שרשור היכרות

מלח גס

New member
התשובות החלקיות שלי

מנטור "The Voice ישראל" מועדף: נדמה לי שלומי שבת, יש לי הרגשה שהוא מנטור שיודע לשכנע בחכמה... מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: לא ראיתי דה וויס לא שמעתי את המנטורים... זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): עמיר בניון. שיר שהייתי רוצה לשמוע מבוצע: אני אפס של בן ארצי.

nofi1456

New member
היי :)

שם: נופר
בן/בת: בת :)
מקום מגורים: קריות
עיסוק: צבא
מידת נעליים: 39 אבל משתנה לפי הסוג של הנעל...
מנטור "The Voice ישראל" מועדף": נראה לי אביב גפן...
מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: לא ראיתי אבל אני פשוט מתה על אדם לוין!!
זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): אבריל לאבין, עברי לידר
שיר שהייתי רוצה לשמוע בתוכנית: אין לי העדפה מסויימת...מה שיפתיעו זה טוב (רק..מקווה שיהיה טוב חח)...

באתי לשאול "ובנעליים צבאיות?"

אבל אז נזכרתי שאצל בנות זה שונה
למרות ששמעתי ששינו את זה, מה קורה עם נעליים עכשיו אצל בנות?

nofi1456

New member
האמת שיש לי מדי בנים...

אז הנעליים הם כמו של בנים...אבל עדיין, מידה 39

כמה זמן נשאר לך לשירות?

דרך אגב, התנאים באמת השתפרו מאז "השביתה"? או שאני מתבלבל בין תפקידים

נעים להכיר

שם: מיכל גיל: 27 (עוד 14 יום!)
בן/בת: בת מקום מגורים:הוד השרון עיסוק: ילדים מידת נעליים: 39-40 תלוי בסוג הנעל
מנטור "The Voice ישראל" מועדף: רמי קליינשטין מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: האמת שזה פעם ראשונה שאני רואה, בטוחה שאתמכר זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): רמי קליינשטין, קרן פלס, שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: "רק מוזיקה ישראלית"

עונה-

שם: מיטל גיל: 18 וחצי בן/בת: בת מקום מגורים: נתניה עיסוק: חיילת מידת נעליים: בדר"כ 37 מנטור "The Voice ישראל" מועדף: הזמר המועדף עליי משם זה שלומי שבת, אבל לא יודעת אם אתחבר הכי הרבה לדעות שלו בתוכנית, אצטרך לחכות ולראות מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: לא ראיתי את התוכנית באף גרסה זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): עידן רייכל, אביתר בנאי והראל סקעת שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: הייתי רוצה לשמוע שירים של אביתר בנאי ועידן רייכל (בתנאי שיבוצעו טוב), וגם הרבה שירים מקוריים.

spiceupmylife1

New member
שלוםם :)

שם: רעות גיל: 25 בן/בת: בת מקום מגורים: הצפון הרחוק עיסוק: סטודטנית מידת נעליים: 37 מנטור "The Voice ישראל" מועדף: שרית חדד\ רמי קליינשטיין מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: אדם לאבין
זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): ממ בריטני ספירס שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: מממ לא יודעת מקווה שהיא תהיה טובה כמו הגרסה האמריקאית :)

RC153

New member
בבקשה תפסיקו להגיד אדם "לאבין"

השם משפחה שלו הוא "לוין" כמו לוי !
ונכון שהוא כזה מקסים ומוכשר ?

למעלה