קרין גורן מגיעה להתארח בפורום

דנ120

New member
שלום קרין , אשמח לקבל מתכון לעוגה ללא גלוטן

תודה ,
שנה טובה וחג שמח !

antonio44

New member
היי קרין

חייב קודם כל שאת מעבר להיותך קונדיטורית אדירה את גם מגישת טלויזיה מעולה וכמובן שאני מת על התוכנית שלך

רציתי לשאול מתי התחלת לעבוד כמפתחת מתכונים ב"לחם ארז" והאם את ממשיכה לעבוד בזה כיום? מה כולל התפקיד? תוכלי לפרט?

תודה מראש

chanim84

New member
מאפינס דבש שילדים אוהבים

שלום קרין
אני רוצה להכין היום לבת שלי לגן את המאפניס דבש הבעיה שזה מספיק רק ל24 תבניות מאפינס ואני צריכה קצת יותר
איך אני יכולה לעשות כמות יותר גדולה?
תודה ויום טוב
חני

לחני

פשוט תכפילי את הכמויות. תכיני כמה מאפינס שאת צריכה, ומהשאר תוכלי להכין עוד אינגליש קייק לחג.
בהצלחה ומזל טוב
קרין

טלי2009

New member
קרין-עברת אותי ולא ענית

שאלתי למעלה על תפוחים, דבש ומה שבינהם
זמן סיום האירוח מתקרב
יש סיכוי שתציצי קצת למעלה ותעני לי?
ת ו ד ה !!

לטלי2009

אל תדאגי אני לא זזה מפה עד שכולם יקבלו צומי

כבר עונה לך למעלה...
חג שמייח
קרין

Maayan871

New member
עוגת שוקולד שאף פעם לא מצליחה...

היי קרין, כבוד שאת מתארחת כאן!
טוב, אני לא בשלנית מנוסה כ"כ...בזמן האחרון אני מנסה להכין עוגות שוקולד, בד"כ לא מורכבות- בחושות. עדיין לא מצאתי את המתכון המנצח...
אני לא מצליחה לעשות עוגה פשוטה,רטובה וגבוהה. משום מה כל הזמן היא יוצאת לי מהתנור יבשה:(

אשמח לעצות!!!
תודה!

מכביסט85

New member
וופל בלגי

היי קרין טוב שבאת!
אני מעריץ גדול של וופל בלגי- אני נוהג לחרוש את המנה בכל בית קפה אפשרי ולמצוא את ההבדלים בין כל אחד ואחד.
שמתי לב שיש מסעדות שלא מכינות את הוופל שלהן על המקום, אלא הוא רק מחומם, ומוכן מראש.
זה דווקא יוצא טעים, המרקם שלו לא ספוגי מידי אלא קריספי וסוכרי.
ראיתי את המתכון שלך להכנת וופל בלגי בבית- זו לא השאלה שלי.
רציתי לדעת, היכן אפשר להשיג וופלים מוכנים מראש כאלו לחימום ביתי?
האם את מכירה מקום שמוכר אותם, או שכדי לאכול וופל בלגי בישראל חייבים לשבת בבית קפה ולחכות שהמלצר יפנה אלינו??

תודה מראש.

אני עוד פה, לא להיות עצוב

למזלנו השף הצמוד היה שף מטבח ארוחת הבוקר בדן תל אביב, והוא זוכר שהיו מקבלים קרטונים של וופל בלגי מעולה.
לרוע מזלנו, הוא לא זוכר מאיזו חברה. בכל מקרה מדובר בכמויות מסחריות, אני לא מכירה חברה שמוכרת אותם במארזים קטנים...
נדמה לו שזה מכאן
http://matamim.co.il/news_page.asp?news_id=130
בלי נדר
אולי תתקשר להתחנף והם יסכימו למכור לך ארגז אחד?
אני מוכנה להתחלק

מתה על וופל בלגי

למצפה ל 3 בהפתעה

נשמע שערבבת את הג'לטין כשהתערובת היתה חמה מדי ואז הוא שקע ויצר שכבה משלו למטה.
צריך לחכות שהתערובת תהיה בטמפ החדר - נותנים ערבוב אחרון ורק אז מוזגים לתבנית. ואז הג'לטין מייצב את התערובת כולה מהר, לפני שהוא מספיק לשקוע.

למעלה