שרשור הכרות!

Nittle Grasper

New member
~בלי קשר~ ברגע זה יש לי 168 אנשיםXD

כל יום עוד מישו מוסיף אותי XD לא מתלוננת, לא מתלוננת ^^~ פשוט צריך למחוק כמה שממילא לא מדברים איתם או שיש להם כמה חשבונות :X

Emiko

New member
אה??!! איך לא הגעת עדיין לבית משוגע

משוגעים? אני הייתי משתגעת עם כל כך הרבה אנשים שרוצים לדבר איתי! אני בקושי לפעמים נושמת עם 74.....

SShiRaS

New member
../images/Emo45.gif חחח.. גם אני..

בשביל יותר מדי אנשים יש אייסי... קל גם לחפש שם שמות... אבל מסן? הרבה הרבה פחות.. בסביבות ה70 כמוך.. חחחח

sonaku

New member
חצי מהאנשים

אני לא זוכרת או יודעת את שמם. רובם תמיד ב''לא נמצא'' ועם מעט מאוד אני מדברת. אני מדברת עם הרבה אנשים בבאת אחת רק כשיש לי מצברוח XD זה דיי פשוט... מידי פעם אני טועה בנושא השיחה אבל זה לא ביג דיל..^^;

עונה../images/Emo209.gif

שם:בינה גיל:13 וחצי עיר/אזור בו אני מתגורר:אשדודT_T מסן:[email protected] אייסיקיו:אין. תמונה[?]:לא שמה
כינוי:הילארי2006 היסטוריית הכינוי:ממ מעריצה את הילארי מן הסתם חח.

pusher

New member
well...הנה שלעי:

שם:דרור(בת) גיל:עוד מעט 13 עיר:י-ם מסנ':[email protected] איסיקיו:251702761 כולם מוזמנים בכיף להתכתב!
הכינוי שלי הוא דמות מסדרה שאני מאוד אוהבת,למרות שהפירוש בעברית ממש הורסXD

Swan Princess

New member
אוקי דונקי :p

שם: רותם גיל: 16 באוקטובררר עיר/אזור בו אני מתגורר: אור יהודה מלחמההההה מסן: בפרטיל אייסיקיו: מה זה? כינוי: שוקי הלך לגן היסטוריית הכינוי: הממ לא היה לי רעיון כי Rikku היה תפוס ררר.. אז בחרתי את זה ^^ וחוצמזה שנסיכות זה טוב. תחביבים: טניס, מחשב (לההה באמת?), דיבוב, העבודה שלי בבריכה w00t, מוזיקה וכ'וכ'וכ'ו.. חלום: כרגע זה לטוס ליפן ולהיות בהופעה של איי ;-; אוכל: אוכל של סבתא!! כנפיים ברוטב סצ'ואן.. עוף ברוטב סצ'ואן.. לאמשנהמה ברוטב סצ'ואן *_*.. תפוחי אדמה ברוטב שמנת ופטריות, פסטה.. ועוד. .. אממ זהו XD

Nittle Grasper

New member
גמני רציתי Rikku והיה תפוס ../images/Emo6.gif

גם גיליתי מי המשתמשת ש~גנבה לנו ברוב חוצפה~ תכינוי P: וכמו שאמרתי כבר פעם, התמונה [ואת] חמודה D:

Nittle Grasper

New member
מפיינל פנטזי כלשהו XD

עם יונה וריקו וטידוס ופיין וכל זה OO~ [האמת אני מכירה אותם רק מסירטונים (AMV של פיינל פנטזי עם לינקין פארק / אוונסנס ברקע רולז
) כי חברתי הקמצנית לא רצתה לקנות תמשחק לפלייסטיישן 2 :X] הגרפיקה ממש יפה ם:

Swan Princess

New member
האייייייייי~!!

ריקו שולטת!! הידעת שעשיתי אליה קוספליי בכנס בפורים? ^_^

Nittle Grasper

New member
תמונותתתת!!!!!!!

ראיתי קוספליי אחר של ריקו, שבמקרה זאת שעשתה אותו היא בעלת הכינוי Rikku!! אני דורשת תמונות~!!

Swan Princess

New member
באמת מי זו עם הכינוי?.. 00

טוב, תראי לי במסנג'ר כבר XD אממ הנה תמונה ^^.. יש לי עוד אחת אבל היא לא עולה לפה.. XD אני אשלח לך~

למעלה