שרשור הכרות!

innocence

New member
באר שבע?

ווא, זה אומר שאני לא הדרומית היחידה שאוהבת ג'יירוק. זה חדש.

Nittle Grasper

New member
עונה+אני מציעה:

השירשור יפתח פעם בתחילת חודש כי פותחים אותו מידי פעם בקצב לא מסודר ולא צריך בתכיפות כ"כ ^^~ שם: ירדן גיל: עוד חודש _בדיוק_ בת 15 עיר/אזור בו אני מתגורר: חולון מסן: [email protected]; אייסיקיו: 335466582 תמונה[?]: קפצו לי @@~ כינוי: האטסומי קיו [והשם משפחה נזרק XD] היסטוריית הכינוי: טומו [היא גם כותבת פה ^^] הציעה לי את כמה שמות ואמרה לי שזה הכי מתאים לי אז לקחתי אותו כי הוא חמדמד ^_^ ואת השם האמצעי קיו חברה שלי שמכורה לקיו מדירו חפרה לי במוח שאני אקח XD והיה "שם משפחה" שהוא לא יפני בכלל, אז צריכה תחלופה XP

Emiko

New member
צודקת... מצטערת, פשוט לא ידעתי

מתי פתחו שרשור כזה....

sonaku

New member
עג~

שם:ים. גיל: 16 עוד מעט. אני צריכה להוציא כבר ת''ז,ארגארג. עיר/אזור בו אני מתגורר: גבעת שמואל? מסן: [email protected] אייסיקיו:אין. תמונה[?]:ארמ,טוב נו..(וואו,יש לי שם גבות!0_0) כינוי:סונאקו,כי אין לי כח לכתוב באנגלית. היסטוריית הכינוי:אין,זו דמות גאונית ממנגת שוג'ו מצחיקה במיוחד.

sonaku

New member
XDDDD

לא נכון >< חהחהחהחה חברות שלי מקשקשות לי על הפרצוף XD

Hikaru

New member
תשובות~

שם: חן גיל: 17 עיר/אזור בו אני מתגורר: פרדס חנה מסן: רק במסר
אייסיקיו: אני לא משתמש בו T_T תמונה[?]: טוב -> כינוי: Hikaru? WTF. XD היסטוריית הכינוי: היקארו הוא דמות האנימה שאני הכי אוהב. הניק הזה בשימוש אצלי כבר יותר מ-3 שנים (כמעט 3 וחצי)! מוזיקה מועדפת: Jmusic XD Jrock Jpop. תחביבים: יפן, יפנית, יפנים, יפניות
, מחשב, אנימה-מנגה, עריכת וידאו, עיצוב גרפי..אאא..זה מה שעולה לי לראש כרגע @.@ ואני בא למפגש באוגוסט~

Hikaru

New member
כן../images/Emo6.gif

מה מוזר? XD יש לי יותר מ-150 אנשים במסנג'ר!

Nittle Grasper

New member
גמלי! XDD

אני אשכרה הפסקתי לחפש שמות של אנשים כדי לדבר איתם, כי יכול לקחת לי כמה דקות רק לבדוק אם הם מחוברים X_X 70 מחוברים בבת אחת זה מסובך XD הכי מעצבן להתחיל לחפש כתובת מסן של מישהו בשביל מישהו אחר XD

למעלה