How I Met Your Mother - הפינאלה

elad218

New member
כבר שנים שאני אומר

שבארני ורובין יחד זה לא הגיוני ומספיק עם זה. אי אפשר לבנות את מערכת היחסים ביניהם במשך כמה עונות ואז לפרק אותה בשתי דקות בפרק האחרון, אבל זה היה מתבקש. עדיף מאוחר מאשר בכלל לא. בתוך תוכי תמיד ידעתי שהסדרה תסתיים בהפתעה גדולה, זה הרי בדי.אן.איי שלה, ואחרי הפרק ההוא שהתחיל בשנת 2024 כבר היה לי קשה לראות איך הנורא מכל לא קורה בסופו של דבר. כשרק העלינו את התיאוריה זה נשמע כמו רעיון נוראי שיהרוס את הסיפור לחלוטין, אבל באיזשהו מקום הוא עושה את ההפך ונותן הצדקה לכל הקונספט של הסדרה. אני לא זוכר מתי פרק סיום של סדרה כלשהי גרם לי להרגיש ככה, גם לא הסיומים המדהימים ביותר כמו של "עמוק באדמה" למשל. בסוף פשוט בהיתי במונטאז' שהציג את הקאסט בפעם האחרונה ובכתוביות הסיום, רק מנסה לעכל את מה שראיתי, לא לגמרי בטוח איך אני מרגיש לגבי זה. פרקי סיום ראויים ביותר, אין ספק, ואולי הכל באמת היה שווה כדי להגיע לרגע הזה.

N o R i K o

New member
לא מסכימה בכלל

גם לי לא הסתדר בארני ורובין, אבל לא מבססים עונה שלמה על חתונה וזוגיות שמתפרקת אחרי שלוש שנים.
היה אמנם ממש צפוי שהאמא מתה ואכן הצדיק את קונספט הסדרה, אבל העובדה שטד בסוף בכלל עם רובין והיא כביכול אהבת חייו היא יריקה בפנים לצופים. לאורך כל הסדרה אתה לומד שלא משנה איזו אהבה גדולה הייתה לך תמיד יכולה לבוא עוד אחת מעבר לפינה, ואז... זהו, שלא.

elad218

New member

לגבי בארני ורובין נראה לי שאנחנו מסכימים - הבעיה היא בהתעסקות המוגזמת במערכת היחסים שלהם בעונות האחרונות.
על טד ורובין לא הבעתי דעה בכלל, אבל אני חושב ש"יריקה בפנים של הצופים" זה קצת מוגזם. הרי טד כן המשיך הלאה, אבל אי אפשר לצפות ממנו לשכוח מרובין לגמרי

the new L

New member

אמנם זו עונה שלמה, אבל אל תשכחי שאלו בסך הכל 3 ימים. ותכלס, כמה זמן בארני ורובין היו ביחד לפני החתונה? מעט מאוד זמן. פחות מחצי שנה.

ולמה זהו שלא? האמא הייתה האהבה הגדולה של טד. וכל עוד היא הייתה בחיים הוא אהב אותה בכל כוחו. אבל החיים נמשכים גם לאחר מוות של קרובים.

shirush3

New member
סידרת לי את מה שהלך לי בראש

הם גרמו לטד ורובין להיות לא!
תמיד העדפתי אותם ביחד, אבל במהלך העונות הם נהרסו
אוף.
הם לא רק נהרסו הם הגיעו למצב הזה שאין סיכוי שהם שיחזרו כי זה יהיה מאולץ וכי חפרו לנו על זה שטד המשיך הלאה ובלה בלה בלה ופתאום הפרק הזה קורה

אם הפרק הזה משודר לפני כמה עונות כנראה זה היה "נסלח יותר"

דנה1982

New member
טוב, אז צפיתי כרגע

כי לא יכלתי לחכות וכי אני גם ככה חולה בבית...

היה לי קצת קשה עם החלק הראשון של הפרק. לקח לי זמן להתחבר לקפיצות אלה בזמן, ולא אהבתי את כל הדרמה סביב הגירושין של רובין וברני, החזרה של ברני לפלייבוק והעובדה שרובין התרחקה מהחבורה. זה הרגיש לא קצת יותר כל הסיפור הזה... לא יודעת. יצרו מהר מאוד משבר כדי ליצור הפי אנדינג.

ובכל זאת, מהרגע שטד דיבר על המחלה של האימא וראו אותו מקריא לה כשהיא בבית החולים, היה לי ברור שזה הולך לכיוון הזה - שהאימא מתה ושהוא יהיה עם רובין. והאמת היא שיש בזה משהו ממש מקסים. רובין וטד תמיד נבנו כאילו הם צריכים להיות ביחד (אפילו בחתונה עם ברני - טד הוא זה שהשיג את התליון ונתן אותו לברני שייתן לה), אבל טד צריך היה קודם כל למצוא את האישה שתהיה אם ילדיו, כי הוא רצה ילדים (ורובין לא רוצה ולא יכולה להביא ילדים), כך שעכשיו אין ביניהם את עננת החתונה והילדים.

הסצינה של ברני עם התינוקת - ריגשה אותי. מודה, הייתה לי אפילו דמעה בקצה העין.

כל סיפורי לילי ומארשל לא עניינו בפרק הזה. סורי. זה היה לגמרי טד-טרייסי-רובין-ברני.

סוף ראוי לסדרה, בעיקר הדקות האחרונות. נחמד לדעת שכבר מתחילת הסדרה הכותבים ידעו לאן זה יגיע ואיך זה ייגמר (שהרי סצינת הסיום עם הילדים צולמה לפני 9 שנים, לפני שהם גדלו....)

N o R i K o

New member
אני חושבת שזו בדיוק הבעיה

הסוף הזה נכתב לסדרה כפי שהיא הייתה בתחילתה. לא למה שהיא התפתחה להיות. הוא לא מתאים. ואוף.

איל51

New member
משהו ששמתי לב אליו

T.M. אלה ראשי התיבות של טד, של טרייסי, של "That's mine" אבל גם של....

"The Mother"

תחשבו על זה...

shirlapes

New member
|ספויילר| ובכן...

פרק לא קל, לפחות עבורי. אני מבינה את מי שיצא מרוצה ואת מי שיצא מאוכזב.
אני לא יודעת לאיפה אני נוטה יותר. מצד אחד, זה לא היה "מושלם", רחוק מכך. מצד שני, זה כן היה יפה ומרגש.

היה כ"כ הרבה בילד-אפ לקראת טד וטרייסי ולקראת החתונה של בארני ורובין. כל זה חוסל בפרק אחד (טוב, שניים
).
גם היה לי מוזר שבארני ורובין - אהבו זה את זו במשך כמה עונות ובסוף...זה פורק דיי מהר, בעוד שבמקרה של טד זה היה חד צדדי רוב הזמן.
גם היה לי עצוב על טד, שאחרי כל הסיפור, שהוא עבר עוד טרגדיה (ופה החלק המרגש, בין היתר
).
בארני בכלל היה קצת פתטי בסוף, וזה חבל.

אבל מצד שני, זה לא היה הפי אנדינג קלאסי וכמות הקלישאות לא היתה גבוהה. וגם היו לא מעט רגעים מרגשים-משו: כמעט כל רגע בין טד וטרייסי, הגירושים של בארני ורובין וההתבודדות שלה אח"כ...הסצנה האחרונה בדירה היתה דיי עצובה.
בכלל העונה הזו לא היתה מצחיקה, אלא יותר דרמטית...אבל דרמה יפה.

היימן123

New member
ספוילר

לפני כמה זמן כתבתי שהשם של האמא יהיה טרייסי, ואני שמח שהיוצרים באמת הקפידו על זה וקראו לאמא טרייסי. כל ה-40 דקות האלה היו מרגשות מצחיקות ושמחות!!! מכל הפתעה שמחתי יותר ויותר, מאלי, פני ולוק, מרווין ודייזי (והילד השלישי שלא יודעים איך קוראים לו). לדעתי זה גאוני שאמרנו (לפחות אני ושקד) שאם האמא מתה, למה שהוא יספר איך הוא פגש את טרייסי אם היא מתה?? וזה שהסצנה האחרונה היא כאילו ממש אחרי הכל בסוף, שאז הכל מסתדר בראש - כדי שבעצם הוא יבין שהוא ורובין צריכים להיות ביחד. (עכשיו אפשר להיזכר בעוד כל מיני רמזים לאורך התוכנית שחשבתי לעצמי - למה שטד יגיד את זה? הוא התחתן עם האמא ויש לו ילדים! לדוגמה בעונה 1: עם החבר של רובין, דרק, הוא כל הזמן אמר שהוא שנא אותו, אז למה שהוא יגיד את זה? מה אכפת לו?.... אתם מבינים למה אני מתכוון?)

כמובן שהכל הסתדר עם מארשל ולילי - טסו לרומא, מרשל שופט. 3 ילדים( למרות שמארשל רצה 4). וחיו באושר ועושר

ברני - כל הסדרה לילי תמיד אמרה שהיא יודעת שעמוק בלב ברני כן רוצה להתמסד עד שמבינים שהוא לא באמת רוצה את זה. ובזכות אלי הוא הפך מlegendary ברני ל-legendady ברני.

איך שרובין וברני התגרשו ידעתי שטד ורובין היו ביחד. חבל שטרייסי מתה, למרות שטד ורובין הם באמת הזוג המתאים. ומעניין אותי אם כל הרמזים שהאמא חלתה בסרטן שאמרו בתאוריות, אם היוצרים באמת התכוונו אליהם. אבל מה שאני הכי הכי כועס: שרובין לא הייתה לוחמת שוורים!!!! שנתיים אני מחכה לפרק הזה!!! והוא לא היה!!!

בסופו של דבר נהניתי מכל רגע בתוכנית הזאת ואני מרוצה מהסיום שלה, ועכשיו הגיע הזמן לראות את כל התוכנית עוד פעם.

ובאמת צילמו את הסצנה אחרונה עם הילדים לפני 9 שנים?? לא נראה לי הגיוני.

עכשיו נחכה לאיך פגשתי את אבא.

pink lemon

New member
אהבתי היה סוף מושלםםםם

אני מאוד אהבתי את הסוף. זה תמיד סבב סביב רובין וטד, למשך כל העונות.
הרי שהוא התחיל את הסיפור לילדים הוא התחיל אותו מהנקודה בערך שהכיר את רובין. למה לא התחיל לפני כן?
רק בעונה האחרונה היו רמזים למות האם (כמו עם הימים וכ'ו) אבל באמת הכל סבב סביבם.
האמא בסיפור היא בעצם האמצעי להגיע למטרה- רובין. ברור שהוא אוהב אותה ואם היתה חיה היה איתה, אך היא לא... ועכשיו הגיע
הזמן לממש את האהבה של רובין וטד. לטד יש ילדים, רובין לא רצתה... עכשיו זה זמן מושלם.
חבל שהאמא מתה, אבל אני באמת לא ייחסתי לה חשיבות רבה, כי בכל זאת במשך העונות קיבלנו רמזים אבל ה"הבשר האמיתי" היו הדמויות
שליוו אותנו במשך הכל העונות. לא היה מספיק זמן להתחבר לאמא.
הסוף מאוד מציאותי ויפה, אהבתי. תודה על סיום כזה טוב.

עכשיו סיכומון קטן של אהבתי לא אהבתי בפרקים:

אהבתי:
- ליליאפד ומארשל ! היו ככ חמודים הפרק והיה להם אחלה של קלוז'ר. 3 ילדים , רומא, שופט. אני מאוד אהבתי אותם לכל אורך העונות ונחמד לדעת שהם נשארו ביחד כצפוי

- טד ורובין.
- have u met ted?
-מטריה צהובה והראשי תיבות

לא אהבתי:
- את החתונה. בונים עליה וענה שלמה מריאם לנו אחכ 2 דקות בקושי של רקודים בלחץ.
- בארני מספר 31 והתינוקת. חשבתי שאם כבר לברני תהיה תינוקת זה יהיה יותר עמוק מאשר אישה 31. אבל נחמד שהיא קצת משנה אותו.

בקיצור נהנתי לצחוק איתם לבכות איתם ולהתרגש איתם במשך 9 שנים.

תודה לכם!

danlevin1

New member

רובין לא מתאימה לטד , נקודה
הם לא משכנעים כזוג
האמא הוכחה כמתאימה לו ביותר לכן הסוף היה דפוק

N o R i K o

New member

באמת שאף פעם לא הבנתי מה הוא מצא בה. היא כל כך לא התאימה לו
כל השתיה, הדדי אישיוז, הפחד ממחויבות, החיבה לירי... כל כך לא טד העדין והקלאסי שרוצה להתמסד. אף פעם לא הבנתי את החיבור שלהם.

pink lemon

New member
יש משפט שאומר

הפכים נמשכים

לא יודעת אם הם באמת כאלה הפכים, אבל הם איכשהו משלימים אחד את השני.
טד והאמא כ"כ דומים אפילו יותר ממארשל ולילי... התא כפפות כבר היה מוגזם

בכל זאת בכלל לא התחברתי לאמא, לא היה מספיק זמן....
היתי ממש עצובה בשביל רובין בשני פרקים האלה, עם ההתרחקות שלה והכל וממש רציתי סוף שמח בשבילה יותר מאשר לטד כי יש לו ילדים וכביכול מצא את האמא (עזבו את המצב שלה - אז לא ידענו)

N o R i K o

New member
לא חושבת שהם הפכים

פשוט לא רואה ביניהם תחומי התאמה. גם כשהם היו ביחד, מערכת היחסים ביניהם לא ממש כללה משהו מעבר לסקס ובכל פעם שהם ניסו לקדם את זה לאנשהו רובין דחתה אותו כי היא פחדה ממחויבות.

את האמא ממש לא אהבתי בהתחלה. לא הייתה ביניהם כימיה. חשבתי שאני לא אקשר אליה בכלל... ובסוף בכל זאת התאהבתי בה. היו בה דברים קטנים ומושלמים. היא לא הייתה בדיוק טד, אבל היו להם המון תחומי עניין מגניבים משותפים ואפשר היה לראות עליהם שהם הולכים להפוך לצמד מושלם.

DontEvenBlink

New member
ברור שבין רובי לטד יש יותר מסקס

איך הם נשארו חברים כל כך הרבה זמן אחרי שהם נפרדו? ברור שהם אוהבים אחד את השני ומסתדרים ביחד.

Shiri from the block

Active member
זה בדיוק הקטע
שהם יותר מידי התאימו!
טרייסי היא באמת הגירסא הנשית של טד... זה היה קצת מוגזם לדעתי..
מסכימה שבני זוג צריכים להיות דומים בגדול, אבל שם הם קצת הגזימו...

אני תמיד אהבתי את טד עם רובין..

למעלה