How I Met Your Mother - הפינאלה

N o R i K o

New member
אבל כל הסדרה

הוא לימד אותנו למה הוא ורובין לא עובדים. מהפרק הראשון את יודעת שהיא לא האמא. את מכינה את עצמך לזה שהם לא ביחד בסוף. את סובלת סצנות מטומטמות בהן הוא משחרר אותה לאוויר כמו בלון.
ואז זה קורה. מה

Shiri from the block

Active member
מסכימה שיש בעיה עם העשייה
נקח את זה כמשוואה מתמטית
הדרך שגויה אבל הפיתרון נכון.
אני גם הכנתי את עצמי שהוא לא יהיה עם רובין. ברגע שאותו פרק ראשון הסתיים ב "וככה פגשתי את הדודה שלכם רובין" קיבלתי שהם לא יסיימו את הסדרה ביחד.
אבל הוא תמיד היה כל כך מאוהב בה... הוא כל הזמן רק חפר עליה ודיבר עליה.. ובאמת כמו שאמרו- האמא בכלל לא הייתה בסיפור! אז מה בעצם הוא מספר? ברור שצריך להתחשב בזה שזה סדרה ויש עוד דברים מעבר, אבל בסיפור של טד עצמו זה הכל על רובין. אם הוא באמת היה רוצה לספר איך הוא פגש את אמא שלהם הוא היה מקצר את זה בחצי לפחות או לא יותר..

N o R i K o

New member
לדעתי אנחנו יכולות פשוט להסכים שלא להסכים

אני הייתי בטוחה שטד מתחיל את הסיפור בנקודה הזו כדי לומר "אם לא הייתי פוגש את רובין, היא גם לא הייתה פוגשת את בארני. הם לא היו מתחתנים, אמא שלכם לא הייתה מגיעה לחתונה ולא היינו נפגשים. חשבתי שפגשתי אהבה אחת אבל בעצם רק פתחתי את הדלת לאהבה אחרת, ואמנם זה היה שביל ארוך ואמנם אמא שלכם נפטרה אחרי זמן קצר אבל היא לגמרי הייתה שווה את כל המאמץ שעשיתי כדי להכיר אותה כי אהבתי ואני עדיין אוהב אותה יותר מכל."
קיבלתי את זה שהאמא מתה. הבנתי למה הסיפור מסופר. אבל אני לא מקבלת את זה שטד עם רובין בשום פנים. זה מאבד את כל הפואנטה של הסיפור.
וכאמור, אנחנו לא מסכימות על טד ורובין... אני לגמרי טים אמא

Shiri from the block

Active member
חחחחחח
מצחיק, אני ממש יכולה להבין את הצד שלך...
אבל הרצון של טד ורובין חזק ממני אז.. כן.. נסכים שלא נסכים

CockaMouse

New member
נרשמתי רק כדי לרשום

טוב אז היה סיום. אני לא בטוח שזה הסיום שרציתי. למרות שבהתחלה אהבתי את טד ורובין , טד והאמא היו חמודים ביחד. ואולי היה עדיף שהם יסיימו ביחד.

ואולי. זה מרכיב מרכזי בסדרה

ואולי בעולם מושלם האמא לא מתה. ואולי בעולם מושלם, הארוס לשעבר שלה לא מת והיא בכלל לא מכירה את טד. אני חושב שזה מאוד אמיץ מצד הכותבים ללכת על סוף כזה, ואני חושב שהם מנסים להעביר מסר. טד אהב את טרייסי מאוד. היא הייתה אהבת חייו. אבל היא מתה ואנשים מתים ואין מה לעשות, צריך לנסות להמשיך הלאה. וזה שטד מסיים עם רובין, לא מפחית מהאהבה שלו לאמא, אבל בחיים, קורות טרגדיות וצריך להמשיך לחיות.

בקשר לבארני. נכון שבפרק האחרון הייתה לו רגרסיה. אני חשבתי על בארני תמיד כילד. הוא מאוד ילדותי לאורך כל הסדרה ובסאגת חתונה-רובין-קווין נראה היה כאילו הוא מתבגר. אבל ילדים שונים מתבגרים באופנים שונים, ואולי ההתבגרות של בארני לא יכלה לבוא להתמסד עם אישה, כי זה פשוט לא הוא. ההתבגרות של בארני הייתה צריכה לבוא ממשהו מיוחד, חדש, הבת שלו.

מה שאהבתי בסדרה הזאת, זה שהיא גרמה לי להקשר לדמויות שלה. נכון היא הייתה מצחיקה, אבל באמת הרגשתי שהדמויות והסיפור חשובים לי. לדעתי הסדרה נגעה בי ככה כי היא מציגה חיים של אנשים, ובחיים יש תפניות לא צפויות ואולי אפילו לא רצויות וצריך להתמודד. ונכון שטד ורובין לא הסתדרו הרבה פעמים, אבל עכשיו הם בשלים זה לזה, לרובין הייתה קריירה, לטד יש ילדים. אלו הם הדברים שהפרידו אותם מלכתחילה. אולי טד מתאים יותר לטרייסי. אבל הוא מתאים גם לרובין, ודיי הרבה.

אני שמח שרובין וטד שמחים בסוף למרות הכל. אני שמח שהכרנו את טרייסי למרות שהסוף קצת Bittersweet. אני שמח שמארשל ולילי ובארני שמחים. אבל אני עצוב שאני לא אראה את הדמויות שנקשרתי אליהן יותר. Bittersweet

נקווה שאיך פגשתי את אבא יהיה מוצלח.

pink lemon

New member
גם אני נרשמתי רק כדי להגיב , הייתי חייבת

גם אני ממש התחברתי לדמויות של הסדרה, ומסכימה עם מה שרשמת!!
מקווה שאיך פגשתי את אבא יהיה לג'נדרי גם

DontEvenBlink

New member
מסכימה המון

כתבתי ממש כמוך בתגובה שלי למטה, ורק עכשיו ראית את מה שכתבת.

אומייגאדדדדדדדד אנלא מאמינה

רק עכשיו, בדיעבד, אני מבינה שהשיחה ההיא שהוא ניהל עם האמא (מפרק 19) , הייתה אחרי שהם גילו שהיא חולה.
טד היה עצוב כל השיחה והיה רמז לזה שהיא תמות, אבל אני לא הבנתי אותו אז.
הפרקים האחרונים באמת היו מדהימים (ראיתי את המרתון של כל הפרקים האחרונים ביס קומדי), במיוחד פרק 21, שהשאיר אותי עם המון מחשבות, על חברות, על העתיד, על לשמור על קשרים. מדהים.
שני הפרקים האחרונים השאירו אותי עם דמעות!!
כאילו, פשוט גרמו לנו מאוד מאוד לאהוב את האמא, הראו לנו כמה היא הייתה מושלמת וכמה טד חיכה לפגוש אותה והיא הייתה הגורל שלו ואיך כולם אהבו אותה.. ואז הרגו אותה והוא חזר לרובין. זה דיי אכזרי, אבל לא מאוד רחוק מהחיים, אז אני לא כועסת עליהם...
עצוב שנגמר

לא יודעת אם אני אראה את "איך פגשתי את אבא" העתידי , חחח, ספין אוף? באמת?
אני רוצה עוד עונה

טריסיייייייייייייייייייייי

Double DU

New member

סדרה מדהימה

מבחינתי "איך פגשתי את אמא" הם היורשים של חברים

אבל שילמדו מ"חברים" איך מסיימים סדרת טלוויזיה.

סוף מזעזע!

הגירושין של בארני ורובין ובמיוחד המוות של האמא (טרייסי) זה יותר מידי אכזרי, בטח בשביל סדרה קומית. כל כך גרמו להרגיש עד כמה בארני ורובין מתאימים אחד לשני ועד כמה האמא מושלמת לטד, בשביל לעשות לנו את הסוף הזה?

המוסר השכל מובן, אבל זה כבד מידי וכמו שאמרתי בטח עבור קומדיה.

אבל זה לא גורע לרגע מהעובדה שאיך פגשתי את אמא היא סדרה אדי- חכו לזה- רה. אדירה!

E l S i

New member
ברגע שאני אפסיק לרעוד אז.....

אמא(שלי...): "כל זה היה רק בשביל שתוכלי ללכת לכתוב בפורום, נכון?" ...

התחלנו ב2005 והיה מקסים!
2013/4
זה שבארני זכר את האמא מהפעם ברחוב היה משונה אבל שיהיה
*אכלתי עוגיה בתחילת הפרק, והיה לי קשה לאכול.*
Major pleasur 
אני לא מכירה את ריי וד"ר ונקו ....
הקטע עם הזקנה והספסל: פורסט גאמפ מישהו?
נורא נורא התפאנגרלתי, והשרירים שלי כבר לא מורגלים לזה....
ראיתי לפני כן את הפרק של החתונה, ופשוט... כל המשפט עם הפאניונס שהיה פעם היחיד שהם הכירו באיטלקית, הכותבים תמיד ידעו לאן זה הולך. כבר מהפרק הראשון עם הספר 
מאי 2016
השיער של הבנות. אני בד"כ לא שמה לב לדברים האלה אבל זה היה כל כך בולט ומגוון.
זה היה קצת מוזר שהוא מספר את כל החיים שלהם פתאום, בלי מיקוד.
לא שאלנו בהימורים על החלומות שלהם: הרי היו הרבה חלומות שעסקו בזה. רובין ומארשל שניהם עבדו בעבודת החלומות שלהם אבל לא שמחים תוך כדי.
תינוק שלישי! יותר מ2.6 ילדים!
אוקטובר 2016
זה שהם לא נפרדו מהדירה כמו בחברים היה מושלם. קוקרמאוס!
2018
איפה מארשל? אה, אז ככה הוא נהיה שופט!
2 לג'נדרי סה"כ

2019 רובוטים נגד... גם על זה לא שאלנו...
Lily, just, Okay?
היו מלא משפטים שציטטתי אלונג לאורך הפרק, זה ממש כיף ומרגש.
I freaking look like their dad! מתתי מצחוק
2020:
אם לצטט את בארני: The end? TEARS.
Baby no sleepy….
ב11:00 דקות מהפרק, הטלפון צלצל! הקמתי מהומה, מי מעז להפריע באמצע הפרק האחרון של איך פגשתי את אמא?!
אבל אמא ענתה וזו הייתה אחותי והן דיברו כמה דקות ואמא נתקה ולחצנו פליי

ואז אבא התקשר אהההההה העצבים שלי נמתחו ועכשיו אני מרביצה למקלדת, מסכנים הקלידים. (מקשים. אופס.)

DADDY'S HOME בכי בכי בכי בכי בכיב כי בכי
Fudge supreme אחלה משחק מילים, מארשמלו.
ואז קוראים לה טרייסי. ואם רק החיפוש של תפוז היה עובד אז הייתי מוצאת את ההודעה שכתבתי שזה חייב להיות ככה (אפילו ששכחתי מזה מאז...)
כי בפרק ההוא שהוא עבד עליהם הוא הזכיר שהשם של הבחורה הוא טרייסי ולא היה איך להתחמק מזה.
וזה שיש להם אותם אינישלס זה סתם מקסים. אבל, כאילו, למי יש אינישלס על מטריה?
הוא אומר את זה ורואים אותו

ואז הילדים מגיבים.
THAT'S IT?
וזה מדהים ועצרתי ונשמתי עמוק ולא החזרתי כמה שניות ורק אז לחצתי פליי
וראו שם מאיפה חתכו קטעים כמו ה"יס!!" שלהם....
ואה *רעיון*...... השחקנים האלה ידעו את הסוף כל הפאקינגק זמן!!!
ואז הכל היה שקוף וברור.
וכשהוא אמר "אוווווווו...."
אז היה ברור שזה בלו פרנץ' הורן, כי אין. אני מכירה את הסדרה הזאת. אבל היא נגמרת. עוד עשר שניות בערך.
(ואוקיי, גם השיער של טד השתנה.)
THAT'S IT?!

E l S i

New member
אה וכמובן שכחתי

מדי פעם עצרתי והסברתי לאמא שלי דברים, למשל איך זה שבארני מטייל עם רובין ורק היא עובדת- הוא הרי התפטר מהעבודה והלשין עליהם...

ואז מארשל שילם ללילי כשטד התחתן, ואהבתי אותם כל כך שהם השאירו את זה בלי דיבורים כי אנחנו יודעים בדיוק מה זה אומר

E l S i

New member
אבל אוי עכשיו הבנתי!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלילי תשלם לו בחזרה.

אוקיי, אני מפסיקה להגיב עכשיו. מודה שקראתי את ההודעה של פיקסית.

Shiri from the block

Active member
לא יודעת אם כתבו את זה פה
לי היו כמה ידידים שתמיד קראו לסדרה איך פגשתי את רובין, כי ת'כלס כל הסדרה הוא חופר על רובין בצורה כזו או אחרת. אז כשפני אמרה "This is a story about how youre totally in love aunt robin" זה ממש מסכם את כל החפירה של הסדרה במשך 9 שונות למשפט אחד.

בגדול יצאתי בתחושה של "זהו?" כאילו ציפיתי קצת ליותר האמת..
אבל עדיין היה מקסים.
אני כל כך אוהבת את לילי, היא ממש מייצגת אותי בקטע של הרגשנות, ושכולם ישארו קרובים, ושדברים לא ישתנו. זה היה ממש יפה.

טד ורובין...
ת'כלס תמיד חשבתי שהם צריכים להיות ביחד. גם בפעמים שהיא הייתה חמודה עם בארני והיה להם מכנה משותף יותר, עדיין.. טד ממש ממש ממש אהב אותה ובגלל זה תמיד חשבתי שמגיע לו להיות איתה בסוף.
את האמא טרייסי לא ראינו מספיק בשביל להיקשר אליה. לפחות לא אני... כל הפעמים שהיא הייתה זה היה לזמן קצר ולא מעמיק וכאילו מבחינתי היא הייתה עוד דמות ברקע. כבר עם זואי היה יותר פרקים ויותר התייחסות לקשר שלהם...
אני מאוד אוהבת שזה הסתיים בטד ורובין, ככה זה היה צריך להיות מההתחלה.
אני זוכרת כשרק התחלתי לצפות בסדרה וטד ורובין היו כאלה חמודים ביחד ואז הפרק הסתיים ב- "וככה פגשתי את הדודה שלכם רובין" והייתי מאוכזבת רצח!!
עכשיו כשאני אצפה בסדרה שוב מתישהו, אני אשמח ואדע שאיך שהם התחילו ככה הם גם יסיימו

ולהספיד את הסדרה.. אוף

אני כל כך אתגעגע!!
כל ה legendary ו true story ו slap-giving ואפילו ה couco-mouse איך שלא כותבים את זה חחח
סדרה מדהימה!! ואני בהחלט אתגעגע

cool miki

New member
כשאני חושבת על זה..

רובין וטד קיימו את ההבטחה שלהם שאם שניהם יהיו רווקים בגיל 40+ אז הם יהיו יחד...

ולילי הפסידה בהתערבות כי טד ורובין יחד

the new L

New member
לא בדיוק

טד לא רווק, הוא אלמן. ורובין לא רווקה, היא גרושה.

ואכן, מארשל חייב ללילי 10 דולר, כי היא שילמה לו כבר 5. הוא צריך להחזיר לה וגם לשלם לה*.

* אגב, אנחנו סתם מניחים שטד ורובין ביחד. אנחנו לא באמת יודעים אם זה מה שקרה. אנחנו רק יודעים שטד רצה בכך.

cool miki

New member

לפי החיוך של רובין כשהיא ראתה אותו עם הקרן הכחולה- זה בהחלט הדדי וגם היא רוצה להיות איתו

אגב הסצנה הזו שטד קורא לרובין מלמטה והיא מוציאה את הראש דרך החלון יחד עם שני כלבים- זה העתק מדוייק של סצנה בעונה הראשונה. כשטד החליט לא לוותר עליה וללכת לדבר איתה אחרי שהוא הרב הכל כשאמר לה שהוא אוהב אותה...

cool miki

New member
ועוד משהו

כשאמרתי רווקים התכוונתי לעובדה שאין להם בני זוג בחייהם כרגע...נכון שהוא אלמנה והיא גרושה אבל אין להם בני / בנות זוג כרגע

זהירות ספויילר!

אתחיל ב 'גיולי נאות' : צפיתי בכל הפרקים של הסידרה,למעט העונה הנוכחית. אחרי כמה פרקים מהנוכחית,הפסקתי לצפות,וחזרתי רק לפינאלה.

אגב,המון צופים לא אהבו את הנוכחית,גם נתוני הרייטינג היבשים מראים את זה.

עכשיו לעניין הסיום. אחד הדברים המבריקים בסידרה,הוא דווקא זה שהצופים נופלים שוב ושוב בפח. גורמים לנו להאמין שמשהו מסויים קורה,רק כדי שבהמשך,נבין שהיטעו אותנו בכוונה.

זה נכון שהסידרה 'נמשכה' יותר מידי,ולדעתי כשהיא תוכננה,לא חשבו שזה עלול\עשוי להגרר כ'כ הרבה עונות.

אבל,

ההטעיה שהטעו אותנו היתה,שבעצם כל הסידרה היא רק 'רישמית' איך הוא פגש את האמא,כשלמעשה,רוצים להעביר לנו את המסר- טד ורובין הם שני אנשים שלעולם לא יוכלו להיות אדישים זה לזה.
הסידרה היתה חייבת להגמר כך. אילו היו אומרים לנו שטד וטרייסי ביחד עד עצם היום הזה,היינו תוהים עד כמה הנוכחות\עצם הקיום של רובין,פוגם בזוגיות הזו.

לגבי הגירושים שבקושי כמה משפטים עסקו בהם- זה חלק מסגנון של קומדיות היום. ממש כמו שטד אמר 'אה,לא עברתי בסוף לשיקאגו',כאילו זה ממש ממש לא ביג דיל.

לא היה הגיוני שבארני ורובין יחזיקו,לאור האופי ה'פרפרי' של בארני.

ורובין,כמו שוורדה רזיאל זקונט ודאי תגיד,היתה צריכה לעבור את הסאגה של זוגיות לא מספקת עם בארני,כדי להבין סוף סוף,מה טוב לה,מה 'היה לה ביד'.

ואסיים במשפט המפורסם של בארני,עם טוויסט קטן:

its gonna be legend... don't wait for it, its over

למעלה