שרשור היכרות

Koala Girl

New member
סיימת שנה ועכשיו אתה עושה עוד אחת?

רציתי להירשם לקורס הזה,אבל אני עדיין עם הסרט שלי ולהתחיל לימודים תוך כדי זה יותר מדי... אה ויש להם את העבודה על סרט בתשלום,אתה הולך גם לזה? מה אתה חושב על זה בכלל? (כאילו לומדים מזה או שזה סוג של מנצלים את הסטודנטים המתחילים
) אל תדאג,עוד שאלות יגיעו
(תודה
)

האמת שסיימתי שנתיים...

מה שקרה זה שעשיתי את המסלול המשולב של שנה א' (שזה שנה ושליש סה"כ) - גם קלאסית גם תלת. ובעצם מה שמעניין אותי הכי היה אנימציה, אז הצטרפתי לשנה ב' של אנימציית דמויות. באותה תקופה הם בדיוק היו בין שני סמסטרים, אז עשיתי את שני הסמסטרים האחרונים שם מתוך שלושה. אנחנו מסיימים ביום שני עוד יומיים
רציתי ללמוד שנה, בסוף אני אסגור שם שלוש
כן, אני עושה את הפרוייקט של הסרט, זאת בעקרון הסיבה שנרשמתי גם לקורס. מה אני חושב? שזה פרוייקט מאוד שאפתני שמכוון גבוה ובאמת אפשר ללמוד ממנו המון. אני מאוד רציתי לעבוד עליו (עדיין רוצה!) תמורה כספית לא ממש תהיה כי השכר לימוד של הקורס גבוה. יותר מזה אני מעדיף בפרטי
בכיף

RC153

New member
היי !

זה פורום רק לגרסה הישראלית ? שם: רביד גיל: 17 בן/בת:17 מקום מגורים:
עיסוק: תלמידה
מידת נעליים: חחחח מה ?! מנטור "The Voice ישראל" מועדף:אממ אני לא יודעת, האמת שאני אוהבת את הגרסה האמריקאית. מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: אדם לוין !!! זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): אדם לוין (מארון 5) שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית:

הפורום הזה מוקדש בעקרון לגירסה הישראלית

הבית לתוכניות ריאליטי מוזיקליות מהעולם נמצא בפורום אמריקן איידול (שהוא פורום אדיר, ללא ספק). ומדברים שם גם על The Voice האמריקאית, בין היתר. אז אני מבין שאת חיה בעולם שכולו טוב, לפי הסמיילי?
ברוכה הבאה!

RC153

New member
חחחחחחחחחחחחחחח
כן, כנראה

בכל אופן, אני לא אוהבת תכנית ישראליות אבל ציפיתי לתכנית הזאת , כי בעיקרון אני יודעת שלא הרסו אותה כמו שהישראלים אוהבים להרוס תוכניות אחרות, נראה מה יהיה

Guy M1

New member

שם: גיא גיל: 23 בן/בת: בן מקום מגורים: השרון עיסוק: מעריץ
מידת נעליים: 43/44 מנטור "The Voice ישראל" מועדף: אביב גפן, ללא ספק מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: כריסטינה (למרות שאני מעריץ של בריטני
), ואח"כ אדם לווין המוכשר. זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): שירי מימון, רוני דלומי, נתן גושן... ויש עוד מלא שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: שירים שאני אוהב של יוצאי כוכב נולד לדורותיהם - כי זה יהיה מה זה מצחיק!

הייייי גיייייא!

(מצטער, תמיד רציתי לכתוב את זה
) חחח מעריץ נשמע לי כמו אחלה עבודה, אם רק היה אפשר לקבל על זה גם משכורת
ראיתי שיש רגשות מעורבים לגבי ההדלפות של השירים החדשים מהאלבום של בריטני. אתה אהבת אותם או שגם לא התלהבת כל כך?

Guy M1

New member
חח זה בסדר

אני שומע את זה על בסיס יומי
לגבי בריטני - אני יכול להגיד שמכל ההדלפות שלה שיצאו אי פעם אהבתי אולי שלושה שירים. משום מה אני לא מתחבר אליהם כמו לשירים הרשמיים מהאלבומים (לא כולל השירים מ-In The Zone הקטסטרופלי).

וואי אני בטוח

השאלה היותר מעניינת היא אם אי פעם הכנסת לאחד מהם אגרוף כי זה כבר עלה לך על העצבים?
רגע אז השירים המודלפים יהיו או לא יהיו חלק מהאלבום? ומתי הוא אמור לצאת?

Guy M1

New member
חח לא...

אני לא כזה
השירים המודלפים, לפי מה שאני יודע, הם חלק מההקלטות של Femme Fatale. לא ידוע לי שהיא התחילה לעבוד על האלבום הבא שלה.

spiceupmylife1

New member
חחח

החקייניות שלה מספיק טובות בשבילך? חחחח אני לעצרי לא אגיע אבל למסיבה הבאה אבוא אני מקווה :)

spiceupmylife1

New member
בדיוק מה שרשמת...

90% שירים של בריטני חקייניות של בריטני ועוגה אין חח :) אבל זה באמת כייף למעריצי בריטני
לליין קוראים its britney bitch

spiceupmylife1

New member
ממ הכניסה מעל גיל 18...

אזז... 18 עד 30 ( אני נסחפת... אולי 27...) חחח כל אלה שגדלו על בריטני בקיצור

shirblabla96

New member
שלום

שם:שיר גיל:15 בן/בת:בת מקום מגורים:מרכז עיסוק:תלמידה מידת נעליים:40 בערך מנטור "The Voice ישראל" מועדף: אביב גפן מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice:אדם לבין
אבל תכלס אהבתי שם את כולם כי בלייק כזה חמוד וסילו אחד המגניבים וכריסטינה היא כריסטינה.. זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית):יש יותר מידי שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: העיקר שיהיה שירים טובים ומקוריים

למעלה