פינת השיר היומי

../images/Emo26.gif

"להזכרך את זה שמעדיפ לשמור את השם שלי כמספר ולא כשם אפילו אם זה תחת השם "10""
אההההההה!! אז התגלה שאתה כן קורא את המסרים שאני שולח לך.....

danduni

New member
שום דבר לא מיותר! ../images/Emo46.gif

ד"א, אם אתה אומר שפורטוגל 03 שיר מגעיל, תתפלא לגלות שהוא מאוד דומה לשיר שאתה אוהב - ודובר על ההשוואה הזו כבר כמה פעמים בפורום - כן, כן, אני מדבר על שירי וישראל 05
. השירים יושבים על אותה נישה של בלדה כוחנית וחזקה, כאשר לדעתי ההופעה של שירי הייתה יותר טובה [למרות שהן דומות, מכל הבחינות: האורות בצד לקראת הפזמון ופסנתר ועוד ועוד], גם העיבוד המוזיקלי יותר סוחף ויותר אירוויזיוני (ויש אנשים שיאהבו יותר את פורטוגל 03 בגלל זה
. אה, וגשר השיא המוזיקלי של פורטוגל 03 הרבה יותר טוב), אבל מבחינת מילים פורטוגל 03 מתעלה, ובגדול
אני לא מבין את האטימות הזו של אנשים לשירים שבאים ממדינה כמו פורטוגל בגלל שהיא לא מצליחה והפתיחות לשירים משבדיה לדוגמא, עובדה שיש 2 שירים שהם יחסית מאוד דומים ואתה אוהב מאוד אחד ושולל את השני
. טוב, אתה צריך לבלות עוד קצת זמן פה עד שתגיע להבנה יותר עמוקה
והנה ריטה המדהימה!

אין לי מושג

על מה דובר פה,, וה"בילוי" שלי פה לא ישפיע על טעמי המוזיקאלי!!! "אטימות"? לא קצת נסחפת? ובכן בעיני הבלאדה ה'כוחנית' של שיר לטעמי שונה לגמרי מזו הפורטוגזית ב03!!! השקט שנשאר הוא בלאדה שיש בה המון ענין וסקרנות , הלחן שלו מאד לא צפוי וזה גם מתבטא בכך שהוא לא נקלט בשמיעה ראשונה!!1 לא כל הבלאדות העוצמתיות הן בהכרח תואמות!!! הבאלדה מפורטוגל ב03 לטעמי צפויה וכבר כתבתי שהיא מזכירה לי במובן מסוים בלאדה אירית נוסחתית, אין מצב להגיד את זה על השקט שנשאר!!! אין ספק ששירי והשקט שנשאר לוקחים פה בהליכה, ולא רק בזכות ההופעה, אלא גם בלחן מקורי ומסקרן פי כמה, שבהחלט משאיר בך טעם של עוד!!! ממש לא חשתי כה לגבי פורטוגל 03!!! זו דעתי האטומה!

danduni

New member
טוב אל תיעלב קודם כל ../images/Emo23.gif,

חוץ מזה - איך הגעת מפורטוגל 03 לבלדה אירית? איפה ההקשר?
קודם כל, אתה מוזמן למסגר את: 'וה"בילוי" שלי פה לא ישפיע על טעמי המוזיקאלי!!!', לחזור אליי עוד שנתיים {אם תהיה פה, אני מקווה} ולומר אם זה נכון
. לכל אחד יש את הנסיון הזה, באמת! חוץ מזה, יש הרבה מאוד דמיון בין הבלדה של שירי לשל ריטה ולא משנה איך הוא בנוי, וה'מקום לדמיון' פה אולי רק בגלל הטאץ' האירוויזיוני שנוסף לשיר
. באמת כדאי לך עכשיו להקשיב לשני השירים אחד אחרי השני, ובקושי תמצא הבדל מבחינת הסגנון, הנישה, איך השירים בנויים - אולי רק קצת בעיבוד.

ממש לא

נעלבתי...
בחזרה!!! ואני שמעתי את שני השירים הבוקר ולא חשתי כל דמיון למעט המקצב השקט!!! כתבתי בשרשור הזה לאריקל ש פורטוגל 03 הינה בלאדה זניחה שלא משאירה בך כל רושם לאחר השמיעה...זה ברור בעיני!! וכיון שכך אין אפשרות להשוות את זה לישראל 05 כי השקט שנשאר עושה לשומע הכל, ובלבד שלא ישאר אדיש אח"כ!! וזה ההבדל הבסיסי בעיני בין שני השירים!!! לגבי שינוי הטעם המוזיקאלי בהתאם למשך הבילוי פה... מה אני אגיד לך... קשה לי לחלוק עליך מנקודת מבט של שנתיים בפורום אבל והיה ואתה צודק זו תעודת עניות גדולה מאד!!!! מקוה מאד שבכל אופן, עלי זה לא ישפיע...

danduni

New member
כולנו אמרנו את זה ../images/Emo3.gif

אגב, "השקט שנשאר" לפני ההופעה לא היה כזה סוחף בעיני כווווווווווווווווול חברי הפורום, וגם לא בקדם.. אני לא מדבר על מה שהשיר עושה לשומעו, אלא על מבנה השיר והסגנון המאוד מאוד דומה.

שמעתי את כל שירי

קדם 05 בבת אחת בזה אחר זה ולא היה לי ספק ולו קל שבקלים, ששירי תיקח!!! בעיניי הוא סופר סחף!!!! והנה לך הראיה שלמרות ש"בעיני כווווווווווווווווול חברי הפורום" הוא לא סחף דעתי הינה שונה לגמרי בנושא זה!!! ובהחלט יש מקום ל"מה ששיר עושה לשומעו" ולמשקל שיש לתת להגדרה זו !!!!!

drnaji

New member
הו ../images/Emo70.gif אני מסכים ../images/Emo45.gif

פורטוגל 03 מאד דומה לישראל 05 ולכן שניהם אצלי בינשת ה"השירים החרא" או "בלדות משעממות תחת" או פשוט "קקי לבן". חרא של שני שירים

danduni

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

צחי, ממש עצבנת אותי כרגעעעעעעע
פורטוגל מדינה מעולה
אחת המדינות הכי טובות EVER באירוויזיוון!
שוב פעם אני צריך להביא את הקישור הזה?
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=262&msgid=55386999 לפורטוגל יש הרבה מאוד שירים מעולים פשוט, ומה שמתפקשש אצלם לרוב אלה ההופעות
(חוץ מהשנה ו-04, שגם ההופעות מושלמות), אבל השאר
03
, 99
, 97
, 96
, 94
, 93
, 92
, 90
, 89
ואני לא צריך לרשום עוד כי זה פשוט ברור מאליו, כל שירי פורטוגל מעוולים!!!
חוצמזה - אתה כבר צריך לצאת כמדומני מתסביך ה"חדשים" - שבדיה טובים, פורטוגל גרועים וכו'!
אהההההההההההההההההההה פורטוגל

דנדונידון!!! ראשית תרגיע!!!

שנית אני ממש לא מצטרף אליך למאפיה הפורטוגלית!!! שלישית את דעתי על פורטוגל 04 רשמתי לעיל וגם את דעתי על פורטוגל 03!!! בעיני פורטוגל היא מדינה בינונית באירו והופעת המחותלות שהם שלחו השנה רק הוסיפה לדימוי שלהם אצלי! בכל מקרה כל שיר שלהם אני דנ(דוני) לגופו!!! פורטוגל 87 הוא שיר מעולה!!! כנ"ל גם פורטוגל 96!! וודאי שאני לא מקובע בסטרואטיפים כאילו פוטוגל היא גריעות וכו! רק משום שעדיין לא התממש אצלם סינדרום סינדרלה!!! בהחלט, לו רק יביאו הפורטוגזים ב07 , יציאה טובה לטעמי , היא תזכה ממני למלא הערכה!!!

בן מלצר

New member
../images/Emo122.gifוטוב שכך!

רק זה חסר לי - פורטוגל 68' זוכה במצעד היובל של מוטי. פורטוגל 85' זוכה במופע שנות השמונים ופורטוגל 96' במופע שנות התשעים. רק חסר היום בו המדינה המשעממת תזכה באירווזיון, אבוי לנו...

danduni

New member
../images/Emo46.gif פורטוגל ../images/Emo99.gif

בנצר, אני מאיים בעזיבה של הטוק"ו, קיט"וף או איך שקראו לזה, שכחתי

בן מלצר

New member
תתעורר בייבי!../images/Emo2.gif

הטיק"ו כבר פורק ושודרג לניגצור - שאגב אתה אחד החברים בו אם לא ידעת... ולגבי פורטוגל - שם לב שבקישור שנתת אני הייתי הראשון להגיב ולשפוך את מוגלתי על הזבל שהם מייצרים.

danduni

New member
אפשר לקבל פרטים על ההממ..

ניגצור
. איזה כייף שאני שם! אבל לא אכפת לי - כל עוד אתה לא אוהב את שבדיה 99 - שהוא שיר קיטשי מהדרגה הראשונה - אני יכול לאהוב את כוווווווווווווווווווווול שירי פורטוגל זה לגמרי שווה ערך!

למעלה