שרשור הכרות

PATD

New member
חחחחח סתם

אני לא אשים.. מה נפתלי אמר על התמונה שלו?

dirty look

New member
אני../images/Emo3.gif

שם: אורלי תאריך לידה: 16.12.93 שיר אהוב של 30: אני מתלבטת בין פרום יסטרדי ל דה קיל
אלבום אהוב של 30: ביוטיפול ליי שיר אהוב בכללי: אממ.. אין עכשיו XP להקות אהובות חוץ מ30: טוקיו הוטל!!!111
פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: טוקיו הוטל
ועוד
מסר לאומה: ביל שקסי
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: לאדעת LOL תמונה שלכם בלבד: לא חושבת :p

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif הייתי ממש מזמן בקומונה ../images/Emo12.gif

אני חושבת שבאזור.. אמממ.. דצמבר-ינואר כזה חחח שם: שחר. תאריך לידה: 22.3.92 שיר אהוב של 30: הווממ.. הרבה. אלבום אהוב של 30: השני חח שיר אהוב בכללי: כל דבר של לוסטפרופטס. להקות אהובות חוץ מ30: לוסטפרופטס ~,~ פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: פורום MTV2 ומכר. קומונת פאניק,מדינה לייק,טאיקינג באק סאנדיי,איידן ולוסטפרופטס. מסר לאומה: ג'ארד שחקן טוב יותר מזמר חוחוחו
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: הפנטזיה שלי היא.. שאני צייד ותקפתי 1799 אנשים ממאדים? חחח זה שילוב של דה פאנטזי, האנטר ואטק חחחח תמונה שלכם בלבד:

o DaNiEl o

New member
../images/Emo69.gif

שם: דניאל. תאריך לידה: 28.1.93 שיר אהוב של 30: המ אין משהו מסוים^.^ אלבום אהוב של 30: ABL שיר אהוב בכללי: זה כל הזמן משתנה
להקות אהובות חוץ מ30: ממש ממש ממש ממש בקצרה ^^ Lostprophets, My Chemical Romance, Good Charlotte, Aiden, The Used פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: MCR, גוד שארלוט, MTV2, קומונת לוסטרפרופטס, מדינה לייק, איידן, ומכורים למוזיקה. מסר לאומה: תהיו משעשעים.
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: >< תמונה שלכם בלבד: לא צריך P:

פלצת S

New member
עונה ../images/Emo205.gif ....

שם: ספירררר תאריך לידה: 6.8. שיר אהוב של 30: בודהה פור מרי :) אלבום אהוב של 30: שניהם , אי אפשר אחד. שיר אהוב בכללי: אין ספציפי. להקות אהובות חוץ מ30: אוונסנס, 3 doors down , פול האוט בוי פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: מסר לאומה: רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: חחח הגיגיו המרתקים של ג'ארד :) תמונה שלכם בלבד: אין חחח

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif אממ כה היכרות ../images/Emo9.gif

שם: דלית תאריך לידה: 14.8 שיר אהוב של 30: אמממ.. כולם?
אלבום אהוב של 30: A beautiful lie שיר אהוב בכללי: חח כל השירים של LPו MCR להקות אהובות חוץ מ30:LP ו MCR [מפתיע
] פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: 371- LP ו 1402 - MCR כל השאר סתם קומונת לא קשורות
מסר לאומה: אין
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:
אמממ... הרעיון שלך מספיק טוב נראה לי
נו אין לי
תמונה שלכם בלבד:
טוב... אבל תעצמו עיניים XD

PATD

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo47.gif

שם:תמר תאריך לידה:24.9.89
שיר אהוב של 30:דה פנטזי, אטק ועודדד
אלבום אהוב של 30:ביוטיפול ליי
שיר אהוב בכללי:מממ יש הרבההה.. להקות אהובות חוץ מ30:PATD, TAI, FOB, MCR ועוד המוווון
פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:בעולם האישי
מסר לאומה:אני עייפה
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:
תמונה שלכם בלבד:

The Psycho Girl

New member
אני ! ואני גם חדשה ../images/Emo9.gif

שם: אורלי תאריך לידה: 20.8.90 שיר אהוב של 30: A Beautiful Lie אלבום אהוב של 30 : יש לי רק אחד כי את השאר האימיול מסרב להוריד ולא היה לי כסף לקנות אז A Beautiful Lie שיר אהוב בכללי: אוו לא יודעת welcome to the jungle של גאנס להקות אהובות חוץ מ30: גאנס & רוסאס ,jet ,fightstar , ועוד כל מיני פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: מסר לאומה: נגמר פיזיקה =] אבל יש מועד ב רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: לא יודעת
אני צריכה ללכת אני יוסיף תמונה בערב

The Psycho Girl

New member
הינה תמונה שלי

רציתי לעלות תמונה יותר יפה שלי אבל תמוז לא מרשה לי אז אני שמה תמונה אחרת שלי פחות יפה

יואו סאפ?

שם:סאוסן תאריך לידה:19.3.1993...10 ימים אחרי שאנון יאי!:p שיר אהוב של 30: המ....קשה...כולם..חחח..אבל הכי הכי זה אובליביון קפריקורן ודה קיל.. אלבום אהוב של 30: שניהם מצויינים...באמת.. שיר אהוב בכללי: כרגע Madina Lake - Here I Stand ו-At the End of August-36 crazyfists...אבל זה בטוח ישתנה עוד כמה ימים:p להקות אהובות חוץ מ30:וואיי...זה מלא...יש לי מעל ל200 אמנים שונים אז...קצת קשה.. פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:סוד:p מסר לאומה: 30seconds to mars - הלהקה הכי טובה ever....;]

30STM

New member
מיאו.

שם: נועה תאריך לידה: 21.4.1991 שיר אהוב של 30: the story אלבום אהוב של 30: ABL שיר אהוב בכללי: lithium להקות אהובות חוץ מ30: GC, FOB, סינרגיה פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: |: מסר לאומה: "זלמן יש לו מכנסיים, מגיעות עד הברכיים, אם יפלו המכנסיים, יראו לו את הז... למן יש לו..." רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: |: תמונה שלכם בלבד:

bite me

New member
אני

אני גם חדשה..כמו כולם[?] אז.. שם:אנג'לה או אנג'י או אנג'ל..תבחרו תאריך לידה:4.5.1993 שיר אהוב של 30:לאחרונה אני חורשת על A Modern Myth..אז..בנתיים הוא הכי אהוב עליי.. אלבום אהוב של 30: A Beautiful Lie שיר אהוב בכללי:יש הרבה להקות אהובות חוץ מ30:מיי כמיקל רומנס,פול אאוט בוי,מיוז,לוסטפרופטס והרשימה ארוכהה ארוכהה פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:מיי כמיקל רומנס,פול אאוט בוי ולוסטפרופטס מסר לאומה:אממ..אין ליD: רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:מצטערת אין תמונה שלכם בלבד:אני אעלה תמונה שלא כמעט כלום וטוב שכך

למעלה