שרשור היכרות

Love Music Yoni

New member
היי

שם: יוני גיל: 14 בן/בת:
מקום מגורים: מודיעין
עיסוק: תלמיד כיתה ח'
מידת נעליים: שאלת היכרות מקורית! אין לי מושג. מנטור "The Voice ישראל" מועדף: אני מניח שזה יהיה אביב גפן. מניח. מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: לא ראיתי. זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): כריסטינה אגילרה, האישה הכי יפה בעולם
(חבל באמת שלא ראיתי דה וויס אמריקה
) שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: כריסטינה אגילרה. ועוד הרבה הרבה.

LeAnnDylan

Well-known member
אם אתה אוהב את כריסטינה, טוב שלא ראית את הגרס

הגרסה האמריקאית. היא התגלתה כפוסטמה לא קטנה שם..

הייייייי

שם: שגיא גיל: 25 בן/בת: בן מקום מגורים: פ"ת עיסוק: סטודנט למוזיקה מידת נעליים: 141 מנטור "The Voice ישראל" מועדף: אביב גפן מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: כריסטינה אגילרה זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): מאריה קארי שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: לא חסר... איזה כיף יהיההה!!

אז במקרה שלי זה ממש קטנות..

אבל זורם לי.. לא צריך ענקיות (איזו שיחה מוזרה!) מה אתה אומר על נועה גולן?

רגליים ענקיות זה סיוט

כי בארץ אין מידות גדולות, וצריך להזמין במיוחד מחו"ל, וזה עסק יקר. לבן-דוד שלי זה ככה, זה די באסה. באופן אישי לא הכי התלהבתי... הרגיש לי שהיא מאמצת נורא את הקול שלה, ואני אוהב שירה יותר... טהורה ורכה, נקרא לזה... אני לא ממש יודע להגדיר.

אהלן

שם: חיה גיל: 24 בן/בת: בת מקום מגורים: איזור ירושלים עיסוק:לומדת תואר שני במנע"ס ועובדת ביח"צ מידת נעליים: 37 בד"כ מנטור "The Voice ישראל" מועדף: שרית חדד מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: לא רואה זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): שרית חדד, אייל גולן, משה פרץ, שלומי שבת שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: השירים הישנים של שרית ואייל.. נעים מאוד :)

נעים מאוד

יצא לך לעבוד פעם במקרה עם אחד המנטורים במסגרת העבודה שלך ביח"צ? או שאת לא בתחום המוזיקה?

למעלה