שרשור הכרות

danduuu

New member
../images/Emo135.gifשרשור הכרות../images/Emo135.gif

טוב נו, חייבים את זה
יש לנו פורום סופסוף, אז בואו נעשה שרשור הכרות כיאה לפורום חדש. ביום חמישי לפי מה שאני יודעת, הפורום יתפרסם בכל תפוז, ואז יצטרפו אלינו עוד אנשים כנראה, אז בינתיים, תגיבו אתם, וכשיצטרפו חדשים הם יעשו איתנו גם היכרות
חפרתי. שם: תאריך לידה: שיר אהוב של 30: אלבום אהוב של 30: שיר אהוב בכללי: להקות אהובות חוץ מ30: פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: מסר לאומה: רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה
]: תמונה שלכם בלבד
:

inbal287

New member
בדיוק באתי לפתוח אחד! גנבת רעיונות../images/Emo3.gif

וגם על המשפט המאגד רציתי לפתוח שרשור
.

danduuu

New member
את רואה שאנחנו צריכות לנהל ביחד? ../images/Emo3.gif

יש לנו את אותו ראש
כאילו לא ראש פיזי, רק נפשי ורוחני. חחחחחחח וואי אני באמת עייפה. אני לא מאמינה שאני באמת רושמת את ההודעה הזאת ועומדת לשלוח אותה.

my reflection

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם:סתיו תאריך לידה:2.9.93 שיר אהוב של :30 Capricorn ו the kill [למרות שכמעט כולם אהובים עליי
...] אלבום אהוב של 30: שניהם מעולים לדעתי
.... שיר אהוב בכללי :my chemical romance-teenagers להקות אהובות חוץ מ30:MCR ו FOB פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: קומונת פפרצי מסר לאומה: רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:לא יודעת
תמונה שלכם בלבד:

danduuu

New member
עונה לעצמי ../images/Emo9.gif

שם:דנה תאריך לידה:26.3.89 שיר אהוב של 30:הו המון. אבל בייחוד בודהה פור מארי, סביור, דה פנטזי, אטאק ורי-איבולב. אלבום אהוב של 30:ממ לא יודעת קשה לי להחליט
אבל נלך על ABL שיר אהוב בכללי:The Calling-Wherever You Will Go להקות אהובות חוץ מ30:HIM, ווית'ין טמפטיישן ונייטוויש הן העיקריות. אבל יש עוד מליין שאני לא אתחיל לרשום פה P: פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה:פורום HIM,נייטוויש, ווית'ין טמפטיישן, MCR,דה יוזד, אליס אין צ'יינס, פאוור מטאל ועוד כל מיני שאני נכנסת פעם ב..
מסר לאומה:יש לי כרטיס לנייטוויש#$^%#$%!@#$!@$!@$!@#%
עכשיו אני מחכה שיהיה מכירה לMCR
רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]:הרעיון שיש לי בחתימה P: תמונה שלכם בלבד:מהיומולדת שלי לפני כמעט 4 חודשים

אז ככה.

שם: דנה. תאריך לידה: 8/3/93. שיר אהוב של 30: the kill. נדוש, אבל קלאסה. D: אלבום אהוב של 30: a beautiful lie שיר אהוב בכללי: cries in vain. להקות אהובות חוץ מ30: bullet for my valentine, hawthorne heights ועוד כמה. [: פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: נופ. מסר לאומה: חייכו. ג'ארד בוודאי אוהב את זה. רעיון מגניב לחתימה של הפורום: אני עדיין חושבת על זה. (A) תמונה שלכם בלבד: אתם ביקשתם.
אה וכן. משום מה אין עדיין סמיילים. XD

danduuu

New member
איזה חמודה את../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

וגם לך קוראים דנה?
איך לא שמתי לב לזה עד עכשיו?
~מטומטמת~

inbal287

New member
להלהלהלו

שם: ענבלירון תאריך לידה: 2/8/89 שיר אהוב של 30: הממ יש הרבה. אבל בזמן האחרון אני נמשכת מאוד לThe Fantasy אלבום אהוב של 30: ABL שיר אהוב בכללי: HIM - Sweet Pandemonium להקות אהובות חוץ מ30: HIM, בון ג'ובי, גו גו דולס, ניקלבק, WT, נייטוויש, פנתרה, צ'ילדרן אוף בודום, אוונסנס, לד זפלין, סקורפיונס, GNR, מקפליי, נגטיב, לייפהאוס, Stream of Passion... טוב די, הרשימה עלולה לא להסתיים
. אה! גארבג'!! פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: HIM, בונג', בלו, מוזיקאים, מצעדים וביקורות מוזיקה, ניקלבק, בין תיכון לצבא מסר לאומה: אממ. היי
. רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: וואי איך אין לי כוח לחשוב על זה עכשיו [ניסיתי לחשוב בזמן שהייתי במקלחת אבל לא עלה לי שומדבר לראש
]... מחר! תמונה שלכם בלבד: מהטקס סיום [כן שש. כל מי שכבר ראה אותה - אני ממש אוהבת אותה. שש!]

inbal287

New member
הא! גם שלי מנוקס../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo47.gif

תמונה ממש יפה אגב
. ויש לנו ממש אותו מחוך, ההבדל היחיד הוא בדוגמה שיש בחלק האדום. מגניב
.

למעלה