How I Met Your Mother - הפינאלה

the new L

New member

עוד משהו, משהו שבעצם לא ראינו - מה נהיה מבארני? אז ראינו שבארני הפסיק להיות "רודף שמלות". אבל מה כן נהיה ממנו? מה הוא עושה בחיים עכשיו?

the new L

New member
ועוד משהו שהבנתי עכשיו

האם יתכן שבעצם אמרו לנו שרובין וטד יתחתנו? בפרק Time travelers הייתה לנו, לכאורה, קפיצה קדימה בזמן, יותר קדימה מהזמן שבו טד מספר את הסיפור. כי מדבר שם טד 20 שנה קדימה מ2013, כלומר מ2033. והוא מעיד שם על כך שהוא נשוי...

N o R i K o

New member
אמרו לנו גם קודם לכן,

לילי אומרת לבנים שהיא מרשה להם לשכב איתה רק בתנאי שהם מתחתנים איתה...
וול.

חבל שזה לא רלוונטי לגבי 1000 הגברים האחרים שרובין שכבה איתם

אוך אני כל כך שונאת את הסוף הזה

sandra cat

New member
מי מתנדב להזכיר לי?

מה הקטע עם השם טרייסי?
לא מצליחה להזכר והחיפוש לא עובד...

מתי צצה התיאוריה הזו ולמה?

היימן123

New member
מעונה 1!!

בעונה 1 פרק 9, טד מספר לילדים שלו שהוא פגש חשפנית בthanksgiving, והחשפנית אמרה שקוראים לה Tracy, וטד אומר שזה הסיפור האמיתי של איך הוא פגש את האמא. אז למה שהילדים שלו יאמינו לזה? הם צעקו "מה???" ונראו מופתעים. ההסבר היחיד הוא שקוראים לאמא: טרייסי.

N o R i K o

New member
עונה ראשונה, פרק 9

טד ובארני חוגגים את חג ההודיה במועדון חשפנות. טד פוגש חשפנית-
"Hi, I'm amber."
"I'm Ted"
"Actually, my real name is Tracy"
"... Still Ted"
- And That, kids, is the story of how I met your mother
- What?!
-Just kidding

יש לי רק דבר אחד לומר לכותבים

youuuuu...... sonofabitch

לא אכביר במילים עד כמה לא אהבתי את הסוף הזה ועד כמה שזו יריקה בפרצוף של כל מי שהיה נאמן לסדרה וצפה בה וחיכה כל שבוע וכל עונה לפרק חדש. אחרים כתבו את זה יותר טוב ממני. אומר רק שהיה חסר לי מאד לפחות לראות אותו מקבל את ההודעה שהיא נפטרה, שיראו אותו מתאבל, משתקם, מתנחם, אבל לא. היא פשוט "מתה", או כמו שאומרים בתסריטאית - they killed her off. סתם ככה, כאילו היא היתה מכשול בדרך לטד ורובין. ועוד משהו שמרשל אמר גם ללילי בריב הגדול שלהם - האם טרייסי, פני ולוק, היו סתם פרס ניחומים בשבילו?

עצוב.

elad218

New member

אני מרגיש שהתסכול של כולם נובע פחות מאיך שהסדרה הסתיימה ויותר מהעובדה שגילינו שהאמא הייתה רק כלי תסריטאי לאחד בין טד לרובין בסופו של דבר. זה גורם לנו להפחית בחשיבות של הקשר בין טד לאמא, כשבעצם, לדעתי לפחות, אין שום קשר בין המניעים הנסתרים של הכותבים לעולם של הסדרה. בשורה האחרונה בהודעה שלך את מייחסת לטד את הכוונות של הכותבים, כאילו רובין תמיד הייתה מספר אחת בשבילו, כאילו היא תמיד הייתה המטרה. אני נוטה להאמין שאת האמא הוא אהב יותר, וזה ש-שש שנים אחרי שהיא מתה הוא נזכר ברובין כי הוא הרגיש שוב צורך בקשר לא מורידה מזה.

ככה אני רואה את זה, בכל אופן, ואני מניח שגם היוצרים.

the new L

New member
אכן

צריך להסתכל על זה מבחינתו של טד - הוא היה עם האמא 11 שנים! יותר ממשך הסדרה כולה. ולאחר מכן עוד 6 שנים הוא "היה בחוץ". בסך הכל 17 שנים שבהם כל כולו היה עם האמא. כמעט כפול ממשך הזמן של הסדרה. זה לא ששבוע אחרי החתונה של בארני ורובין הוא הלך לרובין. עברו מאז 17 שנה!

E l S i

New member
רוצה רק להזכיר לכם ש...

הסדרה נקראת "איך פגשתי את אמא שלכם"

ולא "איך חייתי עם אמא שלכם" (בהנחה, שהייתם שם ואתם יודעים :))
היא גם לא "איך חייתי עם אמא שלכם באושר ועשור עד עצם היום הזה"

הראו יותר מהחיים שלהם אחרי הפגישה, יורת ממה שציפיתי לראות בפרק

ולבסוף הראו את התגובה של הילדים שהבהירה בכלל מה הייתה הפואנטה של הסיפור (לא של הסדרה. של הסיפור בין טד לילדיו)
והיא, שוב- איך פגשתי את אמא.

DontEvenBlink

New member

לא מוכנה להאמין שככה זה נגמר. ניסיתי לצפות בדקות האחרונות עוד כמה פעמים למקרה שאולי זה ייגמר אחרת.

הדבר שהכי ריגש אותי בפרק זו הסצנה שבארני פוגש את הבת שלו ואומר לה:
you are the love of my life, everything I have and everything I am, is now yours.
אני חושבת שזה אומר גם הרבה על הדמות של בארני: כל הנישואים והגירושים מרובין. הוא גם אמר ללילי: זה מי שאני, בבקשה, תנו לי להיות אני.
זה אומר שהוא בהחלט לא בנוי למערכת יחסים רומנטית וארוכה, זה לא בשבילו, וזה גם לא חייב להיות לכל אחד. אבל במקום לרחם עליו שהוא יהיה לבד כל חייו בלי בת זוג (למרות שהוא היה סבבה עם זה), נתנו לו את המתנה המושלמת בשבילו שיכולה לשמח אותו יותר מכל דבר אחר. ואני חושבת שזה נהדר, ושלבארני יש סוף טוב.

רובין: גם לרובין היה סוף שמח. היא הגשימה את החלומות שלה ופיתחה את הקריירה שלה: שזה מה שתמיד היה בראש סדר העדיפויות שלה. אז נכון, היא הייתה לבד בזמן הזה, אבל אז מה? זה לא אומר שהיא לא הייתה שמחה. ואחרי שפיתחה את עצמה, זכתה גם באהבת חייה. אהבת חייה שהגשים גם את החלומות שלו: למצוא את האחת, להתחתן ולגדל איתה שני ילדים. ועכשיו כששניהם קיבלו את מה שרצו, יוכלו להיות ביחד בפרק ב' של חייהם. למה בעצם הם נפרדו? כי הם רצו דברים שונים, ובאמת שניהם היו נעשים אומללים אם היו מתחתנים בסביבות גיל 30, אף אחד לא היה מקבל את מה שהוא רצה. אבל הם תמיד אהבו אחד את השני, ושנות ה50 שלהם הם בסופו של דבר השנים המושלמות להם בתור זוג.

טד: וואי... אני באמת לא מצליחה להחליט אם יש לו סוף טוב או לא. עד שסופסוף מצא את אהבת חייו, את האישה המושלמת בשבילו, הכותבים היו צריכים להרוג אותה. אבל: שש שנים אחרי, טד אומר תודה על שיצא לו לפגוש אותה ולחיות איתה, למרות שזה היה רק 11 שנים. הוא רואה את הצד החיובי ביחסים שלו עם טרייסי, והוא מוכן להמשיך הלאה. גם טרייסי מצאה את מי שהיא קראה לו אהבת חייה בצעירותה, וגם היא נאלצה להפרד ממנו יותר מדי מהר. שניהם חוו אובדן של בני זוג, ושניהם המשיכו הלאה. אני מאמינה שטרייסי היא אהבת חייו האמיתית של טד, ולא רובין, אבל אני גם מאמינה בלהמשיך הלאה.

מארשל ולילי: הסוף הכי טוב ומצוין הוא שלהם, ואין מה להרחיב יותר מדי.

DontEvenBlink

New member
מה למדנו מHIMYM?

זה באמת באמת באמת מזל רע לראות את הכלה בשמלה לפניי החתונה.

אגב: איך אהבתי את הסצנה של טד וטרייסי מתחת למטרייה הצהובה: השיחה הראשונה שלהם, מתחת לסמן שמייצג את הסדרה. אין יותר מושלם מזה.

N o R i K o

New member
מה באמת למדנו?

1. יש לך חבורה של חברים שתעשה את הכל עבורם וכל הסדרה דיברת על כמה שאתם מאוחדים ועל איך תמיד הייתם יחד?
וול, בשלב כלשהו X יפרד מ-Y והכל יתחיל להתערער והחבורה שלכם תתפרק, איזה באסה!!!1
שימו לב שבפלאשבקים לעתיד בארני לא נמצא. וול, כנראה שהוא קצת יצא מהחיים שלהם אחרי שטד ורובין חזרו, כי ברור שבארני אוהב את רובין. הוא בעצמו אמר, "אם זה לא עבד עם רובין זה לא יעבוד עם אף אחת.)

2. החבר הכי טוב שלך יתנהג כמו ילד קטן כל חייו, עד שבשלב כלשהו הוא יעבור מהפך ויהפוך להיות אדם טוב יותר ובין היתר זה יהיה בזכותך?
זהו שלא!!!11 הוא יחזור להתנהג כמו ילד קטן עד שהוא בטעות יכניס מישהי להריון ואז לא תהיה לו ברירה אלא להתבגר... זה לא יהיה התהליך הטבעי והיפה הקודם, סתם משהו מטומטם.
אה, ודרך אגב, במשך כמה שנים הוא יעשה את "האהבה הכי גדולה שלך". וזה בכללללללל לא יפריע לך. אתה אפילו תהיה השושבין בחתונה שלהם! כמה אמין!

3. החלטת שאתה רוצה למצוא אהבה? יופי! זה ייקח לך בדיוק 20 דקות. זה לא בדיוק יעבוד ביניכם, בסוף שניכם תתחתנו עם אנשים אחרים, אבל אחרי שהחיים יהיו חרא אליכם כי תתגרשו ותתאלמנו, בסוף תהיו ביחד יאיייייייי

(זה כתגובה לדברים שתומאס קאריג אמר ב-2006 כשמעריצים שאלו אותו למה טד לא עם רובין. הוא אמר שזה לא עובד ככה, אתה לא מחליט שאתה מוצא אהבה ומוצא אותה תוך 20 דקות, והסדרה מתחילה בנקודה הזאת כי זה הרגע שבו טד מחליט שהוא מוצא אהבה ומתחיל "לבחון את ההיצע". חרטטן שזה לא יאומן.)

עדנונית

New member
למדנו שהמטריות שלהם איכותיות

מטריה שמחזיקה כמעט 8 שנים???
פששש רק שלי אחרי סופה אחת נזרקת לפח?

DontEvenBlink

New member
יש משפט אחד של טד

שהדהד לי בראש מאז העונה הראשונה,
I don't want perfect, I want Robin

למעלה