שרשור היכרות

סתם משהו שהתשובה האחרונה שלך גרמה לי לחשוב

היית רוצה לשמוע שירים מקוריים של המתמודדים במהלך התוכנית? או שזה יהיה מוגבל לקאברים בלבד?

shirblabla96

New member
נראה לי יהיה מעניין לשמוע גם חומרים מקוריים

זה נותן קצת מושג על הזמר באמת ועל מה שהוא יעשה גם אחרי התוכנית אז זה מעניין.

היי

שם:אביעד פרדו גיל:20 בן/בת:בן מקום מגורים:הרצליה עיסוק:צבא מידת נעליים:42 מנטור "The Voice ישראל" מועדף: שלומי שבת מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: לא ראיתי אף גירסא זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): כנסיית השכל שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: ידיים למעלה

לכנסיית השכל יש כמה שירים יפים מאוד

הבעיה היא שאני לא ממש מת על הקול של הסולן שלהם... אם יהיה קאבר טוב לשיר שהצעת זה יהיה להיט

האמת

אם תשים את יורם חזן(הסולן), באקפלה, באמת לא יהיה טוב אבל הוא משתלב נורא טוב עם המוזיקה, בגלל זה אני מאוד אוהב

חיכיתי שיהיו קצת גולשים, עכשיו אני

שם: ניר גיל: 25 בן/בת:
מקום מגורים: מישור החוף כזה... עיסוק: אנימציה מידת נעליים: יותר קל לי במידות אמריקאיות, אז זה יוצא 9.5 בנעליים של נייקי ו-10 בנעליים של אדידס מנטור "The Voice ישראל" מועדף: מאוד מסקרן אותי איך הם יהיו בתור מנטורים, נראה לי ששרית תפתיע לטובה מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: האמת שלאף אחד מהם לא התחברתי במיוחד... זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): דוהטרי שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: "עד סוף העולם" (חיים משה/יואב יצחק) או "אישה מהשמיים" בגירסה אקוסטית... או "אלוהים נתן לך במתנה"... טוב מספיק.

לא פייר!

אתה שואל עלמ מיקום מגורים בשביל שכולם יענו ואתה לא עונה על זה?
לגבי השירים, אני מאוד אשמח לשמוע דווקא את המנטורים שרים את השירים האלו (מלבד האישה מהשמיים)

טוב טוב...

אם להיות יותר ספציפי אז אני גר בקיבוץ באיזור פרדס חנה-כרכור... מה, רק כי אני מנהל אני צריך לספר לכל הרשת איפה אני גר?
מעניין אם המנטורים באמת יופיעו כמו שהיה בגירסה האמריקאית.

אני יכול להראות אותך בתור דוגמה?

חחח סתם סתם, הכל בהומור
אם מאוד תרצה אני מוכן לספר לך איפה אני גר במסר.

LeAnnDylan

Well-known member
בא לי!

בא לי אלפחורס בעיקר, אבל שלא יגידו שאני לא מפרגנת
שם: דילן גיל: 25 בן/בת:
מקום מגורים: הצפון הפורח עיסוק: עובדת זרה מידת נעליים: נלך על 39. מנטור "The Voice ישראל" מועדף: ממ מנטור מועדף מגירסאות אחרות של The Voice: בלייק שלטון אהובי כמובן
זמר אהוב (בלי קשר לתוכנית): ליאן ריימס. שיר שהוא היה רוצה לשמוע מבוצע בתוכנית: אני גיטרה. ואני יודעת גם מי בא לי שתבצע אותו
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Love Music Yoni

New member
אני ורק אני!

הפסקתי לאהוב קאנטרי פופ ואמריקן איידול כבר לא שודר בהוט ולא היה לי כוח לראות באינטרנט, מה אני אעשה

LeAnnDylan

Well-known member
אבל פורום איידול כבר מזמן לא רק איידול

הוא מדבר על כל תוכניות הריאלטי המוזיקליות מחו"ל. איידול לא שודר בהוט אבל אקס פקטור כן, זה היה אמור לתת לך תירוץ לקפוץ לבקר
אלא אם כן היחסים בנינו עלו על שרטון ואתה כבר לא אוהב

LeAnnDylan

Well-known member
בין היתר

וואלה? אין לי כבר שום מושג מי יש לי בפייסבוק

למעלה