים רב תאיים) (ורוב הזמן שהיקום קיים כדור הארץ בכלל לא היה קיים)
גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: צהובה.
אני אוהב את זה שאפשר במידה מסויימת להחליף את התשובות האלו אחת בשניה.
איזה קורס?
דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: מה שבטוח לא רג'ינה מעד עצם היום הזה.
זכור לי שבסופו של דבר היא הייתה לא רעה בשביל הנרי. אם כי אני לא בטוח עד כמה אני זוכר טוב וגם ראיתי רק 3 עונות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב, החלטתי לעשות שבועת דם להגיב לכל הודעה בשרשור הזה.
... אבל אז היו כמה הודעות שעסקו בעיקר בקרואסונים אז אני אעשה שבועת דם להגיב להרבה הודעות ולנסות כל יום לכתוב לפחות תגובה אחת.
וגם לענות על כל השאלות בשאלון עד ה10 לחודש.

1719954083933.png

didalf

Well-known member
אגב, החלטתי לעשות שבועת דם להגיב לכל הודעה בשרשור הזה.
... אבל אז היו כמה הודעות שעסקו בעיקר בקרואסונים אז אני אעשה שבועת דם להגיב להרבה הודעות ולנסות כל יום לכתוב לפחות תגובה אחת.
וגם לענות על כל השאלות בשאלון עד ה10 לחודש.

צפה בקובץ המצורף 108480
איחלתי לחייל בהצלחה.

למעלה