שרשור הכרות!

Nittle Grasper

New member
גאד אני מרגישה כ"כ מפגרת ._.

את כתבת במקרה בתור אורחת בשם ריקו בקומונה של אנימהקון במקרה? *מתחבאת מתחת לשטיח* לא ידעתי מה זה משתמשים של אורחים באותה תקופה :X אגב יצא לך מגניב D:

מ א י י ק

New member
אכלת פעם?אני אכלתי ואהבתי אבל../images/Emo26.gif

אמרו לי שזה לא כזה בריא לבטן אז אני אוכל מידי פעם וזה גם יקר

sonaku

New member
אכלתי הרבה פעמים~

לדוד של אמא שלי היתה אישה יפנית ^^ אבל הם התגרשו לא מזמן.. אני אוכלת סושי ומכינה מידי פעם~~ זה טעים 3: יקר כן,אבל מי הולך למסעדות? יש אוכל בבית,תכין לעצמך כריך! (חה כריך XD)

יאאא רותם-צ'אן!...

את עכשיו עם הפוני באמת באמת דומה לאיי-צ'אן ואותי הפוני סתם מכער=[ גם אני חולמת לטוס ליפן ולהיות בהופעה של איי!XDDD

Swan Princess

New member
באאאמתתת?? :OO

איזו חמודההה
! יאללה נוסעים להופעה ביחד?? ואת צריכה להראות לי תמונה ואני אקבע אם זה מכער או לא w00t (אני בטוחה שלא! את סתם בוכה :p)

מחר אני ורותם הולכות להופעה של איי!

בחלוםXDDD אני מתה ללכת להופעה של איי ואיתך זה יהיה עוד יותר כיף!D: אני לא יכולה להראות תמונה כי המצלמת אינטרנט שלי התקלקלה=[

יאללה תורי...../images/Emo163.gif

שם: מיכאל (אבל תרגישו חופשיים לקרוא לי בכל שם אחר!) גיל: 19 יישוב קטן/גדול: גני תקווה (היישוב היחיד שבו יש כיכר אחת על כל אלף איש) ICQ: 64782750 תמונה: ----> מתקופת השיער הכחול, ובבוסטון... עם קודה קומי (
). כינוי: אממ.... פה ושם יוצא לי לכתוב בשם Mondel... מה זה אומר? אין לי שמץ... סתם שיחקתי באיזה משחק מחשב לפני איזה כמה שנים טובות, וביקשו שאני אתן שם לדמות שלי, ובמקרה היה יום שני (Monday) ויצא לי להסתכל על הכפתור Delete במקלדת, אז עשיתי שילוב מוזר. מוסיקה: Jpop כמובן! 1. Koda Kumi
2. BoA 3. Utada Hikaru 4. sweetbox 5. Yuna Ito 6. misono 7. ayumi hamasaki שיר אהוב: Jade from sweetbox - 1000 Words שיר אהוב ביפנית: Koda Kumi - 1000 no Kotoba (אוי, המקוריות)
תחביבים: מוסיקה (דההה), סרטים (אנג'לינה ג'ולי, תעשי לי עדר!!), לעבוד (אני חייב לראות את זה כתחביב, אחרת אני אתחיל לפגוע בלקוחות) חלום: ללמוד יפנית, לעשות קעקוע עצום על הרגל, לטוס ליפן, להיות בהופעות של קומי'לה ושל בואה'לה... ואולי אפילו לגור ביפן.

innocence

New member
יא! דודים שלי גרים שם!

וללא ספק יש שם המון המון כיכרות @_#

מעייניT

New member
גם אני

שם: מעיין כינוי: יוקו גיל: 14 יישוב: אזור מסן: [email protected] אייסיקיו: 305864082 תחביבים: לצייר ולשחק עם החיות שלי חיות שלי: תוכי, כלב, חמוס, דגים, ארנבונים אוכל אהוב: מרק מוזיקה: רוק יפני ושירי פתיחה של אנימות ואם רוצים לדעת עוד אפשר לשאול...

למעלה