שרשור הכרות

LoveYourHate

New member
את מדהימה../images/Emo99.gif

גם את כוסית שכמותך!!!
חח וכן החלטתי שאני צריכה להצטלם תמונות חדשות
אנחנו חייבות ללהפגש שוב..!! חייבות!!אבל בבקשה לא ב10 בבוקר שוב..
אולי באמת אני אבוא לקרית אתא..אבל אני לא יודעת איזה אוטובוס לקחת בשביל לרדת לידך..=\ שיניתי..איך זה?

danduuu

New member
וואו אהבתי את החתימה../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

ממש יפה :]]] ואמ אם את רוצה להגיע לקרית אתא מהקריון, את לוקחת אוטובוס 64 וזהו
ואני יכולה לחכות לך בתחנה [שהיא שתי דקות מהבית שלי] ואנחנו נראה גם איזשהו סרט של ג'ארד
[לא ראית את פאניק רום נכון?] תבואיתבואיתבואי אני מארחת נחמדה ואני לא נושכת ואני אביא לך גם ממתקים אפילו!!!!!!
בכל מקרה... אני אוהבת'ותך

LoveYourHate

New member
תודה ../images/Emo9.gif

ואממ אין תחנה אחרת לא ליד הקריון כי זה אומר בשבילי 1אוטובוסים.. ולא לא ראיתי פאניק רום..!!! ואיי אין דנלה אני חייבת לבוא אליך חייבת!! אין לי בעיה שתנשכי אותי
את משחדת אותי בממתקים?! [תדעי שאת לא צריכה ממתקים תגידי לי לבוא אני באה!] אני מתהעליך!!

Yaaraus

New member
עונה D:

שם: יערה תאריך לידה: 29.1.92 שיר אהוב של 30 : THE KILL אלבום אהוב של 30: שני האלבומים =] שיר אהוב בכללי: Tokio Hotel- Through the monsoon להקות אהובות חוץ מ30: MCR , FOB ,EVANESCENCE , TOKIO HOTEL פורומים/קומונות אחרות שאתם נמצאים בהם חוץ מפה: הפורומים של הלהקות שכתבתי חוץ מטוקיו הוטל . מסר לאומה: "לפעמים האור שבקצה המנהרה זה סתם ילד הומו עם מצית" רעיון מגניב לחתימה של הפורום [תסתכלו על החתימה שלי, סתם עלה לי רעיון כזה]: אין לי O.0 תמונה שלכם בלבד: אין ..=\

למעלה