סיור עיתונאים בקו העמק: כץ נגד האוצר

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
ובגלל זה לא הייתי מצביע עבורו לו הייתי תושב

ואני מדבר על תח"צ במובן הכולל
ההחלטות של קן האדום לארח ולממן תאי טרור איסלמי בלונדון (חלקם מומנו ע"י תושבי לונדון בסכומי עתק), בתמורה לכך שה"פעילים" ידאגו להצבעה של מוסלמים עבורו, הזיקו מאד למשתמשי התח"צ באותו יום ולאחר מכן.

ד"א הוא ממשיך גם היום לתמוך באותם תאי טרור בתקווה שיצליחו להחזיר אותו לתפקידו. אולי אחד מהם ימשיך את דרכם של רוצחי 7.7.05? הוא לא למד דבר, וזה רק מוכיח שמבחינתו ההרוגים והפצועים היו קרבנות הכרחיים למען הקריירה הפוליטית שלו.
ובגלל זה לא הייתי מצביע עבורו לו הייתי תושב
לונדון. למרות זאת, אני חושב שאתה מגזים מעט בהשפעה הישירה של קן על המצב הבטחוני.

בועז ל

New member
"הזיקו מאוד למשתמשי התח"צ" - ענק, וילהלם!

ואני מדבר על תח"צ במובן הכולל
ההחלטות של קן האדום לארח ולממן תאי טרור איסלמי בלונדון (חלקם מומנו ע"י תושבי לונדון בסכומי עתק), בתמורה לכך שה"פעילים" ידאגו להצבעה של מוסלמים עבורו, הזיקו מאד למשתמשי התח"צ באותו יום ולאחר מכן.

ד"א הוא ממשיך גם היום לתמוך באותם תאי טרור בתקווה שיצליחו להחזיר אותו לתפקידו. אולי אחד מהם ימשיך את דרכם של רוצחי 7.7.05? הוא לא למד דבר, וזה רק מוכיח שמבחינתו ההרוגים והפצועים היו קרבנות הכרחיים למען הקריירה הפוליטית שלו.
"הזיקו מאוד למשתמשי התח"צ" - ענק, וילהלם!
אני מאוד שמח שאלן הצליח להרגיז אותך ולהוציא אותך ממחבואך.
אוי, כמה שהתגעגעתי לניסוחים המבריקים שלך.

droriko

New member
ולטוני בלייר זה לא הפריע?

עשה עבודה מצויינת בתחום התח"צ?
כן, כולנו זוכרים את העבודה המצויינת שעשה בתח"צ של לונדון ביום 7.7.05.

חבריו הטובים של ליבינגסטון, האנשים שהוא עצמו הזמין ללונדון בהמוניהם, העניק להם שם תנאים אידיאליים לפעילות ובטחון מלא, והגן עליהם בקנאות בזירה הציבורית - רצחו 52 איש ופצעו 700.

דמם של כל הקרבנות הוא על ידיו של ליבינגסטון ושל ליבינגסטון בלבד.

בזמן שחבריו הטובים טבחו בתושבי עירו, הוא חגג בקוקטיילים בסינגפור, והוציא אח"כ הודעה צבועה ומתחסדת ש"שכחה" לציין שהוא עצמו הביא את הרוצחים לעיר והפך אותה לבסיס מס' 1 של הטרור האיסלמי בעולם - אך ורק משום שרצה לסייע להם להרוג יהודים בקלות ובנוחות המרביות. ואם מאות משתמשי תח"צ ייפגעו בדרך - מה אכפת לקן האדום? הרי גיבורי הג'יהאד צריכים להתאמן על מישהו!

אכן, עבודה מצויינת...

וד"ש לליבינגסטון 2, גלוויי, שבימים אלה נלחם על זכותו הטבעית וההיסטורית של בשאר אסד לשחוט 70 אלף סורים, רק כדי שיוכל להמשיך ולרצוח יהודים עוד שנים רבות. גם הוא עושה "עבודה מצויינת"?
אין לו סמכות עליונה בנידון? זה הרי ברור בישראל דבר כזה לא יכול לקרות,ראש עיר לא יכול לתמול בתאי טרור אצלו מבלי שהממשלה והצבא והשבכ לא יכולים לעשות כלום בנידון.

droriko

New member
אין לו סמכות עליונה=לא היתה לו סמכות עליונה

אין לו סמכות עליונה בנידון? זה הרי ברור בישראל דבר כזה לא יכול לקרות,ראש עיר לא יכול לתמול בתאי טרור אצלו מבלי שהממשלה והצבא והשבכ לא יכולים לעשות כלום בנידון.
אין לו סמכות עליונה=לא היתה לו סמכות עליונה

kobiz99

New member
אין הנחתום מעיד על עיסתו

אני גם כזה
הנה, אני מפרגן בענק לרון חולדאי, איש שבאופן אישי אינני סובל אותו.
אבל, הוא ראש העיר הכי טוב שהיה לת"א אי פעם ובעצם הוא אחד מגדולי ראשי העיר בישראל בכל הזמנים.
אין הנחתום מעיד על עיסתו

down under

New member
לך אל הנמלה עצל, אם אין אני לי מי לי

אין הנחתום מעיד על עיסתו
אדם ניכר בכוסו כיסו וכעסו.
בקיצור, חוץ מלכתוב פה פתגמים מה רצית לאמר?

אני ועוד איך יכול להעיד על עצמי כאחד שמבצע הפרדה בין מושא הפרגון לבין זה שאני מפרגן לו בתחום מסויים
אני מתעב אותו בחיים עצמם.
נתתי דוגמא מובהקת של רון חולדאי. אדם שאני ממש לא סובל אותו אבל מסיר בפניו את הכובע כראש עיר.

mister K

New member
מדוע אינך סובל את חולדאי? בגלל אישיותו?

אדם ניכר בכוסו כיסו וכעסו.
בקיצור, חוץ מלכתוב פה פתגמים מה רצית לאמר?

אני ועוד איך יכול להעיד על עצמי כאחד שמבצע הפרדה בין מושא הפרגון לבין זה שאני מפרגן לו בתחום מסויים
אני מתעב אותו בחיים עצמם.
נתתי דוגמא מובהקת של רון חולדאי. אדם שאני ממש לא סובל אותו אבל מסיר בפניו את הכובע כראש עיר.

down under

New member
ברור. אופי שחצני, התנהלות מעט כוחנית

אחד שלא מביע רגשות אמפתיה לכאב הזולת.
ממה שאני זוכר ממנו עוד כנער, עת התמנה למנהל גמנסיה הרצליה בת"א אני זוכר שלא סבלתי את אופן דיבורו.
גם השנה הראשונה בקדנציה שלו נראתה כהמשך ישיר לטייסוּת השחצנית והכוחנית.
להזכירך את איסור כניסת המפרקיות למרכז ההיסטורי של ת"א?

אבל, כאן הגיע האבל המאוד גדול, תוך שנתיים שלוש העיר השתנתה, ולטובה.
יותר נקי, יותר מסודר, שבילי אופניים, שיפוץ מבנים ציבוריים, שיקום הטיילת, שיקום ושיפוץ הנמל, שיקום ושיפוץ נמל יפו,
פארק המדרון דרומית לנמל יפו, פרוייקט תל אופן,
מתחם התחנה, פארק שרונה ההולך ונבנה בעצם ימים אלו, מלא מגדלי מגורים ומשרדים (אני דוקא מחסידי המגדלים),
שיפוץ שד' רוטשילד, הנת"ץ באבן גבירול (השבוע נסעתי שם ב-18:30, לקראת סוף השעה שבה הוא כבר מתבטל ולא היו מכוניות חונות לאורך
ק"מ וחצי בכל צד! ורק מכונית פרטית אחת נסעה בו שלא כחוק והשאר רק מוניות ואוטובוסים והיה גודש תנועה בנתיבים הרגילים),
התחלת עבודות בפועל על הרכבת התחתית/קלה, הפיכת כל ת"א לאזור חניה אחד כך שלתושבים יותר קל להחנות את רכביהם (אני לא תושב ת"א אבל
יכול לזהות צעד שמקל על החיים לעומת צעד שממרר את החיים),
שיקום פארק הירקון והארכתו מזרחה לכוון קרית עתידים, שדרוג אזוה"ת של רמת החי"ל ועתידים, נטיעת עצי הדקל/תמר באי תנועה של רח' אבן גבירול והחלפת
הריצוף של הרחוב הזה ועוד כמה דברים ששכחתי כרגע.

mister K

New member
האמת שזה בדיוק גם מה שאני חושב עליו.

ממה שאני זוכר ממנו עוד כנער, עת התמנה למנהל גמנסיה הרצליה בת"א אני זוכר שלא סבלתי את אופן דיבורו.

יותר נקי, יותר מסודר, שבילי אופניים, שיפוץ מבנים ציבוריים, שיקום הטיילת, שיקום ושיפוץ הנמל, שיקום ושיפוץ נמל יפו,
מתחם התחנה, פארק שרונה ההולך ונבנה בעצם ימים אלו, מלא מגדלי מגורים ומשרדים (אני דוקא מחסידי המגדלים),
שיפוץ שד' רוטשילד, הנת"ץ באבן גבירול (השבוע נסעתי שם ב-18:30, לקראת סוף השעה שבה הוא כבר מתבטל ולא היו מכוניות חונות לאורך
ק"מ וחצי בכל צד! ורק מכונית פרטית אחת נסעה בו שלא כחוק והשאר רק מוניות ואוטובוסים והיה גודש תנועה בנתיבים הרגילים),
התחלת עבודות בפועל על הרכבת התחתית/קלה, הפיכת כל ת"א לאזור חניה אחד כך שלתושבים יותר קל להחנות את רכביהם (אני לא תושב ת"א אבל
שיקום פארק הירקון והארכתו מזרחה לכוון קרית עתידים, שדרוג אזוה"ת של רמת החי"ל ועתידים, נטיעת עצי הדקל/תמר באי תנועה של רח' אבן גבירול והחלפת
מצד אחד הוא ראש עיר מעולה שלא רואה בעיניים. מנהל את העיר בצורה מופתית ויכול לעשות בית ספר לראשי ערים אחרות בכל הנוגע לניהול העיר וצרכיה.
גם לא מן הנמנע שאצביע לו בבחירות המוניציפליות הקרובות (לא מזמן הפכתי לתושב תל אביב-יפו) במידה ולא יעמוד מולו מועמד שאני ממש תופס ממנו.

אבל מצד שני, אין ספק שהוא בנאדם מתנשא ביותר ולא סימפטי.
להזכירך, בזמנו בנושא המפרקיות קטלתי לו את הצורה כאן בפורום על ההחלטה האווילית ההיא וכמובן שאינני מתחרט על כך.
אם כי כיום נראה שהוא הבין במידת מה מהי חשיבותן והפסיק את ניסיונותיו למגר אותן מעירו (או שפשוט נכנע למשרד התחבורה ולדן).

droriko

New member
מזל טוב רותם!

מצד אחד הוא ראש עיר מעולה שלא רואה בעיניים. מנהל את העיר בצורה מופתית ויכול לעשות בית ספר לראשי ערים אחרות בכל הנוגע לניהול העיר וצרכיה.
גם לא מן הנמנע שאצביע לו בבחירות המוניציפליות הקרובות (לא מזמן הפכתי לתושב תל אביב-יפו) במידה ולא יעמוד מולו מועמד שאני ממש תופס ממנו.

אבל מצד שני, אין ספק שהוא בנאדם מתנשא ביותר ולא סימפטי.
להזכירך, בזמנו בנושא המפרקיות קטלתי לו את הצורה כאן בפורום על ההחלטה האווילית ההיא וכמובן שאינני מתחרט על כך.
אם כי כיום נראה שהוא הבין במידת מה מהי חשיבותן והפסיק את ניסיונותיו למגר אותן מעירו (או שפשוט נכנע למשרד התחבורה ולדן).
מזל טוב רותם!
איפה קנית/השכרת בית? באיזה איזור?

טשאפק

New member
בעניין החנייה לתל אביבים

בעניין החנייה לתל אביבים
זה לא רק ביטול איזורי החנייה אלא גם חניונים במחיר מסובסד ביותר לתושבי העיר. אישית אני יוצא נשכר ממדיניות זו, אבל היא בפירוש כזו שמעודדת רכב פרטי על המחיר הכרוך בכך ומבטלת את אחד התמריצים לשימוש בתחבורה ציבורית.

יש לאדם זכות לחנות ברחוב שסמוך לביתו, ומכאן ההיגיון באיזורי חנייה, אבל האם יש לו זכות לחנות בחינם בכל רחבי עירו? אני לא רואה הצדקה לכך, ולהטבה הזו יש מחיר נסתר שמשלם הציבור בכללו. בהשוואה בינ"ל, ת"א היא אחת הערים המשופעות ביותר במקומות חנייה ובחניונים, בניגוד אולי לתדמית הציבורית.

האם הקרדיט על הנת"ץ באבן-גבירול צריך להינתן לחולדאי?

באופן כללי אין לי ויכוח שחולדאי הוא ביצועיסט מצויין. ספציפית לגבי תחבורה ציבורית, לא בטוח שזה בראש מעייניו.

down under

New member
אבן גבירול הוא אחד הרחובות הראשיים בעיר

בעניין החנייה לתל אביבים
זה לא רק ביטול איזורי החנייה אלא גם חניונים במחיר מסובסד ביותר לתושבי העיר. אישית אני יוצא נשכר ממדיניות זו, אבל היא בפירוש כזו שמעודדת רכב פרטי על המחיר הכרוך בכך ומבטלת את אחד התמריצים לשימוש בתחבורה ציבורית.

יש לאדם זכות לחנות ברחוב שסמוך לביתו, ומכאן ההיגיון באיזורי חנייה, אבל האם יש לו זכות לחנות בחינם בכל רחבי עירו? אני לא רואה הצדקה לכך, ולהטבה הזו יש מחיר נסתר שמשלם הציבור בכללו. בהשוואה בינ"ל, ת"א היא אחת הערים המשופעות ביותר במקומות חנייה ובחניונים, בניגוד אולי לתדמית הציבורית.

האם הקרדיט על הנת"ץ באבן-גבירול צריך להינתן לחולדאי?

באופן כללי אין לי ויכוח שחולדאי הוא ביצועיסט מצויין. ספציפית לגבי תחבורה ציבורית, לא בטוח שזה בראש מעייניו.
בעצם אפילו תלתי משמע.
1. גם ציר תנועה מאוד ראשי ועמוס בין צפון העיר למרכזה/דרומה של העיר (וגם מוביל לתיאטרון הלאומי של המדינה וגם להיכל התרבות הראשי שלה)
2. גם טכנית-פיסית מרכז העיר, להבדיל מהאיילון שהוא עוד יותר ציר תנועה אבל הוא בשול המזרחי של העיר או הירקון שהוא בשול המערבי של העיר
3. העיריה יושבת בו וגם הכיכר הכי ראשית להפגנות בארץ נמצאת בו

היות וכך ברור לאללה שלראש עיר תהיה אמירה (say) בנידון ואם הוא היה נגד הנת"ץ גם ראש הממשלה יחד עם שר התחבורה ועם סגן נשיא ביהמ"ש העליון, כל אלו גם יחד לא
היו יכולים לכפות עליו את הנת"ץ הזה אם הוא היה מתנגד.

בגדול, כל דבר מהותי ומרכזי בעיר הקרדיט עליו הוא על ראש העיר ואם זו פאשלה/פאדיחה/אסון/פיל_לבן החובה היא גם כן על ראש העיר.
אי אפשר להחליט שרק בדברים הרעים הוא אשם אבל הוא לא זכאי בדברים הטובים ולהיפך.

טשאפק

New member
הדבר המהותי שקרה בתח"צ בתקופתו

בעצם אפילו תלתי משמע.
1. גם ציר תנועה מאוד ראשי ועמוס בין צפון העיר למרכזה/דרומה של העיר (וגם מוביל לתיאטרון הלאומי של המדינה וגם להיכל התרבות הראשי שלה)
2. גם טכנית-פיסית מרכז העיר, להבדיל מהאיילון שהוא עוד יותר ציר תנועה אבל הוא בשול המזרחי של העיר או הירקון שהוא בשול המערבי של העיר

היות וכך ברור לאללה שלראש עיר תהיה אמירה (say) בנידון ואם הוא היה נגד הנת"ץ גם ראש הממשלה יחד עם שר התחבורה ועם סגן נשיא ביהמ"ש העליון, כל אלו גם יחד לא

בגדול, כל דבר מהותי ומרכזי בעיר הקרדיט עליו הוא על ראש העיר ואם זו פאשלה/פאדיחה/אסון/פיל_לבן החובה היא גם כן על ראש העיר.
זו הרפורמה, וממנה הוא מנתק מגע לחלוטין ובמידה רבה של צדק.

down under

New member
כאילו שבמדינה כן קרה משהו מהותי בתח"ץ

זו הרפורמה, וממנה הוא מנתק מגע לחלוטין ובמידה רבה של צדק.
בתקופה הזו. הכוונה לתח"ץ הפנים עירוני. זה אלף.
בית, הכנסתי את חולדאי לאשכול/שרשור הזה רק בתור דוגמא לאדם שאני שונא
אבל בה בעת יודע לפרגן לו, ובענק.
ג. יפית
דלד, בתקופתו סוף סוף התחילו ברצינות לעבוד על הרכבת הקלה של גוש דן שבעירו היא תהיה בעיקר רכבת תחתית.

amit1270

New member
הרכבת הקלה לא ממש קשורה לרון חולדאי

בתקופה הזו. הכוונה לתח"ץ הפנים עירוני. זה אלף.
בית, הכנסתי את חולדאי לאשכול/שרשור הזה רק בתור דוגמא לאדם שאני שונא
אבל בה בעת יודע לפרגן לו, ובענק.
ג. יפית
דלד, בתקופתו סוף סוף התחילו ברצינות לעבוד על הרכבת הקלה של גוש דן שבעירו היא תהיה בעיקר רכבת תחתית.
הרכבת הקלה לא ממש קשורה לרון חולדאי
כלומר, ברור שהיא כן, אבל לא נראה לי שהוא היה הכוח המניע מאחורי קידומה.

droriko

New member
הם ועוד יכולים

בעצם אפילו תלתי משמע.

הם ועוד יכולים
חולדאי לא קנה את תל אביב. אם המדינה מאמצת מדיניות של עידוד תחבורה ציבורית חולדאי לא יכול לשים רגל.

droriko

New member
מה גם

הם ועוד יכולים
חולדאי לא קנה את תל אביב. אם המדינה מאמצת מדיניות של עידוד תחבורה ציבורית חולדאי לא יכול לשים רגל.
מה גם
שאחוז גבוה,אולי רוב,מאלה שמשתמשים בתחץ מתל אביב אינם תושבי העיר.

down under

New member
אז אתה לא יודע על מה אתה מדבר

הם ועוד יכולים
אז אתה לא יודע על מה אתה מדבר
ראש עיר, ובעיקר ראש עיר גדולה ושהוא אישיות חזקה, איש לא יכול עליו.
אלא אם כן בימ"ש יורה לו בצו לקיים זאת או שיורה על הפסקת כהונתו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה