How I Met Your Mother - הפינאלה

cool miki

New member
אני לא יודעת מה אני מרגישה

טובב קודם כל אומר שאני אמנם גרה בארה"ב אבל יצא לי לראות את הפרק רק היום בבוקר . קמתי מוקדם וישר הדלקתי את המחשב . נזהרתי לא לפתוח שום אתר כדי לא לגלות ספוילרים

כל הפרק הייתי עם דמעות!! ואני עדיין לא יודעת איך אני מרגישה לגבי הסיום...קראתי עכשיו כמה כתבות באינטרנט ועשו לי קצת סדר בראש...

כל הפרק ממש הזדהיתי עם רובין. אני יודעת שיש פה כמה אנשים בפורום שלא כ"כ מתחברים אליה, אבל ישר מההתחלה של הסידרה אני אהבתי אותה והתחברתי אליה.
בסצינה של מסיבת התחפושות על הגג כשרובין הסתכלה על טד ונזכרה איך הם ישבו על אותו גג ביחד לפני שנים והיא שאלה אותו איך הוא יכול לחכות כל שנה לפאמפקין- בסצנה הזו באמת התרגשתי ובמיוחד אחרי שרובין ולילי היו בדירה יחד ורובין אמרה ללילי שהיא כנראה הייתי אמורה להיות עם טד...באמת שקצת בכיתי כי זה היה מאוד עצוב .
בכלל, הרגשתי שהרבה מהפרק סבב סביב רובין כי תמיד הזכירו את זה שהיא לא נוכחת בהרבה רגעים חשובים של החבר'ה

ברני - תכלס מה היו עושים עם הדמות הזו בסוף אם לא נותנים לה ילד? אם היו משאירים את ברני בגיל 40 ומשהו ועדיין רודף אחרי נשים בבר- זה היה כ"כ עצוב. אז דווקא אהבתי את זה שהוא עכשיו אבא

לילי ומרשל - מתוקים וחמודים כמו תמיד ! 3ילדים !

אני חושבת שהכותבים עשו בשכל שלא נתנו לצופים להיקשר יותר מדי לאימא, ולא נתנו לנו להתוודע לדמות שלה יותר מדי כדי שלא יהיו לנו קשה להיפרד ממנה כשהיא מתה.
אבלללל אתם פאקינג צוחקים עלי?. 8 שנים לחכות לאימא, רק כדי להרוג אותה בסוף??
ואחרי שטד כבר שיחרר את רובין, ואחרי עונה שלמה של החתונה של בארני ורובין - אחרי כל זה, רובין ובארני מתגרשים ?? וטד ורובין יחד בסוף???
שלא תטעו אני אוהבת את טד ורובין יחד ומאוד שמחה שהם יחד בסוף , אבל למה לגרור את זה ככה?? למה לחכות שטד יעבור משבר ועוד משבר ועוד משבר ??

כל הדברים שקרו ולא קרו בחתונה של רובין - זה היה לשווא
אולי היו צריכים לתת לרובין באמת לברוח דרך החלון ולא להתחתן עם ברני...
ברני ורובין מבחינתי מייצגים את כל הזוגות האלה שממהרים להתחתן ולכן ממהרים להתגרש, מבלי לחשוב קדימה.
כל החתונה הזו היתה מיותרת.

השם של האימא זה טרייסי !! אני זוכרת שמישהו אמר את זה פה...ניחוש יפה !

צריך לשנות את השם של הסדרה ל" איך פגשתי את רובין ואז התגברתי אליה כדי לפגוש את האמא רק כדי שהיא תמות ואוכל להיות עם רובין"

אבל כל הכבוד לכותבים שאיכשהו הצליחו לאחד חזרה את טד ורובין כי הם באמת מנט טו בי...ועכשיו אין את הקטע שטד רוצה ילדים ורובין לא יכולה לתת לו את זה..

הסצנה של הסיום עם הילדי באמת צולמה לפני 9 שנים ??

the new L

New member

פרק מאוד מורכב. בסופו של דבר, נראה שהדקה הראשונה, הדיאלוג של לילי של -"מי ששוכב איתה חייב להתחתן איתה" גילה הכל. בארני שכב איתה והתחתן איתה. טד שכב איתה וכנראה שגם הוא בסוף יתחתן איתה.

N o R i K o

New member
ודבר אחד ששמתי לב אליו בדיעבד

לא נתנו בכלל קרדיט לבוב סאגט, הקריין. וחבל.

N o R i K o

New member
אני מצטערת שאני לא יכולה להפסיק

קראתי באינטרנט אופציה מגניבה לכך שהילדים מספרים לטד סיפור אננס שסיפרה להם האמא, בסוף הסיפור הזה. ואז כל הקצוות נסגרים.

אבל לא.

cool miki

New member
וואו זה היה יכל להיות מגניב!!

באמת עכשיו הזכרת לי שלא פתרו לנו את הקטע עם האננס...

danlevin1

New member
לא אהבתי

את הדקות האחרונות
הפרקים האחרונים היו נהדרים ומקסימים אבל
הסוף , הדקות האחרונות היו מרגיזות
האמא מתה והוא חוזר להיות עם רובין?גם גירושים
וגם מוות בקומדיה?
מצטער, רובין לא שכנעה אותי כל ה-9 עונות שהיא
מתאימה לטד ודווקא האמא, טרייסי בהרבה פחות
זמן מסך שכנעה אותי שהיא הכי מתאימה לו

פשוט..

מזעזע.
איום ונורא.
אידיוטי.
מטומטם.
רגרסיבי.

מה שקרה לדעתי הוא שהסיפור והדמויות גדלו מעבר לסיום. וזה שהסיום נכתב וצולם מראש פגע בסדרה..
כי הדמויות התפתחו ונהיה מתאים יותר שברני ורובין יהיו ביחד. זה שברני המשיך להיות רודף שמלות עד שנולדה לו ילדה מאישה שאין לנו מושג מיהי זה עוול לדמות שהצליחה להתאהב ולהיות פחות פגיעה ורודפת נשים. אחרי שהוא שרף את הפלייבק והוריש אותו וסגר את המעגל הוא כותב עוד אחד?למה להחזיר את הדמות ככ אחורה? ברני סיים באופן פתטי.
כנל לגבי רובין שבעצם היתה בודדה 10-15 שנה ולא הביאה ילדים. אני צופה בקומדיה כדי לראות משהו יותר טוב מהמציאות, שאנשים חיים באושר. לא שהם בודדים, אלמנים, מתגרשים.

מאכזב זה אנדרסטיימנט. בשבילי מדובר בהרס הסדרה.

N o R i K o

New member
וזה אומר

שנגזר עליה לחיות בבדידות ובלי זוגיות?
רובין היא אחת הדמויות שתמיד היו בזוגיות בסדרה. יותר מטד. היא יצאה עם כל כך הרבה בחורים, פור גאד סייק. איך הגיוני שמאז שהיא ובארני התגרשו היא ישבה וחיכתה לטד רגל על רגל?
פשוט בולשיט.

א.

מי אמר שהיא לא יצאה? פשוט לא הראו לנו, כי זה לא היה חלק מהסיפור הכולל.
ב. היא הייתה כל-כך עסוקה בקידום הקריירה שלה, שחבק עולם, שבכלל לא בטוח שגברים רצו להיות בקשר ארוך טווח איתה
ג. יכול להיות שהיא מאוד נפגעה מכל עניין הנישואים והגירושים עם ברני שהיא החליטה שעדיף לה להיות לבד

N o R i K o

New member
אבל זה בדיוק מה שמר פיזיקה מתלונן עליו

זו בדיוק הבעיה... למה כולם ממורמרים? זו פאקינג קומדיה. אני רוצה סוף באמת שמח. לא את הסוף הזה, שבו כולם מתפשרים.

מי מתפשר?

בטח לא טד או רובין, שהיה ברור לאורך כל התוכנית את האהבה בינהם.

N o R i K o

New member
באמת?

רובין לא מתפשרת על טד, אחרי שבעונה הראשונה היא דחתה אותו, בעונה השניה היא דחתה אותו, בעונה השלישית היא דחתה אותו, בעונה השביעית היא דחתה אותו, בעונה השמינית היא דחתה אותו, בעונה התשיעית הוא פאקינג שחרר אותה כמו בלון? הוא היה אלמן 6 שנים, אם זו לא הייתה פשרה היא הייתה יכולה לעשות את הצעד. אני לא יודעת על איזו "אהבה ביניהם" את מדברת, רובין לא אהבה את טד מאמצע עונה 3 בערך וטד בשלב כלשהו הפסיק לאהוב את רובין ופשוט הפך לאובססיבי כלפיה - זה לא עבד עם אף אחת אחרת טוב כמו שזה עבד איתה, אז אחרי כל פרידה הוא נזכר שהיא קיימת והתאהב בה מחדש.

אחרי 9 שנים, אנחנו לא בעצם מגלים שטד התפשר על האמא רק כי רובין לא יכלה להביא לו ילדים? הרי זו הייתה הבעיה שלהם. הוא אהב אותה ורצה חתונה וילדים, היא לא רצתה. אם לא היה את עניין החתונה והילדים, הם היו נשארים יחד לנצח, אבל היא לא יכלה לתת לו את זה אז לאורך שנים טד התפשר שוב ושוב עד שהוא מצא מישהי שככל הנראה לא הרגישה כמו פשרה (בניגוד לויקטוריה, למשל), הביאה לו את הילדים שהוא רצה, הלכה לעולמה בצורה עקומה רק כדי לפנות מקום לזו שלא הייתה פשרה מבחינת טד?

בארני לא מתפשר בכך שהוא מאבד את אשתו, את מקום העבודה שלו? נכון, יש לו ילדה שהוא לא רצה עד הרגע הממשי שבו הוא אחז אותה בידיה, וגם זה היה מעורפל ומחריד?

אם זו לא פשרה אני לא יודעת מה כן P:

Im All That

New member
למען האמת

אני חושב שרובין עדיין אהבה את טד בעונה 4 כשהיא אמרה לו שהפריע לה שהוא מתחתן עם סטלה.

Shiri from the block

Active member
אני אישית הייתי מתאכזבת מזה זה הבעיה, אי אפשר לרצות את כל המעריצים.
אני תמיד תמיד קיוויתי שאיפשהו, איכשהו, הוא יסיים עם רובין. כל הסדרה זה רק חפירה אחת גדולה על רובין. רובין רובין רובין.
ככה זה צריך להיות. לדעתי האישית כמובן.. תמיד יש מחנות בנוגע לזוגות בסדרה :)

למעלה