הקורבן!

lovebill

New member
../images/Emo129.gif../images/Emo14.gifהקורבן!../images/Emo129.gif../images/Emo14.gif

אוקי אנשים הנה הקורבן... *טו טו טו טו טו טו* חח..סתם..מי שלא היה בקומונה..... אז הקורבן זה מישהו שבחורים כל פעם בשבוע ומפוצצים אותו בשאלות...=] ועונה עליהם בכובן...וכל הפורום חייב/יכול לפוצץ אותו שאלות חוץ מאת עצמו..חח.. אז מי שעכשיו הוא בכבודו ובעצמו המנהל שחף 3>> אוקי מי שרוצהלהיות גם שיגיד לי.. מסן:[email protected] אייסי:216763326

crazysapir

New member
מיסטר מניג'ר../images/Emo98.gif

היי שחף3>מה קורה? השעה 3:41 בלילה ואני יושבת וכותבת לך שאלות:) סתם ידע כללי
ממ..חושבת איזה שאלות... טוב נוו נתחיל ככה:) ביל\טו\גוסטב\גיאורג: מה השם שלי אתה יודע? נכון הצצת בכינויXD יש לך פירסינג באיזשהו מקום?: מילה ראשונה שעולה לך בראש שאני אומרת אהבה: פעם אחת טעמת נס עם שוקו?: תנסה זה אחלה אני נסיתי:) איזה עוד להקות אתה אוהב חוץ מטוקיו? איזה שאלה היית רוצה שאני ישאל אותך? תענה עליה^__^: איזה שאלה לא הייתה רוצה שאני ישאל אותך? בגללש אני חרא תענה עליה^__^(אם כתבת בכלל
): שיר אהוב: שיר אהבה אהוב עלייך: חטיף אהוב(לא מוצאת שאלות נורמליות): אתה אוהב מלחמת כריות:/? איזה שיר הכי הייתה רוצה שבן יקדיש לך? גם אתה חשבת על זה: איך יכול להיות שבקליף מונסון שכל הגשם עף עליהם הפן של ביל לא נהרס0__0><? ביל תעשה לי ילד?: ולי;)?: איזה שם אתה חושב שהכי מתאים לטוקיו הוטל חוץ מטוקיוה הוטל? טוב השעה כבר 4:1 לילה טוב:) מקווה שנהנת3>

X Slider

New member
עונהה ../images/Emo68.gif

היי שחף3>מה קורה? הכל טוב ^^ השעה 3:41 בלילה ואני יושבת וכותבת לך שאלות:) סתם ידע כללי ממ..חושבת איזה שאלות... טוב נוו נתחיל ככה:) ביל\טו\גוסטב\גיאורג: טום!! מה השם שלי אתה יודע? ספיר נכון הצצת בכינויXD לא! זכרתי שזו את
יש לך פירסינג באיזשהו מקום?: היה בגבה
מילה ראשונה שעולה לך בראש שאני אומרת אהבה: איב
פעם אחת טעמת נס עם שוקו?: לא
תנסה זה אחלה אני נסיתי:)
איזה עוד להקות אתה אוהב חוץ מטוקיו? אמממ לא משהו מיוחד איזה שאלה היית רוצה שאני ישאל אותך? משהו מעניין
תענה עליה^__^: אין לייי איזה שאלה לא הייתה רוצה שאני ישאל אותך? אמממ אין לי גם בגללש אני חרא תענה עליה^__^(אם כתבת בכלל ): שיר אהוב: מטוקיו? כרגע נדברתי חזק לרדי סט גו :| שיר אהבה אהוב עלייך: ואווו... Natasha Bedingfield - Soulmate שיר כל כך יפהההההההה שבא לי למות חטיף אהוב(לא מוצאת שאלות נורמליות): חחחחחחחחח אמממ צ'יטוס גבינה XD אתה אוהב מלחמת כריות:/? כההההההה איזה שיר הכי הייתה רוצה שבן יקדיש לך? אמממ חחחחחחחח
לא יודעע.. משהו יפה ^^ גם אתה חשבת על זה: איך יכול להיות שבקליף מונסון שכל הגשם עף עליהם הפן של ביל לא נהרס0__0><? חחחחחח זה גשם ממוחשב כזה גרוע XD ביל תעשה לי ילד?:
! ולי;)?:
איזה שם אתה חושב שהכי מתאים לטוקיו הוטל חוץ מטוקיוה הוטל? XDDD שאלה קשה

יאי קורבן *שאלות*

1. מה היא הפנטזיה הכי גדולה שלך? 2. האם יש לך חלום? מהו? האם הגשמת אותו? 3. מה אתה אוהב בעצמך? 4. האם יש לך חבר\ה? 5. האם אתה סטרייט\הומו\דו\ט"ג ושות'? 7. איך גילית את זה ומה גרם לשינוי? 8. אם יש חלך חבר\ה.. מה עשית איתה\איתם\איתם? 9. תן 5 דברים שהיית רוצה בבן\בת זוגך! 10. באה פיה! 5 משאלות.. מהן? תענה על כל השאלות !!!^^ זה חובה :)

X Slider

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo26.gif

1. מה היא הפנטזיה הכי גדולה שלך? - אמממ. להיות מפורסם?! XD סתם.. זה נדוש.. אממ לעשות מוזיקה שכולם אוהבים
2. האם יש לך חלום? מהו? האם הגשמת אותו?
פנטזיה וחלום זה לא בערך אותו דבר? 3. מה אתה אוהב בעצמך? - אממ. שאני לא אחד שנכנס לדיכאונות על כל פארסה... אני טיפוס חייכן וצחקן שאוהב להנות ולשמוח מהחיים
4. האם יש לך חבר\ה? חבר בפוטנציאל
5. האם אתה סטרייט\הומו\דו\ט"ג ושות'? סטרייט XD 7. איך גילית את זה ומה גרם לשינוי? איבוש יא שבור שכחתי שאלה 6!
ו..אמ... איך גיליתי?? לא זוכר.. זה פשוט היה בי ויצא בסביבות גיל 15 8. אם יש חלך חבר\ה.. מה עשית איתה\איתם\איתם? מממ עדיין כלום
9. תן 5 דברים שהיית רוצה בבן\בת זוגך! שיהיה נמוך ממני
אממ שיאהב מוזיקה, שיהיה על מה לדבר..
שיהיה כנה.. XD כמה נדוש אממ אם הוא גר קרוב זה כבר נחמד.. ודבר אחרון שיהיה לטעמי
10. באה פיה! 5 משאלות.. מהן? הווו אממ. 1. לעבור צבא 2. להסתדר בחיים (ז"א למצוא עבודה.. לא להיות עם הרבה כסף) 3. לעשות דברים שאני אוהב ונהנה לעשות 4. שיהיה לי חיים זוגיים מושלמים 5. אמ ואת הדבר האחרון אני אשמור לבן הזוג שלי

lovebill

New member
אוקי אני!!!

שימך? מישפחתך? חח..סתם.. עיר? ארץ? אממ..אוהב את טוקיו הוטל בכללי? אמ..איך זה להיות מנהל פורום של טוקיו הוטל? אמממ...אז ככה.. גיל? בית ספר? אוהב? מחבב? שונא? אתה בא למיפגש? כי אני לא =[[. אממ... מה אתה אומר(חייחיח...) עלי? חחח.. אתה שונא מישהו ? פגעו בך? שברו אותך? הלכת לבית חולים פעם? איפה נולדתת? עברת ניתוח? זה כואב נכון...>< איזה ערוץאת הכי אוהב? איזה ערוץ אתה הכי שונא? אוכל אהוב? אוכל שנוא? מישחק אהוב? מישחק שנוא ? שיר של טוקיו הוטל חוץ ממונסון? שיר שנוא (לא בהכרח טוקיו הוטל...)? אוהב הומואים? לסביות? דו מיניים? חח... אממ..זהו ניראלי =] אמ..איך השאלון? אמ.מ.תוסיף לעצמך שאלה או שתיים...חח.. אוהבת מיריתו'ש 3>> אהה...ותמונהשלך או תמונה אהובה של טוקיו הוטל...

lovebill

New member
חח..סבבה.. 3> אממ..אבל רק זאת ..

אבל אני חושבת שאני יודעת את התשובה שלך ...

3has3

New member
../images/Emo69.gif גם אני!

היום הייתי איתו בצ'אט XDD היה צחוקים DDDD:

X Slider

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo27.gif

שימך? שחף מישפחתך? אוחרון
חח..סתם.. עיר? אבן יהודה ארץ? ישראל אממ..אוהב את טוקיו הוטל בכללי?
אמ..איך זה להיות מנהל פורום של טוקיו הוטל? מוזר!
אמממ...אז ככה.. גיל? 17 (באוקטובר 18) בית ספר? NONE
!!!!!!! אוהב? את איב מחבב? אותך שונא? הרבה אנשים
אתה בא למיפגש? מקווה שכן כי אני לא =[[. אממ... מה אתה אומר(חייחיח...) עלי? את נשמה טהורה
חחח.. אתה שונא מישהו ? כןןןןן פגעו בך? הוהווווו שברו אותך? הו הוווווווווו הלכת לבית חולים פעם? לא
איפה נולדתת? נתניה עברת ניתוח? לא זה כואב נכון...>< איזה ערוץאת הכי אוהב? ביפ איזה ערוץ אתה הכי שונא? אמממ אין אחד כזה נראה לי.. אוכל אהוב? לצערי יותר מידי דברים
אוכל שנוא? סושי
מישחק אהוב? משחק?! נערף מישחק שנוא ? שיר של טוקיו הוטל חוץ ממונסון? פליז דונט ג'אמפפפפפפפפפפפפפפפפפפ שיר שנוא (לא בהכרח טוקיו הוטל...)? כל השירים של נינט טייב (חוץ מיחפה) אוהב הומואים?
לסביות?
דו מיניים?
חח...
אממ..זהו ניראלי =]
אמ..איך השאלון? פצצות!!

אז לאדוני המנהל...

אני מקוה שאני לא חוזרת על השאלות...ואם כן אז לא נורא... שחור או לבן : לילה או יום : לק אדום או לק שחור: כשבדיכאון לצאת או בבית להישאר : שיער חלק או תלתלים : ממתקי גומי או חטיפים מלוחים: ים או בריכה: האלופה רואה: (אם כן) נכון העונה השניה לא משהו: מרחם על תום: -שאלות על ט"ה: לביל שיער קצר או ארוך כמו עכשיו: כמה זמן אתה שומע ומכיר את טוקיו הוטל: מעדיף בגרמנית את השירים או באנגלית: גם לפי דעתך גוסטב המתופף הכי שיש: Zimmer 483 או Schrei : טום על סקס עם 25 מעריצות אמת או שקר: זהו אלה השאלות היחידות שעלו במוחי.. תהנה ...

X Slider

New member

שחור או לבן : לב לילה או יום : לילה לק אדום או לק שחור: אדום כשבדיכאון לצאת או בבית להישאר : אני אפעם לא בדיכאון אבל ברור שלצאת שיער חלק או תלתלים : חלק ממתקי גומי או חטיפים מלוחים: מלוחים ים או בריכה: ים האלופה רואה: לאאא (אם כן) נכון העונה השניה לא משהו: מרחם על תום: -שאלות על ט"ה: לביל שיער קצר או ארוך כמו עכשיו: קצר!! כמה זמן אתה שומע ומכיר את טוקיו הוטל: חצי שנה+- מעדיף בגרמנית את השירים או באנגלית: אנגלית גם לפי דעתך גוסטב המתופף הכי שיש: דהה Zimmer 483 או Schrei : לאדעע
אני לא טוב בהחלטות קשות טום על סקס עם 25 מעריצות אמת או שקר: שקררררר

אוקי..

אז שחף.. למה קוראים לך ככה? אתה רוצה שיקראו לך ככה? האם באמת קוראים לך שחף או שזה שם סמוי? מה שלומך? הכל טוב? מרגיש טוב? ממצב? מנשמע? וואספ? באמת? מגניב.. אז תגיד.. אתה בא לפה הרבה? באמת?O: וואו.. לא ידעתי... זה היה שאלון סתמי נכון..? ועכשיו את האמת: באמת?

X Slider

New member

אז שחף.. למה קוראים לך ככה? - כי אמא אהבה תשם
אתה רוצה שיקראו לך ככה? -
האם באמת קוראים לך שחף או שזה שם סמוי? - באמת XD מה שלומך? הכל טוב הכל טוב? כע מרגיש טוב? כע ממצב? וואלה מנשמע?
וואספ? באמת? XD מגניב.. אז תגיד.. אתה בא לפה הרבה? חחח לא מעט
באמת?O:
וואו.. לא ידעתי... זה היה שאלון סתמי נכון..? לגמרי XDDDDD ועכשיו את האמת:
באמת? XD

למעלה