שרשור שאלות קטנות/גדולות

animato

New member
ד"א יש לי כמה אתרים מעולים שקשורים

http://cherryblossom-garden.com/ מילים לשירים ואלבומים של מוזיקה יפנית יש גם המון תרגומים לאנגלית וromaji :) http://global.yesasia.com/en/index.aspx עוד חנות מעולה לקניית דיסקים ודיוידי יפנים מכל רחבי אסיה מה שמיוחד בהם הוא שהם גם מוכרים גירסאות (רשמיות וחוקיות כמובן!)של דיסקים יפניים שיוצאים בגירסאות שונות בקוריאה, הונג-קונג וכו' של אלבומים פופלרים שהם בד"כ הרבה יותר זולים וככה מקבלים אותו הדבר אבל הזול :) נוסף לכך שלפעמים מוסיפים אפילו יותר שירים ודברים מיוחדים בגרסאות האלה וזה עדיין יותר זול מהגירסה היפנית :)

oracle

New member
תודה~~~ :>

הקישור הראשון נוסף ל"קישורים", והשני ל"לוחות"...

Fire Puppet

New member
לא קשור, אבל

רק לי זה מפריע שהם תרגמו את זה לצובסה ולא לטסובאסה? >< זה כל כך טיפשי, אבל צובסה זה פשוט.. כתוב מוזר. אהאהא ><;

animato

New member
לא רק לך, זה ממש לא הגיוני

משום מה החליטו שבעברית צירוף האותיות ts נשמע כמו צ' וזה ממש לא נכון ראה ערך tsunami שתורגם לצונמאי בעברית זה ממש מפגר צ' זה tz לא ts טסובסה, טסונאמי, וכו' וכו'

Fire Puppet

New member
אהאהא קונספירציה O:

צריך לשלוח להם מכתב שישנו את זה, הצ' הזה פוגע לי בבריאות. מי רוצה להצטרף לאגודה נגד הצ'?

innocence

New member
אבל זה כן נכון.

רק כי לאנגלית אין צ לא אומר שצריך לתרגם את זה לטסו. אתם מסתכלים על התרגום של זה לאנגלית ואומרים שצ' לא נכונה כי לא קיימת אות צ באנגלית. אבל אם תקחו את היפנית ותתרגמנו ישירות לעברית, אז כן, אפשר בכיף להגיד שצ מתאימה מאוד אפילו! גם אני אוהבת יותר לתרגם ל"טסו" אבל זה לא אומר ש"צו" זה לא נכון לתרגם. ויצא לי ממש מבולגן ורואים שלא ישנתי יומיים.. ._.

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif הצעה.

אולי במקום שכל אחד יפתח שירשור חדש על כל שאלה חדשה שיש לו נפתח שירשור שאלות?

PENELO

New member
לא אמרתי שהוא רע ../images/Emo12.gif

זה פשוט הצחיק שהמוכר הציע לי אביב גפן במקום מוזיקה יפנית XDDDD כאילו .. וואוו איזה קשר יש בין אביב גפן למוזיקה יפנית XPPPPPPPPPPPP

Nittle Grasper

New member
שמעי, זה מאוד לגיטימי שהמוכר יתבלבל

או יציע לך אביב גפן במקום מוזיקה יפנית, הרי הסגנונות מאוד דומים... משו XDDDD

oracle

New member
ב"לוחות" פירסמתי שתי חנויות שאני

מכירה שמוכרות Jrock בקטגוריית "חנויות בארץ". אחת מהן (UFO) פירסמה פרטים על משלוח שהגיע לחנות בקטגורייה "כללי".

oracle

New member
אתה מבין בטח שהם לא להקה אמיתית,

לא? אלה חבורת קומיקאים יפנים מפורסמים שעשו פרודיה על להקות בנים, ובאופן בלתי צפוי השיר הזה תפס נוכחות אדירה באינטרנט, ומשם זה כבר היסטוריה~~ ^^ אה, והם קראו לעצמם happa-tai שזה "עלה ירוק"... XDD

oracle

New member
כמה תשובות~~~ ^_~

1. Bokura no Message 2. Junigenmukyoku (או שזה הסיום) 3. Getsu_Mei_Huu_Ei (או שזה הפתיחה XDD) תהנה/י ^_^

למעלה