שרשור הכרות

אני :)

שם:ירדן :) תאריך לידה: שיר אהוב של 30: 2.8.94 אלבום אהוב של30:החדש שיר אהוב בכללי:Oblivion להקות אהובות חוץ מ30:הרבה.... פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:FOB מסר לאומה:תחייכו :) תמונה שלכם בלבד:אין לי כוח.

וואילא ידעתי שיש פורום../images/Emo47.gif

שם:דודי תאריך לידה:2.9.93 שיר אהוב של 30:the kill אלבום אהוב של 30:ביוטיפול ליי שיר אהוב בכללי:Wake me up when september ends-green day להקות אהובות חוץ מ30:green day,p!atd,mcr,system ומלא. פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:BEP,גרין דיי,מצעדים ויבקורת מוזיקה,שייגעצ,חטיבת ביניים, פתח תקווה,כדורגל,מכבי חיפה, מדינת התפוזים, מיוזיקבוס ועוד ועוד. מסר לאומה:אסור שהאדישות תהרוג אותם.-במיוחד בשביל היום הזה. רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:לא שם פורומים בחתימות וזה.

MyTearsDontFall

New member
עאאואו פורוםD:::: ~חדשה~

שם:עדי תאריך לידה:15.10 שיר אהוב של 30:מממ פרום יסטרדיי וביוטיפול ליי. אלבום אהוב של 30:הא ביוטיפול ליי. שיר אהוב בכללי:נמנמ הרבה>< להקות אהובות חוץ מ30:הימ, בולט, אוונסנס, טוקיוהוטל, ניקלבק, ביליטלאנט, פוב, פאניק. פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:אוונסנס, הימ, מקפליי. מסר לאומה:נמנמ.,.. רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:מאיפו ליXD תמונה שלכם בלבד:המ אוקייXD סטלה#!

black rock star

New member
^^../images/Emo103.gif

שם:נוי תאריך לידה:22.7.93 [אעעעעע 10 ימים :))] שיר אהוב של 30:From Yesterday [מעריצה טרייה P:] אלבום אהוב של 30: תקראו שורה מעל. שיר אהוב בכללי: להקות אהובות חוץ מ30:Fall Out Boy, Good Charlotte,ביט 69,מופע הארנבות של ד"ר קספר,Panic!at the disco,Simple plan,Evanescence פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:ביט 69,Fall Out Boy,Evanescence,קלי קלארקסון,איש משפחה,ופאניק. מסר לאומה:peas

PATD

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif וואו כמה אנשים!! ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

תמיר1991

New member
יאללה אני...../images/Emo3.gif

שם: תמיר תאריך לידה: 4.1.1991 שיר אהוב של 30: The Kill! אלבום אהוב של 30: A Beautiful Lie שיר אהוב בכללי: נגיד Bleed It Out של לינקין
להקות אהובות חוץ מ30: לינקין
, ביזקיט, MCR, FOB, גוד שרלוט, אואזיס... לוידע פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: בעיקר שביעיסטים
מסר לאומה: ג'ארד לטו מלך
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: לוידע XD תמונה שלכם בלבד: פעם אחרת... אולי חלקכם מכירים אותי מהטלוויזיה, הייתי באחד נגד מאה
מזל טוב וברוכים הבאים לכולנו
תמיר.

Girls Not Grey

New member
אעאעאעאע! גמאני גמאני גמאני../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

פורום ל30 שניות!!!
הייתי בקומונה לפני המון זמן, ועם כינוי אחר.. אבל בטח אפחד לא זוכר אותי..
שם: מרי תאריך לידה: 25.12.1991 שיר אהוב של 30: אהמ.. אני לא יודעת.
באמת שהכל! אלבום אהוב של 30: A Beautiful Lie שיר אהוב בכללי: אתם לא רוצים להתחיל עם זה. יש כ"כ הרבה..>< להקות אהובות חוץ מ30: אמסיאר, פוב, דה יוזד,AFI, פאניק!, טייקינג בק סאנדי, לינקין, סליפנוט, ועוד המון.. פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: פורום MCR מסר לאומה: תמיד תסתכלו לאן אתם הולכים. זה לא נעים במיוחד כשנתקלים בעמוד חשמל
רעיון מגניב לחתימה של הפורום
תמונה שלכם בלבד:
אוהבתת!

../images/Emo203.gif

שם:
מירי תאריך לידה:
15.9.88 שיר אהוב של 30:
attack אלבום אהוב של 30:
ביוטיפול ליי שיר אהוב בכללי:
אמממ וואי קשה אני אחשוב על זה :p להקות אהובות חוץ מ30:
mcr ,evanescence ,tokio,the used וכ"ו... פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:
דיי הפסקתי להשתתף בפורומים לפני כשנתיים אני יותר קוראת סמויה
מסר לאומה:
צבא זה חרא

shaharyy

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo122.gifבעיכוווובבב

סורי פשוט לא היה לי זמן...רק להודעות הקטנות... שם: שחר תאריך לידה: 1.9.91 :-\ שיר אהוב של 30: קפריקורן... חחח הוא בדיוק התחיל בפלייר אלבום אהוב של 30:ביוטיפול ליי שיר אהוב בכללי: נמממ... זה קשה!!!! :-\ יש הרבה להקות אהובות חוץ מ30: פוב, פראמור, קצת מכר, קצת ג'ים קלאס הירואוס
, אמ... יש עוד... אבל לא זוכרת חחח פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: פורום פוב וקומונת פראמור מסר לאומה: סתמו><...סתם אממ.. אין ---- רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:אני לא טובה בדברים האלה.. תסכלי בחתימה שלי ותביני
תמונה שלכם בלבד: הנוותר?? מי שרוצה לראות אותי במצלמה מוזמן:p אין מצב שאני שמה תמונה... =] [email protected] 238525758

צ ש ט ש

New member
חדשה D:

באמת בעקבות פרסום של תפוז... שם: מאיה תאריך לידה: 31.5 שיר אהוב של 30: דה פנטסי אלבום אהוב של 30: ביוטיפול ליי שיר אהוב בכללי: יש המון להקות אהובות חוץ מ30: פאניק! אט דה דיסקו, מכר, פוב, סימפל פלאן, גרין דיי, גוד שארלוט, AFI, CIWWAF, NUFAN, BFS ועוד הרבה.. פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: פורום סקוש
בעיקר שם.. מסר לאומה: אתם לא יודעים עד כמה אתם אוהבים מישהו עד שאתם מאבדים אותו. רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: לא יודעת Oם תמונה שלכם בלבד: תגובה מהירה וזה.. אולי עוד מעט

I am Cornholio

New member
להלהלהההההההה

ההההההההההה ה ה הה ה שם: נופר תאריך לידה: 27.12.90 שיר אהוב של 30: אין אחד אהוב אלבום אהוב של 30: הסלף טייטלד שיר אהוב בכללי: רוד טריפין של רד הוט צ'ילי פפרס. להקות אהובות חוץ מ30: רהצפ,פינק פלויד והרשימה ממשיכה... פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: רד הוט, חברים, מלחמת הכוכבים, מדע בדיוני ופנטזיה, 24 ועוד. מסר לאומה: אהבתי יותר את ספרות זולה. רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: בלה בלה בלה 1799 תמונה שלכם בלבד: הנה

LoveYourHate

New member
אני ../images/Emo189.gif

שם: אופק=] תאריך לידה:14.11 שיר אהוב של 30:באטל אוף ואן.. אלבום אהוב של 30:שניהם..אי אפשר לבחור שיר אהוב בכללי:ניין אינץ ניילס-פרפקט דרג להקות אהובות חוץ מ30: הימ/ניין/איאפאיי/טול וכו וכו פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:הימ..נייטויש וויתין מסר לאומה:אני רוצה לשרוף נמלים!!! רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:נממ אני צריכה לחשוב על זה..
תמונה שלכם בלבד:

danduuu

New member
../images/Emo2.gif תמונה חדשה סופסוף!

כפרעלייך יפיופה אחת
חייבת להפגש איתך שוב!!!!!!! אולי תבואי לקרית אתא?
ותשני את החתימה שלך

למעלה